O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Mon Nov 16, 2020 10:43 pm
xxxana wrote: Mon Nov 16, 2020 9:55 pm
Ti CES sve sto se ne odnosi na sad..
Hvala na komentaru!

Prvo i osnovno sam uradio, prestao sam da pravim idiota od sebe, i jos da placam za to.

Vratio sam se normalnom funkcionisanju sto se tice posla.

Prvo sto CU da uradim u najskorije vreme, je to da cu sebi da organizujem odmor, nadam se za nekih 10-ak dana, odmor mi je bas potreban, i tad cu imati vremena hladne glave da isplaniram vreme za dalje. Sad sam jos pod pritiskom sezone, ali brzo ce kraj.
Prekjuce se nisi usudjivao da kazes da je kraj recidivu, juce si vec prestao da pravis idiota od sebe,sta je danas Stope? 8-)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Tue Nov 17, 2020 6:59 pm
StopBup wrote: Mon Nov 16, 2020 10:43 pm
xxxana wrote: Mon Nov 16, 2020 9:55 pm
Ti CES sve sto se ne odnosi na sad..
Hvala na komentaru!

Prvo i osnovno sam uradio, prestao sam da pravim idiota od sebe, i jos da placam za to.

Vratio sam se normalnom funkcionisanju sto se tice posla.

Prvo sto CU da uradim u najskorije vreme, je to da cu sebi da organizujem odmor, nadam se za nekih 10-ak dana, odmor mi je bas potreban, i tad cu imati vremena hladne glave da isplaniram vreme za dalje. Sad sam jos pod pritiskom sezone, ali brzo ce kraj.
Prekjuce se nisi usudjivao da kazes da je kraj recidivu, juce si vec prestao da pravis idiota od sebe,sta je danas Stope? 8-)
Idiota od sebe sam prestao da pravim pre nekih 15-ak dana. Juce sam veci deo dana proveo radeci u gradu i cimajuci se i vratio se citav. Na to sam mislio kad sam juce napisao da sam se vratio normalnom funkcionisanju sto se tice posla.

Tako da danas mogu da kazem da je recidiv prosao pre 15-ak dana. Eto, to ti je danas.

Hahahah, nasmejala si me ovim komentarom. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Tue Nov 17, 2020 7:27 pm
xxxana wrote: Tue Nov 17, 2020 6:59 pm
StopBup wrote: Mon Nov 16, 2020 10:43 pm

Hvala na komentaru!

Prvo i osnovno sam uradio, prestao sam da pravim idiota od sebe, i jos da placam za to.

Vratio sam se normalnom funkcionisanju sto se tice posla.

Prvo sto CU da uradim u najskorije vreme, je to da cu sebi da organizujem odmor, nadam se za nekih 10-ak dana, odmor mi je bas potreban, i tad cu imati vremena hladne glave da isplaniram vreme za dalje. Sad sam jos pod pritiskom sezone, ali brzo ce kraj.
Prekjuce se nisi usudjivao da kazes da je kraj recidivu, juce si vec prestao da pravis idiota od sebe,sta je danas Stope? 8-)
Idiota od sebe sam prestao da pravim pre nekih 15-ak dana. Juce sam veci deo dana proveo radeci u gradu i cimajuci se i vratio se citav. Na to sam mislio kad sam juce napisao da sam se vratio normalnom funkcionisanju sto se tice posla.

Tako da danas mogu da kazem da je recidiv prosao pre 15-ak dana. Eto, to ti je danas.

Hahahah, nasmejala si me ovim komentarom. :D
Da ne volis zivotinje, pomislila bih da si neki psiho :)
Kako se to vracas normalbom funkcionisanju, sta li je za tebe normalno funkcionisanje?
Covece zar nemas na sta da se pozalis nakon nedavnog recidiva osim da ne napravis sledeci?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Wed Nov 18, 2020 6:17 pm
Da ne volis zivotinje, pomislila bih da si neki psiho :)
Kako se to vracas normalbom funkcionisanju, sta li je za tebe normalno funkcionisanje?
Covece zar nemas na sta da se pozalis nakon nedavnog recidiva osim da ne napravis sledeci?
Udjem malo na forum da vidim sta ima ujutru/pre podne, posle dorucka uz kafu, i uvece/predvece. Inace mi se ne pise bas. Imao bih naravno na sta da se pozalim, ali necu sad jos i time da se dodatno da se optrecujem. Moram da izguram ovu sezonu posla do kraja, moram na to najvise da sam skoncentrisan, pa cu onda, verovatno malo vise biti na forumu. Imam da pozavrsavam neke neizbezne grube radove, i da namirim neke dogovorene porudzbine, mada jos stizu porudzbine, ali polako jenjavaju, pa ce onda konacno kraj sezone, i odmor koji mi je preko potreban.

Recidiv je potrajao oko mesec dana, ali nije to bilo konstantno gruvanje, pa nisam upao u neku tesku depru. Znalo je da mi se desi da budem par dana cist, da krene sve na bolje, pa da zaserem kad odem u grad. Onda sam rekao da necu ici nigde van sela, a narocito ne u grad neko vreme, a to je potrajalo do prekjuce, kad sam ponovo poceo da obavljam obaveze i po gradu. To ti je optrilike to normalno funkcionisanje sto se tice posla koje sam pomenuo.

Prvih 5-6 dana apstinencije nisam skoro nigde isao, a 3.-eg dana apstinencije sam doneo macku u sobu da mi pravi drustvo, i ona je jos tu. :) Macke su mi inace kod caleta. Nisam svoje hteo puno da davim, i za njih se recidiv jos ranije zavrsio nego sto jeste, a ja sam tih 5-6 dana kad nisam nigde isao, rekao mojima da sam prehladjen, sve je znao samo burazer, sa njim jedinim sve otvoreno pricam, ne zelim moje da previse opterecujem svojim sranjima, pre svega mamu.

Javi se po nekad sa nekom recenicom ovako... Znas ti kako ja tebe cenim! Cuvaj se, i budi pametna! ;)

Ja cu uskoro verovatno nesto ozbiljnije pisati, sad mi nije pogodan trenutak za to.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Tue Nov 17, 2020 6:59 pm
San me zajebava zadnjih dana. Desava mi se da zaspim lako, pa se probudim za sat, dva, pa posle imam problem sa ponovnim zaspivanjem.

Evo večeras recimo, samo što sam sanjao nešto ne daj Bože, pa mi je i drago što se probudih.

Zapalio cigaru, seo malo za komp. Brzo ću u krevet ponovo, valjda neće biti posle većih problema sa snom.

E da. Jesi uspela cigare da ostaviš, znam da si pominjala tu mogućnost pred godišnji odmor?

Laku noć!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Djavola, nece san jos na oci...

A zaspao sam k'o top, ali upao u neki kosmar, probudio se, i sad malo vilenim...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

xxxana wrote: Wed Nov 18, 2020 6:17 pm .
čitam te nešto na prošlogodišnjoj temi o ostavljanju nikotina, a i može se uopštit - kružiš razmišljanjem smisleno, no, dočim taj tren u kome si lucidna, svjesna sebe, prohuji, odlaziš (bježiš) pod mrak pokrivke samosažaljenja, jer si tu u tami, naizgled daleko od ljudi, sigurna...

ne dozvoli sumnji u sopstvo da nadvlada - to neumitno vodi bjednim životnim rezultatima

možda može i drugačije: npr. samouvjerenost, makar i ne bila istinska - trudi se bit ne samo drčna u obraćanju drugima, već i prema (unutarnjoj) sebi, a kad te nesigurnost ophrvi

eto, my two cents
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Wed Nov 18, 2020 6:17 pm
Osetih potrebu da odreagujem na ovo sto ti Jasudjiro napisa.

Tvoje "drcno" obracanje drugima nije bilo bez pokrica. Nikad nisi ni prema kome pokazala ni mrvu nekorektnosti, a prema sebi samoj si naucila kako da se ophodis.

Nisi ti vise "u tami", ugledala si svoju svetlost dana, i lagano te obasjava sve vise. Ne treba nigde da zuris radi toboz bega "iz tame", nasla si svoj put, po meni, jos pocetkom leta. Bas sam zapamtio u to vreme kad si napisala nesto ovako:"Bolje dane ocekujem, i to me drzi na pravom putu." Po svom putu koji si nasla, koracas sve sigurnije i sigurnije, i ne treba niti da ubrzavas korake, a posebno ne da trazis neke precice. Eto recimo ako jos nisi ugledala punu svetlost dana, sto nisi verovatno, ako bi zurila, ili trazila precice, mogla bi lako da upadnes u zamku, jer jos uvek niti vidis najbolje, niti koracas najsigurnije. Prosli put kad si tek koraknula na svoj put, pa potrazila "precicu", upala si u gadnui zamku. Ovaj put bi upad u istu bio jos gori.

Eto toliko za sad od mene, samo se ti drzi svoga kursa, bez zurbe i opterecivanja!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

yasujirozu wrote: Thu Nov 19, 2020 2:37 am
xxxana wrote: Wed Nov 18, 2020 6:17 pm .
čitam te nešto na prošlogodišnjoj temi o ostavljanju nikotina, a i može se uopštit - kružiš razmišljanjem smisleno, no, dočim taj tren u kome si lucidna, svjesna sebe, prohuji, odlaziš (bježiš) pod mrak pokrivke samosažaljenja, jer si tu u tami, naizgled daleko od ljudi, sigurna...

ne dozvoli sumnji u sopstvo da nadvlada - to neumitno vodi bjednim životnim rezultatima

možda može i drugačije: npr. samouvjerenost, makar i ne bila istinska - trudi se bit ne samo drčna u obraćanju drugima, već i prema (unutarnjoj) sebi, a kad te nesigurnost ophrvi

eto, my two cents
Ene ga ;)
I sama sam pocela uvidjati neke stvari, ali ne mogu bas odmah postati dobar primer toga, trudimo se
Asocijalna sam totalno i znam da moram poraditi na tome,kao i na sigurnosti..
Ne ide bas glatko
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Wed Nov 18, 2020 11:45 pm
xxxana wrote: Tue Nov 17, 2020 6:59 pm
San me zajebava zadnjih dana. Desava mi se da zaspim lako, pa se probudim za sat, dva, pa posle imam problem sa ponovnim zaspivanjem.

Evo večeras recimo, samo što sam sanjao nešto ne daj Bože, pa mi je i drago što se probudih.

Zapalio cigaru, seo malo za komp. Brzo ću u krevet ponovo, valjda neće biti posle većih problema sa snom.

E da. Jesi uspela cigare da ostaviš, znam da si pominjala tu mogućnost pred godišnji odmor?

Laku noć!
Nisam :(
Trazim nacin i o tome cesto razmisljam
Post Reply