EMOCIJE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

StopBup wrote: Tue Apr 27, 2021 12:14 pm
xxxana wrote: Tue Apr 27, 2021 12:11 pm Svaki zavisnik ima neko iskustvo, neki tok misli, primete se razne rupe u Stopu tu, ono sto prica se ne poklapa jedno sa drugim
Da je zaista prosao neko iskustvo, da se opekao, pisao bi sa druge strane, koju izgleda nece ni osetiti, pa tako ni shvatiti koliko je sve sto pise sada sitno, koliko je to svakome sa iskustvom postalo mrsko
Svi smo prosli neka gasiranja, kao tinejdzeri, ali on ima 35 godina i ovo vise nije ni smesno
Jesi ti procitala sta je ona pisala o meni, je l' to normalno i na nivou?

Ti ne kapiras kako je to, i kako ti to ne da da pises o pravim stavrima, kako si se opekao, sta si sve prosao, kad neko lupa tako o tebi, ja bih vas molio da prestanete da nagadjate o meni, pustite me da se odmorim, rado cu citati kad pisete neke realne stvari, ali da nisam ja tema, pa kad se smiri situacija, podelicu i ja svoje iskustvo, koje je i te kako bolno i veliko!
Odgovorila sam Saneli, hvala lepo
Na rupe u tebi i tvom pisanju i reagujemo
Nemam sada vremena, radim
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: EMOCIJE

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Tue Apr 27, 2021 12:16 pm Da i egocentričnost me iritira.
Ja, ja, ja, ja, ja, ja...
Mi smo milion puta tebe pokušavali shvatiti, davali savete, ne dotiče te jer mi smo "smešni".

Kad si ti pokušao shvatiti bilo koga od nas?!

Samo se nastavlja ja, ja, ja...da je došlo dotle do "znate li vi ko sam ja...čovek do vođe paviljona isl.

Tebi najviše odgovara da pišeš tralalala evo sad sam bio ovde/ onde i da se sve vrti oko tebe a mi imamo stvarnih problema koje treba da rešimo, tako da pokušaj barem sad, kad ti se čak i admin obratila da ćutiš dok ne razvijemo priču o emocijama a uz tvoje upadice to nećemo postići nikad.
Rekao sam ti da si smesna, sa svojim napadima na mene, izvrtanjem stvari i krivim kapiranjem. Evo i ovo je izvrtanje "mi smo smesni", ne nego sam to rekao samo tebi, jer si nastavila da lupas!
Okanite se mene, kad se odmorim od ove skoro dvomesecne nebuloze, krenuce i iz mene prave stvari. To nije moguce kad si stalno pod napadima.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: EMOCIJE

Post by sanela »

Stop je banovan na mjesec dana, jer ocito nije u stanju da prestane pisati.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

sanela wrote: Tue Apr 27, 2021 12:29 pm Stop je banovan na mjesec dana, jer ocito nije u stanju da prestane pisati.
Joj, Sanela hvala ti! Ja sam tačno na ivici živaca.
Nisam znala da je uopšte moguće ovoliko se iznervirati.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Prijatelji iz inboxa, kako drugačije da kažem, bilo bi super da se i vi priključite...
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Ljudi, nećete mi verovati...plačem.
Rekla sam jednom da ja ne plačem kad sam tužna, već plačem kad sam nemoćna, a obično su to bile situacije nemoćnog besa usled nepravde.

Sad me odjednom nešto stiglo. Ne mogu da kažem da "plačem od sreće", daleko je to svetlosnim godinama od sreće, ali valjda neko olakšanje, pokušavam i sama da prepoznam.
Svakodnevni stres i valjda se nakupilo.
Evo sad plaččem i smejem se istovremeno, nisam histerična nego ne znam, stvarno osećam neko olakšanje. Kao da me neko otključao iz lanaca i sad sam slobodna, ali još uvek ne mogu da ustanem jer sam predugo bila vezana. Tako nekako. I pomešano sa sve nekom nevericom.
I to sve zbog foruma. Kad se čovek veže za nešto.

Zbunjuje me ovo za "ogledalo", a jako me zanima, istovremeno. Stvarno, koju to osobinu ili osobine imamo a da nam toliko smetaju kod drugih?

Evo sad osećam sreću i rasterećenje. Ja, definitivno, sad stabilna nisam. Moguće da sve ovo zvuči nepovezano.

Uf...

Da se saberem, pa kasnije. Nadam se da ćete sad i vi pisati.
User avatar
Makedonec
Posts: 48
Joined: Sun Oct 04, 2020 12:43 am
Location: Macedonia

Re: EMOCIJE

Post by Makedonec »

Pozdrav svima, i ja sam na forumu često, pratim ga pa mislim da je OK da se javim. Kontaktiram samo s Akkashom još iz početka i prilično to je to, jer generalno je bilo samo svadjanje na forumu pa nisam imao šta da napišem.
Fate whispered to the warrior,
you cannot withstand the storm
and the warrior whispered back,
I AM THE STORM!!!
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Makedonec wrote: Tue Apr 27, 2021 2:12 pm Pozdrav svima, i ja sam na forumu često, pratim ga pa mislim da je OK da se javim. Kontaktiram samo s Akkashom još iz početka i prilično to je to, jer generalno je bilo samo svadjanje na forumu pa nisam imao šta da napišem.
Dragi prijatelju, dobrodošao još jednom! Baš mi je drago da vidim da pišeš javno.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Tvoja priča je stala baš kad je postalo napeto...Kako si sad?
User avatar
Makedonec
Posts: 48
Joined: Sun Oct 04, 2020 12:43 am
Location: Macedonia

Re: EMOCIJE

Post by Makedonec »

Hvala Akkasha, dobar sam, oporavio sam se skroz sa saobraćajke i sad sve OK, gledam auta jer moje je završilo na otpadu, inače dosadno ko nikad, imamo policijski cas od osam uveče do pet ujutru, sve je zatvoreno od kafane do tererane :) i osim posla samo vežbam i gledam serije po ceo dan.
Fate whispered to the warrior,
you cannot withstand the storm
and the warrior whispered back,
I AM THE STORM!!!
Post Reply