O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Cestitke Loki!!! Bravooo
Razlog vise da ti ne pada na pamet da se vracas starom zivotu i da uprskas ovo gde si trenutno.
Stvarno da ne poverujes sta si sve uspeo, bas u pravom trenutku sve stize.

Tu se ugnezdi dobro i kradi zanat.
Bar u zemljama u kojima smo mi mozes uspeti i ziveti od svog rada. Samo ako znas, a bitnije je ako hoces, mozes dobro da zivis
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Loki wrote: Wed Aug 05, 2020 6:12 pm
Isplati se biti i živeti strejt. 💪🏻
Bravo brate, baš mi je drago zbog tvog napretka. Samo polako, promišljeno i staloženo, pa će se stvari u životu nameštati, kao što su već sad počele da se nameštaju.

Verujem da će ti uskoro skočiti i samopouzdanje što se tiče devojaka.

Naravno da se isplati živeti strejt. Već sam napisao, i ponovo ću. Život treba da proživimo mi, a ne droga ili alkohol kroz nas.

Treba na teži, pravi način da naučimo da izvlačimo to iz sebe, to za šta smo se "pogurivali" supstancama, a to se kod tebe već primećuje po tvom pisanju.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Vidis Loki da se moze sve. Guraj i dalje tako i nemoj sad da se pocastis nekim pivom ili zestom. Kupi dvi kugle sladoleda i bit ces u potpunosti zadovoljan. Valjda ima sipaca tamo jer rade bolji sladoled od talijanskih govana. Ajde skupi muda i trizne glave zbari tu ribu zbog koje ocajavas. Zivot ce ti dobiti tada drugu dimenziju. Ako nista ne bude bas znas da si proba. Ali trizne glave.
Ne mogu spavati. Tu je sad pola dva a brod ga valja li valja. Nisam zadovoljan. Kronicno neispavan. Idem gledati mi nisno andeli drugi dio. Prvi sam gleda nekih tjedan dana. Krenem gledati iz kreveta pa nakon 15 min mi dokurci pa samo klepim dole ekran od laptopa. Konj zaboravio kabele ponijet da mogu preko tv gledati. Gledo neke ruske dokumentarce od po 25 minuta. To mi je trenutni max limit za nesto gledati. Danas janjetina se okretala. Jebala ih ona. Ovo je mislim treci puta da jedem jebenu janjetinu. Kuhar bio ok prvih par dana. Sad mu vec dokurcilo na brodu pa uvaljuje filipincima da okrecu janje. A kad kuha sve nesto leso. Jebo ga zdrav zivot. Ocu svinjetinu a nje ni za lijeka. Stvarno se nekad cudim ljudima kad kazu da je janje, pile, junetina i ostala sranja bolja od gice prasice. A o ribi da ne govorim. Nastavi li ovako pretvorit cu se medvjeda ili nekog jos goreg predatora za ribu. A jebali majku. To bi svaki dan tuklo po ribi. A tek sta je velicaju. Ko da je od zlata. Tesko nezadovoljstvo se pocelo pojavljivati zahvaljujuci kuharu i njegovoj linjosti. Moram nekako doskociti i ugoditi samom sebi. Ima pringelsa na brodu nije ni blizu frankovom cipsu. Imaju neke australske cokolade nisu ni blizu krasovim. Ajde riter sport je ok al se brzo razgrabi. Morati cu ja sad u portugalu naruciti sebi nekih dobrih slatkisa, vocnih jorurta i soka za razrijedit. Od kole i fante samo jos zedniji budem. Ili cu si odariti embargo na sokove i slatkise i cuvat zube. Samo voda i ono sta je najveci problem je dehidracija. A nema na brodu bar za sada onih soli i laktoze saharoze pa me grcevi peglaju po noznim prstima. Treba hranu dobro solit dok ne dodu medikamenti. A jesti slano je opet pokora al bar nema grceva. A popijem par fanti i koli plus tri cetiri flasirane vode od 1..5 litara i malo mi je to minerala koliko je vruce i kroz znoj sve izade. Skuzija sam da uopce ne idem pisati. Sve kroz znoj ode. A robu svaki dan perem barem masinu. Ne volim susit u susilici pa mi kabina lici na izbjeglicki logor. Na sve strane strikovi razvuceni za susit robu. Ali i za vlagu u zraku je to bitno. Snadi se druze. A navecer prigusim klimu jer stvarno u kabini bude ledara. Obavezno pidamu i gornji i donji dio pod mus. Ipak sam covjek u godinama. Idem lec i odgledat svojih 20tak minuta andela i ujutro u pola osam budenje. Do sljake imam dvije minute. Samo kat iznad. Ja na devetom na most na desetom katu. Visoki smo zato nas skroz valja a i nemamo tetet. Lagani i visoki. Ovo je nista sta nas ceka kad krenemo za australiju. Pokora ce biti. A izrael australija 20 dana od toga 15 nema spavanja koliko te more tuce sa svih strana. Zimski period. Mijesanje toplih i hladnih struja da sad ne objasnjavam a i brod taki. Nema u afenskom zaljevu ukrcaja naoruzane pratnje radi korone pa kazu da dobijamo velike bonuse u kesu radi toga. Vidit cemo. Vise bi ja volija pratnju da nam ukrcaju nego da nam se crnjole ukrcaju i otmu brod. Jebo brod nego neznas kako ce se odnosti prema nama. A jebote bog. Ima ih kod nigerije ima iz na izlasku iz crvenog mora u adenskom zaljevu i ima ih u malaka streetu izmedu malezije i singapura. Nije to zajebancija. Stvarno na te tri pozicije ima cudo jedno tih govana od pirata. Sastavni dio posla. Srecom pa makar za nigeriju neidemo nikako bar za sada. Ali ove dvi pozicije ne mozemo izbjeci. Jedino njima korona dobro dosla. Znaju da brodovi nemaju naoruzanu pratnju pa im berba love. Ak dodu ma nek nose sve. Sve cu im dati sta iman. Samo da me puste na miru. Nema tu junacenja. Ko se junaci dobije ili metak ili maceta radi svoje. Idem se tri mezra prebacit u krevet sa radnog stola. Dosda u pola jedan u kabinu i napisa u teku danasnje radove. Nemoram to raditi ali radi sebe. Pljuc, dana primjer 05.08. Sam radio to i to i takvo je stanje bilo. Nema da me barba zajebava nisi ovo nisi ono. Sve crno na bijelo pise. Glup pamti pametan pise. Nece mene jebati.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

Želim da vam se svima zahvalim od srca na rečima podrske.

Ovo mi je samo još jedan u nizu razloga da dalje nastavim čist kao i zadnjih par meseci. Stvarno mi je dalo ovo neku ludu snagu.

Još samo da se otvore granice da mogu moje dečake da zagrlim i poljubim. I da skupim hrabrosti da pokušam sa onom devojkom nešto. Sad za vikend ću je opet videti idemo svi na neki piknik u prirodi. Pa ću valjda pokušati. Ne obećavam. Daću sve od sebe.😊
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Loki wrote: Thu Aug 06, 2020 9:20 am Želim da vam se svima zahvalim od srca na rečima podrske.

Ovo mi je samo još jedan u nizu razloga da dalje nastavim čist kao i zadnjih par meseci. Stvarno mi je dalo ovo neku ludu snagu.

Još samo da se otvore granice da mogu moje dečake da zagrlim i poljubim. I da skupim hrabrosti da pokušam sa onom devojkom nešto. Sad za vikend ću je opet videti idemo svi na neki piknik u prirodi. Pa ću valjda pokušati. Ne obećavam. Daću sve od sebe.😊
Cuvaj zivce. Takva vrimena dosla. Korona i banda farmaceutska sve ujebali. Ako te to moze tjesiti ja svoje necu vidjeti jos najmanje 4 miseca a posli cemo viditi kaka bude situacija. Da lomim glavu mogu. Al necu. Bit ce to loki sve ok. Samo strpljenja. Nije smak svita.
https://youtu.be/z4B7XvjCvbU
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Loki, svaka cast! Lepo je procitati nesto ovako..
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Gde ste ekipa? Utihnusmo nešto...

Frajla, donese li kurir Dhl-a te noževe i satare? :)

Loki vidim da dobro gura. Xxxana kako si ti, kad ćeš na onaj odmor? Napuni tamo dobro "baterije". Siguran sam da će ti biti dobro, i još novo iskustvo, jer kažeš da nisi išla nikad pre sama.

Ja se pokrenuo ovih dana, nisam samo na njivi i kod kuće. Bio sam na Duvanu na kupanju, zablejim posle šljake malo u kafiću, odigram koji partiju pikada, provozam se bajsom 10-20km. Nema od mora verovatno ništa ove godine za mene, ali dobar je i Dunav, volim vodu, plivanje, a i kuliranje na plaži...

Zadnjih par dana odlično spavam, od 6 do 8 sati u cugu, bez buđenja, i ne budim se mrzovoljan, a jutarnji bedaci su prošli, nisi mi se javljali baš dugo.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Kruv te jeba. Izgleda da ne mogu leci prije 2. Dosa odzgora u deset iza ponoci pa tusiranje pa vecera pa skonto da sokove vise ne pijem. Sad samo flasirana voda s dvi kriske limuna il limete, cega nadem. Pa stavio robu prat na 90 i iljadu obrtaja. Prace jos pol sata. Moram cekat. Pa rasirit ga po kabini jer ne volim susilicu. I zderem nutelu na malu zlicu. Daba mala zlica kad spucam cilu teglu evo za manje od sat vrimena. Akd nije ona velika. 350 grama. E neces vise od sutra. Pa kako zaspat a udrio skoro pola kile secera u sebe. A nista pogledat neki film. Odgledati do kraja drugi dio mi nismo andeli. Ako ne pocnem 4tu sezonu vikinga gledat. A iman i petu. Tu je vec mislin Ragnar mrtav. Eto pojma nemam al tri sam odgleda zadnji ugovor. Serije su najjace. Koncentracija na maximunu onda. I samo cekat kad cu u kabinu i po seriji. Kasno mi za zvat moje. Spavaju a sad net brz ko munja kad 90 posto broda spava. E jebem te zivote. U nedilju portugal. I dalje valja brod za popizdit. Valjda ce kuk to dobro prihvatit. Uglavnom kad se ne radi najveci dio se lezi i drima spava lezeci gleda nest. Eto usranog zivota a ljudi misle na prva liga je pomorcima. Je picku materinu. Evo garant sam siguran da u cilom ugovoru necu stat na kopno. I duze ak bude sranja i dalje oko korone. Nest sam tija reci jebiga izlapilo iz glave.
Evo jedne argentinske domoljubne kad su falklandske otoke spusili od britanaca.
Al zato im je Maradona zabiberio ne livu ruku samo nego i cijeli kurac zeljeznoj lady. U mamu im jebem. A sta i jebat tamo po britaniji kad su babuni ljepsi od 99.99 posto britanki. A ruznog naroda zivota ti.
https://youtu.be/zp4WUmsx6mo
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

Ličke,

ne očajavaj. Izgleda da smo blizu vakcinu nego ikad. Ne bi Švajcarci u ime drzave potpisali Ugovor da to nije jako blizu. Jedva čekam da se vakcinišem i da mogu mirne glave za prvi vikend posle toga kući mojoj deci.

Image
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

xxxana wrote: Thu Aug 06, 2020 8:41 pm Loki, svaka cast! Lepo je procitati nesto ovako..
😊💪🏻
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
Post Reply