New age zlo Bup

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: New age zlo Bup

Post by licaninsasela »

Ja bi ti boga mi moga od srca pomogo koliko znam i mogu ali ako ti ova moja prica ne pase slobodno reci bez pomisli da cu se naljutiti. Necu budi siguran. Ako ne mogu pomoci necu ni odmagati.
Drugo je ono sta mi bebaca uglavnom ili ignoriramo ili zajebavamo jer zna covik sve al nece ni da proba pislusati savjet. Pogotovo moj jer misli da imam nesto protiv njega.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: New age zlo Bup

Post by Loki »

licaninsasela wrote: Thu Jun 11, 2020 5:54 pm
Loki wrote: Thu Jun 11, 2020 4:37 pm A jebate al sam prethodni post išarao sa 20 različitih tema. Kao da sam sizofreničar. Valjda ćete shvatiti poentu.🤣
Muzika ne lijeci ali isto tako znan da kad se covjek ocisti da muziku pogotovo dobru slusa ne samo usima nego prorade neki meni neobjasnjivi pozitivni osjecaji eto kazem da to ne mogu objasniti jer neznam to ni obicno reci a kamoli u stilu Yasuo Frajle ili pak Sanele koja pusta i gleda kako sse koprcamo i vadimo iz govana. Ali reagirati ce ona ako bas zastranimo. Odnosno ja koji sam ovdje poznat po problematicnosti pisanja i ne biranja rijeci. Ja se nadam da nisam zasro pa si otisa kupiti piz trave da dozivis potponu emociju. Ja ne pusim pa dizivljavam muziku na neki svemirski nacin. Povremeno uzmem gitaru i nosim ju na brodd ali to je teska nula. Samo fals pokusaj skidanja gitare.
Nego jel ti puno bolje od svega skupa? Mi , dr i ti i ostalo? Stat cu ja ako sam napiran i ne kuzis spiku. Ne do bog da te ja ujebem.
Nisam Ličke otišao po travu. Slabo ja nju uopšte i pusim generalno. Ona meni prija samo u periodima kad mi je život baš dobro skockan i kad nemam skoro nikakvih problema. Čim sam malo nestabilan trava me paranoiše i samo me sjebe još više. Uopšte ne prija.

A moje stanje? Pa na skali od 0 do 10 mogao bih da kažem za sada najviše 7. Ali postoji napredak. Od početka skidanja do sad, kad saberem sebe, forum, psihijatra mogu reći da sam dosta napredovao. Tu mislim na osecanja i raspoloženje i psihu. Prvo mi se vratio koliko toliko redovan san i to je bio prvi korak.da se saberem. Onda kad je prošla fizika, krenula je psiha. Imao sam par dobrih emotivnih raspadanja, samosažaljenja i osećaja niže vrednosti. Onda sam se malo uz forum podigao i sabrao i najzad sebi priznao da mi je potrebna pomoć doktora i da sam ne mogu. Msm mogu neko vreme, ali to bi samo odložili pad na gudru. I za sada uz sve faktore nekako guram. U ponedeljak se vraćam i na posao i mislim da je to deo slagalice koji će me jos bolje skrpiti i pomoći u oporavku.
Ali daleko je.to još od dobrog stanja. Najviše mi smeta što sam baš loše kad tek ustanem i treba mi sat minimum da se sredim i fizički i sa mislima. Onda preko dana mi smeta jer imam prilično velike oscilacije u raspoloženju. Ili sam besan previše, ili sam tužan previse ili sam zadovoljan previse. Nikako da uhvatim balans da budem umeren pa ma koje osećanje bilo. I onda to sve skupa jako smeta i unosi nemir u mene. Baš sam o tome danas pričao sa doktorom i dobio neke savete i tehnike kako bih pokušao da budem što ravnija linija u životu. U teoriji sve ja to manje više znam i znam kakav bih trebao biti, ali i sam znaš da je to mnogo teško postići u praksi.
I kad se sve sabere i oduzme stvarno ne znam gde sam i koliko sam dobro, osim da znam da sam čist, da nisam napravio do sad recidiv i da se borim i sve ću dati da tako ostane. Po meni najbolji korak koji sam napravio je doktor. I verovatno će se vremenom pokazati kao najveća pomoć na duge staze. Kažem ti videću još kad krene posao pa posle jedno 2 nedelje koliko mi i posao pomaže. Znam da neće biti lako držati koncentraciju svih 8 sati na poslu, ali treba mi bilo šta da prekine ovu monotoniju i samoću. Koliko god je bilo prednost i prijalo što sam sam dok sam gurao fizički krizu, toliko je sad minus ova samoća. Jednostavno koliko god se trudim ne mogu ceo dan da ispunim kvalitetno. Možda bih mogao nekim hobijima, ali da budem iskren nemam.ja živaca sad da se koncentrišem na hobije. Jedva sam se vratio muziku da slušam ponovo i što ti kažeš doživljavam je na neki neopisivo način. A iskreno muziku nisam slušao sigurno zadnjih 7-8 godina niti me je zanimala niti dirala.
Eto moj Ličke. Nadam se da si prihvatao šta sam hteo reći. Ukratko,nije dobro, ali znatno bolje nego sa početka apstinencije. Sa nadom da će svaki dan biti makar malo bolji.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: New age zlo Bup

Post by Loki »

licaninsasela wrote: Thu Jun 11, 2020 6:12 pm Ja bi ti boga mi moga od srca pomogo koliko znam i mogu ali ako ti ova moja prica ne pase slobodno reci bez pomisli da cu se naljutiti. Necu budi siguran. Ako ne mogu pomoci necu ni odmagati.
Drugo je ono sta mi bebaca uglavnom ili ignoriramo ili zajebavamo jer zna covik sve al nece ni da proba pislusati savjet. Pogotovo moj jer misli da imam nesto protiv njega.
Nemam ja problem da kažem ako mi nešto smeta. Bilo priča bilo dela.
Naprotiv, ti meni baš dosta pomažeš. I dosta sam čitao forum i video i ranija tvoja pisanja. Meni lično najviše prija direktno obraćanje i sipanje istine u lice kako god bila bolna. A ti to radiš odlično. I zaista te cenim i tebe i tvoju pomoć.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: New age zlo Bup

Post by licaninsasela »

Ako je tako iskreno onda mi je izuzetno dragoni i onda ovaj jebeni forum ima smisla. Ja nisam ucen covjek. Imam srednju zavrsenu u ratno vrime ali sad vidim koliko mi koristi u zivotu. Ja sam ponosan kad sam sebi kazem ante ti si drugi casnik palube svjetske trgovacke mornarice i priznat u svakoj drzavi koja ima flotu ili luke.
Muzika se na subu ne moze slusati nego tek kad si cist onda ona onako istinski igra po dusi.
Je treba biti iskren i direktan. I znan da ljudima istina tesko pada. Mene je Frajla znala tocno naci i pogoditi i jako mi je tesko to bilo prihvatiti. Cak sam joj izgovorio teske rijeci zbog kojih se sada stidim jer sam bija debil napuhani i kreten. Drza se visoko. Takoder mi je i Sanela tocno pogodila u kojem sam kurcu. A ja kontam cist sam ma sta one plus tu i tmo Yasu .nesto tupavo govore.
Onda sam trazija nacine kako to minjati. Pa imam sad ekipu iz komune di otvoreno razgovaramo. Prije sastanci a sad kad mozemo se naci nademo ako ne porukama ili telefonski. Jebiga nisu svi u poziciji da ne rade ka ja sad jer ljudi stvarno moraju sljakati i brinuti se za obitelj. Ne moze se sve oko mene vrtiti. Srecom imam od djetinjstva zdravu ekipu , sad smo kumovi sva trojca. Jedan voli malo.popiti drugi zapali dim a mislim i prvi. Ne idem za tim jer me to ne jebe. Nisam kod psihica jer mi je ovo dovoljno ali isto tako znam da krenem kod psiha da bi mi pomogo. Sirov sam, neobrazovan dovvoljno, direktan sto nekyada i ne valja u stvarnom zivotu i to me isto dobro kostalo. Treba nekad i slagati.
Neznam po meni si ok i ne pripisuj sva losa stanja subotexu nego sebi. I kad si bija par godinna ok isto ti je tako bilo. Nema ideale. Po nekom mom kurcevom objasnjenju ima u zivotu puno vise losih dana nego dobrih. Sjeti se malo kad si bija ok. Pa nije svaki dan sijalo sunce i ti bija happy. Pokusaj tako razmisljati.
A ako imas neki umor i zamor od mene i ako ti sta smeta samo reci. Pa i ja sam pun govana i sranja. Kuzis Loki?
Ne sija svaki dan sunce? Tako i raspolozenje ne mmoze biti svaki dan ok. Hobi? Pusti hobi u pickku materinu. Pocinjes raditi i budi pazljiv i pomalo. I ne spominji nikome u kojem si kurcu. Duper sansa je korona i na nju se vadi. Na strah od nje i bojazan od te bolesti. Kuzis? Treba nekad i lagati za svoje dobro ili presutiti neke stvari. Nadam se da kuzis sta ti ocu reci?
Moj drug to je dozivotni kriz a kojim se samo moras nauciti nositi ga na ledima svaki dan. Sad je tezak taj kriz a posli kad psiha ojaca nosit ces ga u malom depu od hlaca. Normalno ako ne zaseres. Razmisljaj da imas dicu a dica trebaju oca. A zena? Ima zena koliko.oces ali nikada ne pumpaj dicu protiv mame kakva god ona bila. Ako mozes i ona to zeli pomozi joj na nacin kojinnjoj treba. Nemoj je odbaciti i ne smijes jer je ona majka dvoje dice i da nije bilo nje ne bi bilo ni tvoje dice za koje zivis i zbog kojih zrenutno najvise patis. Nadam se da si me upratio sta sam ti tija reci Loki.
Dobit ces sigurno svjet i od Frajle pa izvuci iz svega sta je najbolje za tebe.
Moras se izvuci iz govana jer evo jebem se preko mobitela da ti ovo napisem pola sata. A corav. Uzmi u obzir da nisi napusten i da ima ljudi kojima je stalo do tebe. Neko je sve ovo sposoban napisati u tri recenice. Ja to neznam pa se odulji. Nadam se da nisam nesto promasija i zaboravija reci.
Samo hrabro. I pametno. I strpljivo. Sve moze sjesti na svoje misto ali treba biti upiran dosljedan i najvaznije ne izgubiti usput sebe nego biti svoj. Nema kod ljudi kopirke da smo svi isti kopirani a da jesmo to bi za mene bio teski bulsit.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: New age zlo Bup

Post by licaninsasela »

Vidis i da je politika nestala sta mi je drago ali Sanela bi mi mogla dati po picci. Kako se to knjizevno kaze. Po picci ili po picki.? To mi je misterija cili zivot Loki. I da je zemlja ravna. Mada ja crtam na brodu te karte sumnjam u sve to.
Ev jedne prigidne za tvoju situaciju i mozda se pronades u njoj.
https://youtu.be/4ZOhRqNZt64
Mozda sam ju sta ija danas ali poslusaj rijeci.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: New age zlo Bup

Post by licaninsasela »

Ovo sam ti tija staviti. Ako ne kuzis espanjol potrazi prijevod i razmisli o svemu tome ako ti se da. Ovo ke strasna pjesma koju nazalost ljudi ne znaju niti ih zanima ovaj covik. Normalno osim Yasua koji sigurno ovu stvar kuzi do najsitnijih detalja. Pitrudi se ako imas vrimena Loki. Usrat ces ce kad sve shvatis.
https://youtu.be/FEtbPI9Pu6I
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: New age zlo Bup

Post by licaninsasela »

Gledaj Loki ovaj doc jer tu sam bija dva tjedna sa zenom nakon sta smo se ozenili. I ne samo tu nego od njene venezuele po portorica i jos je tu bilo drzava. Isli smo do bolivije i perua. E sad kad sam govorija o politici i zasto je ona kurvetina. Nije da ja velicam narkokartele ali ulaskom u politiku plus korupcija dobijes uprvo ovo. Na kraku paradoks u bogoti ovog covika preziru dok u medelinu je on heroj i ljude je izvuka iz siromastva. Jos jednom ne podrzavam ni jedan oblik nasilja ali poznavajuci taj mrentalitet i USA propagandu plus Deu i ciu moralo se desiti to sta se desilo. Kod nas na balkanu se ginilo za saku kamena u nekoj vukojebini ili zbog trulih sela a sve zahvaljujuci sigurno ne meni tebi frajli ili yasuu. Ili ediju koji je bosnak. Dakle politika i politicari su leglo korupcije i kriminala i da su oni iole normalni nikada nam se rat ne bi dogodija. Tog sam misljenja.
Evo ti jedna poveznica koju sam jutros slucajno otvorija. Jos jednom. Ogradujem se i od terorizma i ubojstava i prodaje droge ali triba pogledati i drugu stranu medalje.
Eto ako te ne mrzi odvojit pola sata za odlican i privatni doc koji nije namontiran od drzavne tv koja je takoder svugdje kod nas pod kontrolom.
Zato nemoj nositi breme rata toliko na sebi jer si se zateka na krivom mistu u krivo vrime.
Dren ide danas vam mamu im doktorsku a na stakama picim ka da sam na paraolimpijadi. Jucer slabo ljudi. Kuzim ljudi imaju obaveze a ja serem.
https://youtu.be/EprEyt-ZY3U
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: New age zlo Bup

Post by licaninsasela »

Loki wrote: Thu Jun 11, 2020 6:26 pm
licaninsasela wrote: Thu Jun 11, 2020 6:12 pm Ja bi ti boga mi moga od srca pomogo koliko znam i mogu ali ako ti ova moja prica ne pase slobodno reci bez pomisli da cu se naljutiti. Necu budi siguran. Ako ne mogu pomoci necu ni odmagati.
Drugo je ono sta mi bebaca uglavnom ili ignoriramo ili zajebavamo jer zna covik sve al nece ni da proba pislusati savjet. Pogotovo moj jer misli da imam nesto protiv njega.
Nemam ja problem da kažem ako mi nešto smeta. Bilo priča bilo dela.
Naprotiv, ti meni baš dosta pomažeš. I dosta sam čitao forum i video i ranija tvoja pisanja. Meni lično najviše prija direktno obraćanje i sipanje istine u lice kako god bila bolna. A ti to radiš odlično. I zaista te cenim i tebe i tvoju pomoć.
Jos da zena cijeni moju neiskrenost i lazi sve bi bilo pet. Ali neke stvari joj jednostavno ne mogu reci. Bolje presutiti jer je iovako ljubomorna ka pas. A i stvarno sam bija ma i osta stoka. Ne sta se tice droge nego drugih mojih nestasluka. Tjesim se samo da se uvik testiram i da sam zdrav da kucnem o drvo. I hep c i hiv me zaobisa. Kako? Za hepc mi je jasno jer sam bija na foliji i boja se gana ali hiv izbjega pogotovo tamo na tajlandu borneu i zapadnoj africi. Sta rec nego da me sam dragi bog sacuva. Ubio bi se da sam to donija doma zeni i dici. S tim ne bi moga zivit ma koliko god su lijekovi napredovali.
Nadam se da si ok? Jel krenila sljaka ili od ponediljka. Nemam ja poma koji je datum.
Ako ti je tesko pricati o tim ratnim crnjacima mogu ti ja ispricati jako gadne scene pa ces vidit da je to sve slicno. Ali ako do toga dode bilo bi u redu da ne citaju te gadosti obicni daneri i cijeli publikum pa nek ide preko privatnih poruka. Ko zna mozda cujes i nesto sta ti da snagu i vidis da nisi jedini ti najeba nego nas ima vise koji su svasta vidili
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: New age zlo Bup

Post by licaninsasela »

Loki wrote: Thu Jun 11, 2020 6:20 pm
licaninsasela wrote: Thu Jun 11, 2020 5:54 pm
Loki wrote: Thu Jun 11, 2020 4:37 pm A jebate al sam prethodni post išarao sa 20 različitih tema. Kao da sam sizofreničar. Valjda ćete shvatiti poentu.🤣
Muzika ne lijeci ali isto tako znan da kad se covjek ocisti da muziku pogotovo dobru slusa ne samo usima nego prorade neki meni neobjasnjivi pozitivni osjecaji eto kazem da to ne mogu objasniti jer neznam to ni obicno reci a kamoli u stilu Yasuo Frajle ili pak Sanele koja pusta i gleda kako sse koprcamo i vadimo iz govana. Ali reagirati ce ona ako bas zastranimo. Odnosno ja koji sam ovdje poznat po problematicnosti pisanja i ne biranja rijeci. Ja se nadam da nisam zasro pa si otisa kupiti piz trave da dozivis potponu emociju. Ja ne pusim pa dizivljavam muziku na neki svemirski nacin. Povremeno uzmem gitaru i nosim ju na brodd ali to je teska nula. Samo fals pokusaj skidanja gitare.
Nego jel ti puno bolje od svega skupa? Mi , dr i ti i ostalo? Stat cu ja ako sam napiran i ne kuzis spiku. Ne do bog da te ja ujebem.
Nisam Ličke otišao po travu. Slabo ja nju uopšte i pusim generalno. Ona meni prija samo u periodima kad mi je život baš dobro skockan i kad nemam skoro nikakvih problema. Čim sam malo nestabilan trava me paranoiše i samo me sjebe još više. Uopšte ne prija.

A moje stanje? Pa na skali od 0 do 10 mogao bih da kažem za sada najviše 7. Ali postoji napredak. Od početka skidanja do sad, kad saberem sebe, forum, psihijatra mogu reći da sam dosta napredovao. Tu mislim na osecanja i raspoloženje i psihu. Prvo mi se vratio koliko toliko redovan san i to je bio prvi korak.da se saberem. Onda kad je prošla fizika, krenula je psiha. Imao sam par dobrih emotivnih raspadanja, samosažaljenja i osećaja niže vrednosti. Onda sam se malo uz forum podigao i sabrao i najzad sebi priznao da mi je potrebna pomoć doktora i da sam ne mogu. Msm mogu neko vreme, ali to bi samo odložili pad na gudru. I za sada uz sve faktore nekako guram. U ponedeljak se vraćam i na posao i mislim da je to deo slagalice koji će me jos bolje skrpiti i pomoći u oporavku.
Ali daleko je.to još od dobrog stanja. Najviše mi smeta što sam baš loše kad tek ustanem i treba mi sat minimum da se sredim i fizički i sa mislima. Onda preko dana mi smeta jer imam prilično velike oscilacije u raspoloženju. Ili sam besan previše, ili sam tužan previse ili sam zadovoljan previse. Nikako da uhvatim balans da budem umeren pa ma koje osećanje bilo. I onda to sve skupa jako smeta i unosi nemir u mene. Baš sam o tome danas pričao sa doktorom i dobio neke savete i tehnike kako bih pokušao da budem što ravnija linija u životu. U teoriji sve ja to manje više znam i znam kakav bih trebao biti, ali i sam znaš da je to mnogo teško postići u praksi.
I kad se sve sabere i oduzme stvarno ne znam gde sam i koliko sam dobro, osim da znam da sam čist, da nisam napravio do sad recidiv i da se borim i sve ću dati da tako ostane. Po meni najbolji korak koji sam napravio je doktor. I verovatno će se vremenom pokazati kao najveća pomoć na duge staze. Kažem ti videću još kad krene posao pa posle jedno 2 nedelje koliko mi i posao pomaže. Znam da neće biti lako držati koncentraciju svih 8 sati na poslu, ali treba mi bilo šta da prekine ovu monotoniju i samoću. Koliko god je bilo prednost i prijalo što sam sam dok sam gurao fizički krizu, toliko je sad minus ova samoća. Jednostavno koliko god se trudim ne mogu ceo dan da ispunim kvalitetno. Možda bih mogao nekim hobijima, ali da budem iskren nemam.ja živaca sad da se koncentrišem na hobije. Jedva sam se vratio muziku da slušam ponovo i što ti kažeš doživljavam je na neki neopisivo način. A iskreno muziku nisam slušao sigurno zadnjih 7-8 godina niti me je zanimala niti dirala.
Eto moj Ličke. Nadam se da si prihvatao šta sam hteo reći. Ukratko,nije dobro, ali znatno bolje nego sa početka apstinencije. Sa nadom da će svaki dan biti makar malo bolji.
Na skali od 0 do 10 avtebe pere 7ica je super. Ja kad sam najbolji onda sam na toj skali negdje na 4ci ili 5ici. I to kad sjednem u zeninu c klasu amg i ocepim ga 130 jer nemam muda voziti brze. A pila je limitirana na 250 mislim. Zena nju ocepi na autibahnu 2 glave i jace a ja nogama samo kocim. Userem se od straha. Ljepse mi u wranglera sjesti i otici tu po vukojebinama da vozam 40 max 60. A stara renolka 4 stoji i ceka bolje dane. Ima previse ulaganja u nju a tocak od amg je skuplji od nje. Daba kad volim taj auto. Kaze sin i kcer tata ti u tom autu nas voziti neces. Kao ruzan star i stide se. O pizda vam materina razmazena. Ma samo da ga osposobim. Nece ni dica a ni zena prismrditi pili. Cuj reno 4 da nije ok auto. Koji nepoznavaoci automobila. Nek cikne nest na amg pa ces ga kurac popraviti a ovdi cista mehanika. Imam srece da minjam taj amg svake godine. Tako mi najjeftinije. I vratim ga i uzmem novi. Ove god sam isa po njega u njemacku. Vratio stari od godinu dana i zamijenio za novo. Eto Loki to ti je jedini luksuz koji ja ne sebi nego zeni i dici priustim. A i sigurnost je na prvom mjestu. A bogami je i pila. Pa on sam vozi sam se uparkira, ne mozes izletit s njim sa ceyte. Motor grozan jak. Al drago mi je i sretan sam sta si njega mogu priustiti. Ja ga rijetko i vozim. Prejak je za moj vid i reflekdse al zena temperamentna pa ga ocepi. Isli sa proslogodisnjim do zg. Niti jednom ona nije stala osim na naplatnim kucicama. A ima ENC pa xdsamo kratko stajanje i peglaona. Kazem moram ja sjedio naprid ili sa sinom iza non stop kociti nogama. Acnema kocnice. Auto boli glava. A znas sta mi je drago? Sta lipe nisam ovdje ukra i zaradio nego sve sa svojih 10 prstiju. Pa niko ne moze reci ukra je lovu, dila je drogenzi ili usa ante u politiku. Ko ce mene i da ocu u politiku. Jedino u neku lijevoanarhisticku stranku ka simpatizer i clan. Nista drugo. A ima ta jedna srpkinja Pejovicka pa mi kazu da je prva liga. Ali nema masinu iza sebe ka sdp ili hdz pa vjerovatno ce bit pusing. Ali da ude u sabor jebala bi ih sve redom do zla boga. Eto eto opet ja skocio sa auta na politiku. Imam osjecaj da me stranka prati, da je crna ovcica tu i samo ceka kraj utakmice pa da mi lupi dvi nedilje neigranja nogometa. Osjetim ju ka sta krekirani i izicani ljudi zive u paranoji da ih neko prati i prisluskuje. A i neobicno mi ovako dugo biti neblokiran. Ili su godisnji ili Sanci ima previse posla u centru za ovisnost ili jednostavno ove gluposti. Al kad krene citati bit ce kartona bit ce. Ne tebi. Ti si siguran. Mene ce oploditi ka sta se puz sam oplodi. Kako se puz sam moze izjebati i dobiti bebe? To su pitanja koja me takoder muce. Zamisli sam sebe u onoj kucici okines primjer s guza pa promasis i turis ga u guzu pa ne ostanes trudan ili se namjerno maznes u guzu sam sebe jer si peder ili cisto se izjebes onako piso u ribicu i ostanes trudan. Da li puz moze skakati po kurcu ko u pirnicima ili si popusiti karu ili samo prolazi misionarski nacin. Na koji nacin drugi put gleda puza jos ako se posvadaju. Ne kaze mu e sad cu ti mamu jebati nego mu kaze picko jedna sad cu se izjebati.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: New age zlo Bup

Post by Loki »

licaninsasela wrote: Fri Jun 12, 2020 8:38 am Gledaj Loki ovaj doc jer tu sam bija dva tjedna sa zenom nakon sta smo se ozenili. I ne samo tu nego od njene venezuele po portorica i jos je tu bilo drzava. Isli smo do bolivije i perua. E sad kad sam govorija o politici i zasto je ona kurvetina. Nije da ja velicam narkokartele ali ulaskom u politiku plus korupcija dobijes uprvo ovo. Na kraku paradoks u bogoti ovog covika preziru dok u medelinu je on heroj i ljude je izvuka iz siromastva. Jos jednom ne podrzavam ni jedan oblik nasilja ali poznavajuci taj mrentalitet i USA propagandu plus Deu i ciu moralo se desiti to sta se desilo. Kod nas na balkanu se ginilo za saku kamena u nekoj vukojebini ili zbog trulih sela a sve zahvaljujuci sigurno ne meni tebi frajli ili yasuu. Ili ediju koji je bosnak. Dakle politika i politicari su leglo korupcije i kriminala i da su oni iole normalni nikada nam se rat ne bi dogodija. Tog sam misljenja.
Evo ti jedna poveznica koju sam jutros slucajno otvorija. Jos jednom. Ogradujem se i od terorizma i ubojstava i prodaje droge ali triba pogledati i drugu stranu medalje.
Eto ako te ne mrzi odvojit pola sata za odlican i privatni doc koji nije namontiran od drzavne tv koja je takoder svugdje kod nas pod kontrolom.
Zato nemoj nositi breme rata toliko na sebi jer si se zateka na krivom mistu u krivo vrime.
Dren ide danas vam mamu im doktorsku a na stakama picim ka da sam na paraolimpijadi. Jucer slabo ljudi. Kuzim ljudi imaju obaveze a ja serem.
https://youtu.be/EprEyt-ZY3U
Gledao sam reportažu o Pablu baš tvog zemljaka Vedrina Bađuna. I polako uz tvoje savete i doktora se oslobađamo tog bremena. Suviše dugo je to u meni bilo da bih očekivao a nestane brzo. Ali dosta sam se spustio na zemlju i ne krivim sebe više. Što ti kažeš bio sam u pogrešno vreme na pogrešnom mestu. To se ne može popraviti. Ali zato može se popraviti budućnost.

Znači dren ide van? Oporavljaš se brzo moj Ličke i to je super za čuti. Bićeš ti kao nov i brže nego misliš. Kad izlaziš iz bolnice i ideš li odmah u toplice? Pozdrav i ne daj se pasivnim sinovima!
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
Post Reply