Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Wed Oct 07, 2020 9:04 pm
StopBup wrote: Wed Oct 07, 2020 8:25 pm Samo da napisem da sam pre nekih sat vremena popio i drugu liriku, onu ostavljenu za veceras. Od sutra cu valjda bez icega, potrudicu se. 4 dana lirike, dosta...

Eto samo ovo napisah, necu vise pisati o mom doziranju...
Samo peglaj dopic. Danas lirika sutra opet malo zajasi konja. Na tvojoj sam strani. Tari se dok mozes. Znas da si predozira mozak kad ti je lijepo na lirici. Kemija skocila u nebesa samo da te upozorim. Zdraviji je dop sto posto.
Pio sam samo po dve dnevno, cetiri dana, nisam se time kljukao. Dop sam radio u petak i subotu, a bilo je i 3 puta pre tih petka i subote, tako da mi je lirika dosla da se malo saberem, da lakse funkcionisem i da me crv ne savlada. Videcemo sutra. Nisam ja sad drogiran, ali ne mogu reci ni da sam strejt. Necu vise na ovoj temi o tome, rekli smo da se o tome ovde nece pisati. Ako bude sranja narednih dana, objavicu na drugoj temi.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Wed Oct 07, 2020 9:53 pm
Marta Tufna wrote: Wed Oct 07, 2020 9:44 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 07, 2020 9:40 pm

Sta je ovo Marta dobro. Po prvi put cujem. Ti moras voditi malo je brza za ovog starog covika.
Da se pokusam revansirati Marta?
https://youtu.be/qfu0pwDwiqE
Ma mi se samo njišemo. Oni nek brzaju.
Jaoo.
Sjećaš li se Dolly Bell.
Sjajno.
Dobro se stisnuti i ljuljkati. Nije lose, ustvari ne bi bilo lose. A joj Marta, znas da mi zaigra masta odmah. Joj joj.
Ma i meni zaigra.
Ma predivno. Uh.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Marta Tufna wrote: Wed Oct 07, 2020 9:57 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 07, 2020 9:53 pm
Marta Tufna wrote: Wed Oct 07, 2020 9:44 pm

Ma mi se samo njišemo. Oni nek brzaju.
Jaoo.
Sjećaš li se Dolly Bell.
Sjajno.
Dobro se stisnuti i ljuljkati. Nije lose, ustvari ne bi bilo lose. A joj Marta, znas da mi zaigra masta odmah. Joj joj.
Ma i meni zaigra.
Ma predivno. Uh.
Ha pa da. Trenutno nemoguca situvacija. Zna sam ja Marta da ces ti mene izbezumit.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Wed Oct 07, 2020 9:34 pm
Covjek je u problemu Marta. Nema vise kud pa serucka ovdi pomalo. Samo jos nije svjestan svoje nesvjesti. Ka debilcic mali. Dopili voli dop i dop voli njega. Kakva romantika. Mora da se rodila ljubav. Dopili neslusaj sta ti veceras i ovih dana curke govore. Reka sam ti sta njih muci pa onda od nemoci udaraju na slabijeg, pardon jaceg. Jak si jel? Ja te podrzavam. Kani se lirike i vrati se na dop. Prolupat ces od nje.
Znam ja sta je lirika, mislio sam samo 2 dana da je pijem, pa sam produzio na 4, nije to toliko puno...
Marta Tufna wrote: Wed Oct 07, 2020 9:37 pm
Ma kapiram da je u problemu. To se vidi jasno iz svakog posta. Ali 34 godine ima, a tako malo zna o sebi.
Gresis Marta, znam sebe jako dobro, ali naravno, mora i tu jos da se poradi. Da u problemu sam, ali iscupacu se iz ovoga, bio sam i u gorim situacijama mnogo...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Wed Oct 07, 2020 10:04 pm
Marta Tufna wrote: Wed Oct 07, 2020 9:57 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 07, 2020 9:53 pm
Dobro se stisnuti i ljuljkati. Nije lose, ustvari ne bi bilo lose. A joj Marta, znas da mi zaigra masta odmah. Joj joj.
Ma i meni zaigra.
Ma predivno. Uh.
Ha pa da. Trenutno nemoguca situvacija. Zna sam ja Marta da ces ti mene izbezumit.
I ti si mene.
Pogubljena skroz.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

StopBup wrote: Wed Oct 07, 2020 10:05 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 07, 2020 9:34 pm
Covjek je u problemu Marta. Nema vise kud pa serucka ovdi pomalo. Samo jos nije svjestan svoje nesvjesti. Ka debilcic mali. Dopili voli dop i dop voli njega. Kakva romantika. Mora da se rodila ljubav. Dopili neslusaj sta ti veceras i ovih dana curke govore. Reka sam ti sta njih muci pa onda od nemoci udaraju na slabijeg, pardon jaceg. Jak si jel? Ja te podrzavam. Kani se lirike i vrati se na dop. Prolupat ces od nje.
Znam ja sta je lirika, mislio sam samo 2 dana da je pijem, pa sam produzio na 4, nije to toliko puno...
Marta Tufna wrote: Wed Oct 07, 2020 9:37 pm
Ma kapiram da je u problemu. To se vidi jasno iz svakog posta. Ali 34 godine ima, a tako malo zna o sebi.
Gresis Marta, znam sebe jako dobro, ali naravno, mora i tu jos da se poradi. Da u problemu sam, ali iscupacu se iz ovoga, bio sam i u gorim situacijama mnogo...
Ma dobro. Grešim.
Ti ni ne znaš iz kog problema treba da se čupaš.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Wed Oct 07, 2020 9:54 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 07, 2020 9:04 pm
StopBup wrote: Wed Oct 07, 2020 8:25 pm Samo da napisem da sam pre nekih sat vremena popio i drugu liriku, onu ostavljenu za veceras. Od sutra cu valjda bez icega, potrudicu se. 4 dana lirike, dosta...

Eto samo ovo napisah, necu vise pisati o mom doziranju...
Samo peglaj dopic. Danas lirika sutra opet malo zajasi konja. Na tvojoj sam strani. Tari se dok mozes. Znas da si predozira mozak kad ti je lijepo na lirici. Kemija skocila u nebesa samo da te upozorim. Zdraviji je dop sto posto.
Pio sam samo po dve dnevno, cetiri dana, nisam se time kljukao. Dop sam radio u petak i subotu, a bilo je i 3 puta pre tih petka i subote, tako da mi je lirika dosla da se malo saberem, da lakse funkcionisem i da me crv ne savlada. Videcemo sutra. Nisam ja sad drogiran, ali ne mogu reci ni da sam strejt. Necu vise na ovoj temi o tome, rekli smo da se o tome ovde nece pisati. Ako bude sranja narednih dana, objavicu na drugoj temi.
Ajd pislusaj jednom u zivotu nekog starijeg. Netriba ti sve ovo. Blamiras se. A i reka sam ti da su curke veceras malo nabrijane i opet ti po svome. Necemo dopili tako na zelenu granu. Reka sam ti i za liriku. Ne vidis kako te voza i kak si agresivan od nje?. Vidis sve to sta si reka Frajli pa nije bas ok. Je o a zena u godinam al da joj spustas botoksom, nije ti to tribalo. A sigurno se bocne tu i tamo al moras malo razmislit sta ces reci. Opet ce proc tjedan dva kad zaredas sad sa dopom pa ces se sjetiti Frajle da ti da savjet. Nisi mudro postupija nikako. Ukljuci mozak malo. Ta lirika ce ti raditi do preksutra i onda ce te naglo spustiti i past ces u bedaru tesku. Idi sutra il veceras, neznam kolko je sad sati kod vas i pricaj sa svojima. Nece ovo na dobro pogotovo jer si si umislija biti sada sebi sam svoj doktor. Meni to izgleda kad se nema baruta dobra je i lirika jer je i protiv bolova a kad se skuca lova ide se po dop.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Marta Tufna wrote: Wed Oct 07, 2020 10:06 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 07, 2020 10:04 pm
Marta Tufna wrote: Wed Oct 07, 2020 9:57 pm

Ma i meni zaigra.
Ma predivno. Uh.
Ha pa da. Trenutno nemoguca situvacija. Zna sam ja Marta da ces ti mene izbezumit.
I ti si mene.
Pogubljena skroz.
Sta cemo sad Marta?
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Wed Oct 07, 2020 10:14 pm
Marta Tufna wrote: Wed Oct 07, 2020 10:06 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 07, 2020 10:04 pm
Ha pa da. Trenutno nemoguca situvacija. Zna sam ja Marta da ces ti mene izbezumit.
I ti si mene.
Pogubljena skroz.
Sta cemo sad Marta?
Ne znam. Stvarno ne znam.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Wed Oct 07, 2020 10:05 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 07, 2020 9:34 pm
Covjek je u problemu Marta. Nema vise kud pa serucka ovdi pomalo. Samo jos nije svjestan svoje nesvjesti. Ka debilcic mali. Dopili voli dop i dop voli njega. Kakva romantika. Mora da se rodila ljubav. Dopili neslusaj sta ti veceras i ovih dana curke govore. Reka sam ti sta njih muci pa onda od nemoci udaraju na slabijeg, pardon jaceg. Jak si jel? Ja te podrzavam. Kani se lirike i vrati se na dop. Prolupat ces od nje.
Znam ja sta je lirika, mislio sam samo 2 dana da je pijem, pa sam produzio na 4, nije to toliko puno...
Marta Tufna wrote: Wed Oct 07, 2020 9:37 pm
Ma kapiram da je u problemu. To se vidi jasno iz svakog posta. Ali 34 godine ima, a tako malo zna o sebi.
Gresis Marta, znam sebe jako dobro, ali naravno, mora i tu jos da se poradi. Da u problemu sam, ali iscupacu se iz ovoga, bio sam i u gorim situacijama mnogo...
Nista ti ne znas dopili nego drobis u sebe bilo sta ti dode pod ruku sam da nisi normalan. Ne valja ti to. Cuvaj se izmedu ostalog epinapada vec kad drobis liriku.
Locked