Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Wed Jul 08, 2020 10:48 am
licaninsasela wrote: Wed Jul 08, 2020 10:31 am Sta se to u susjedstvu desava?
Katastrofa
Kazu nasi e mediji da su prosvjedi i neredi radi ocajne situacije po bolnicama a i zbog uvodenja policajskog sata opet. Opet kad citam komentare ispod clanka ljudi kazu da su to politicki protesti protiv vlasti i vucica i da se i kod nas takvo sto moze desiti jer su izbori prosli, hdz ima vecinu, iskoristili su stozer civilne zastite u politicke svrhe, bla bla bla. Ne razumim zasto sad neredi protiv vucica a izbori su nedavno bili. Ili je bila mala izlaznost pa ljudi poput sb ne izlaze na izbore a vucic ima masineriju koja glasa ili su ovo stvarno prosvjedi protiv zdravstva i cijele situacije oko virusa ali to onda nije pravi nacin jer se tek sad virus siri ko lud. Ili nema virusa i sve je medijska farsa.
Ne mogu ja sad ici prosvjedovat jer je hdz opet na vlasti a nisam glasao a ici protiv korone prosvjedovati ne mogu. A isto vidim da za neke mjere zastite i izolacije vrijede dok za druge ne vrijede. Ma boli me kurac vise i za politiku i za koronu. Sta drugo da kazem
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Wed Jul 08, 2020 10:31 am Sta se to u susjedstvu desava?
Buni se narod, hoce da nas nabiju jebeno opet u kuce kao slepce. Dok su bili izbori nije problem bio da se napuni i Marakana i da se okuplja, a sada kada se vlast učvrstila ko miševi ce da zivimo... Jebala ih korona više
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Jurke wrote: Wed Jul 08, 2020 11:34 am
licaninsasela wrote: Wed Jul 08, 2020 10:31 am Sta se to u susjedstvu desava?
Buni se narod, hoce da nas nabiju jebeno opet u kuce kao slepce. Dok su bili izbori nije problem bio da se napuni i Marakana i da se okuplja, a sada kada se vlast učvrstila ko miševi ce da zivimo... Jebala ih korona više
A jebiga sad Jurke. Imali ste izbor glasati za nekog drugog i skiniti vucica. Niste jer vas boli kurac za izbore. Taj dojam sam steka upravo ovdje. I kod nas je korona sluzila u politicke svrhe i opet je hdz i to nikad u povijesti premocno pobijedio. Nisam njihov glasac al nemam se sta buniti ni ja ni oni koji nisu izasli na izbore. Takoder imaju svoju glasacku masineriju koju su upregli i sa najmanjom izlaznoscu do sada u hrvatskoj povijesti premocno su dobili izbore. Sad opet sve po starom. Zatvorit cemo granice sa srbijom i bih i opet ce se uvesti mjere zastite ko i prije. Kazem, nemam se pravo buniti jer nisam glasao.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Izmedu ostaloga vuciceva stranka i hdz su europske bratske stranke a jedan od prvih koji je cestita plenkovicu na pobijedi je vucic. Kod nas je uvrijedeno misljenje da je hdz desnicarska stranka ka u vrijeme tudmana sta nije istina. Oni su stranka centra isto ko i vuciceva i slusaju obojca sta im se govori iz europske unije. Nikakvi rusi, ameri ili kinezi.
Plenkovic i hdz sa dva glasa od hns a i 8 manjinaca medu kojima su tri zagarantirana ustavom hr tri mjesta srba i eto vlasti. Kaze pupovac jucer da ce jos dobit u vladi i svog ministra mislim regionalnog i ruralnog razvoja. Toliko o ugrozenosti manjina u hr i da si oni sami sebi ne lizu dupe. Izaslo tri srbina ili 25 iljada srba na izbore svakako dobijaju tri mandata koja su zajamcena ustavom. Tako i cigani i cesi i talijani i muslimani i jos jedan neznam koji imaju zajamcenog zastupnika u saboru.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Wed Jul 08, 2020 11:41 am
Jurke wrote: Wed Jul 08, 2020 11:34 am
licaninsasela wrote: Wed Jul 08, 2020 10:31 am Sta se to u susjedstvu desava?
Buni se narod, hoce da nas nabiju jebeno opet u kuce kao slepce. Dok su bili izbori nije problem bio da se napuni i Marakana i da se okuplja, a sada kada se vlast učvrstila ko miševi ce da zivimo... Jebala ih korona više
A jebiga sad Jurke. Imali ste izbor glasati za nekog drugog i skiniti vucica. Niste jer vas boli kurac za izbore. Taj dojam sam steka upravo ovdje. I kod nas je korona sluzila u politicke svrhe i opet je hdz i to nikad u povijesti premocno pobijedio. Nisam njihov glasac al nemam se sta buniti ni ja ni oni koji nisu izasli na izbore. Takoder imaju svoju glasacku masineriju koju su upregli i sa najmanjom izlaznoscu do sada u hrvatskoj povijesti premocno su dobili izbore. Sad opet sve po starom. Zatvorit cemo granice sa srbijom i bih i opet ce se uvesti mjere zastite ko i prije. Kazem, nemam se pravo buniti jer nisam glasao.
Nije bas tako Liko.

Vrhovni komandant kontrolise sve medije, osim jednog, a taj jedan je n1. Nisam sigurna ali mislim da taj kanal nema nacionalnu frekvenciju. Sto ce reci ne baca domet na stoplijevu njivu. I samo on besedi na tvu A od opozicije ni traga ni glasa. I to malo opozicije sto je bilo uspeo je da razjebe.
Manipulator svetski

Dao je narodu leba i igara posle korone ( utakmice, kafici, diskoteke, splavovi) da se malo razonode pred izbore.
I gle cuda brojke skocile, ajmo svi ponovo u kucu, policijaki cas
Ne moras biti ni u kakvoj opoziciji, nego razmisljas svojom glavoM. Zato su izasli
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

Ma kakav narod dq se buni, sve je politicki sto kaze Lika dno dna sta se sve radi i zloupotrebljava, pocev od Korone iznje su maksimum izvukli
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

xxxana wrote: Wed Jul 08, 2020 12:21 pm Ma kakav narod dq se buni, sve je politicki sto kaze Lika dno dna sta se sve radi i zloupotrebljava, pocev od Korone iznje su maksimum izvukli
Nadam se da nece dozvoliti ovaj put djilasu da se umesa, tako je unistio i 1od 5 miliona.
Vidim da su jeremica cusnuli ahahahahah
Ne znas ko je gori
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

U 15 h pres konferencija,
Idem da se pripremim na njegove dramske pauze, teske uzdahe kao da ce svakog momenta infarkt da ga strefi i na pricu da nije spavao 59 sati. Malo je 59. Cenim 200 bez sata sna
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

Frajla wrote: Wed Jul 08, 2020 12:27 pm U 15 h pres konferencija,
Idem da se pripremim na njegove dramske pauze, teske uzdahe kao da ce svakog momenta infarkt da ga strefi i na pricu da nije spavao 59 sati. Malo je 59. Cenim 200 bez sata sna
Hahaha bukvalno..Jbg radi covek 25h dnevno :)
Nasi su tragikomedija svi do jednog
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Citam najvise komentare ispod clanaka mada i komentari i oni koji ih pisu mogu biti politicki. Vise virujem tim komentarima nego sta novinari pisu. Kazu da su u sinocnim neredima sudjelovali oporbenjaci a narod ko narod. Ko gluve kuje. Lako je izmanipulirati narod pogotovo ako je narod dekintiran i lose zivi. Narod je kriv isto ko i kod nas jer nije izasa glasat ili je glaso za vladajuce. Meni je u jednu ruku drago zato sta je kod nas hdz pobijedio i sad se ne mogu vaditi na proslu vlast. Siguran sam da ce se sdp 2024 ako ne i prije vratiti na vlast jer ovo sa koronom i uopce losom situacijom je neodrzivo na dugorocno. Da, virus se i kod nas koristio u politicke svrhe ali to ne umanjuje odgovornost svih onih koji nisu izasli glasat. Tako i u srbiji. Bila je sad prilika da se legitimno preko izbora srusi vucica medutim kurac. Sad bi opozicija neredima i takoder uz pomoc korone rusila vucica. Da he tolika vojska prosvjednika izisla na izbore sad ne bi vise bilo vucica al jebiga kad vecina razmislja boli me kurac za izbore. Sad se treba svako ko nije glasa pokriti usima i sutiti jer rusiti vlast preko prosvjeda nije legitimno a takoder se takvo ponasanje nece tolerirati od strane policije. Svi koji nisu glasali su pojeli govno. Kako kod vas tako i kod nas. Gledajuc kao neutralan vidi se iz aviona da je sve ispolitizirano i da je opet narod i stoka sitnog zuba izmanipulirani. Kako bi se vucic treba sad postaviti a bolnice pune bolesnika? Da se razumijemo ja nisam za njega ali imam osjecaj da sta god on napravi da je narod protiv. Znaci bolnice se pune radi korone, on bi uveja policajski sat a narod ne da i organizira prosvjede di se ljudi masovno jos vise razbolijevaju umjesto da se sto manje druze i okupljaju upravo radi virusa. Ko tu kog jebe? Da je oporba mogla legitimno doci na vlast mogla je. Nije zato sta nisu ljudi izasli na izbore. Nije tu vucic nista kriv. Ili kod nas plenkovic.
Locked