Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sun Nov 08, 2020 1:08 pm Nikako da nam se održi kontinuitet bilo kakve priče na forumu u zadnje vreme. Evo sad se i Lika nešto joguni. :)

Što se tiče naslova ove teme, niko se baš nije držao naslova što se tiče priče o gudri, pa ni autor teme. Što se tiče laganja samog sebe, otakad ja pišem na forumu, nisam primetio da je to neko ozbiljnije radio, sem mene ranije, ali ne na ovoj temi. Ja sam dosta lupetao, kenjao, lagao sam sebe, prošle zime i proletos, ali sam to radio na Japancovoj temi, i na onim mojim nazovi temama.

Ja ostajem na forumu. Mislim da ću uskoro otvoriti neku svoju, ali ozbiljniju i iskreniju temu.

Neću još da kažem da sam izašao iz recidiva, čist sam neko vreme, nekih 10-ak dana, ali se nisam još stabilisao. Otkad sam počeo da se drogiram, nikad nisam bio čist u ovo doba godine, tačnije nikad nisam bio stabilan na jesen i zimu, stalno su mi se dešavali recidivi i padovi. Ove godine sam pao u sličnim uslovima kao i prošle jeseni. Imao sam dosta para, posao odlično išao, ja se osetio kao neki gazda, u cap, zasrao u svom stilu.

Jebem li ga, sad sam dobar sa kešom, selim se u grad u decembru, očekujem rasterćenje od posla, pa ću moći ozbiljnije da se posvetim sebi, to jest radu na sebi.

Ti Frajla, znala si u zadnje vreme bez nekog ozbiljnijeg povoda da se brecneš na mene, ali iskreno si mi i pomogla da se osvestim i trgnem.

Odoh da radim, imam još nešto posla danas, pa ću večeras banuti ponovo na forum.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Sun Nov 08, 2020 1:17 pm
StopBup wrote: Sun Nov 08, 2020 1:08 pm Nikako da nam se održi kontinuitet bilo kakve priče na forumu u zadnje vreme. Evo sad se i Lika nešto joguni. :)

Što se tiče naslova ove teme, niko se baš nije držao naslova što se tiče priče o gudri, pa ni autor teme. Što se tiče laganja samog sebe, otakad ja pišem na forumu, nisam primetio da je to neko ozbiljnije radio, sem mene ranije, ali ne na ovoj temi. Ja sam dosta lupetao, kenjao, lagao sam sebe, prošle zime i proletos, ali sam to radio na Japancovoj temi, i na onim mojim nazovi temama.

Ja ostajem na forumu. Mislim da ću uskoro otvoriti neku svoju, ali ozbiljniju i iskreniju temu.

Neću još da kažem da sam izašao iz recidiva, čist sam neko vreme, nekih 10-ak dana, ali se nisam još stabilisao. Otkad sam počeo da se drogiram, nikad nisam bio čist u ovo doba godine, tačnije nikad nisam bio stabilan na jesen i zimu, stalno su mi se dešavali recidivi i padovi. Ove godine sam pao u sličnim uslovima kao i prošle jeseni. Imao sam dosta para, posao odlično išao, ja se osetio kao neki gazda, u cap, zasrao u svom stilu.

Jebem li ga, sad sam dobar sa kešom, selim se u grad u decembru, očekujem rasterćenje od posla, pa ću moći ozbiljnije da se posvetim sebi, to jest radu na sebi.

Ti Frajla, znala si u zadnje vreme bez nekog ozbiljnijeg povoda da se brecneš na mene, ali iskreno si mi i pomogla da se osvestim i trgnem.

Odoh da radim, imam još nešto posla danas, pa ću večeras banuti ponovo na forum.
I tebi da kazem. Ti koji volis brodske motore i njihov zvuk dao bog da ti to i dalje ostane samo san ka i to sta mislis da ces se jednog dana skinuti sa droge. Neces. Jer si picka i kukavica kao i 99.9 posto ljudi ovdi. Utjeha ti je da si u vecini pa te moze bolit kurac sto je to tako.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sun Nov 08, 2020 1:20 pm
I tebi da kazem. Ti koji volis brodske motore i njihov zvuk dao bog da ti to i dalje ostane samo san ka i to sta mislis da ces se jednog dana skinuti sa droge. Neces. Jer si picka i kukavica kao i 99.9 posto ljudi ovdi. Utjeha ti je da si u vecini pa te moze bolit kurac sto je to tako.
Ja cu se skinuti sa droge, i to najverovatnije ove jeseni/zime. Ako se i zajebem, necu odustati, i jednom ce sigurno doci kraj mojoj drogeraskoj karijeri. Do pre godinu, dve, najveci problem je bio sto ja to nisam zeleo. Cuvao sam neku rezervicu za gudranje i kad sam se skidao sa bupa prosle godine. U ovom recimo periodu otkad pisem na forumu, desavali su mi se padovi, a to je sasvim normalno u ovoj prici, ali ja sam osetio cari strejt zivota i u ovom periodu, i nema sile koja ce me naterati da ne ostvarim svoj san, a to je strejt i normalan zivot. To dugujem pre svega sebi, pa onda Bogu i svojoj porodici.

Potrebno je vreme da se mozak i fizicki oporavi od droge, a ja sam svoj dobro izmucio i izmenio supstancama za sve ove godine, ali doci ce to na svoje polako.

Ja nemam tu potrbu da nekome govorim da je pi*cka, ili nesto drugo, pa ni tebi, i ako si mi ne jednom srao iz meni nepoznatih razloga, pa ti necu ni ovaj put govoriti da si pi*ka, supak, govno, i sta ti ja znam.

U se" i u svoje kljuse, sto bi rek'o narod.

P.s. Sta, teras nas sa teme? Ok. Meni nije problem da se sklonim, nemam pojma, ne kapiram bas sta se sad desava u ovoj prici, a necu ni da se potrudim da shvatim...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Sun Nov 08, 2020 1:16 pm
Frajla wrote: Sun Nov 08, 2020 5:37 am Nema potrebe da spinujes tj okreces pricu u drugom pravcu. Ovde se radi samo i iskljucivo o tebi.

Veoma posteno i sa moje strane.

Uzdravlju ti bilo
Koji spin frajla? Ovo i je bilo predvideno samo za mene i moje misli. Nista drugo. A to sta se svi vi kacite na moje otrovne strelice je meni nepoznata domena zasto to radite. Davno sam reka da ovdi nema niko kapacitet u glavi da me prati a pogotovo da mi nudi neko rjesenje il pomoc. Tocno onako kako si rekla neki dan. Gledal svoja posla a ne tuda i puno ces se bolje osjecati. Dakle, ne meni frajla drzat prodike o moralnosti, zivotu, djeci, ljubavi, nesretnoj ljubavi, sretnoj i svim ostalim pizdarijama nego gledaj svoje dvoriste. Kuzis? A to kako se ja sada osijecam ili unazad 10 15 mjesec dana, sutra preksutra je moja briga i veselje il tuga. Svi ste pametni u picku materinu kad treba druge savjetovati. Prvo znacit, od sebe krenuti. Al ne, udri samo negdi da ne razmisljam o svojim sranjima. Ne da ste licemjeri na kvadrat nego na kubik. Od cega na kraju krajeva ti sad mene spasavas frajla? Niti se drogiram nit pijem neke bobe? Uozbilji se, dobro udahni i razmisli? I zar stvarno mislis da sam toliko emocionalno retardiran da padam na lijepe rijeci i koju pjesmu? Padam na nesto cega nemam godinama a znas dobro o cemu pricam. Samo treba frajla imat hrabrost ili muda okrenuti novi list i krenuti iz pocetka.
Na kraju krajeva ovako nesto retardirano po meni i samo moja razmisljanja koja su usput receno debelo u kurcu i ovdi 99 posto stvari ti u zivotu ne moze pomoci nego samo odmoci dovodi me do zakljucka da preko pola milijuna pregleda dovoljno govori koliko ovdi ljudi ima u teskoj kurcini. I nabijem na kurac sve vazne teme ovdi pogotovo one na kojima su visili isti ljudi koji su komentirali moju stranicu. Sta to govori frajla? Sta mislus? Ja pricam svoja losa stanja i pljujem po drugima a ti lijecis ljude i nije te dozivilo ni upola manje ljudi na svim vasim stranicama izljecenja. Malo retardirano. I zato cu da gledam sebe i zavrsit ovo jer ipak je ovo moje dijete frajla a ne tvoje da bi ti dao tu privilegiju da stavis tocku na i. Zajebi to.
Boli mene kurac sta ces ti uraditi ili ne,ja ti kazem svoje misljenje i imam pravo da ga pisem gde hocu, kad hocu i kako hocu, kao i ti.
Niti me boli ona stvAr da budem dozivljena ili ne na forumu anonimusa.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Niti cu ti ici niz dlaku, kao i uvek
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

Moram da pomerim i Stopov glupi dnevnik 8-)
Covek bas ume da pise romane u kojima kaze nista..
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Nov 14, 2020 11:50 am Moram da pomerim i Stopov glupi dnevnik 8-)
Covek bas ume da pise romane u kojima kaze nista..
To ja po radi sebe. Da niko ne moze da mi kaze da mu pisem gluposti na temi. Nem" pojma, imam neki osecaj da ce uskoro poceti iz mene da izlaze i konkretne stvari. :)

E neka si se ti javila sreco moja virtuelna. No red bi bio da kazes kako si. Pricaj :!:

P.s. Sad cu ja da se preporodim kad si mi se ti vratila. Jos ako kazes da si dobro i da ide na bolje, bicu bas srecan, znas ti kako ja tebe ovde volim! Moja si omiljena virtuelna drugarica... ;)

P.p.s. Eto videla si da sam imao recidiv, nije bio dug, ali se ne usudjujem jos da kazem da je gotov, ce vidimo... Ova nasa bolest se jednostavno sastoji iz mnogo gresaka i padova, ali ako stvarno zelimo da ozdravimo, ozdravicemo!
Puno te pozdravlja kako ti rece na drugoj temi, "Dopic", svidja mi se taj tvoj blagi brzobrazluk! ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sat Nov 14, 2020 1:50 pm
xxxana wrote: Sat Nov 14, 2020 11:50 am Moram da pomerim i Stopov glupi dnevnik 8-)
Covek bas ume da pise romane u kojima kaze nista..
To ja po radi sebe. Da niko ne moze da mi kaze da mu pisem gluposti na temi. Nem" pojma, imam neki osecaj da ce uskoro poceti iz mene da izlaze i konkretne stvari. :)

E neka si se ti javila sreco moja virtuelna. No red bi bio da kazes kako si. Pricaj :!:

P.s. Sad cu ja da se preporodim kad si mi se ti vratila. Jos ako kazes da si dobro i da ide na bolje, bicu bas srecan, znas ti kako ja tebe ovde volim! Moja si omiljena virtuelna drugarica... ;)

P.p.s. Eto videla si da sam imao recidiv, nije bio dug, ali se ne usudjujem jos da kazem da je gotov, ce vidimo... Ova nasa bolest se jednostavno sastoji iz mnogo gresaka i padova, ali ako stvarno zelimo da ozdravimo, ozdravicemo!
Puno te pozdravlja kako ti rece na drugoj temi, "Dopic", svidja mi se taj tvoj blagi brzobrazluk! ;)
E neka si se pohvalio recidivom, kod mene ih bilo nije, a koga i zanima kad otprilike niko nikom ne veruje ovde prelistavajuci temu videh neke od kom. u tom smislu,komunikacija ode u k.
Ko kaze za gluposti? Lika? Stena koja pade na emocije kao domina, ali dobro,ne treba ulaziti u to, ebene su to stvari, sad kad su razvili vec odnos,mada najglasniji je bio kad su drugi u pitanju, ali sad je nesto tih :)
Zato lupaj Stope, ne vidi on sad nista, odjeba nas sve
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Nov 14, 2020 3:19 pm
StopBup wrote: Sat Nov 14, 2020 1:50 pm
xxxana wrote: Sat Nov 14, 2020 11:50 am Moram da pomerim i Stopov glupi dnevnik 8-)
Covek bas ume da pise romane u kojima kaze nista..
To ja po radi sebe. Da niko ne moze da mi kaze da mu pisem gluposti na temi. Nem" pojma, imam neki osecaj da ce uskoro poceti iz mene da izlaze i konkretne stvari. :)

E neka si se ti javila sreco moja virtuelna. No red bi bio da kazes kako si. Pricaj :!:

P.s. Sad cu ja da se preporodim kad si mi se ti vratila. Jos ako kazes da si dobro i da ide na bolje, bicu bas srecan, znas ti kako ja tebe ovde volim! Moja si omiljena virtuelna drugarica... ;)

P.p.s. Eto videla si da sam imao recidiv, nije bio dug, ali se ne usudjujem jos da kazem da je gotov, ce vidimo... Ova nasa bolest se jednostavno sastoji iz mnogo gresaka i padova, ali ako stvarno zelimo da ozdravimo, ozdravicemo!
Puno te pozdravlja kako ti rece na drugoj temi, "Dopic", svidja mi se taj tvoj blagi brzobrazluk! ;)
E neka si se pohvalio recidivom, kod mene ih bilo nije, a koga i zanima kad otprilike niko nikom ne veruje ovde prelistavajuci temu videh neke od kom. u tom smislu,komunikacija ode u k.
Ko kaze za gluposti? Lika? Stena koja pade na emocije kao domina, ali dobro,ne treba ulaziti u to, ebene su to stvari, sad kad su razvili vec odnos,mada najglasniji je bio kad su drugi u pitanju, ali sad je nesto tih :)
Zato lupaj Stope, ne vidi on sad nista, odjeba nas sve
Nisam se pohvalio recidivom, ne daj Boze, samo sam ga objavio, jer kad sam vec na forumu, apsurdno, debilno, majmunski itd, bi bilo da sam to precutao, da sam forsirao neku pricu i da sam glumio da je sve bilo u redu. Bilo kakva gadna ili surova istina, je bolja od bilo koje sarene laze, zar ne? Mada nisam siguran, mozda si to "pohvalio" napisala ironicno, u stvari verovatno i jesi, ma nebitno...

Ne bih o Liki sada, on je neka posebna sorta, samo cu to reci. :)

Izuzetno, ali bas, bas izuzetno/ekstremno mi je drago sto kod tebe nije bilo recidiva, mene je zanimalo to, i ja ti verujem :!:

Bravo sreco moja virtuelna! Jos proslog leta, ili krajem proslog proleca sam ti rekao da verujem u tebe. Doslovno sam te zavoleo na neki nacin, reako sam ti to 100 puta. Svidja mi se tvoja iskrenost, direktnost, a Boga mi doslednost i istrajnost. Bez obzira na proslojesenji pad, video sam u tebi istrajnost i doslednost jos dok si spustala dozu, a nakon kraja recidiva, tvoja istrajnost je ponovo dosla do izrazaja.

Ja se nadam/verujem da cu i ja uskoro biti makar priblizno na nivou na kojem si ti sada. Zasto? Zato sto hocu i zelim da budem sasvim normalan covek, a znam da to mogu, imam uslova, podrsku, motive, volju, zelju i nema sile koja ce me u tome spreciti, i spreman sam da uradim sve sto budem morao zarad ostvarenja tog cilja! Imao sam recidiv, to je sastavni deo na zalost ove nase borbe, ali nije dugo trajao, a evo mogu da se pohvalim bar da ima godinu dana otkad nisam pusio travu, koja je u mom slucaju bila veliki problem i sa kojom sam ja i postao zavisnik iliti narkoman.

P.s. Uh ala sam te ja nahvalio. :) Iskreno, meni predstavlja zadovoljstvo da hvalim druge i delim komplimente kad za to imam razloga, a sto se tebe tice, Boga mi sam i imao dobrih razloga da te nahvalim i pozelim da nastavis kako si krenula!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sat Nov 14, 2020 5:09 pm
xxxana wrote: Sat Nov 14, 2020 3:19 pm
StopBup wrote: Sat Nov 14, 2020 1:50 pm

To ja po radi sebe. Da niko ne moze da mi kaze da mu pisem gluposti na temi. Nem" pojma, imam neki osecaj da ce uskoro poceti iz mene da izlaze i konkretne stvari. :)

E neka si se ti javila sreco moja virtuelna. No red bi bio da kazes kako si. Pricaj :!:

P.s. Sad cu ja da se preporodim kad si mi se ti vratila. Jos ako kazes da si dobro i da ide na bolje, bicu bas srecan, znas ti kako ja tebe ovde volim! Moja si omiljena virtuelna drugarica... ;)

P.p.s. Eto videla si da sam imao recidiv, nije bio dug, ali se ne usudjujem jos da kazem da je gotov, ce vidimo... Ova nasa bolest se jednostavno sastoji iz mnogo gresaka i padova, ali ako stvarno zelimo da ozdravimo, ozdravicemo!
Puno te pozdravlja kako ti rece na drugoj temi, "Dopic", svidja mi se taj tvoj blagi brzobrazluk! ;)
E neka si se pohvalio recidivom, kod mene ih bilo nije, a koga i zanima kad otprilike niko nikom ne veruje ovde prelistavajuci temu videh neke od kom. u tom smislu,komunikacija ode u k.
Ko kaze za gluposti? Lika? Stena koja pade na emocije kao domina, ali dobro,ne treba ulaziti u to, ebene su to stvari, sad kad su razvili vec odnos,mada najglasniji je bio kad su drugi u pitanju, ali sad je nesto tih :)
Zato lupaj Stope, ne vidi on sad nista, odjeba nas sve
Nisam se pohvalio recidivom, ne daj Boze, samo sam ga objavio, jer kad sam vec na forumu, apsurdno, debilno, majmunski itd, bi bilo da sam to precutao, da sam forsirao neku pricu i da sam glumio da je sve bilo u redu. Bilo kakva gadna ili surova istina, je bolja od bilo koje sarene laze, zar ne? Mada nisam siguran, mozda si to "pohvalio" napisala ironicno, u stvari verovatno i jesi, ma nebitno...

Ne bih o Liki sada, on je neka posebna sorta, samo cu to reci. :)

Izuzetno, ali bas, bas izuzetno/ekstremno mi je drago sto kod tebe nije bilo recidiva, mene je zanimalo to, i ja ti verujem :!:

Bravo sreco moja virtuelna! Jos proslog leta, ili krajem proslog proleca sam ti rekao da verujem u tebe. Doslovno sam te zavoleo na neki nacin, reako sam ti to 100 puta. Svidja mi se tvoja iskrenost, direktnost, a Boga mi doslednost i istrajnost. Bez obzira na proslojesenji pad, video sam u tebi istrajnost i doslednost jos dok si spustala dozu, a nakon kraja recidiva, tvoja istrajnost je ponovo dosla do izrazaja.

Ja se nadam/verujem da cu i ja uskoro biti makar priblizno na nivou na kojem si ti sada. Zasto? Zato sto hocu i zelim da budem sasvim normalan covek, a znam da to mogu, imam uslova, podrsku, motive, volju, zelju i nema sile koja ce me u tome spreciti, i spreman sam da uradim sve sto budem morao zarad ostvarenja tog cilja! Imao sam recidiv, to je sastavni deo na zalost ove nase borbe, ali nije dugo trajao, a evo mogu da se pohvalim bar da ima godinu dana otkad nisam pusio travu, koja je u mom slucaju bila veliki problem i sa kojom sam ja i postao zavisnik iliti narkoman.

P.s. Uh ala sam te ja nahvalio. :) Iskreno, meni predstavlja zadovoljstvo da hvalim druge i delim komplimente kad za to imam razloga, a sto se tebe tice, Boga mi sam i imao dobrih razloga da te nahvalim i pozelim da nastavis kako si krenula!
Treba biti realan, zato mi je najlepse kad pohvalim sama sebe sebi :)
Locked