O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

[
Last edited by xxxana on Sun Apr 11, 2021 3:35 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sun Feb 21, 2021 3:51 pm
Daj Stope, ne zezaj..
Nepromisljeno, bez iskustva, koje i nemas i kao i znanja je suludo uzeti takvu vrstu psa, jer je to pas za iskljucivo iskusne vlasnike ili za ozbiljnu dresuru uz dalju maksimalnu posvecenost..
Jako zahtevan i teritorijalan pas
Bolje se raspitaj, ali ne kod nekog sarlatana, vec kod ljudi koji takve rase zaista poznaju..
Zbog neznanja psi na kraju najebu..
Kako ti da savladas takvu zver ako dodje do ne daj Boze..
Snimak gledala :) Tako i moj kada vidi vodu bukvalno, ali ovaj drugi nece, on cak jedva po malo vecem snegu gazi, znas kako me nervira, a kada udje u vodu za ovim prvim,dodje do neke granice i samo se ukipi i ne mrda i onda ja moram da pridjem da ga izvucem iz vode, ne bi verovao, sou
Pratim i divlje :) Zamisli tek kako je dobro ljudima koji se bave tim, vrh..
Napisao sam polako, bas zato sto znam da je zahtevan. Naravno da znam da nije to kao nabaviti nekog malog mesanca, ili jazavicara. Mene zivotinje ocecaju, osete da ih volim, a imam i caleta koji zna sa psima. Jednom je full izdresirao velikog vucijaka. Dobro, kavkasni ovcar je znatno veci. Imala je moja mama kao devojka sarplaninca. Videcemo... Nije to još na redu svakako.

No dobro ti mala promisljena, neka si mi rekla. ;)

Mogu te zamisliti u toj situciji kad te zeza pas u vodi. A garant i pomislis:"E sad ce se mozda osloboditi pas, necu morati da ga izvlacim.", ono vraga, pa Xxxana popizdi, hahahha. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

[
Last edited by xxxana on Sun Apr 11, 2021 3:35 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Evo nešto drugačije, definitivno.
Devojka za klavijaturama je Elena Skulova, imala sam tu čast da mi ona pošalje i text pesme :)
Inače nikad do sad nisam bila ovako oduševljena kako devojci "stoji" gitara, u ovom slučaju bas a tek bubnjevi, ovo je i vizuelno dobro..

Снег, первый снег
Сотрёт тень с души
За кружевом рек
Скроет тропы в глуши
Белый ковёр
Не тронут ногой,
Чья-то тень меж стволов –
Или лишь призрак мой?...

Тишина охватила
лес немой белизною
Ты бредёшь меж деревьев,
ищешь покоя
Будто слышишь, шепчет
Эхо ветра лесного:
Забудь обо всём,
Останься навеки со мною

Этот сумрачный мир
Застыл в ожиданье,
Каждый шаг, каждый миг –
Воспоминанье,
Как я приносил
Из края вечных снегов
Холод мёртвых цветов
И несказанных слов

Всё, что было вчера –
Замело метелью,
Средь её серебра
Я бреду меж деревьев,
С каждым шагом
Шепчу, будя эхо лесное –
Забудь обо всём,
Останься на веки
со мною

В заснеженный мир мой
Ступи неприметно,
Серебряный сон
Хранят белые ветви,
Звук хрустального звона,
Зов эха лесного
С пробуждённой души
Иней снимет оковы

https://youtu.be/KJedpFyoISE
Last edited by Akkasha Come Back on Mon Feb 22, 2021 12:05 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

To je bas gitara kod te devojke...

Evo jedna od mene, ovo garant svi znate.

https://www.youtube.com/watch?v=RaJXmX6 ... amJunction
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Dodala sam bas
Prvo sam i htela da napišem "basista", kako god :)
Sad (svako tera svoje :lol: ):
Instrumental
Saksofon 😍
Mnogo poznata stvar, verujem da su svi čuli
https://youtu.be/86BmSaXZMHw
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Mon Feb 22, 2021 12:05 pm Dodala sam bas
Prvo sam i htela da napišem "basista", kako god :)
Sad (svako tera svoje :lol: ):
Instrumental
Saksofon 😍
Mnogo poznata stvar, verujem da su svi čuli
https://youtu.be/86BmSaXZMHw
Ja se divim akasa tvom nacinu zivota koji meni djeluje da zivis ka biljka. Nemoj misliti da te podcjenjujem. Mozda ja moram uvijek biti u problemima da bi osjetio da sam ziv. I vjeruj mi da sam toliko trenutno sjeban psihicki da je to za ne opisati. Da se razumijemo nikoga ne krivim za svoje stanje. Gledam da sve mogu izvuci pozitivno i ono sta sam naumio to cu i ostvariti. Sad cu otici na brod. Ostati ako uspijem i godinu dana. U tih godinu dana cu se transformirati u bolju osobu. Oni sto me vole ii koje sam povrijedio jebiga na njima je kako ce me gledati. Priznajem da sam ne mogu biti to kratko vrijeme sto sam na kopnu. Sad je vrijeme za placanje dugova i za razmisljanje di otic ziviti. Odluka nije laka i vrijeme na brodu ce odluciti dal se vratiti ajmo reci na ova podrucja. Ima tu sad svega. Ali to mene drzi zivim. Nema predaje inema zivota ko biljka. Neznam kako bi ti to objasnio. Ali u meni se rodi takav inat i zelja za zivotom da jednostavno moram cupati se iz govana. Nemam snage sjediti i kukati nad svojom sudbinom. Ne kazem da ti to radis ali ja ne mogu tako biti doma i ziviti od socijale. Mene bi to psihicki dotuklo. A sad sam u tolikom kurcu da je mucno uopce samo pomisliti a ne pricati o tome. Sklon san biti u nevolji uvijek i to me prati skroz. Uglavnom idemo poraze pretvorit u pobjede. I to jedino mogu sam. Nitko mi ne moze pomoci. I izvuci cu se iz svega. Ne mislim na drogu jer me heroin ne jebe pet posto a mene ostale droge nikad nisu jebale. Ne necu da kukam jer sam sam kriv za sve sto sam sjebo. A sjebo sam sve sto se sjebat dalo. Ali ima jedna stvar koja oslikava oslikava mene doslovno. Evo bas sad svira pa se nasmijah sam sebi. Nije rokerska al al to je to pa poslusaj. Jebena istina
https://youtu.be/STW2-2WkxWo
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

@licaninsasela i sve si to zaključio o meni po pesmi sa saksofonom? Ako volim saksofon= biljka sam :lol:
Šalim se, znam šta si mislio, ja kao prvo ne živim na socijalnoj pomoći nego se vodim na birou da ne bih plaćala neke zdravstvene usluge (i imam popust na neke lekove) jer sam automatski ako sam na Birou "nezaposlena i socijalno ugrožena , TO sam govorila a ti si krivo shvatio.

Ja gde god dođem trudim se da doprinesem. I ovde sam otvarala nove teme, StopBup me naučio kako slike da postavim itd, poenta je da sam ja ustvari totalno jedna pozitivna osoba, sa pozitivnom energijom i ako malo "prošetaš" forumom videćeš i sa koliko volje, života i pozitive sam pisala.
Ja sam sve ali nikako ne "vegetiram". Samo ne pravim probleme, toga mi je dosta a dosta mi je i da mi ih drugi prave...tebi naravno sve najbolje želim i sretno!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Haha, naleteh na ovo na Fb, pa reko' da podelim sa vama. Vickasta ova Slavica. :)

Image
Akkasha Come Back wrote: Mon Feb 22, 2021 12:05 pm Sad (svako tera svoje :lol: ):
Instrumental
Saksofon 😍
Mnogo poznata stvar, verujem da su svi čuli
https://youtu.be/86BmSaXZMHw
K'o pijani svatovi, svako svoje kolo vodi. :)

Ektra je ta stvar, kapiram da nema ko je nije cuo...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Setio sam se danas Frajle kad sam bio u prodavnici. Vidim u frizideru ili zamrzivacu, sta je vec, tortu "moskva snit", a secam se kad je Frajla pisala da je pravila tu tortu. Kad sam dosao kuci, guglao sam, i svidjaju mi se sastojci, a i sare na preseku torte, ima da natovarim mamu da mi je napravi, vec sam joj rekao, kaze da zna za tu tortu. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply