Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Wed Jul 08, 2020 8:35 pm
licaninsasela wrote: Wed Jul 08, 2020 8:06 pm I boli me kurac vise za koronu i nerede po begesu. Sad se ima muda tuci po ulici i glumit mangupe i ne obaziruc se na zarazu je linemjerno. Pr. Ksana je glasa da nema za koga al je za prosvjede. Draga ksana a ko je za tebe podoban politicar za kojeg nisi dala glas. Isto vrijedi za sve. Duboko u sebi sam ljevicar mada sdp to vise noje i dozivija je krah na izborima. U zg se pojavila nova prava ljevica i ljudi su to prepoznali i glasali za njih. Mlada najmlada stranka ljevice dobila 7 mandata. Sdp podbacijo a hdz max iskoristio koronu. Buducnost je u crveno zelenim strankama koje nemaju prozor u svijet na drzavnoj televiziji ali volonteri i net igraju za njih. Za par godina ce biti mocni.
Na protestima nikad bila,ni za vlast, a tako ni za opoziciju, moze se reci i ignorisanje u mom slucaju, a kazem za sta sam radije kao opciju,ne i da to radim, niti me te stvari zanimaju
Ne bih ni ja, teorije nema, ali sam isao na trg kao klinac, 14 godina imao, kad je narod bio zaludjen rusenjem Milosevica 2000.-e. Tad sam isao, i nikad vise, niti cu.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Loki wrote: Wed Jul 08, 2020 6:47 pm
Jasno je meni buraz sve što ti pišeš u vezi sa koronom, ali meni sad nekako nije baš vreme da se bavim nekim globalnim problemima, već svojim ličnim. Zato sada baš i ne posvećujem neku veliku pažnju ovom sranju. Moram ovo svoje da izguram, pa neću sad da se opterećujem nečim čime ne moram.

Prošle godine kad sam bio otprilike ovoliko strejt, punio sam sebe nekom euforijom, išao kao june, u opšte se nisam dublje bavio sobom. Sada sam u nekoj fazi kad priznajem sam sebi da sam bio pizda, pre svega sam prema sebi. Eto, tako bih najkraće objasnio šta se sada kod mene zbiva.

*Pi*ka, to je polni organ, piz*a, to je karakterna osobina. :)

Joj, gde pomenuste Vučića. Kad je on zaseo, ja sam tad otprilike prestao da gledam televiziju. Teško mi je da shvatim u opšte kako neko ko je promenio svoju priču za 180 stepeni u odnosu na pre, može od jednom da postane takvo nazovi "mudo". Naravno da ne podržavam ni njegovu priču pre SNS, samo je se sećam. Ko zna na kakvim je taj terapijama. Zamislite sebe u toj situaciji. Njegova priča je vređanje inteligencije svakog čoveka koji misli svojom glavom, koji ne guta sve što mu se servira, i ja sam siguran da on to zna. Ni etike, ni morala, samo interesi i ljubljenje guzica svojih gazda...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Frajla wrote: Wed Jul 08, 2020 12:25 pm
xxxana wrote: Wed Jul 08, 2020 12:21 pm Ma kakav narod dq se buni, sve je politicki sto kaze Lika dno dna sta se sve radi i zloupotrebljava, pocev od Korone iznje su maksimum izvukli
Nadam se da nece dozvoliti ovaj put djilasu da se umesa, tako je unistio i 1od 5 miliona.
Vidim da su jeremica cusnuli ahahahahah
Ne znas ko je gori
Baš volim što su ono govedo zalepili i to ga je baja otkinuo šamarčinom tako da mislim da je ovaj popišnuo momentalno... Hehehe
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

Jeste to svi otišli na demonstracije kad vas nema da pišete?
🤣🤣🤣
Dajte neku svežu informaciju sa lica mesta da i mi koji ne možemo na demonstracije saznamo iz prve ruke šta se dešava i šta je istina osim što murija, SAJ i žandarmerija ubiše narod od batina i polomiše im kosti. Navodno se 0ojavila info da je onaj dečko što su ga njih 10 prebijali na podu na kraju umro, a lekari iz hitne da je cela smena uhapšena da ne bi pričali istinu i da ne bi davali izjave a je mladić umro. Ako je to zaista istina onda strašno.

Ja najviše info dobijamo crpim sa Twitter gde sam aktivan još od 2009. Dosta pouzdanih ljudi pratim i dosta njih mene. Tako da je skoro 100% info tačno, ali neke ovako krupne ipak treba proveriti na više mesta i izvora. Bez zezanja ljudi bacite koji info ako imate pouzdan, čisto da znamo šta se dešava.

💪🏻💪🏻💪🏻
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Loki wrote: Thu Jul 09, 2020 7:16 pm Jeste to svi otišli na demonstracije kad vas nema da pišete?
🤣🤣🤣
Dajte neku svežu informaciju sa lica mesta da i mi koji ne možemo na demonstracije saznamo iz prve ruke šta se dešava i šta je istina osim što murija, SAJ i žandarmerija ubiše narod od batina i polomiše im kosti. Navodno se 0ojavila info da je onaj dečko što su ga njih 10 prebijali na podu na kraju umro, a lekari iz hitne da je cela smena uhapšena da ne bi pričali istinu i da ne bi davali izjave a je mladić umro. Ako je to zaista istina onda strašno.

Ja najviše info dobijamo crpim sa Twitter gde sam aktivan još od 2009. Dosta pouzdanih ljudi pratim i dosta njih mene. Tako da je skoro 100% info tačno, ali neke ovako krupne ipak treba proveriti na više mesta i izvora. Bez zezanja ljudi bacite koji info ako imate pouzdan, čisto da znamo šta se dešava.

💪🏻💪🏻💪🏻
Ziv je! Kazu
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

Frajla wrote: Thu Jul 09, 2020 7:18 pm
Loki wrote: Thu Jul 09, 2020 7:16 pm Jeste to svi otišli na demonstracije kad vas nema da pišete?
🤣🤣🤣
Dajte neku svežu informaciju sa lica mesta da i mi koji ne možemo na demonstracije saznamo iz prve ruke šta se dešava i šta je istina osim što murija, SAJ i žandarmerija ubiše narod od batina i polomiše im kosti. Navodno se 0ojavila info da je onaj dečko što su ga njih 10 prebijali na podu na kraju umro, a lekari iz hitne da je cela smena uhapšena da ne bi pričali istinu i da ne bi davali izjave a je mladić umro. Ako je to zaista istina onda strašno.

Ja najviše info dobijamo crpim sa Twitter gde sam aktivan još od 2009. Dosta pouzdanih ljudi pratim i dosta njih mene. Tako da je skoro 100% info tačno, ali neke ovako krupne ipak treba proveriti na više mesta i izvora. Bez zezanja ljudi bacite koji info ako imate pouzdan, čisto da znamo šta se dešava.

💪🏻💪🏻💪🏻
Ziv je! Kazu
Drago mi je da je dečko živ. Ne treba nam takav dokaz kao argument da je policija brutalna i da debelo krši i prekomerno upotrebljava silu. Nadam se da neće niko stradati da bi to konačno postalo svolima jasno. Mučno je gledati one scene kako biju ljude.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

Ako je verovati informacijama koje stižu do mene večeras se spremaju baš žešće demonstracije. Navodno iz svih gradova će se ljudi veceras skupiti u Beogradu.

Ne znam šta da mislim. Imam mišljenje formirano u vezi Psiha na vlasti i načinu za njegovi smenu. Ali situacija sa Koronom je toliko alarmantna da nisam siguran da će sve to na dobro da izađe.

Zdravstvo je puklo totalno. Ne da nema mesta u bolnicama, nego nema ni ljudstva ni osnovne zaštitne opreme. Sve brojke i predviđanja su crnka od crnjeg.

Ostaje jedino nada u neku ludu sreću, mada ona u Srbiji odavno ne stanuje.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

B M K. Skraceno od boli me kurac.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

licaninsasela wrote: Fri Jul 10, 2020 8:36 pm B M K. Skraceno od boli me kurac.
🤣🤣🤣

Najiskreniji odgovor na forumu u zadnje vreme. Računajući sve članove.
👏👏👏
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Loki wrote: Fri Jul 10, 2020 8:46 pm
licaninsasela wrote: Fri Jul 10, 2020 8:36 pm B M K. Skraceno od boli me kurac.
🤣🤣🤣

Najiskreniji odgovor na forumu u zadnje vreme. Računajući sve članove.
👏👏👏
I zato me zaboli kurac jel iskreno ili nije.
Locked