O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Gledajte Rts 1, Taksi bluzzz se daje, vrišššštim. Ovaj Kolja je legenda, mada i Andrija je pajso hahahajaha
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Aaaaaaaahahahaa umrehhhjjjjghhhhahahah koje budale. E to je strejter. Kolja stara kajla...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

StopBup wrote: Thu Mar 26, 2020 9:01 pm
Jurke wrote: Thu Mar 26, 2020 8:56 pm Najbolje je da uložiš u šivace mašine i onda lepo da šiješ maske. Evo imam ja da ti prodam jednu marke"Višnja" i jednu "Singer icu" i lepo osedlaš i konja i ajši ajša ašik žena taaaaaa...
Samo pazi da se ne ubodeš na iglu... Kupi i naprstke...
Haha, imam i ja jednu Singericu, ce se udruzimo, osnujemo firmu, pa malo po malo, stvorimo internacionalnog giganta, sjebemo Apple, Koka Kolu, Mercedes i tu boraniju. :mrgreen:
Ma za pocetak, izbegavamo sve sto ima iglu. :mrgreen:
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Frajla wrote: Thu Mar 26, 2020 9:03 pm
licaninsasela wrote: Thu Mar 26, 2020 8:12 pm Potraje li ovo stanje jos dva tjedna ne da cemo se izgristi od muke nego cemo se poubijati blago receno. A smijo sam se likovima koji su se naoruzali bobama za smirenje. Niti jedne u kuci a i oko toga bi se dalo razgovarat ko bi je prije cvaknio. Nije optimisticno. Tek me danas opeglalo kad nisam mogo iz mjesta izac. Strasno. I sve mi vrag ne da mira pa kontam dal mi je samo preko noci oduzeta sloboda na konto malo jace gripe koja bi svakako pobila ovoliko ljudi. Nesto mi u svemu tome nije ok. U picku materinu blago receno.
Liko, ja sam vec 12 dana u karantinu. Mi smo malo pre vas sve to odradili, ovde gde ja zivim
Frka mi je bila prvih par dana jer nisam znala sta me je snaslo, pisala sam o tome, kao neki twighligt zone. Da sam morala dva dana smirice da pijem jer mi je pritisak skakao, a i dva dana sam bila kao nakostresena macka i to nije vodilo nikuda, pa sam aktivnije pocela sa trcanjem i yogom. Da se nisam toga uhvatila mislim da bi mi muz vec spavao u podrumu
Onda sam dosla k sebi i shvatila da ce ovo trajati jaaaaaaako dugo, i da nam se ne isplati, za nase dobro, biti sjeban i to dozvoliti sebi
Znaci, pod hitno reaguj, radi nesto sto ce ti ispuniti vreme a i nesto gde mozes bes izbaciti
I daaaaaaa, najvaznije od svega, moja greska je bila sto sam konstantno pratila vesti, to me je ubijalo u pojam. Sto manje znas to bolje
Samo osnovne informacije
Odavno ne pratim vesti, samo pustim i uši same se uključe kada je nešto što me interesuje. Ne volim paniku ne volim prenaglašeno stanje i frku. Ovde ovaj naš odlepljen čovek, prepirke se sam sa sobom po tvu.
U početku sam i sam bio povučen u sebe i bavio se samo sobom, a sada ovaj moj mali svet oko mene u kuci i ono mora je od posla.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Thu Mar 26, 2020 9:03 pm
licaninsasela wrote: Thu Mar 26, 2020 8:12 pm Potraje li ovo stanje jos dva tjedna ne da cemo se izgristi od muke nego cemo se poubijati blago receno. A smijo sam se likovima koji su se naoruzali bobama za smirenje. Niti jedne u kuci a i oko toga bi se dalo razgovarat ko bi je prije cvaknio. Nije optimisticno. Tek me danas opeglalo kad nisam mogo iz mjesta izac. Strasno. I sve mi vrag ne da mira pa kontam dal mi je samo preko noci oduzeta sloboda na konto malo jace gripe koja bi svakako pobila ovoliko ljudi. Nesto mi u svemu tome nije ok. U picku materinu blago receno.
Liko, ja sam vec 12 dana u karantinu. Mi smo malo pre vas sve to odradili, ovde gde ja zivim
Frka mi je bila prvih par dana jer nisam znala sta me je snaslo, pisala sam o tome, kao neki twighligt zone. Da sam morala dva dana smirice da pijem jer mi je pritisak skakao, a i dva dana sam bila kao nakostresena macka i to nije vodilo nikuda, pa sam aktivnije pocela sa trcanjem i yogom. Da se nisam toga uhvatila mislim da bi mi muz vec spavao u podrumu
Onda sam dosla k sebi i shvatila da ce ovo trajati jaaaaaaako dugo, i da nam se ne isplati, za nase dobro, biti sjeban i to dozvoliti sebi
Znaci, pod hitno reaguj, radi nesto sto ce ti ispuniti vreme a i nesto gde mozes bes izbaciti
I daaaaaaa, najvaznije od svega, moja greska je bila sto sam konstantno pratila vesti, to me je ubijalo u pojam. Sto manje znas to bolje
Samo osnovne informacije
Da. Zivci su vec stradali Frajla. Ne opterecuje mene situacija po svijetu nego sto imam osjecaj da me se kontrolira. I da, kontrolira me se. Maltene nemoz se otic popisat a da se ne zna di si. Sve ono cime bi ispunio dan je na selu a tamo ne mogu bez dozvole. Ko ce meni dati sada dozvolu za napustanje mjesta jer je eto meni dosadno? Takoder, biti sa svojima ovoliko dugo zatvoren je za popizditi. Svi mrcimo jedno po drugima. Kamo srece da imam koju spustalicu pa samo da me malo umiri. Nemam. Kod doktora mi mrsko ici jer tamo su bolesni a ne bi volio da sam ja taj koji siri nesto. Odem malo u dvoriste al nije to to. Ne bi volio bit ni u kozi ovih sta se drogiraju jer po svemu sudeci sve manje svega ima. I vrijeme je ko zakurac neko sjebano pa nije ugodno biti vani. Eto neznam sta pametno reci a opet sta neznam da bi mi pomoglo. Jebes mi majku dode mi da nekome glavu otkinem. I jos jednom, nek sve ide u lijepu picku materinu. I onda neko kaze mogo bi cijeli zivot ovako lezeci. Meni neshvatljivi totalno ljudi.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ovo stanje sada je odlicno za sve koji se zele skinuti a jebo ih je poso ili obveze. Vrijeme dusu dalo za sve vrste skidanja.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Thu Mar 26, 2020 9:54 pm
Frajla wrote: Thu Mar 26, 2020 9:03 pm
licaninsasela wrote: Thu Mar 26, 2020 8:12 pm Potraje li ovo stanje jos dva tjedna ne da cemo se izgristi od muke nego cemo se poubijati blago receno. A smijo sam se likovima koji su se naoruzali bobama za smirenje. Niti jedne u kuci a i oko toga bi se dalo razgovarat ko bi je prije cvaknio. Nije optimisticno. Tek me danas opeglalo kad nisam mogo iz mjesta izac. Strasno. I sve mi vrag ne da mira pa kontam dal mi je samo preko noci oduzeta sloboda na konto malo jace gripe koja bi svakako pobila ovoliko ljudi. Nesto mi u svemu tome nije ok. U picku materinu blago receno.
Liko, ja sam vec 12 dana u karantinu. Mi smo malo pre vas sve to odradili, ovde gde ja zivim
Frka mi je bila prvih par dana jer nisam znala sta me je snaslo, pisala sam o tome, kao neki twighligt zone. Da sam morala dva dana smirice da pijem jer mi je pritisak skakao, a i dva dana sam bila kao nakostresena macka i to nije vodilo nikuda, pa sam aktivnije pocela sa trcanjem i yogom. Da se nisam toga uhvatila mislim da bi mi muz vec spavao u podrumu
Onda sam dosla k sebi i shvatila da ce ovo trajati jaaaaaaako dugo, i da nam se ne isplati, za nase dobro, biti sjeban i to dozvoliti sebi
Znaci, pod hitno reaguj, radi nesto sto ce ti ispuniti vreme a i nesto gde mozes bes izbaciti
I daaaaaaa, najvaznije od svega, moja greska je bila sto sam konstantno pratila vesti, to me je ubijalo u pojam. Sto manje znas to bolje
Samo osnovne informacije
Da. Zivci su vec stradali Frajla. Ne opterecuje mene situacija po svijetu nego sto imam osjecaj da me se kontrolira. I da, kontrolira me se. Maltene nemoz se otic popisat a da se ne zna di si. Sve ono cime bi ispunio dan je na selu a tamo ne mogu bez dozvole. Ko ce meni dati sada dozvolu za napustanje mjesta jer je eto meni dosadno? Takoder, biti sa svojima ovoliko dugo zatvoren je za popizditi. Svi mrcimo jedno po drugima. Kamo srece da imam koju spustalicu pa samo da me malo umiri. Nemam. Kod doktora mi mrsko ici jer tamo su bolesni a ne bi volio da sam ja taj koji siri nesto. Odem malo u dvoriste al nije to to. Ne bi volio bit ni u kozi ovih sta se drogiraju jer po svemu sudeci sve manje svega ima. I vrijeme je ko zakurac neko sjebano pa nije ugodno biti vani. Eto neznam sta pametno reci a opet sta neznam da bi mi pomoglo. Jebes mi majku dode mi da nekome glavu otkinem. I jos jednom, nek sve ide u lijepu picku materinu. I onda neko kaze mogo bi cijeli zivot ovako lezeci. Meni neshvatljivi totalno ljudi.
Jeste Liko sranje stanje, ali evo lepo si rekao, ne bili u koži drogera sada. Ne želim da zamišljam uopšte. Sve mi se čini da uhvatio pravo vreme sa ovim skidanjem da završim i sad samo da zviždi koliku srecu imam da ne moram da mislim na šeme... Sad ko nema zaliha placa gudru ko da je u zatvoru...
No čuvaj mi ti to živaca što imaš, a ako i imaš potrebu za smirićima ti masku na lice i kod lekara ako imaš vec mogucnosti za recepte. Nema guzve sada kod lekara opšte prakse. Ja sam bio za doznake zbog bolovanja i samo sestra i doktorka su bili tu, nigde žive duše. Niko ne sme ni da ide kod lekara. Najpre idu privatno ovde ako je frka velika... Samo nemoj sebi da praviš presiju. Nadji neku zanimaciju. Šta da ti ja pričam, neznam kolika su ti deca, ali mozes malo sa njima neku igricu da odigraš ili šta ja znam. Ne daj se Liko!
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

licaninsasela wrote: Thu Mar 26, 2020 6:07 pm
StopBup wrote: Thu Mar 26, 2020 5:56 pm
Jurke wrote: Thu Mar 26, 2020 4:27 pm Uhhhh kakvu masažu sam dobio malopre.
Noge definitivno moram da tretiram...
Ma ti si bratelo srecan covek bre, jos "samo" da se izboris konacno sa gudrom, i Bog da te vidi ! Ja nisam bio zaljubljen i iskreno voleo jos od svoje 15.-e godine zivota! :( :( :( To je bilo pre gudre.

Znam ja fino da masiram, ona mlada cura sa kojojm sam bio na moru je obozavala da je masiram, masirala je i ona mene, bas nam je kul bilo tih nedelju dana dok smo bili u vezi(letnjoj semici na moru), ali znalo se naravno da to nece potrajati, em sto je ona puno mladja, em sto je iz Bara, a i mene je tad jos drzala neozbiljnost/detinjastost, koju sam stekao bupirajuci se godinama, i tad su me privlacile mnogo mladje cure, ali proslo je to...

Imao sam nedavno priliku da se zaljubim, nasao divnu devojku, i moroncina se napijem, i zasesrm stvar kad je ona banula iznendana... Da mi je ova pamet samo pre 2 meseca, mozda bi sad vec bilo planirano i vencanje, ko zna, a ovako Stope jedi govna koja si israo, imas jos dobro da se najedes...
Pocinjem polako shvacati da si ti stvarno decko sa potrebnim potrebama pa ti se nista ne moze uzeti za ozbiljno. Iskreno sam to poceo vjerovati.
Naravno da si zaljubljen. U gudru.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

bili sad
Post Reply