Molim tko mi može prevesti na engleski donji tekst

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

B3
Posts: 2
Joined: Thu Jan 26, 2006 9:04 pm

Molim tko mi može prevesti na engleski donji tekst

Post by B3 »

Najveća svjetska trgovina u svim aspektima odnosi se na drogu. Apsolutnu kontrolu u kontroli svjetskog tržišta drogom kontrolišu SAD, sa svojim pojedincima i grupacijama koje su čvrsto vezane za vlast SAD-a. Odatle se finansiraju brojni programi SAD-a, pa i punjenje državnog budžeta. Suština zabrane droge je u tome kako bi se stvorile predispozicije da pravo na tu trgovinu imaju samo te definisane strukture. Stoga svima u svijetu zabranjena je trgovina, osim onima najmočnijima koji kontrolišu isto, i sankcionišu protivnike na planu UN-a.

Priče tipa zabranjenosti droga povodom brige za ljudsko zdravlje i život, su prozirni paravani, jer u svijetu stimulacije ratnih žarišta, osvajanja zemalja, stimulisanja siromaštva i gladi, nema govora da jedne SAD, brinu o bilo kakvoj humanoj perspektivi ka čovjeku i čovječanstvu. Iz SAD-a se širi otrov kojim je zatrovan svijet.

Bog je stvorio sve, i biljke i ljude, ali samo jedno se pokvarilo i odvrglo od prirode – čovjek. Samo čovjek je postao loš, a ne i biljke. Sve je stvoreno sveto i sa svrhom. Stvoreno je duhovno bilje, kao konoplja npr., koja služi čovjeku kao okrepljujuća duhovna hrana i vodić ka Bogu, stoga je Sotona pronio laž o duhovnom bilju, kako ljudi ne bi poznali istinu i suštinu.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Niko.....
ili mozda Sotona!!????

ps. se ti zezash ili.....?
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Da, istina je da se ne zezas !
A to je ono... Sto , kako ti kazes, sotona pronosi.

Kakva je poenta glorifikovanja konoplje. Mozes li nam objasniti. Sta je pisac "hotio" da kaze ?
Procitala sam i onaj tvoj tekst. Mislim, bas je lijepo to sto konoplja po tebi izaziva ... Paranoju, izolaciju, bjeg od drustva,...

Ja sam od onih sto "ne kontaju", pa tako ta "Bozija biljka" vjerovatno i nije za mene.
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

A bre ljudi i vi se pecate na svasta....

Da zeza se on Luna, resio je da zeza sve nas ovde :lol:

Ignore
User avatar
Nephilim
Posts: 25
Joined: Mon Dec 05, 2005 12:09 pm

Post by Nephilim »

Jos jedna budala.A mozda i bolesna budala, ko zna. :lol:

Gladsheimer next succeeds - the land
Where bright Valhalla's towers stand:
In burnish'd gold they proudly rise
And lose their radiance in the skies.

User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

Post by mise en place »

Evo malo da se ukljucim,trava,ja kultiviram i volim da pushim travu i hashish koji je opet produkt conoplje....pozdrav prije svega za b3,o.k. coko ja isto volim da duvam i duvam prijlicno...
Biljke imam razne i svidja mi se gledati kako napreduju ,zive,pa i slushaju muziku,to djubrivo i sve ma sve o.k.
Fertilizante,vegetativno stanje ili maturiranje.
Ja volim da gledam biljke ,pazim ih ,pravim akrobacije sa njima,malo ih i modifikujem,Ne volim extreme,danashnji grass je drugaciji od onog prije...nekad je picio "ruderis" pored puta.....ali dda je trava uvertira ....jeste ,bez ne i to.
Samo buraz da ti kazem da je malo extremno to sto pricash ,zvucish kao"freak" pomalo.
Hashish ima bolji efekat,zavisi kako je pripremljen ali.....kolega trava je sirovina.
Pravi hash ne gori,nego tinja ,tinja i sporo gori,treba znati smotati,treba znati duvati.
B3,covjece,sto su ti ljudi toliko pokvareni nakpn sto si im izdilo neshto vutre....pa jebiga kolega.
Biljka jeste zivo bice i neke to cak i pokazuju(neki extremi)
Konoplja je samo ,zemlja,voda i cannabinol u kome ocigledno uzivash,prevazishao si zato sto ti je mozda razbilo motoriku pa cak nemozesh cni da se naduvash
KOlega,pusti to,cini se zbog biljke ti se zivot promjenio,okrenuo se bogu,onako napushen,sa utrnutim ushima pa mu reci"boze pomozi",meni i mojoj biljki.
Moli se za sebe i druge ljude,probaj da ih zadobijesh nazad.
Ja cu sad jedan da dunem na balkonu i gledam crtice zato sto je vrjeme ruzno.Meni ni iz dzepa ni u dzep tvoja opsjednutost konopljum.
Pazi,halucigena droga sa jakim radom thc-psihoactivno ti mali jebe mozdane celije.

Izvini sto ti nisam preveo text,nisam neki dobar bash ali coko shvati da grass nije sve.



pozdrav


mise
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

Od biljaka najvise volim sljivu, zatim grozdje, a moze i viski bez leda.

Kad se tako nafilujem vitaminima i mineralima, ostaje mi jos samo da uzmem konoplju i da se okacim o luster.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt082
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma znash da je to nemoguce ...nema ovde lustera :-D . samo lapme i fans. Dakle od vjesanja nista...hehe
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

Post by mise en place »

E Kokane,svaka cast za to....valjanje.,i ja bez leda....jebiga.

pozdrav

mise


e da? jeboo te B3 coko to je bilo onako agronomski ,hajde sad da cujem kako se nasmijesh kad se naduvash i s kim?
Post Reply