Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

I boli me kurac vise za koronu i nerede po begesu. Sad se ima muda tuci po ulici i glumit mangupe i ne obaziruc se na zarazu je linemjerno. Pr. Ksana je glasa da nema za koga al je za prosvjede. Draga ksana a ko je za tebe podoban politicar za kojeg nisi dala glas. Isto vrijedi za sve. Duboko u sebi sam ljevicar mada sdp to vise noje i dozivija je krah na izborima. U zg se pojavila nova prava ljevica i ljudi su to prepoznali i glasali za njih. Mlada najmlada stranka ljevice dobila 7 mandata. Sdp podbacijo a hdz max iskoristio koronu. Buducnost je u crveno zelenim strankama koje nemaju prozor u svijet na drzavnoj televiziji ali volonteri i net igraju za njih. Za par godina ce biti mocni.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Loki, sta god da bude,kakva god kriza u svetu ili kod nas, da bi je preziveo i opstao, treba ti zdrava glava. :) Zato sam rekao da mi je trenutno glavna preokupacuja sredjivanje glave.

Bio sam juce u Sapcu da prodam neku robu. Tamo kao ima vise zarazenih, taj grad spada u kategoriju trenutno ugrozenih. Nisam to znao kad sam kretao. Jebem li ga, uvek sam imao jak imunitet, i hvala milom Bogu, nikad me nisu hvatale neke epidemije. Ni kad sam se skinuo sa bupa, nije mi pao imunitet, to jest, bar nisam osetio, posto nisam imao nikavu prehladu nakon toga.

Robu sam mogao da isporucim i drugacije, ali volim malo duze voznje, i volim taj grad i ljude u njemu, pa sam odlucio da licno idem. Sapcani su cesto dobri biznismeni i trgovci, a Sapcanke mi se nekako posebno svidjaju. :)

Hahah, gde ja ode sa pricom. Ma zalivam opet danas, pa tapkam bez veze u telefon, jer je posao dosadan, a mora da se uradi.

Eto, ako vas bude na forumu, mozete mi malo praviti drustvo. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Boli me kurac. Ustvari kurcic za sve. I za koronu i vucica i adz i sdp i ostale. Nemam ja kruva od njih niti zelim ista od govnara i drzave.
https://youtu.be/d90TH5RGtPY
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

licaninsasela wrote: Wed Jul 08, 2020 8:06 pm I boli me kurac vise za koronu i nerede po begesu. Sad se ima muda tuci po ulici i glumit mangupe i ne obaziruc se na zarazu je linemjerno. Pr. Ksana je glasa da nema za koga al je za prosvjede. Draga ksana a ko je za tebe podoban politicar za kojeg nisi dala glas. Isto vrijedi za sve. Duboko u sebi sam ljevicar mada sdp to vise noje i dozivija je krah na izborima. U zg se pojavila nova prava ljevica i ljudi su to prepoznali i glasali za njih. Mlada najmlada stranka ljevice dobila 7 mandata. Sdp podbacijo a hdz max iskoristio koronu. Buducnost je u crveno zelenim strankama koje nemaju prozor u svijet na drzavnoj televiziji ali volonteri i net igraju za njih. Za par godina ce biti mocni.
Na protestima nikad bila,ni za vlast, a tako ni za opoziciju, moze se reci i ignorisanje u mom slucaju, a kazem za sta sam radije kao opciju,ne i da to radim, niti me te stvari zanimaju
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

I boli me kurac vise za politiku.
https://youtu.be/iL1Elh2Lr2g
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Wed Jul 08, 2020 8:26 pm Loki, sta god da bude,kakva god kriza u svetu ili kod nas, da bi je preziveo i opstao, treba ti zdrava glava. :) Zato sam rekao da mi je trenutno glavna preokupacuja sredjivanje glave.

Bio sam juce u Sapcu da prodam neku robu. Tamo kao ima vise zarazenih, taj grad spada u kategoriju trenutno ugrozenih. Nisam to znao kad sam kretao. Jebem li ga, uvek sam imao jak imunitet, i hvala milom Bogu, nikad me nisu hvatale neke epidemije. Ni kad sam se skinuo sa bupa, nije mi pao imunitet, to jest, bar nisam osetio, posto nisam imao nikavu prehladu nakon toga.

Robu sam mogao da isporucim i drugacije, ali volim malo duze voznje, i volim taj grad i ljude u njemu, pa sam odlucio da licno idem. Sapcani su cesto dobri biznismeni i trgovci, a Sapcanke mi se nekako posebno svidjaju. :)

Hahah, gde ja ode sa pricom. Ma zalivam opet danas, pa tapkam bez veze u telefon, jer je posao dosadan, a mora da se uradi.

Eto, ako vas bude na forumu, mozete mi malo praviti drustvo. :)
Daleko si ti od zdrave glave stopili. A koje se tebi zene ne svidaju
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Wed Jul 08, 2020 9:09 pm
StopBup wrote: Wed Jul 08, 2020 8:26 pm Loki, sta god da bude,kakva god kriza u svetu ili kod nas, da bi je preziveo i opstao, treba ti zdrava glava. :) Zato sam rekao da mi je trenutno glavna preokupacuja sredjivanje glave.

Bio sam juce u Sapcu da prodam neku robu. Tamo kao ima vise zarazenih, taj grad spada u kategoriju trenutno ugrozenih. Nisam to znao kad sam kretao. Jebem li ga, uvek sam imao jak imunitet, i hvala milom Bogu, nikad me nisu hvatale neke epidemije. Ni kad sam se skinuo sa bupa, nije mi pao imunitet, to jest, bar nisam osetio, posto nisam imao nikavu prehladu nakon toga.

Robu sam mogao da isporucim i drugacije, ali volim malo duze voznje, i volim taj grad i ljude u njemu, pa sam odlucio da licno idem. Sapcani su cesto dobri biznismeni i trgovci, a Sapcanke mi se nekako posebno svidjaju. :)

Hahah, gde ja ode sa pricom. Ma zalivam opet danas, pa tapkam bez veze u telefon, jer je posao dosadan, a mora da se uradi.

Eto, ako vas bude na forumu, mozete mi malo praviti drustvo. :)
Daleko si ti od zdrave glave stopili. A koje se tebi zene ne svidaju
Hahah, kakav sam bio u krajem zime i pocetkom proleca, sad se moze najopustenije reci da sam zdrav. Za pola godine, ima da budem top. :)

Uskoro cu da se upustim i u bataljivanje cigara, ako sve bude u redu, a sve za sad pokazuje da ce biti. Od njih je krenula moja zavisnost, sa cigarama sam naucio da lazem moje i da skrivam pravo stanje stvari i da mi to bude normalno. Jeste da sam glavu sjebao sa travom, ali od cigara je sve pocelo. Trava je eliminisana vec duze vreme, od pocetka novembra, sad polako idem dalje. Evo nekih 2 i po meseca vec ja strejtujem...

Uh zene, sad mi se sve svidjaju. :D Godinu dana skoro nisam bio sa devojkom, a pre toga, dve godine jbt. Bio je zimus onaj neuspeli pokusaj dok sam bio u ludilu. Ma polako, sad je glava najbitnija. :) Uh, ali da, tako bih delio ljubav sa nekom... Polako. 8-)
Last edited by StopBup on Wed Jul 08, 2020 10:15 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Locked