Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Wed Oct 21, 2020 10:03 am
Ne brinem se ja za sebe pod terapijom, nego za tebe bez terapije
Nest' ne stima. Menjaj ili ukidaj, pametnija si bila dok si meketala po grckim stenama. :)

Sto se mene tice, pisao sam jos davno da volim fiziku, a generalno, period industrijske revolucije mi je znimljiv i iz istorijskih i fizickih aspekata. Sto se tice fizike, tu je parna masina, koja mi je zanimljiva od malih nogu, verovatno otuda potice moja ljubav prema istoj, pa i prema parobrodima. Od strasti prema parobrodima, kasnije se naravno razvila i strast prema modernim brodovima.

Zvuk parne masine, narocito velike, je muzika za moje usi, a i cale mi je pricao kako je pocetkom srednje njegove(dok su jos vukle parne lokomotive) bilo zanimljivo putovati u skolu, i biti vucen parnom lokomotivom. :)

Bas je mocan zvuk.

https://www.youtube.com/watch?v=h48Eslu ... =DJMarioV8
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

UNAZAD
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Ovako. kad dodem doli u 20 00 i popijem caj prode 2o minuta. i kad pogledam na sat to ti je opet 20 00. jer svaka 4 sata se pomice vrijeme za 20 min.unazad. to znaci da do ujutro u 8 sati vise nije 8 kod tebe nego 9. a nama je sve isto. kuzis sad? znaci od sutra kad gledas je kod tebe pr. 11 a ovdi 10 jer mi nismo kopno i neovisni smo o vremenu. drugo. spusili signal prije neg sam oso. valjda se vrati dok dodem gori.trece.kadet u kurcu.kaze nema smisla vise ovako se lomit i da odustaje od navigacije i porucnickog. znaci nisam uspio u obuci.razocaran. poslo ga na transfere i reko mu da se koncentrira na ono sta mora a sve ostalo da ostavi doma. pricat cemo o tom. mozda sam malo tvdr za njegovu psihu. cetvrto i peto i sesto ti ne moram govoriti jer sve znas. i sedmo najbitnije osjetis. a ono bice na planini je predivno. pod osam. ka vilenjak.

https://youtu.be/IXdNnw99-Ic
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Sat Oct 24, 2020 8:59 pm Ovako. kad dodem doli u 20 00 i popijem caj prode 2o minuta. i kad pogledam na sat to ti je opet 20 00. jer svaka 4 sata se pomice vrijeme za 20 min.unazad. to znaci da do ujutro u 8 sati vise nije 8 kod tebe nego 9. a nama je sve isto. kuzis sad? znaci od sutra kad gledas je kod tebe pr. 11 a ovdi 10 jer mi nismo kopno i neovisni smo o vremenu. drugo. spusili signal prije neg sam oso. valjda se vrati dok dodem gori.trece.kadet u kurcu.kaze nema smisla vise ovako se lomit i da odustaje od navigacije i porucnickog. znaci nisam uspio u obuci.razocaran. poslo ga na transfere i reko mu da se koncentrira na ono sta mora a sve ostalo da ostavi doma. pricat cemo o tom. mozda sam malo tvdr za njegovu psihu. cetvrto i peto i sesto ti ne moram govoriti jer sve znas. i sedmo najbitnije osjetis. a ono bice na planini je predivno. pod osam. ka vilenjak.

https://youtu.be/IXdNnw99-Ic
nisam mogo krace i razgovjetnije vjerujem da kuzis situaciju.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Sat Oct 24, 2020 9:44 pm
licaninsasela wrote: Sat Oct 24, 2020 8:59 pm Ovako. kad dodem doli u 20 00 i popijem caj prode 2o minuta. i kad pogledam na sat to ti je opet 20 00. jer svaka 4 sata se pomice vrijeme za 20 min.unazad. to znaci da do ujutro u 8 sati vise nije 8 kod tebe nego 9. a nama je sve isto. kuzis sad? znaci od sutra kad gledas je kod tebe pr. 11 a ovdi 10 jer mi nismo kopno i neovisni smo o vremenu. drugo. spusili signal prije neg sam oso. valjda se vrati dok dodem gori.trece.kadet u kurcu.kaze nema smisla vise ovako se lomit i da odustaje od navigacije i porucnickog. znaci nisam uspio u obuci.razocaran. poslo ga na transfere i reko mu da se koncentrira na ono sta mora a sve ostalo da ostavi doma. pricat cemo o tom. mozda sam malo tvdr za njegovu psihu. cetvrto i peto i sesto ti ne moram govoriti jer sve znas. i sedmo najbitnije osjetis. a ono bice na planini je predivno. pod osam. ka vilenjak.

https://youtu.be/IXdNnw99-Ic
nisam mogo krace i razgovjetnije vjerujem da kuzis situaciju.
Sve razumela.
Stigla.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

nikako stic zavrsit sve al brzo sam gore oko 00 15
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Ej sve je ok sam da se ne sekiras. e necu brzo veceras gore jer moram ostati malo duze. znaci spavati obvezno
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Vas dvoje ste hit. Obavestite nas samo za vreme i mesto, da znam haljinu da spremam :)
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

evo malo sjeo da kratko se javim. nije opet onako kako sam si zacrto za veceras lagano jer se uvijek nest izgleda mor zakomplicirati
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Wed Oct 28, 2020 10:51 pm evo malo sjeo da kratko se javim. nije opet onako kako sam si zacrto za veceras lagano jer se uvijek nest izgleda mor zakomplicirati
Gde je zapelo?
Locked