O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Thu Jul 30, 2020 9:28 pm
xxxana wrote: Thu Jul 30, 2020 7:34 pm
Pitam se kako sve ovo izgleda nekome ko cita forum, a ne ucestvuje..
Spanska serija..
Ne znam sto imas utisak da volim da mi se ide uz dlaku? Volim da mi se kaze ako neko primeti da gresim, ali umes da preteras po nekad, ne ljutim se,samo mi se ne nastavlja..
Otkad ova naša ekipa piše, forum se čita više nego ikad, a piše samo par ljudi. Frala, Lika, ti i ja od "starih", a Marta i Loki su se nedavno ubacili. Dugo je stajao rekord od 150 ljudi da čita forum u isto vreme, taj rekord je bio iz 2018.-e. Posle otkad smo mi tu, prvo je pomeren na 220 i nešto, pa na 300 i nešto, a sad stoji rekord od 552 čitaoca foruma u isto vreme od 11.-og jula ove godine. Hahah, opasna smo ekipa. :)

Nisi se dobro izrazila. Ići niz dlaku znači to na šta si ti mislila. To jest to što Lika misli da voliš da ti se tepa, ili da te neko tapše po ramenu. Ići uz dlaku znači terati kontru nekome. Kapiram da znaš to, već da si napravila lapsus...

Ja ne mislim da voliš da ti se tepa, to jest ide niz dlaku u ovaj priči. Ubacio sam se u diskusiju jer stvarno smatram da Lika preteruje, da piše nešto što ne zna baš, i da nepotrebno forsira neke stvari, jer mislim da si ti dovoljno svesna svoje situacije, a i shvatio sam prateći te da si ostvarila određene pomake. Nisam se stavio u opšte kao neki "zaštitnik", samo sam rekao šta ja mislim, i kako mi izgleda. To nisam uradio niti da bih tebi tepao, niti sam tepao, niti da bih Liki terao kontru, već izrazio svoje viđenje situacije.

Jedno je sigurno, a to je da se mora raditi na odnosima u kući, ali ni u tome ništa ne forsirati, jer se ništa ne rešava preko noći. Autoritet roditelja moramo poštovati u svakom slučaju, naročito mi koji smo živeli tako kako smo živeli, bez obzira što smo 30+. Treba čak i pokazati neki oblik da se tako izrazim i poniznosti prema roditeljima, prihvatiti nešto što nam kažu, i ako možda u datom momentu ni ne kapiramo skroz svrhu toga što nam kažu, već poslušati bespogovorno. Nikad se nisam zeznuo kad sam tako postupio. Ne praviti se puno pametan u ovoj situaciji, ne ulaziti u neke svađe i konflikte u kući, čak i ako nam neka priča u nekom momentu deluje bez veze, i mislimo da bi možda trebalo da udarimo neku kontru, i tu iskulirati. Kad god sam ćutao, nisam se zajeb'o!

Mene je dobrim delom i odvelo u sranja to što sam se rano otrgao od roditelja, i što sam rano izgubio poštovanje prema autoritetima.
Prvo da kazem da im jebem sto picki materini zidovskih tu u haifi. Bog te jebo cili dan sam na nogama. Te vojska te postroji ka krimose, te policija, te narko police, te port state, te iskrcaj tereta te bunker goriva. Ma da im oce zapapriti hezbolah srce bi mi bilo na mistu.
Sta jedes govna stope. Di preterujem. Sta tebe spizdim ili sta zelim objasniti ksani da mama mora biti u drugom planu a prvenstveno ona u prvom i da napokon treba gledati sebe a ne kako ce joj se stara osjecati kad joj kaze sve sta joj je na srcu. Picka mu materina.
Ma ko cita forum osim nas pet pacijenata. Di ti to procitas. Ustvari nemoj mi ni pokusatiobjasniti jer necu shvatiti. Ne mogu pisati odvojeno jer brod skroz valja pa ni nezgodno i pisati i paziti da ne opizdim sa stolice. Ajd danas smo se vezali za kraj pa je ok. A sutra nazad za portugal. Koji jebeni tempo. Nisam ovo jos dozivio. Skroz jebeno. Taki brodi. Al opet i dalje se osjecan odlicno.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

I sta se ti stope ubacujes u diskusiju izmedu mene i ksane. Jel sam trazija da me zastupas? Jel ona trazila isto? Jedi svoja govna i gledaj sebe .
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Pa nije ona njemacki snaucer ili labradorica da joj ides niz dlaku. Al ako se bolje osjecas radi idenja niz dlaku ajde. Prije si ka neke krvopija. Pseca buha koja pije krv.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Nenlman ja s kime komunicirat isusati boga. Dodem u kabinu danas u pola 1. Otusira se. Pripremija sta sutra obuci. Stavija robu prati. Pa za sat vrimena stavit u susilicu. I eto ti pola 3. A u pola 7 se dizem svaki dan. A nek sve ide u picku materinu kad moras raditi za dicu i kucu. Ma boli me kurac. Budem li se zainatija ne da cu samo 4 miseca opaliti nego jos jedan ugovor iz komada. Ionako sad pirtugal pa opet prokleti zidovi pa opet pirtugal pa australija. Pa portugal. Pa australija. I eto 4 miseca. Pickin dim. Lakse mi ovo odraditi nego da moran ici svaku nedilju na misu.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Thu Jul 30, 2020 7:34 pm
licaninsasela wrote: Thu Jul 30, 2020 3:48 pm
xxxana wrote: Thu Jul 30, 2020 2:12 pm Peglala bih ja i javno, ali sta god da kazem ti me spustis i kad smatram da sam konacno pocela nesto da radim i kazem, ne valja..
Do kakvog zakljucka treba da dodjem? Da nesto sa mnom nije u redu? Da je drugima bolje? Sta?
Ti ne mozes da znas sa cim se ja borim ni tezinu tereta sa kojim obavljam i ovo do sada, necu da preterujem i da dovodim sebe u situaciju da ne mogu da ispratim stvari koje sam zadala sebi,jer dejstvo togq moze da bude samo porazavajuce
Gadjas me sa porodicom, sq mamom necu da forsiram odnos i da zbunjujem ni nju, a ni sebe njenim reakcijama,zbunjuju me i ove koje do sada postoje, jer ni ona nije skroz otvorena i ne znam sta misli, a ia ne citam misli Liko da znam sta hoce da mi kaze/pita sta god, radim na tom odnosu i idem polako,z nam koliko mogu..
Kazem da idem u teretanu, ne valja,a zasto ne valja i zasto je nedovoljno za pocetak? Ako meni sam boravak medju ljudima ne prija i smeta bilo kakva guzva, valjda to treba da probijem, tako mi je i na poslu, tako mi je svuda i sva sam u grcevima i tesko mi je da funkcionisem vestacki..
Ne uklapam se sa ljudima i moram na tome da poradim, kad se svi sklone onda imam mir, a tako ne ide i znam da je greska..
Teret mi je sto sam postala skroz asocijalna, a jos veci jer mi to i prija.. Vise mi prija da sama budem u nekoj prirodi sa psima ili uz kafu i neku knjigu kuci,net, ukrstene reci ili tako nesto
Osecam se prosto drugacije medju ljudima kao da sam iz neke druge dimenzije i to mi je trenutno najveci problem, jer me opterecuje..
Za pocetak naruseni odnosi i to i znam koliko mi je to tesko i ne trebaju mi gadjanja na tu temu,jer sam tog dela svesna..
Ja tebe ne gadam sa obitelji nego ti govorin da je to lose sta je tako kako si napisala. Jebala te teretana ako vec hoces. Nece ti ona popraviti narusene obiteljske odnose. Evo jasnije sam ti sad reko. Pa navikni se na samare mada ih sad nije ni bilo. Zivot nije bas bajan i krasan kad sema droge u igri. Isplivaju sva moguca govna koje ti je droga pokrivala. Ako te ja izbacim iz takta i tako reagiras kako jesi pa sta ce onda da bude u svakodnevnom zivotu di imas masu pacijenata na pislu koji samo cekaju da ti zabodu noz u leda. Nema tu pomalo nego reci staroj sta ti je na dusi pa ces vidit kako ces se osjecati. Svaka mama zna vrlo dobro kako joj je dijete a drugo je sta ti odgadas neizbjezno a to te moze dovesti na pocetak. A sta je trebalo da te mazim ko sta te on mazi? Daj molin te nemoj me zajebavati.
Pitam se kako sve ovo izgleda nekome ko cita forum, a ne ucestvuje..
Spanska serija..
Ne znam sto imas utisak da volim da mi se ide uz dlaku? Volim da mi se kaze ako neko primeti da gresim, ali umes da preteras po nekad, ne ljutim se,samo mi se ne nastavlja..
Sve stoji, pomogli ste mi i ja to zaboravila nisam, narocito sa poslednjim recidivom i citavom pricom oko kuce i samarima ovde..
Kazem da mi je ovog puta drugacije,nesto pokusavam da napravim po prvi put iskreno,nista ne silim kao ranije,ne obmanjujem se, ako to uz doktora nije dobar start, onda ne znam..
Sa mamom stvari idu lagano iz razloga sto treba vremena, posto joj je trenutno najbitnije da se ne drogiram i da mi ne pada na pamet da se drogiram,ako sam neraspolozena, ona pokusava da sazna da li sam na tom putu, ako mi nije dobro, isto, sta god lose pokazem ona strepi, ako sam ne daj Boze raspolozena, cudno me gleda, kao da sumnja, znaci moram da nadjem neku sredinu sa njom i da joj dam prostora.. Meni nisu prijatne njene reakcije, jer me vracaju na prethodne situacije u kuci, ali se suzdrzavam i ne pokazujem..
Danas popricamo lepo i sve ok i sta se desava sutra, sta mislis? Opet idemo u krug, nista se ne menja,ona od ove dve stvari sto pomenuh ne vidi nista drugo, shvatas?
Sta te briga kako nekon ko cita to sve izgleda. Ko ih jebe. Sta ne kazu neku pametnu nego nijemo posmatraju. Sta se mene tice nek popuse kurac svi ti dobrotvori sta citaju a ne ukljucuju se.
Nemoj si davat toliko vremena. Govorin ti iz iskustva. Pocece ti se sve to cekanje nakupljati po psihi i bit ce ti sve teze onda napraviti taj prvi korak. Ne kazen da ides glavon kroz zid ali pocni misliti vise na sebe i svoju glavu a manje na maminu. Bogati reci joj mama to i tome jebe i zato san se drogirala. Kod mene ti smeta to i to ti se mama ljutila ili ne. Ocu da imamo korektan odnos bez lazi i ako ti imas mama sta da mi kazes reci mi. Picka mu materina jel to tolko tesko. Nemoj jebat ksanci. Baci teretanu u sto 30 plan a uvati se ovoga jer ako budes odgadala sve ce ti biti teze. Jebo ga isus kad moran lajati.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Nešto brzo prođe kod tebe Liko ta 4 meseca. Veliš šta te briga za ovde nas neke anonimuse sa druge strane žice, pa te evo kroz par sati.

Nije ni tebi niko tražio da mu pišeš, pa si to radio.

Što si nervozan, mani to. Ti bi sad baš trebao da gledaš sebe, a drugih da se maneš, ispao si iz koloseka, to se da primetiti. Očigledno je da se trenutno ne nosiš sa svojim govnima na pravi način.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Jul 31, 2020 12:27 am Nešto brzo prođe kod tebe Liko ta 4 meseca. Veliš šta te briga za ovde nas neke anonimuse sa druge strane žice, pa te evo kroz par sati.

Nije ni tebi niko tražio da mu pišeš, pa si to radio.

Što si nervozan, mani to. Ti bi sad baš trebao da gledaš sebe, a drugih da se maneš, ispao si iz koloseka, to se da primetiti. Očigledno je da se trenutno ne nosiš sa svojim govnima na pravi način.
Proce stope proce. Nes se ni okrenit. A ne, nego sta nego ste anonimusi isto ka i ja vama. Zato ne seri i ne tepaj zenskom rodu kad ih ionako nepoznas. Spavaj stope. Ja moram i boli me kurac za susilicu. Sutra ne se susi ak se roba ne usrmdi u masini. Ne bockaj jer ne mozes ubosti. Reka sam ja puno toga u zivotu pa prekrsija rijec i zato san tu di jesan.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ne zavaravan se da vec sutra mogu biti opet doli. Kuzis? Ne kuzis ti to. Friski si jel pa ne kuzis? Skuzit ces kolko vridi narkomanska rijec. Pomalo. Imas vremena. Idem lec ne m9gu gledati. Majku im jeben zidovsku.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Nije ni cudo sto Xana malo pise o sebi, kada stop odgovara umesto nje, aj Loki se smirio.
Zenska ne moze do dodje do reci.

Totalno ima cudan odnos sa majkom odnosno majka sa njom. Zanimljivo je da ti gledas kako senona oseca i da se ne uvredi a ne obrnuto.
Majka je teska “diva” cini mi se

Ali ide doktoru pa verovatno u dogovoru sa njim to sreduje.

Ja na poslovnom putu pa ne stignem ni citati a ni pisati,osim uz jutarnju kafu

Uzravlhe
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Fri Jul 31, 2020 7:14 am Nije ni cudo sto Xana malo pise o sebi, kada stop odgovara umesto nje, aj Loki se smirio.
Zenska ne moze do dodje do reci.

Totalno ima cudan odnos sa majkom odnosno majka sa njom. Zanimljivo je da ti gledas kako senona oseca i da se ne uvredi a ne obrnuto.
Majka je teska “diva” cini mi se

Ali ide doktoru pa verovatno u dogovoru sa njim to sreduje.

Ja na poslovnom putu pa ne stignem ni citati a ni pisati,osim uz jutarnju kafu

Uzravlhe
I ja san toga dojma ka ti Frajla. Mame znaju biti cudo za popizdit al tu triba Ksana udrit sakon o stol i reci joj sve sta joj stoji na dusi. Zato ja pizdim. Za bi mi bilo da radi ajmo reci svoje nesigurnosti i odugovlacenja baci u vodu ovih par miseci. Valjda ti kontas sta ocu reci. Idem radit. Manovra za portugal. Nema stajanja dugo.
Post Reply