Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Jurke wrote: Mon Jul 06, 2020 11:20 am
licaninsasela wrote: Mon Jul 06, 2020 3:07 am Isusa mi dragoga ako mi se desi sutra isto ovako nespavanje ima da trazim neku bobu od sestara. Nije dobro kad se ne spava a pogotovo meni koji imam naviku rano ici spavati a sta mi danas bi da ne mogu od deset navecer spavati nemam pojma. Sve mi neke crne misli i nervoza u stomaku. A nikako okrenit na pozitivu. Prvo mi je bilo ok sto sam solo a sad vec nije ok. Ma da imam makar cimera nekog nego ko ker sam u sobi. Al sta sam trazio to sam i dobio tako da prestanem jesti govna i cendrati. Sutra cu traziti bilo sta za spavanje. Moram spavati inace nisam normalan. A i ovako inace nisam bas normalan i cist u glavi al kad sam neispavan onda je to tek katastrofa. Jebo majku nije dobro. Od deset se ja okrecem u krevetu. Pogledo sam film i evo krece jos jedan. Dode mi da zovem na telefon moje ali kako zvat u tri ujutro. Nemam ni muda ni srca djeci i zeni razjebati noc radi moje nesanice. Ima da sutra se nateram plivati makar duplo nego inace. Mozda me to malo umori i umiri. Nisam pametan. U ovo doba samo degenerici ka ja ne spavaju i narkomani. Sav normalan svijet nedjeljom spava da za ponedjeljak budu fit i u punoj formi za radni tjedan. Uopce ne razumijem ljude koji nemaju i ne zele imati naviku budenja rano ujutro. Kako onda oni. Lajsaju do zore pa se spava preko dana. Ne valja. Valja mi na brodu ali ne ovako kak je sad. Idem pokusat se umirit pa mozda zaspem. Glupo mi sada ici traziti bobu za spavanje. E ce sestre reci eno ga naso nas zajebavati sada. Moram to kulturno odraditi preko dana. Ma sta god da mi daju ima da spavam. Zadnji put sam doma rebnio cersone i tako su me zaklali da je to cudo. Trazit cu praksiten ako se to jos proizvodi. Ili sanval. Neznam uopce ni koje su i kako se zovu bobe za san? Moze mi i andol dati ako znam da cu spavati sto se mene tice
Hehe ostao si isti ludak, a ja zaboravio koji ste ti i Yasu provokatori. Za ovo vreme dok se nisam javljao sam radio dva posla. Ovaj redovni i brao borovnice i podigao malo krede i kupio sam Opel H. Upravo sam ga sada dovezao kuci i izgiboh sa klincima sad odma bi da ulete u njega i da se vozamo negde... 😁
Cestitke Jurke na poztrvovnosti. Trebo si takav biti jos odavno a ne kenjati.
Opel H?
H kao heroin a?
Da se ne zaboravi a?
E bas si naso provokatore moz mislit.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Zajebavam se Jurke. Cuj jel to hibrid? Kolko para kosta? Jel dobijes neki poticaj od drzave? Kod nas su davali a mozda i jos daju poticaje na te hibride. Moji su benzinjare auti. Nisam iso nikako za tim da je to usteda goriva plus ekologija. Jebote Jurke svingas se budes sada u hibridu. Hibridosvinger slomljena kurca. Ovo slomljena kurca nisam izmislio. Frajla rekla. Njoj vjerujem. Kako? Ko? Di si ga trpo Jure? Moras pazit na alatku jos si mlad.
Birovnice? Kako se one beru na veliko? Rucno ili ima neki stroj? Jebale majku skupe su za popizditi. Mora da je berba rucni rad.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

@Jurke
Baš mi je drago da nisi pao i da si uspeo sebi i porodici da izguraš tu priču sa Astrom. Znam koliko sreće to donese svima u kući.
Ja čak nisam sumnjao da si pao na Bupu, ali sam.mislio da te murija pokupila za one eksere čim te nema tako odjednom. Razumem da ti je trebao otklon od svega i u tome nema baš ništa loše. Uvek treba sebe slušati i svoje telo i psihu.
Kom mene ništa ni novo ni pametno. Guram i dalje čist od aprila. Nije još sve idealno, ali može se i ovako. Poso-kuca je varijanta kod mene. Planirao ići za 10ak dana malo kući ali sad nema šanse zbog ovog sranja sa Koronom. Mogu da idem kući, ali kad se vratim moram 10 dana u karantin, a to sad zbog posla ne mogu nikako.

@Ličke
Jurke ti je vec sve napisao pa ne bih imao šta da dodam. Ja sam bar daleko od nacionaliste, a to što me je rat na Kosovu zakačio kao redovnog vojnika šta da radim. To je moralo tako da se desi jbg. Nema.sad popravnog ispita i nema vracanja šta bi bilo kad bi bilo. Ti si moj Ličke zreo da ideš kući. Tu ćeš izludeti koliko ja vidim. 🤣🤣🤣
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Mon Jul 06, 2020 12:45 pm Zajebavam se Jurke. Cuj jel to hibrid? Kolko para kosta? Jel dobijes neki poticaj od drzave? Kod nas su davali a mozda i jos daju poticaje na te hibride. Moji su benzinjare auti. Nisam iso nikako za tim da je to usteda goriva plus ekologija. Jebote Jurke svingas se budes sada u hibridu. Hibridosvinger slomljena kurca. Ovo slomljena kurca nisam izmislio. Frajla rekla. Njoj vjerujem. Kako? Ko? Di si ga trpo Jure? Moras pazit na alatku jos si mlad.
Birovnice? Kako se one beru na veliko? Rucno ili ima neki stroj? Jebale majku skupe su za popizditi. Mora da je berba rucni rad.
Ma jok Liko, koji moji hibridi. Obična Opel Astra Hečbek. Mislim meni nije obična, lepa je, a u odnosu na Alfa Romea 155 koji sam vozio je avion da ti kazem. Hehehe
Nisam ti je neki lovator da bi mogao izdvojiti za neka jača kola. Ovo je za mene premija. Za sada, a kasnije pucano na nešto jače... Nego da ne ispadne da se hvalim, ali baš sam srecan sto sam uspeo da skockam priču za ovaj auto, a i supruga je srecna i klinci. Samo sad cu morati ko Stevo Zigon u "Majstorskoj radionici" da im uzmem svima po par papuča da nose u kolima hehe😁
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

Situacija je stvarno gadna,imamo 8 slucajeva na poslu, malo u izolaciji, malo se poplasili otvorili bolovanja, zapalili na odmore..Zdravstvo u out-u totalnom..
U firmi mi je neko sr*nje sa poslom, sve je stalo, sto se nije desilo godinama vec kako ovde pricaju, posao je sa proslom godinom cvetao..Imamo rok ovaj i sl. mesec da ne brinemo, od septembra smo ga ugasili.. Lagano nam krecu realni problemi.. Al aj,da ne mracim

Jurke,pa gde si? Kako ide? ;)
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

xxxana wrote: Tue Jul 07, 2020 11:50 am Situacija je stvarno gadna,imamo 8 slucajeva na poslu, malo u izolaciji, malo se poplasili otvorili bolovanja, zapalili na odmore..Zdravstvo u out-u totalnom..
U firmi mi je neko sr*nje sa poslom, sve je stalo, sto se nije desilo godinama vec kako ovde pricaju, posao je sa proslom godinom cvetao..Imamo rok ovaj i sl. mesec da ne brinemo, od septembra smo ga ugasili.. Lagano nam krecu realni problemi.. Al aj,da ne mracim

Jurke,pa gde si? Kako ide? ;)
Pa ok sam, neću se zalim. Imam malih problema sa nervi a koji su prilično pokidani i planem za čas. Još uvek pijem liriku i rekao bih da me ona onako prilično ume izmuti u glavi... Mada pomogla mi je kod spavanja. Ne zloupotrebljavam je već samo po jednu ujutru i jednu uveče pijem i to je... Ti? Nisam čitao u nazad mnogo pa neznam kako je kod koga stanje.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

Jurke wrote: Tue Jul 07, 2020 12:52 pm
xxxana wrote: Tue Jul 07, 2020 11:50 am Situacija je stvarno gadna,imamo 8 slucajeva na poslu, malo u izolaciji, malo se poplasili otvorili bolovanja, zapalili na odmore..Zdravstvo u out-u totalnom..
U firmi mi je neko sr*nje sa poslom, sve je stalo, sto se nije desilo godinama vec kako ovde pricaju, posao je sa proslom godinom cvetao..Imamo rok ovaj i sl. mesec da ne brinemo, od septembra smo ga ugasili.. Lagano nam krecu realni problemi.. Al aj,da ne mracim

Jurke,pa gde si? Kako ide? ;)
Pa ok sam, neću se zalim. Imam malih problema sa nervi a koji su prilično pokidani i planem za čas. Još uvek pijem liriku i rekao bih da me ona onako prilično ume izmuti u glavi... Mada pomogla mi je kod spavanja. Ne zloupotrebljavam je već samo po jednu ujutru i jednu uveče pijem i to je... Ti? Nisam čitao u nazad mnogo pa neznam kako je kod koga stanje.
Ja ti napisah moje stanje, ali evo ti copy:
Baš mi je drago da nisi pao i da si uspeo sebi i porodici da izguraš tu priču sa Astrom. Znam koliko sreće to donese svima u kući.
Ja čak nisam sumnjao da si pao na Bupu, ali sam.mislio da te murija pokupila za one eksere čim te nema tako odjednom. Razumem da ti je trebao otklon od svega i u tome nema baš ništa loše. Uvek treba sebe slušati i svoje telo i psihu.
Kom mene ništa ni novo ni pametno. Guram i dalje čist od aprila. Nije još sve idealno, ali može se i ovako. Poso-kuca je varijanta kod mene. Planirao ići za 10ak dana malo kući ali sad nema šanse zbog ovog sranja sa Koronom. Mogu da idem kući, ali kad se vratim moram 10 dana u karantin, a to sad zbog posla ne mogu nikako.
Realno kad pogledaš za kratko vreme.i ta Astra koju si kupio je ogroman napredak kod tebe. Nije bitna vrednost i cena auta već koliko sreće je izazvala kod tvoje porodice i tebe. To je prava vrednost i bitno je da je supruga zadovoljna, a klinci presrećni. Samo ostani čist i na tom putu lako će doći i bolje i vrednije. To je kod svih nas džankija realnost.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

xxxana wrote: Tue Jul 07, 2020 11:50 am Situacija je stvarno gadna,imamo 8 slucajeva na poslu, malo u izolaciji, malo se poplasili otvorili bolovanja, zapalili na odmore..Zdravstvo u out-u totalnom..
U firmi mi je neko sr*nje sa poslom, sve je stalo, sto se nije desilo godinama vec kako ovde pricaju, posao je sa proslom godinom cvetao..Imamo rok ovaj i sl. mesec da ne brinemo, od septembra smo ga ugasili.. Lagano nam krecu realni problemi.. Al aj,da ne mracim

Jurke,pa gde si? Kako ide? ;)
Ja napisah pre par dana da situacija u Srbiji preti da eskalira, ako već i nije. Zdravstvo jednostavno nema kapaciteta za prijem toliko ljudi odjednom, a da ne govorimo da nemaju osnovnu zaštitnu opremu u dovoljnim količinama. A ako se i medicinara zaraze onda neka je Bog u pomoći svima. Nisam pametan osim da jedino što čovek može da uradi je da čuva sebe i pokuša da se ne zarazi u ovom piku. Dati sve od sebe da se rizik zaraze smanji na najnižu moguću tačku i onda se uzdati u malo sreće.
Nije to moja Xana mračenje , to je nažalost realnost. Samo Stopić može da izjavi u ovom sranju kako ga Korona ne zanima. Možda on zna nešto što mi ne znamo.
Čuvaj se i Korone i ostalog sranja. 💪🏻
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Sta se to u susjedstvu desava?
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Wed Jul 08, 2020 10:31 am Sta se to u susjedstvu desava?
Katastrofa
Locked