Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Thu Nov 05, 2020 10:48 pm
Marta Tufna wrote: Thu Nov 05, 2020 10:44 pm
licaninsasela wrote: Thu Nov 05, 2020 10:38 pm ej ljubavi kaze mi sad moj mali asistent, kako si ti zaljubljen terco da te boli vise ona stvar za pogon i dal ce se sve ovdje dole raspasti. jebiga kazem mu. docu vidit oko 10 sta vas dva radite. zadovoljan je malisa
https://youtu.be/SaJbRCkcIWc
evo lijepe pjesme Martice
Divna je.
E pa moraš da paziš na pogon.
Treba da mi se vratiš uskoro.
znas da hocu. u jednom komadu. citav tvoj Marta
Liko si ti jos ozenjen coek ili sam nesto propustila?

Alo Liko, kome ti treba da se vratis? Meni si drzao slovo o familiji, deci, crkvi.....

Niti sam svetica/ konzerva, ali ne pada se valjda na par lepih reci i pesmica????
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Fri Nov 06, 2020 10:20 am
Liko si ti jos ozenjen coek ili sam nesto propustila?

Alo Liko, kome ti treba da se vratis? Meni si drzao slovo o familiji, deci, crkvi.....

Niti sam svetica/ konzerva, ali ne pada se valjda na par lepih reci i pesmica????
Da ti nisi malo prozbiljno shvatila ovu njihovu sapunicu, ili sam ja nesto propustio. :)

Nismo resili enigmu. Hoce li biti pidzama parti u gotik stilu, ili neki tulum u martinkama na cvetice i tufnastim rajfovima? :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

StopBup wrote: Fri Nov 06, 2020 5:48 pm [quote=Frajla post_id=155535 time=<a href="tel:1604654416">1604654416</a> user_id=12211]

Liko si ti jos ozenjen coek ili sam nesto propustila?

Alo Liko, kome ti treba da se vratis? Meni si drzao slovo o familiji, deci, crkvi.....

Niti sam svetica/ konzerva, ali ne pada se valjda na par lepih reci i pesmica????
Da ti nisi malo prozbiljno shvatila ovu njihovu sapunicu, ili sam ja nesto propustio. :)

Nismo resili enigmu. Hoce li biti pidzama parti u gotik stilu, ili neki tulum u martinkama na cvetice i tufnastim rajfovima? :D
[/quote]

Cini mi se da nisAm🥴🥴🥴
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by sanela »

Frajla wrote: Fri Nov 06, 2020 7:01 pm
StopBup wrote: Fri Nov 06, 2020 5:48 pm [quote=Frajla post_id=155535 time=<a href="tel:1604654416">1604654416</a> user_id=12211]

Liko si ti jos ozenjen coek ili sam nesto propustila?

Alo Liko, kome ti treba da se vratis? Meni si drzao slovo o familiji, deci, crkvi.....

Niti sam svetica/ konzerva, ali ne pada se valjda na par lepih reci i pesmica????
Da ti nisi malo prozbiljno shvatila ovu njihovu sapunicu, ili sam ja nesto propustio. :)

Nismo resili enigmu. Hoce li biti pidzama parti u gotik stilu, ili neki tulum u martinkama na cvetice i tufnastim rajfovima? :D
Cini mi se da nisAm🥴🥴🥴
[/quote]

Hahahaha
Biće interesantno :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

sanela post_ wrote: Hahahaha
Biće interesantno :D
Sto bi nas uvazeni clan Yasu rekao:

Spremam kokice :)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Sat Nov 07, 2020 4:37 pm
sanela post_ wrote: Hahahaha
Biće interesantno :D
Sto bi nas uvazeni clan Yasu rekao:

Spremam kokice :)
Kokice je Jasudjiro "spremao" kad se nesto zakuva, kad prica krene u stilu latinoamericke sapunice, ovo kod Marte i Like je teska idila i harmonija, hahha. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

cisto da vas uputim da se str upravo zatvara za svagda i da nema potrebe za daljnjim javljanjima u eter prvenstveno jer je str bila namijenjena svima koji ne lazu sebe a koliko vidim niko kome je sve ovo zanimljivo ili je zabrinut za mene nije se pridrzavo navedene krilatice.jebiga ljudovi toliko od mene a da ne ispadne da nekog ovdi ignoriram. posteno vjerujem s moje strane. pozz
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Nema potrebe da spinujes tj okreces pricu u drugom pravcu. Ovde se radi samo i iskljucivo o tebi.

Veoma posteno i sa moje strane.

Uzdravlju ti bilo
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Nikako da nam se održi kontinuitet bilo kakve priče na forumu u zadnje vreme. Evo sad se i Lika nešto joguni. :)

Što se tiče naslova ove teme, niko se baš nije držao naslova što se tiče priče o gudri, pa ni autor teme. Što se tiče laganja samog sebe, otakad ja pišem na forumu, nisam primetio da je to neko ozbiljnije radio, sem mene ranije, ali ne na ovoj temi. Ja sam dosta lupetao, kenjao, lagao sam sebe, prošle zime i proletos, ali sam to radio na Japancovoj temi, i na onim mojim nazovi temama.

Ja ostajem na forumu. Mislim da ću uskoro otvoriti neku svoju, ali ozbiljniju i iskreniju temu.

Neću još da kažem da sam izašao iz recidiva, čist sam neko vreme, nekih 10-ak dana, ali se nisam još stabilisao. Otkad sam počeo da se drogiram, nikad nisam bio čist u ovo doba godine, tačnije nikad nisam bio stabilan na jesen i zimu, stalno su mi se dešavali recidivi i padovi. Ove godine sam pao u sličnim uslovima kao i prošle jeseni. Imao sam dosta para, posao odlično išao, ja se osetio kao neki gazda, i cap, zasrao u svom stilu.

Jebem li ga, sad sam dobar sa kešom, selim se u grad u decembru, očekujem rasterćenje od posla, pa ću moći ozbiljnije da se posvetim sebi, to jest radu na sebi.

Ti Frajla, znala si u zadnje vreme bez nekog ozbiljnijeg povoda da se brecneš na mene, ali iskreno si mi i pomogla da se osvestim i trgnem.

Odoh da radim, imam još nešto posla danas, pa ću večeras banuti ponovo na forum.
Last edited by StopBup on Sun Nov 08, 2020 4:13 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Sun Nov 08, 2020 5:37 am Nema potrebe da spinujes tj okreces pricu u drugom pravcu. Ovde se radi samo i iskljucivo o tebi.

Veoma posteno i sa moje strane.

Uzdravlju ti bilo
Koji spin frajla? Ovo i je bilo predvideno samo za mene i moje misli. Nista drugo. A to sta se svi vi kacite na moje otrovne strelice je meni nepoznata domena zasto to radite. Davno sam reka da ovdi nema niko kapacitet u glavi da me prati a pogotovo da mi nudi neko rjesenje il pomoc. Tocno onako kako si rekla neki dan. Gledal svoja posla a ne tuda i puno ces se bolje osjecati. Dakle, ne meni frajla drzat prodike o moralnosti, zivotu, djeci, ljubavi, nesretnoj ljubavi, sretnoj i svim ostalim pizdarijama nego gledaj svoje dvoriste. Kuzis? A to kako se ja sada osijecam ili unazad 10 15 mjesec dana, sutra preksutra je moja briga i veselje il tuga. Svi ste pametni u picku materinu kad treba druge savjetovati. Prvo znacit, od sebe krenuti. Al ne, udri samo negdi da ne razmisljam o svojim sranjima. Ne da ste licemjeri na kvadrat nego na kubik. Od cega na kraju krajeva ti sad mene spasavas frajla? Niti se drogiram nit pijem neke bobe? Uozbilji se, dobro udahni i razmisli? I zar stvarno mislis da sam toliko emocionalno retardiran da padam na lijepe rijeci i koju pjesmu? Padam na nesto cega nemam godinama a znas dobro o cemu pricam. Samo treba frajla imat hrabrost ili muda okrenuti novi list i krenuti iz pocetka.
Na kraju krajeva ovako nesto retardirano po meni i samo moja razmisljanja koja su usput receno debelo u kurcu i ovdi 99 posto stvari ti u zivotu ne moze pomoci nego samo odmoci dovodi me do zakljucka da preko pola milijuna pregleda dovoljno govori koliko ovdi ljudi ima u teskoj kurcini. I nabijem na kurac sve vazne teme ovdi pogotovo one na kojima su visili isti ljudi koji su komentirali moju stranicu. Sta to govori frajla? Sta mislus? Ja pricam svoja losa stanja i pljujem po drugima a ti lijecis ljude i nije te dozivilo ni upola manje ljudi na svim vasim stranicama izljecenja. Malo retardirano. I zato cu da gledam sebe i zavrsit ovo jer ipak je ovo moje dijete frajla a ne tvoje da bi ti dao tu privilegiju da stavis tocku na i. Zajebi to.
Locked