EMOCIJE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Akkasha Come Back wrote: Sun May 02, 2021 8:19 pm A StopBup ima više ličnosti, ili više lica, to smo svi primetili. Nekad je ok, nekad totalni ludak sa kojekakvim pričama.
Pisali smo xxxana i ja da kao da 4 čoveka pišu pod pseudonimom StopBup, i nedostaje mi možda malčice taj 1, a ostale 3 njegove ličnosti ne.

A tačno sam znala da će ovako da bude, čoporativno smo ga konstantno napadali pa je puk'o i prevršio svaku meru, zapravo je za njega bolje što je u bloku, počeo je ozbiljno da puca.

Pitam se šta će biti kad se vrati i to ću da pretpostavim: doći će besan, van tokova šta se pričalo, i opet će biti banovan. Ako uopšte dođe ikad. Ja ga sve nešto "očekujem ovih dana" da se pojavi pod drugim imenom.

A s'obzirom da je stvarno lud, to je moguće.
On ne zna da je bolestan, zato mu je dobro
Kada ja nisam znala da sam bolesna i meni je bilo dobro
Covek koji bi pre da zivi u zabludi da nema sifru, a na forumu je pokazao gomilu, nego da ih leci
Vratice se on
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Mon May 03, 2021 11:41 am
Akkasha Come Back wrote: Sun May 02, 2021 8:19 pm A StopBup ima više ličnosti, ili više lica, to smo svi primetili. Nekad je ok, nekad totalni ludak sa kojekakvim pričama.
Pisali smo xxxana i ja da kao da 4 čoveka pišu pod pseudonimom StopBup, i nedostaje mi možda malčice taj 1, a ostale 3 njegove ličnosti ne.

A tačno sam znala da će ovako da bude, čoporativno smo ga konstantno napadali pa je puk'o i prevršio svaku meru, zapravo je za njega bolje što je u bloku, počeo je ozbiljno da puca.

Pitam se šta će biti kad se vrati i to ću da pretpostavim: doći će besan, van tokova šta se pričalo, i opet će biti banovan. Ako uopšte dođe ikad. Ja ga sve nešto "očekujem ovih dana" da se pojavi pod drugim imenom.

A s'obzirom da je stvarno lud, to je moguće.
On ne zna da je bolestan, zato mu je dobro
Kada ja nisam znala da sam bolesna i meni je bilo dobro
Na šta misliš i kod sebe i kod njega?
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Viktor89 wrote: Mon May 03, 2021 1:13 pm
xxxana wrote: Mon May 03, 2021 11:41 am
Akkasha Come Back wrote: Sun May 02, 2021 8:19 pm A StopBup ima više ličnosti, ili više lica, to smo svi primetili. Nekad je ok, nekad totalni ludak sa kojekakvim pričama.
Pisali smo xxxana i ja da kao da 4 čoveka pišu pod pseudonimom StopBup, i nedostaje mi možda malčice taj 1, a ostale 3 njegove ličnosti ne.

A tačno sam znala da će ovako da bude, čoporativno smo ga konstantno napadali pa je puk'o i prevršio svaku meru, zapravo je za njega bolje što je u bloku, počeo je ozbiljno da puca.

Pitam se šta će biti kad se vrati i to ću da pretpostavim: doći će besan, van tokova šta se pričalo, i opet će biti banovan. Ako uopšte dođe ikad. Ja ga sve nešto "očekujem ovih dana" da se pojavi pod drugim imenom.

A s'obzirom da je stvarno lud, to je moguće.
On ne zna da je bolestan, zato mu je dobro
Kada ja nisam znala da sam bolesna i meni je bilo dobro
Na šta misliš i kod sebe i kod njega?
Da zivi kao tele i dobro mu je tako
Nije isto kad ne uvidimo probleme kod sebe i kad ih uvidimo, mada ni to nije kraj vec korak
Ne mislim na narkomaniju, jer on tu problem jos uvek nije osetio i kroz to ide kao tele
On je na svakom polju samo jedno tele od 35 godina i treba da pukne negde da bi to shvatio
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Mon May 03, 2021 1:25 pm
Viktor89 wrote: Mon May 03, 2021 1:13 pm
xxxana wrote: Mon May 03, 2021 11:41 am
On ne zna da je bolestan, zato mu je dobro
Kada ja nisam znala da sam bolesna i meni je bilo dobro
Na šta misliš i kod sebe i kod njega?
Nije isto kad ne uvidimo probleme kod sebe i kad ih uvidimo, mada ni to nije kraj vec korak
Da. Tu si se zaglavila. Sama nećeš uspeti da napraviš sledeće. Vraćamo se na temu o doktoru. Neću da te smaram. Pisali smo.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: EMOCIJE

Post by sanela »

Stop ce biti odusevljen kad vidi da ste pisali o njemu i da vam fali... :lol: :lol:
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Nesto mi je cudno kada Akasa cuti
Nema je ceo dan
Akkasha Come Back
Posts: 1697
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Mon May 03, 2021 2:34 pm
xxxana wrote: Mon May 03, 2021 1:25 pm
Viktor89 wrote: Mon May 03, 2021 1:13 pm
Na šta misliš i kod sebe i kod njega?
Nije isto kad ne uvidimo probleme kod sebe i kad ih uvidimo, mada ni to nije kraj vec korak
Da. Tu si se zaglavila. Sama nećeš uspeti da napraviš sledeće. Vraćamo se na temu o doktoru. Neću da te smaram. Pisali smo.
I eto zašto sam "stala". Otkud ja znam šta ste vi pisali (i dokle ste stigli, i o čemu se radi itd), samo nisam htela da upadam u sred razgovora kad ne znam o čemu pričate, nisam vidovita a ni haker. Viktore- odgovor na jučerašnje pitanje.

P.S. nisam sujetna, ali mi je iskreno pun kurac te rečenice "Ti se tripuješ", koju tako olako većina ljudi upotrebljava a da ni ne zna pravo značenje.
"Tripovati"= nemati realnu sliku situacija već iskrivljenu, živeti u "nekom svom svetu", patiti generalno od deluzija, paranoja i slično.
StopBup je "istripovan". Ne ja. Ja samo nemam sve delove slagalice da bih mogla da učestvujem (ravnopravno, 1/3 😂)

Zato su "trouglovi" nezgodni.

Pozdrav za oboje, ja ako uletim, uletim, ako ne i to je ok, šta sad. Samo mi nemoj reći da se tripujem, ako i kažeš, obrazloži tačno na šta se odnosi.
Akkasha Come Back
Posts: 1697
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

sanela wrote: Mon May 03, 2021 3:16 pm Stop ce biti odusevljen kad vidi da ste pisali o njemu i da vam fali... :lol: :lol:
Ako dobiješ "sumnjiv" zahtev za učlanjenje, javi nam 🤣🤣
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

Akkasha, lupa mi čuka dobro. Riknem li, biće ti žao.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

Istripovala si se 2 puta juče za svrhu jednog posta i mešanje u nešto. Ne mešaš se nigde. Kako ja tebi sada da objasnim da si se ti istripovala? Kako ćeš ti meni da objasniš da se nisi istripovala? Nemoguće je.
Post Reply