O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Inače da kažem da sam ateista ali neka počiva u miru.
Ova pesma mi je pala na pamet jer sam oduvek sve radila u nekakvoj vrsti samoodbrane, pa iako ispadoh ja kriminalac i narkoman i ludak na kraju krajeva čim imam šifru, jel', a u stvari da je bilo "sve po zakonu" što bi rekao Đole ja sam prva ZA. Nego..."i prekardašilo"...
.
Ne znam kako se osećam u vezi smrti. Ne samo u vezi Balaševića, nego uopšteno. Kad čujem da je neko umro. Kad razmišljam o smrti, razmišljam isključivo o tome koju tehniku da primenim da budem sigurna 100% da ću uspeti (pročitajte temu iz 2005 od Zvrky...sve će vam biti jasno...)
.
22h, da popijem terapiju. Konačno, baš mi se odužilo popodne. Na TV ništa nisam našla, kao i obično. Imam negde 200 kanala a nemam jedini koji bih gledala, a to je CineStarTV Premium zbog serije koju čini mi se ceo svet gleda a ja nemam taj kanal....da nađem kako se beše tačno zove
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

"Peaky Blinders" se zove
Jel' gleda neko?
https://g.co/kgs/7HDweG
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Fri Feb 19, 2021 10:08 pm "Peaky Blinders" se zove
Jel' gleda neko?
https://g.co/kgs/7HDweG
Retko gledam tv, nisam cuo za tu seriju.

Laku noc!

Odoh se skidati da ne zaspem opet obucen. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Akkasha Come Back wrote: Fri Feb 19, 2021 10:05 pm Inače da kažem da sam ateista ali neka počiva u miru.
Ova pesma mi je pala na pamet jer sam oduvek sve radila u nekakvoj vrsti samoodbrane, pa iako ispadoh ja kriminalac i narkoman i ludak na kraju krajeva čim imam šifru, jel', a u stvari da je bilo "sve po zakonu" što bi rekao Đole ja sam prva ZA. Nego..."i prekardašilo"...
.
Ne znam kako se osećam u vezi smrti. Ne samo u vezi Balaševića, nego uopšteno. Kad čujem da je neko umro. Kad razmišljam o smrti, razmišljam isključivo o tome koju tehniku da primenim da budem sigurna 100% da ću uspeti (pročitajte temu iz 2005 od Zvrky...sve će vam biti jasno...)
.
22h, da popijem terapiju. Konačno, baš mi se odužilo popodne. Na TV ništa nisam našla, kao i obično. Imam negde 200 kanala a nemam jedini koji bih gledala, a to je CineStarTV Premium zbog serije koju čini mi se ceo svet gleda a ja nemam taj kanal....da nađem kako se beše tačno zove
I- ju-ju-juuu počela sam da ličim na StopBup-a, post kao raport iz vojske, izvol'te današnji izveštaj 😂
Mislim, ok je on, njegov stil, al' što ja nesvesno preuzeh 😂😂😂
Ae idem spavati :)
Pozzzz
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Mon Aug 12, 2019 7:41 pm Gde ste bagro? :D Dobro je pa je Japanac znao da otvori temu, da nismo morali da čekamo Ličanina, glavnog programera i veb dizajnera. :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ma je o mene. Eno me u crnoj kronici. Pljusak samooumistva. Autom se zzabio u zin. I noisa mi ujutro pogleegp iz bolnice sa reba. Ne mogu hodati. All nije lose. Sutra selim na drugu lokaciju.
Paumro pnonski mornar. Odrasti sam uz rani Mraz i doleta
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

licaninsasela wrote: Fri Feb 19, 2021 10:40 pm Ma je o mene. Eno me u crnoj kronici. Pljusak samooumistva. Autom se zzabio u zin. I noisa mi ujutro pogleegp iz bolnice sa reba. Ne mogu hodati. All nije lose. Sutra selim na drugu lokaciju.
Paumro pnonski mornar. Odrasti sam uz rani Mraz i doleta
Ziv si ??!! :shock:
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Fri Feb 19, 2021 10:35 pm
StopBup wrote: Mon Aug 12, 2019 7:41 pm Gde ste bagro? :D Dobro je pa je Japanac znao da otvori temu, da nismo morali da čekamo Ličanina, glavnog programera i veb dizajnera. :D
Sto si citirao moj post star vise od godinu i po dana?

Secam se tog dana. Japanac i ja se natezali ko ce da otvrori novu temu u opstim diskusijama, jer je Sanela pocela da nas opominje za skretenje sa teme na onoj temi za skidanje sa bupa gde smo ranije pisali.

Dobro je, nije ti nista, cim si odmah dosao na forum. Povrede ce proci, bitna je glava...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Fri Feb 19, 2021 10:05 pm
Napisala si pa obrisala:"Da li bi prala nase gace mace?". Meni je ova bolja od njih. :) Ala je ova Ivana bila dobra riba, sad je duplo veca, mislim deblja...

https://www.youtube.com/watch?v=M674ZbO ... l=TvArhiva
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ninocka wrote: Sat Feb 20, 2021 1:40 am
licaninsasela wrote: Fri Feb 19, 2021 10:40 pm Ma je o mene. Eno me u crnoj kronici. Pljusak samooumistva. Autom se zzabio u zin. I noisa mi ujutro pogleegp iz bolnice sa reba. Ne mogu hodati. All nije lose. Sutra selim na drugu lokaciju.
Paumro pnonski mornar. Odrasti sam uz rani Mraz i doleta
Ziv si ??!! :shock:
Ziv. Pobjegao iz bolnice. Jebu me kanile. Pocele bolit. Kod sestre lezim. Danas otic u rebro ako me ne zadrze po otpusno pimo i u policiju po dozvolu pa kod druge sestre selim. Ne mogu hodat jer sam se zabio u zid pa se izokreto. Cuva bog idiote. Samo da me ne zarobe. Situacija jebena.
Post Reply