Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 4:51 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 4:51 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Thu Apr 30, 2020 8:34 pm Koje bi kurceve srece Jurke bio kad bi se u sljedecem zivotu rodija ka muska bogomoljka. Jedan skok i gospoda bogomoljka usput receno i duplo vece od tebe ti onim klistima ocvikne glavu da mozrs svrsiti. Koja bi to ironoja bila. Dok ti budes prvi i zadnji put karao ja cu plutati negdje kod ekvatora na atlantiku i pasiti oci na ponekoj delfinici. Jel musko se kaze deflin ili dupin a zenka je delfina ili delfinica ili dupinka. Zenski rod. Ne znam onda zasto je konj konj a zenka zdrijebica. Logicnjije da je konjina.
Liko, mislim da svi cekamo na jednu veoma vaznu informaciju od tebe.... jesi li ili nisi?
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Frajla wrote: Thu Apr 30, 2020 9:18 pm
licaninsasela wrote: Thu Apr 30, 2020 8:34 pm Koje bi kurceve srece Jurke bio kad bi se u sljedecem zivotu rodija ka muska bogomoljka. Jedan skok i gospoda bogomoljka usput receno i duplo vece od tebe ti onim klistima ocvikne glavu da mozrs svrsiti. Koja bi to ironoja bila. Dok ti budes prvi i zadnji put karao ja cu plutati negdje kod ekvatora na atlantiku i pasiti oci na ponekoj delfinici. Jel musko se kaze deflin ili dupin a zenka je delfina ili delfinica ili dupinka. Zenski rod. Ne znam onda zasto je konj konj a zenka zdrijebica. Logicnjije da je konjina.
Liko, mislim da svi cekamo na jednu veoma vaznu informaciju od tebe.... jesi li ili nisi?
Ma gde jeste. Čim leži na ležaljci izvrnut on samo pari oči. Gleda kako švabica odradjuje te mladice i zubarku šmeka kako kopka cvece. Drugo, sada ima problem sa ledjima i ne sme da se napinje. Ostace bar neko vreme da lenčari i pari oči, dok ne predjje u akciju. Mada nece moci ni od zene koju je navikao svaki dan po tri puta... Ima da ga skoptiše kao bogomoljka...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Ja evo sa posla. Odvalio sam šljaku sa ekipom i za nagradu ne radimo sutra.
Edit
Liko, voleo bi da sam lav. Vodja čopora. U horoskopu sam isti. Voleo bi da ako tako šta postoji grebuckam kandzama neku koru na drvetu i gledam svoje zenke kako love, odvajaju mi decu i da zavidim red i čuvam čopor. Onako sa onom gorivom preko glave i ledja sunčam se i odvali koji put riku kada se neki drugi lav promakne mojem čoporu...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[qu
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 4:52 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 4:52 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 4:52 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 4:53 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Lijo, jesi li ti to banovan?
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Locked