Moj kut(ak)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Fri Apr 09, 2021 4:12 pm
Frajla wrote: Fri Apr 09, 2021 2:34 pm
Akkasha Come Back wrote: Fri Apr 09, 2021 2:25 pm
Namestio si mi. Kako god da sam postupila ispala bih "nečovek". Da krijem od nje (čime bih postala tvoj "saučesnik") ispala bih nečovek prema njoj.
Ako kažem, ispadam nečovek prema tebi.

Sad moram da objasnim ljudima i zašto si mi namestio.
Ide redom, zavadiće svakoga sa xxxanom.

Ja nisam slepa i vidim šta radiš, prvo hoćeš xxxanu da "odvojiš od krda" da upotrebim taj izraz , da je izoluješ po mogućstvu od SVIH kako bi onda ona imala samo tebe.

Ja nisam došla ovde nikome na silu da otvaram oči, opekla sam se time milion puta, pomognem "slepom da progleda" a on mene krivi jer mu se ne dopada to što vidi.

Nemam ti više šta reći, ostavi me na miru ako može. Ja takođe tebe više neću uznemiravati.

I čudite se što sam htela da odem?
Klasicno spinovanje!
Zbog svoje greske, krivi tebe

Meni samo nisi jasna Xano ti, na forumu “ podrska u oporavku” krijes problem. Da li smo ti odmagali? Vidim da te je Viktor i od mene branio. Ima li razloga?
eto umijesat cu se i nikog necu braniti niti znam sta se desava uokolo u klanovima, coporima i ostalim sranjima.ksana ne krije problem jer problem se zna. ti frajla kazes da se ksana nije otvorila ja tvdim da je. javno se otvorila a u pp necu ulaziti ali poznavajuci ksanu i njen nacin komuniciranja, opet kazem da se otvorila dovoljno da se problem zna i da je samo pitanje kako ce se ona postaviti prema problemu. da li ce samo otici sa tezinom koju nosi u sebi ili ce je prije toga izbaciti iz sebe i onda otici. na svom vlastitom primjeru znam da je puno lakse i da nestane ona tezina i cigla u stomaku kad se roditeljima kaze sve u lice ma kako oni to dozivili nego im nesto presutiti i otici svojim putem. uopće nije bitno da li su moji roditelji to shvatili kao kritiku ili njihovu gresku nego je bitno da sam se tako ispraznio svjestan da se oni ne mogu promijeniti.niti sam im to zamjerio za zlo ali sam im imao potrebu reci sta me je smetalo kod njih. to je tako jednostavno a tako ustvari tesko za reci im jer treba imati hrabrosti za to.
Sve to stoji Liko, i ja sam ucena da o svemu treba razgovarati. Samo za te razgovore treba da budes spreman tj spremna i relativno stabilna da te ne sjebu.
A da li je stabilna? Trenutno nije i to je sto se pise u pp i ispadose drugi grbavi
Ali vidim da joj ne odgovara da se o tome pise i ispada da je neko ovde napada i da mora da se brani.

Kod mene uvek moze pokucati da savet, a ja da nagadjam i nabijam savete bez da je trazila - necu

Mislim da bi Sanela komotno mogla preimenovati forum u tindernarkomanija.ba
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Viktor89 »

Frajla wrote: Fri Apr 09, 2021 3:12 pm
Viktor89 wrote: Fri Apr 09, 2021 3:06 pm
xxxana wrote: Fri Apr 09, 2021 2:47 pm Objasnite mi, jer sam sisala vesla kada sam bila mala i meni ne mozete da namecete misljenje i jako su mi ruzna ova usmeravanja i na Viktora i na licanina
Ne znam kome je to u interesu i zbog cega
Videla sam poruke, u redu je
Drži se toga uvek, pa i kad pogrešiš, nisi zbog drugih.

Neko ovde koristi one podložne manipulaciji i ne daj da to upotrebe na tebi. Neka ih, neka pišu, neka ti ne mogu ništa.
Viktore
Ne razumem sta se desilo? Ko je hteo da naudi Xani? Jesam nesto propustila?
Obratio sam se, Xani. Može d pita ono što ne razume, izuzmite me iz ovih spletki. Vi spletkarite, ja govorim ono što vidim iz mog ugla, mišljenje svakome direktno. To što je tebi neorihvatljivo, pa izvrćeš, tvoj problem.

Nadovezala si se sa klasičnim spinovanjem i daješ sebi to pravo, da bi me sada ovo pitala, a ne znaš o čemu se radi. Pa koji klinac?

Ne bi me čudilo ni da znaš.

Okrećem Xanu protiv vas? Ne pominjem joj vas. Vi imate tu ulogu, d nas iskoskarite ovde.

Jadno je ovo, Frajla.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Frajla »

Viktor89 post wrote: Obratio sam se, Xani. Može d pita ono što ne razume, izuzmite me iz ovih spletki. Vi spletkarite, ja govorim ono što vidim iz mog ugla, mišljenje svakome direktno. To što je tebi neorihvatljivo, pa izvrćeš, tvoj problem.

Nadovezala si se sa klasičnim spinovanjem i daješ sebi to pravo, da bi me sada ovo pitala, a ne znaš o čemu se radi. Pa koji klinac?

Ne bi me čudilo ni da znaš.

Okrećem Xanu protiv vas? Ne pominjem joj vas. Vi imate tu ulogu, d nas iskoskarite ovde.

Jadno je ovo, Frajla.
Znam ja o cemu se radi, i treba da budes ljut na sebe a ne na Akasu/ mene/ stopa itd sav si pun besa

Ja sam te pitala, od koga ti branis to Xanu kada kazes neka ti ne mogu nista. Jel neko napda nju?
Posto si direktan kako kazes- izvoli

I koja je to moja uloga da vas iskoskarim? Koga vas? Za sta
Ovo su opasne paranoje/ haludze
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Frajla wrote: Fri Apr 09, 2021 3:12 pm
Viktor89 wrote: Fri Apr 09, 2021 3:06 pm
xxxana wrote: Fri Apr 09, 2021 2:47 pm Objasnite mi, jer sam sisala vesla kada sam bila mala i meni ne mozete da namecete misljenje i jako su mi ruzna ova usmeravanja i na Viktora i na licanina
Ne znam kome je to u interesu i zbog cega
Videla sam poruke, u redu je
Drži se toga uvek, pa i kad pogrešiš, nisi zbog drugih.

Neko ovde koristi one podložne manipulaciji i ne daj da to upotrebe na tebi. Neka ih, neka pišu, neka ti ne mogu ništa.
Viktore
Ne razumem sta se desilo? Ko je hteo da naudi Xani? Jesam nesto propustila?
Što volim sarkazam 😂
Kako ti nije jasno? Iju, ženo, pa ne pratiš. Zla Akkasha je za sve kriva, zar nije očigledno da sam zlo ljubomorna i da tračarin
A, da, zamalo da izostavim- također manipuliram ljudima, otprilike ovako kao što Ličanin ima power da ljudima uđe u glavu, e sad sam umesto Like ja najgora od svu decu.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Frajla »

Akkasha Come Back wrote: Što volim sarkazam 😂
Kako ti nije jasno? Iju, ženo, pa ne pratiš. Zla Akkasha je za sve kriva, zar nije očigledno da sam zlo ljubomorna i da tračarin
A, da, zamalo da izostavim- također manipuliram ljudima, otprilike ovako kao što Ličanin ima power da ljudima uđe u glavu, e sad sam umesto Like ja najgora od svu decu.
Ako sam ja dobro razumela, ti si trebala preko Viktora da pomognes Xani. On te je zamolio za to.
I ti si zla sto si se obratila Xani. U sustini Viktor moze njoj samo pomoci..... ako sam ja dobro shvatila sve

Akkasha, uvek se setim meni najdraze Ninocke, koja kaze: ja cesto zaboravim na kakvom forumu se zapravo nalazimo.
Treba uzeti sve u obzir i chill out
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Fri Apr 09, 2021 4:26 pm
licaninsasela wrote: Fri Apr 09, 2021 4:12 pm
Frajla wrote: Fri Apr 09, 2021 2:34 pm

Klasicno spinovanje!
Zbog svoje greske, krivi tebe

Meni samo nisi jasna Xano ti, na forumu “ podrska u oporavku” krijes problem. Da li smo ti odmagali? Vidim da te je Viktor i od mene branio. Ima li razloga?
eto umijesat cu se i nikog necu braniti niti znam sta se desava uokolo u klanovima, coporima i ostalim sranjima.ksana ne krije problem jer problem se zna. ti frajla kazes da se ksana nije otvorila ja tvdim da je. javno se otvorila a u pp necu ulaziti ali poznavajuci ksanu i njen nacin komuniciranja, opet kazem da se otvorila dovoljno da se problem zna i da je samo pitanje kako ce se ona postaviti prema problemu. da li ce samo otici sa tezinom koju nosi u sebi ili ce je prije toga izbaciti iz sebe i onda otici. na svom vlastitom primjeru znam da je puno lakse i da nestane ona tezina i cigla u stomaku kad se roditeljima kaze sve u lice ma kako oni to dozivili nego im nesto presutiti i otici svojim putem. uopće nije bitno da li su moji roditelji to shvatili kao kritiku ili njihovu gresku nego je bitno da sam se tako ispraznio svjestan da se oni ne mogu promijeniti.niti sam im to zamjerio za zlo ali sam im imao potrebu reci sta me je smetalo kod njih. to je tako jednostavno a tako ustvari tesko za reci im jer treba imati hrabrosti za to.
Sve to stoji Liko, i ja sam ucena da o svemu treba razgovarati. Samo za te razgovore treba da budes spreman tj spremna i relativno stabilna da te ne sjebu.
A da li je stabilna? Trenutno nije i to je sto se pise u pp i ispadose drugi grbavi
Ali vidim da joj ne odgovara da se o tome pise i ispada da je neko ovde napada i da mora da se brani.

Kod mene uvek moze pokucati da savet, a ja da nagadjam i nabijam savete bez da je trazila - necu

Mislim da bi Sanela komotno mogla preimenovati forum u tindernarkomanija.ba
nemas sta nagadati kad se sve vidi a to da li je spremna ili nije ja ne znam. ne nabijam ja njoj savjete. ona ce napraviti sta ona hoce i kako ona hoce. ako bude isla laksim putem nastraditi ce.ako bude tezim nece i biti ce joj lakse.ne znam sta je tinder. na kraju krajeva zasto ste se nje i uhvatili ovdje kad je ovu stranicu akasa napravila za svoj kutak.kako je moguce da od pod navodnike sisa ili grudi se dođe do nje.meni to nije jasno nikako.doslovno mi nista nije jasno.
ovdje se treba pricati o padobranstvu,promjeni spola,o sitnim stvarima, na kraju krajeva tu bi se akasa trebala ispucavati kao ja tamo sto se ispucavam sam sa sobom. mislim da je za to i otvorila stranicu. opet ponavljam kakve veze ima pocetak i kraj ove rasprave gdje sam ja pogresno se izrazi i izvinio se akasi?nesto se vjerovatno događa sto ja ne vidim. ponavljam, ovu str je Akasa napravila da se ispucava koliko sam ja shvatio a negdje je otislo u krivom smjeru u koji ja ne ulazim niti mi je jasno sta se desilo.
u tvom i mom prepucavanju vjerovatno se nesto dogodilo mimo nas dvoje. dokle ovisnost ide je za nevjerovati ali da. ovisnik ili bivsi ovisnik svasta moze napraviti.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Fri Apr 09, 2021 4:59 pm
Frajla wrote: Fri Apr 09, 2021 3:12 pm
Viktor89 wrote: Fri Apr 09, 2021 3:06 pm
Drži se toga uvek, pa i kad pogrešiš, nisi zbog drugih.

Neko ovde koristi one podložne manipulaciji i ne daj da to upotrebe na tebi. Neka ih, neka pišu, neka ti ne mogu ništa.
Viktore
Ne razumem sta se desilo? Ko je hteo da naudi Xani? Jesam nesto propustila?
Što volim sarkazam 😂
Kako ti nije jasno? Iju, ženo, pa ne pratiš. Zla Akkasha je za sve kriva, zar nije očigledno da sam zlo ljubomorna i da tračarin
A, da, zamalo da izostavim- također manipuliram ljudima, otprilike ovako kao što Ličanin ima power da ljudima uđe u glavu, e sad sam umesto Like ja najgora od svu decu.
drzi svoju stranicu i ne daj da se pretvori u nesto sto nisi namijenila s njom. ti si ovdje gazda a mi smo gosti i tako se i postavi. kad mislis da je dosta za danas ili da se skrenulo tamo di ne treba ispravi skokom iz aviona. sebi si otvorila stranicu da pises sta je tebe volja i o tome inzistiraj da se pise ako netko ima volje i to je to. pa ja tamo pisem sta mi padne prvo na pamet cisto da se ispraznim
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Frajla wrote: Fri Apr 09, 2021 5:07 pm
Akkasha Come Back wrote: Što volim sarkazam 😂
Kako ti nije jasno? Iju, ženo, pa ne pratiš. Zla Akkasha je za sve kriva, zar nije očigledno da sam zlo ljubomorna i da tračarin
A, da, zamalo da izostavim- također manipuliram ljudima, otprilike ovako kao što Ličanin ima power da ljudima uđe u glavu, e sad sam umesto Like ja najgora od svu decu.
Ako sam ja dobro razumela, ti si trebala preko Viktora da pomognes Xani. On te je zamolio za to.
I ti si zla sto si se obratila Xani.
Paaaa...tako nešto, najbliže objašnjenje.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Frajla »

Ono sto je doslo do mene je da je Xana imala recidiv.
I nemam pojma zasto je to toliko bauk.

A saznalo se tako sto je ovaj rekao to Akkashi, i sada je Akkasha kriva. I on kaze da ga ne petljamo u sapunice 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Viktoru pisem sve vreme da od nas Xanu ne treba da brani, niti ima razloga da nas napada.

Samo ne znam od koga se ona stiti, i ja sam pital da li se desilo jos nesto kada je tolika frka tj ko je napda ovde
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

imas pravo biti ovdje "zla Akasa" koja sjekirom satire ljude. i udi im u glavu jer ako imas a imas tu sposobnost onda si jaka i mozes sve. sto posto. ne smatraj opet ovo kao motivacijski govor.
Post Reply