Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Nasao sam 3 sede dlake u kosi, i ni malo mi nije lepo zbog toga. Dobro, bar ne celavim. Imam jako gustu kosu, jednom je pregorela masinica za sisanje u toku mog sisanja. :)
Jbt, danas aktivni forumasi smo svi 30+ i 40+, pre je bilo mnogo ljudi ovde u dvadesetima, cak i ispod 20. Nema Xxxane, znaci od nas trenutno aktivnih, ja sam najmladji, drtina rodjena "86.-e. :)
Ma nista, pade mi na pamet malo da se iskenjam na forumu. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sun May 10, 2020 11:13 am Samodazohizam. Samodazohizam. Neznam ni izgovoriti a kamoli zamisliti i reci je. Samozadohizam Jurke
Samo to. Eto vi'š makar mi intelekta ne manjka. Samozadohizam hmmm hehehe
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 4:57 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

M
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 4:58 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

F
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 4:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sun May 10, 2020 4:16 pm
Jurke wrote: Sun May 10, 2020 1:40 pm
licaninsasela wrote: Sun May 10, 2020 11:13 am Samodazohizam. Samodazohizam. Neznam ni izgovoriti a kamoli zamisliti i reci je. Samozadohizam Jurke
Samo to. Eto vi'š makar mi intelekta ne manjka. Samozadohizam hmmm hehehe
Bogati. Reka sam da si narkoman a ne iznad iq da imas. Znaci ima vas. Nisi usamljen. Cim imate i dijagnozu. Samoza- bacanje drkice. Dohizam- zena se jebe i sta vise joj covjek trpa tebi bolje. To je ljubav. A ti gledas. A kako bi bilo da zena ode sa strane dok rezes parket, da se ona trpa. To bi bila prevara ilipreljub? Ne kuzim Jurke? Da te zena prevari? Kako bi na to gleda?
Ne razumeš ti Liko to. Karikiraš sad malo. Ja ne vodim zenu da se trpa niti je gledam samo... Nas dvoje spadamo u 2% ljudi u Srbiji koji vode ljubav svaki dan... Ja sa sam imao avanture pre nego što smo imali nas dvoje zajedno, a onda se desila ta neka njena priča gde sam ja onda seo i zamislio se. Priznao joj da sam i sam imao ispade i da ipak previše značimo jedno drugome da bi se tako lako raskantali. Obzirom da so zajedno od 16 god mašta radi svašta i dosli smo do tih nekih maštarija o svingu... Imali smo varijante sa dva para i uzivali. Mene lozi kada nju vidim zadovoljeni iako je to u momentu kada sam ja na drugoj, a ona ispod drugog. Tako je i to ne mogu tebi da objasnim jer tebi je teško to da razumeš. Ti opet kazeš da si imao mnogo zena, a kada pomisliš na svoju sa drugim zaboli srce i duša. Tako je i meni, ali kada nas dvoje zajedno imamo priču sa tipom i ribom to je zadovoljstvo, a još vece je kada vidim da joj je ipak samnom mnogo lepše nego sa tim likom.... To jesu Zajebano relacije i iako je zanimljivo igrati u njima nisu igra...
Opet mi nije baš sve jedno i bude tu malo ljubomore i zebnje dal joj bude lepše nego samnom, ali to samo podgreva zudnju do usijanja i onda se jedno i drugo mnogo vise posvetimo našoj vezi...
Last edited by Jurke on Sun May 10, 2020 9:10 pm, edited 1 time in total.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sun May 10, 2020 4:29 pm Kuzis? Ti u pogonu radis na parketu a zena primjer doma na laminatu sa covjekom uziva i ti to saznas sa strane. Ne od zene. Jel to onda preljub ili sta je to? Onako po seljacki mi objasni. Ili joj vjerujes da se ne trpa sa stene. Znam Jurke znam. Skakljiv i sklizak je teren ali sta ako ili da se desi?
Eeee Liko, zato ja kuci imam brodski pod, da mi zena ne nahladi guzcu dok se jebava. Ako ništa drugo makar to...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by sanela »

Da vas ne bih cenzurirala, de se malo saberite i manite se priča o seksualnim avanturama. Malo ste pretjerali :roll:
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by yasujirozu »

zanimljiv i uznemirujuć članak, a prva asocijacija mi je bio ličanin:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ ... /10297180/
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Samo da vas obavestim, da sam se resila cigareta.
22 godine sam dimila

Kako sam se resila? Pa kako drugacije nego smanjivanjem:)

Nisam skocila sa tri dima, nego sa cigare komada 1, da me bas ne zaebavate
Dva meseca je trajalo spustanje ahahahahah jaoo breee
Locked