O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

I evo jedna pozitivna stvar u svemu tome je da amrericki dolar raste u nebesa. Za pola kune je samo slabiji od eura a na veliku kolicinu mi se isplati mijenjati. A i zena doma to drobi nemilice. Fala kurcu da je nakupovala dosta wc papira jer izmedu ostaloga kako sam presto jesti normalno i proljev dobijo. Ma nema razlike isto sve ko dank. Nejedem, navecer malo mlijeka, nespavam i rezim ko terijer. Da nisam oko godinice oko pomislio bi da me netko truje. Psiha je uzasna stvar. A ko zakurac alkohol i cigare su mi oduvijek strane tako da nista od toga. Ajd probat cu taj limun i orase i med al zar to nije za onu bracnu duznost da kad ti treba force u krevetu. Trenutno nisam ni za to. Veca mene kriza pegla od nicega nego naseg covjeka koji je malo malo na teskim drogama. Cudo nevideno.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Evo mene na trećem danu posle sranja. Nema ništa posebno, sem što evo Sunce izlazi iza oblaka. :) Bilo je gadno baš par dana.
Doručak obavljen, kafa popijena i idemo dalje.
No ja vas pozdravljam na neko vreme, budite zravo.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri Mar 27, 2020 7:01 am I evo jedna pozitivna stvar u svemu tome je da amrericki dolar raste u nebesa. Za pola kune je samo slabiji od eura a na veliku kolicinu mi se isplati mijenjati. A i zena doma to drobi nemilice. Fala kurcu da je nakupovala dosta wc papira jer izmedu ostaloga kako sam presto jesti normalno i proljev dobijo. Ma nema razlike isto sve ko dank. Nejedem, navecer malo mlijeka, nespavam i rezim ko terijer. Da nisam oko godinice oko pomislio bi da me netko truje. Psiha je uzasna stvar. A ko zakurac alkohol i cigare su mi oduvijek strane tako da nista od toga. Ajd probat cu taj limun i orase i med al zar to nije za onu bracnu duznost da kad ti treba force u krevetu. Trenutno nisam ni za to. Veca mene kriza pegla od nicega nego naseg covjeka koji je malo malo na teskim drogama. Cudo nevideno.
Hehe, moze i za bračne aktivnosti, ali i daje snagu pre svega. Moze se staviti i suvo grojze pa bude ekstra dizalica... A za uveče ti eto majčina dušica vrši posao ili matičnjak.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Toliko se zavozah ovom pricom oko ove situacije, da sam i zaboravila na sebe.. Gledam klipove na fejsu, ljudima umiru ljubimci u dvoristima, golubova po ulicama mrtvih ili onih koji se koprcaju pred smrt,zale se na hlor,vetovi demantuju.. Boze dragi, pocela sam da strahujem kad idem u setnju sa psom i u ovo vreme kad mogu..
Bolje sam i nervira me ovo sve, meni uvece ni magnezijum ne pomaze,takva nervoza me cepa i psihicki i u nogama i dalje, da me jedino san spasava,a za to se od nervoze namucim, cqk i uz remeron
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

Gledam klipove na fejsu, ljudima umiru ljubimci u dvoristima

ne kapiram?

ne plaši...
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

https://www.facebook.com/1068619317/pos ... 09380/?d=n

Zena je objavljivala vec da joj je pas uginuo tokom veceri, to ne mogu da nadjem, potrazi po fejsu
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Misljenja su podeljena, ugl. mnogi se zale zbog ljubimaca.. Ne znam, meni je frka,neko kaze da jeste od hlora,neko dq nije, puna mi je glava
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Skrinovala sam objavu,ali ne umem da uploadujem, ako vec postoji opcija, radi se o labradoru u Bg.. Da sumnja bude jos veca je ta sto se ta objava od zene sa golubovima delila i likovi nq jednoj su se svadjali oko Veterine kojoj je prijavljena citava stvar, jer stoji sns iza iste.. Ne znam sta da mislim..
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

xxxana wrote: Fri Mar 27, 2020 12:00 pm Toliko se zavozah ovom pricom oko ove situacije, da sam i zaboravila na sebe.. Gledam klipove na fejsu, ljudima umiru ljubimci u dvoristima, golubova po ulicama mrtvih ili onih koji se koprcaju pred smrt,zale se na hlor,vetovi demantuju.. Boze dragi, pocela sam da strahujem kad idem u setnju sa psom i u ovo vreme kad mogu..
Bolje sam i nervira me ovo sve, meni uvece ni magnezijum ne pomaze,takva nervoza me cepa i psihicki i u nogama i dalje, da me jedino san spasava,a za to se od nervoze namucim, cqk i uz remeron
I ja sam mićana imao problem sa nervozom nocu, ali kada sam redovno počeo uzimati terapiju(ksalol, largatil, remitru) i još mi doktorka dodala po jednu pre spavanja od 75mg pragiolu-prenagablin ja sam se jedva budio ujutru. Noge bole posle posla, ali masaža pomaže. Baš mi drago si se javila. 😉
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Post Reply