O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

meni je stopili zabavna kreatura - da je netko drugi u kurcu, naravno da smo svi tu da pomognemo koliko možemo; no, on je jedan takav namazani folirant, kome ovo mjesto služi samo se provjetrit kad zasere, da ti više ne može bit ni žao, no samo zabavno kad krene kukat kako je eto SAD ODISTA odlučio sebe mijenjat, a krvlju mu i dalje struje bup i dop :mrgreen:

tele-novela...
Last edited by yasujirozu on Fri Apr 17, 2020 9:33 am, edited 2 times in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Fri Apr 17, 2020 9:16 am meni je stopili zabavna kreatura - da je netko drugi u kurcu, naravno da smo svi tu da pomognemo koliko možemo; no, on je jedan takav namazani folirant, kome ovo mjesto služi samo se provjetrit kad zasere, da ti više ne može bit ni žao, no samo zabavno kad krene kukat kako je eto SAD ODISTA odlučio sebe mijenjat, a krvlju mu i dalje struje bup i dop :mrgreen:

tele-novela...
Da ti njega u kratkim crtama skines odmah. Namazan folirant. Bogami lijep izraz. Uzasno los i zao karakter jer je imo i skoro ostvario namjeru jurketa i malecku obaviti u te svoje kombinacije. Onaj ko ga ne zna misli da je pitom, kolturan, fin covik a ustvari sebicno narkomansko smece koje trazi paznje. I na paznju se covjek moze navuci. I to samo tako. Ja sam otvorio novu temu upravo da ga skinem s kurca dok se i sko se imalo pokusa opametiti. Tamo mu nece biti nista zanimljivo jer je tema tavda se sve dozvoljeno osim spominjanja dopa suba i cendranja i zaljenja radi pada. To su njemu strani pojmovi i naravno da mu takva tema nece odgovarati.
Inace kod tebe? Vidim tihi si promatrac sta mozda i je nekad najbolje biti? Ima neka novost sta bi bila zanimljiva?
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

a čuj, svi trenutačno živimo u netkoj polu-javi, a s obzirom na ovu nadrealnu situaciju, pa tako i ja

trudim se ostat (koliko-toliko) normalan, što i svima želim :mrgreen:
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Fri Apr 17, 2020 9:36 am a čuj, svi trenutačno živimo u netkoj polu-javi, a s obzirom na ovu nadrealnu situaciju, pa tako i ja
q
trudim se ostat (koliko-toliko) normalan, što i svima želim :mrgreen:
Ma da svi smo u istim govnima neovisno o drzavi. Dokaz koliko smo jadni i koliko ustvari granice ne postoje. Kao da ona masonerija igra sah sa svima nama. Nismo svjesni svoje nesvjesti i neznanja o svemu tome sta nam cijeli zivot uskracuju. Ucimo ono sta nam netko servira i tako i umiremo u tome neznanju.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Jednostavno treba dignuti ruke od nekog ko ne prihvaca nista sem svog razmisljanja i naravno malaKsana kaze njumu strasno puno pomaze. Zena rekla da je debilcina al on to od nje prihvaca. Nije jucer pala pusica za laku noc pa me malo to zabrinjava. Inace pusa je do sada bila obvezna. Zasto nije pala pusa sad se ja pitam? Al evo necu vise jer je covik posto stvarno teska sprdnja sta sam davnih mjeseci to i reka samo eto tek sad je to doslo do izrazaja. Idem malo na svoju temu
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri Apr 17, 2020 8:57 am jurke neznam sta bi ti reka vise sta se njega tice. Otvorio sam novu temu kako sam i bija sinoc reka i imam pitanje tamo za tebe. Tema se zove sve je dozvoljeno i ok osim dopa, suba i cendranja zato sta je neko pa. Tako nekako. Na opcim diskusijama je pa ako ti nije mrsko odgovori mi. Ja se vise sa Sb ne mogu niti zelim zamarati do daljnjega. Previse sati dana i truda je baceno uludo i ne mogu vise. Dao sam mu savjet da ide k doktoru i nema sta mu nisam predlozio al kad te netko zajebava a ocito je da zajebava onda jednom tome mora doci kraj. Zato sam i otvorio novu temu da vise ne slusam to cendranje i zaljenje po ko zna koji put jer je covik pa
Hocu u guzvanjcu nekom pa kuckam mićo.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Fri Apr 17, 2020 9:36 am a čuj, svi trenutačno živimo u netkoj polu-javi, a s obzirom na ovu nadrealnu situaciju, pa tako i ja

trudim se ostat (koliko-toliko) normalan, što i svima želim :mrgreen:
Kazu sad na radiju da se situvacija bar u hrvatskoj pocinje normalizirati. Ukidaju one propuste da mozes iz grada u grad. Izgleda ja picinje jenjavati ova histerija. Ajde neka fala Bogu. Vise mi pun kurac prvenstveno mene aonda i svih ostalih. Danas pijem caj na teraci pa se susjeda svabica udostojila na moj poziv doci na " caj". Dosla baba rakiju lozu drmnuti jer izgleda da joj zalihe presusile a nece baba ni u trgovinu. Pazi se korone ka samog vraga. Jebote zivi tu kraj mene sigurno par godina i jos nije, siguran sam namjerno, propricala hrvatski jezik. Vidim da sve razumije. Pigotovo kad ja zeni govorim da cu je jedan dan sterati u picku materinu zato sta pusta svoje dukele da seru kod mene u dvoriste. Reko sam zeni da cu pokupiti sva ta govnabi nabiti joj u usta. Danima me izbjegavala a ja nista ne zezumije. Ma razumije samo se folira da cuje sta drugi laju o njoj. Tako se inace telefonski dogovaravs tim svojim mladim jebacima a sve klinci probisvjeti koji zajedno nemaju 5 razredavosnovne a ne da pricaju njemacki. Neznaju hrvatski pricati i pisati negonudaraju samo po dalmatinski. A govana od lhudi. Bas kazem da me nekad sramota sta tamo zivim al ne mozes pobjeci od svoje krvi i glumatati da si nesto sta nisi. Ima sam jednogbsusjeda. Umra he prijebpar godina. Boja je neki oficir u jna i zivio je preko 50 godina u hrvatskoj. Taj nikad nije reko lijepo ili lipo nego lep je dan jel komsija. Ode u pekaru kaze moze kilo leba. Ma jebo ti lem mater govno jedno. 50 godina si ovdje zivio a nisi se pitrudio nauciti pricati hrvatski jezik. Ili je to radio namjerno. Neznam kako drugacije to opisati. Eto isto ka i ova moja susjeda svabica. Nece da prica po nasi a sve razumije jer se vidi kad jojnjebem sve pi spisku da razumije. Al nece jer je ona iznad nas. Ona je njemica a zna se da jebto narod koji je iznad svih drugih. Bar oni tako to gledaju. A ja joj kazem ajd baba kavu popit i eto nje. Kaze jel moze jedna loza. Pa mamu ti jebem znas doci kad je nesto dabalesku a kako ne kaze da mi snaps da pipijem nego bas lozu. Ka i taj oficir. 50 godina je tu zivio i nikad u zivotu nije reka de mi kilu kruha nego kilo leba. Jebo ti leb mater. Pa ja da zivim u srbijinprvo sta bi prihvatio tamo je jezik i obicaje a svoj identitet hrvatski bi zadrzo jer ima ljudi koji " namjerno" zaborave sta su. E to su po meni najveca govna. Pa mamunti jebem budi ono sta jesi jer od toga ne mozes pobjeci a i jebem ja takve ljude koji se okrecu kako vitar puse. Evo nas ovdje ima kolko kuzim i srba i hrvatavi muslimana. Nisam jos cuo da je neko kokog uvrijedio na nacionalnoj osnovi. Budi ono sta jesi i postuj svoju i tudu vjeru a kad se tako covjek postavi onda nema problema po tom pitanju . meni su srbi srusili staru kucu i sta bi ja sad trebo ovdje i doma svakom srbinu jebati mater. Eto opet ja sa radija o normalizaciji do sada nacionalnosti. Jebaji ga.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Uh, ljudi. Ja ne ulazim u posljednje vrijeme ovdje jer sam u tolikom haosu... smorio me ovaj covid- 19. Mislim sva ova predstava, bolesna koju ima njegova pozadina.
A plus ne mogu vise da citam u svakom trecem postu Suba koji se koprca, laze, masti, prvo sebe pa druge.
Moze li se pomoc tom covjeku, sto je ovoo ??!!

Sub jbt daj malo povuci rucnu, majke mi cu pomislit da si za hitnu hospitalizaciju. I koji su to momenti kad ti neko da savjet, slozis se sa njim, zahvalis se hiljadu puta i poslije sad opet isto . Posto imas vremena sad prelistaj ovu temu , vjeruj mi , skalaj malo ili ces na ovom forumu ostat da kucas sam sa sobom!!


Bas se iznervirah
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ninocka wrote: Wed Apr 22, 2020 10:57 am Uh, ljudi. Ja ne ulazim u posljednje vrijeme ovdje jer sam u tolikom haosu... smorio me ovaj covid- 19. Mislim sva ova predstava, bolesna koju ima njegova pozadina.
A plus ne mogu vise da citam u svakom trecem postu Suba koji se koprca, laze, masti, prvo sebe pa druge.
Moze li se pomoc tom covjeku, sto je ovoo ??!!

Sub jbt daj malo povuci rucnu, majke mi cu pomislit da si za hitnu hospitalizaciju. I koji su to momenti kad ti neko da savjet, slozis se sa njim, zahvalis se hiljadu puta i poslije sad opet isto . Posto imas vremena sad prelistaj ovu temu , vjeruj mi , skalaj malo ili ces na ovom forumu ostat da kucas sam sa sobom!!


Bas se iznervirah
Zato imamo novu stranicu di nema mjesta subu drogi i savjetovanju kako kome pomoc i nema cendranja oko pada. Tocno sve ovo sta ti smeta. Upravo radi Sb je i napravljena da se malo svi odmorimo od tog covjeka. Imam osjecaj da iza Sb stoji vojska nekih psihologa hakera koji sve nas jebu u zdrav mozak i drzne nas na teskom virtualnom promatranju. Nema vise savjeta ili pomoci bar s moje strane. Kazem liku u kurcu si odi kod doktora. Al nije on toliko u kurcu da ide kod dr ili psihijatra. Kaze oni su tu samo bobe da ti daju a njemu bobe ne trebaju. Kaze nema on problema ka ksana ili jurje pa da pije bobe. Izgleda da se bolje sredit subom ili dopom nego par mjeseci bit na nekim bobama. Eto Nina. Probaj ti s njim ak ti se da. Ja sam mu reko da ce ostati sam ko cuko ovdje i da ce sve apsolutno boliti kurac za njega i njegove probleme. To mu se vec bilo desilo. Sad je opet na tom putu a za vani mislim da je svakako sam ka cuko. Jos ga jedino obitelj trpi. A kad njima dopizdi onda ce biti jedino rjesenje komuna za esbea. Kaze yasu da je ovo sa njim postala teska sprdnja. Covjek sve reko u jednoj recenici. To je esbe. Eto. I ja opet glup paa ga spominjem. Necu vise. Tamo sam na onoj novoj stranici di njega nema i di se ne prica o tome sta on voli. Mislim da mu je odbojna i tako treba i ostati. Ako zelis da imas mira i sacuvas zivce.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ninocka s ljudske strane smatram da svakom treba dati sansu i pokusati pomoci. On to vise nije zasluzio i ispuco je sve kredite. Bar kod mene. Ali noje on mene ni dozivljavo tako da nista nije izgubio. Jedino ja par dana kuckanja po tipkovnici al to njega nije briga sta drugi trose vrime na njega. Tolikonod mene pa makar ja bio neljud. Necovjek. Nije zasluzio da bude ok i zato ni nece nikada biti cist i ok. Nema decko kapacitet u glavi za biti normalan.
Post Reply