O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Wed Mar 04, 2020 10:03 pm Laku noc Stopili

https://youtu.be/7SW0-chpYlc
Hahahahah, gde se njega seti, likčina je on, laku noć i tebi draga moja Frajlita! ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Nadam se da će vas biti ovih dana n forumu, Stopili je krenuo u konačnu bitku sa zavisnošću, a ovde vas par, baš znate da pomognete. Hajde laku noć, voli vas vaš Stopili! ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Wed Mar 04, 2020 10:15 pm
Frajla wrote: Wed Mar 04, 2020 10:03 pm Laku noc Stopili

https://youtu.be/7SW0-chpYlc
Hahahahah, gde se njega seti, likčina je on, laku noć i tebi draga moja Frajlita! ;)
Evo ne znam boga mi, gde se njega setih
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Frajla wrote: Wed Mar 04, 2020 10:03 pm Laku noc Stopili

https://youtu.be/7SW0-chpYlc
“ Vazi srecice “
😂😂😂😂😂😂😂
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Wed Mar 04, 2020 9:18 am
xxxana wrote: Wed Mar 04, 2020 8:49 am Covek dolazi ovde da se sprda, to znaci njegovo skidanje, kao posao, obaveze tralala predoci razloge da se ozbiljno shvati, sve se kod njega svodi na okolnosti i tu nema..
Uspeo je da me iznervira predhodnom temom.. Kako ti ocekujes da te neko ozbiljno shvati? Dodje,kuka,p roblem bla bla i onda se vrati sa temom o retardiranosti i nalupeta gluposti, a ljudi ne znaju gde biju, neki se bore, neki pokusavaju..pa ga lika izpfeseca pa spusti loptu pa bira sta ce reci..
Od danas novi Stop, koji ne trabunja? Kako se to postaje? Sta si ti kameleon? I evo opet se iznervirah! Znaci covek gleda sta ce ko reci da bi neko nesto shvationq ovaj ili onaj nacin i ne pokazuje iskrenosti ni gram..
Ti si jedan takav lazov i kraj!
Ovaj tvoj post govori da si ti jedna histerična glupača koja nema grama mozga. Nije ti palo na pamet da je ona bezvezna tema otvorena drugi dan otkad smo rešio da presečen moje majmunisanje. Pa mi ni mozak nije baš najbolje radio, pa eto dobih tu neku bezvezeznu inspiraciju. Znaš šta, samo mi se nemoj više obraćati, i nemoj čitati šta pišem. Ja pokazah dobru volju i želju da ponovo sa svima normalno komuniciram, i da uvažim svačije mišljenje, a ti me nazivaš lažovom. Teraj se bre u tri lepe.
Ti si dečko prso ko oblanda...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Jurke wrote: Thu Mar 05, 2020 2:13 am [quote=StopBup post_id=151220 time=<a href="tel:1583309895">1583309895</a> user_id=13482]
[quote=xxxana post_id=151219 time=<a href="tel:1583308151">1583308151</a> user_id=12720]
Covek dolazi ovde da se sprda, to znaci njegovo skidanje, kao posao, obaveze tralala predoci razloge da se ozbiljno shvati, sve se kod njega svodi na okolnosti i tu nema..
Uspeo je da me iznervira predhodnom temom.. Kako ti ocekujes da te neko ozbiljno shvati? Dodje,kuka,p roblem bla bla i onda se vrati sa temom o retardiranosti i nalupeta gluposti, a ljudi ne znaju gde biju, neki se bore, neki pokusavaju..pa ga lika izpfeseca pa spusti loptu pa bira sta ce reci..
Od danas novi Stop, koji ne trabunja? Kako se to postaje? Sta si ti kameleon? I evo opet se iznervirah! Znaci covek gleda sta ce ko reci da bi neko nesto shvationq ovaj ili onaj nacin i ne pokazuje iskrenosti ni gram..
Ti si jedan takav lazov i kraj!
Ovaj tvoj post govori da si ti jedna histerična glupača koja nema grama mozga. Nije ti palo na pamet da je ona bezvezna tema otvorena drugi dan otkad smo rešio da presečen moje majmunisanje. Pa mi ni mozak nije baš najbolje radio, pa eto dobih tu neku bezvezeznu inspiraciju. Znaš šta, samo mi se nemoj više obraćati, i nemoj čitati šta pišem. Ja pokazah dobru volju i želju da ponovo sa svima normalno komuniciram, i da uvažim svačije mišljenje, a ti me nazivaš lažovom. Teraj se bre u tri lepe.
[/quote]

Ti si dečko prso ko oblanda...
[/quote]

Jurke, kako si? Jel napredujes?
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

xxxana wrote: Wed Mar 04, 2020 12:39 pm
licaninsasela wrote: Wed Mar 04, 2020 12:08 pm
xxxana wrote: Wed Mar 04, 2020 11:24 am On je sam sebe omalovazio kad je od coveka koji je ponosno samo probao, stigao do toga da je skakao na mene i jurketa zbog istog i sad je valjao sa ortacima ludacima.. i sto je jos gore i najbitnije mozda,o svemu tome on bi radije pisao, ali kad ga gadjas, obda je u “nemoj da mi se obracas” stilu..
Mozda mi nije dan Stope, ali ovo misljenje nije vezano za ovo zadnje sto si pisao..
Misam vise pametan. Kad razmislim i ja sam taki bija 90 tih godina kad sam bija danki i kad sam bija na dopu. Ja nisam da na sebe cijelu jednu godinu u komuni. Gazili su moj taj glupi ponos, gadali u srce, ma ja sam tero po svom. Na kraju me slomija jedna bitanga kojem danas skidam kapu i zahvalan sam mu do groba. Tek kad me slomija onda sam se isplaka i pala je maska frajera. Iz mene su samo pocele izlaziti sve moje slabosti i problemi. Da bi to poceo rjesavati drugu godinu komune svaki dan. I tako mala Ksana jos masu godina poslije. E sad, moram sam sve opet guliti da dodem do jakog sebe. To ne ide u mjesec dana. Znaci treba zivit svaki dan istinski, svaku minutu posvetiti sebi i ljudima koje volis. Svaki problem kvalitetno rijesiti, nista ne gurati pod tepih jer ce te i najmanji problem koji zanemaris sutici kad tad. Kad ja opet dodem da sam takav, e onda se moze reci da si ok. Taj nacin zivota, kada normalno nema vise ni onih starih ljudi koji ti jednostavno postanu nebitni, tada je to prava stvar. Onda dolazi do one prave istinske srece. Svaki problem koji dobro odradis, organizam te nagradi. Nije lako ni malo ali isplati se.
Ne mislim na to,vec je dosao po pomoc,a prica o cemu prica.. Neko kome stvarno treba pomoc i ko ocekuje da bude shvacen na tom nivou prica stvari koje bi trebalo da mu bude mrsko pricati valjda.. A do tog dela o kome ti pricas ima da dodje kad lupi glavom o zid po svemu sudeci, do zida je vec na pravom putu..
Zavrsila, i ja se malo zavozah.. Ne prijaju mi ove rasprave,a opet udjem u njih, vidim i svoje greske tu u mojim reakcijama, u sebi samoj,vidim i koliko se trenutno lako poremetim na glupostima i na sebi dosta posla imam.. Necu vise..
Tako je Xano, skloni se na neko vreme. Ako ti zapne negde ti pisi i pitaj.
U tvojoj trenutnoj situaciji i borbi, stopovi postovi ti samo odmazu. Meni se prevrce u stomaku a mogu da zamislim sta se tebi desava
Samo se seti kako ste se vas troje “ ekipa” zavozali pre par meseci i bas ste mu bili ekipa za zezanje.
Gledaj sebe i misli na sebe i svoje skidanje, cuvaj snagu za to
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Thu Mar 05, 2020 8:05 am
xxxana wrote: Wed Mar 04, 2020 12:39 pm
licaninsasela wrote: Wed Mar 04, 2020 12:08 pm

Misam vise pametan. Kad razmislim i ja sam taki bija 90 tih godina kad sam bija danki i kad sam bija na dopu. Ja nisam da na sebe cijelu jednu godinu u komuni. Gazili su moj taj glupi ponos, gadali u srce, ma ja sam tero po svom. Na kraju me slomija jedna bitanga kojem danas skidam kapu i zahvalan sam mu do groba. Tek kad me slomija onda sam se isplaka i pala je maska frajera. Iz mene su samo pocele izlaziti sve moje slabosti i problemi. Da bi to poceo rjesavati drugu godinu komune svaki dan. I tako mala Ksana jos masu godina poslije. E sad, moram sam sve opet guliti da dodem do jakog sebe. To ne ide u mjesec dana. Znaci treba zivit svaki dan istinski, svaku minutu posvetiti sebi i ljudima koje volis. Svaki problem kvalitetno rijesiti, nista ne gurati pod tepih jer ce te i najmanji problem koji zanemaris sutici kad tad. Kad ja opet dodem da sam takav, e onda se moze reci da si ok. Taj nacin zivota, kada normalno nema vise ni onih starih ljudi koji ti jednostavno postanu nebitni, tada je to prava stvar. Onda dolazi do one prave istinske srece. Svaki problem koji dobro odradis, organizam te nagradi. Nije lako ni malo ali isplati se.
Ne mislim na to,vec je dosao po pomoc,a prica o cemu prica.. Neko kome stvarno treba pomoc i ko ocekuje da bude shvacen na tom nivou prica stvari koje bi trebalo da mu bude mrsko pricati valjda.. A do tog dela o kome ti pricas ima da dodje kad lupi glavom o zid po svemu sudeci, do zida je vec na pravom putu..
Zavrsila, i ja se malo zavozah.. Ne prijaju mi ove rasprave,a opet udjem u njih, vidim i svoje greske tu u mojim reakcijama, u sebi samoj,vidim i koliko se trenutno lako poremetim na glupostima i na sebi dosta posla imam.. Necu vise..
Tako je Xano, skloni se na neko vreme. Ako ti zapne negde ti pisi i pitaj.
U tvojoj trenutnoj situaciji i borbi, stopovi postovi ti samo odmazu. Meni se prevrce u stomaku a mogu da zamislim sta se tebi desava
Samo se seti kako ste se vas troje “ ekipa” zavozali pre par meseci i bas ste mu bili ekipa za zezanje.
Gledaj sebe i misli na sebe i svoje skidanje, cuvaj snagu za to
Baš i ja htedoh da kažem da se sklanjam sa foruma na neko vreme. Javljam se za par dana, i ako negde zapne, srećno svima!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Thu Mar 05, 2020 8:09 am [quote=Frajla post_id=151282 time=<a href="tel:1583391932">1583391932</a> user_id=12211]
[quote=xxxana post_id=151236 time=<a href="tel:1583321965">1583321965</a> user_id=12720]
[quote=licaninsasela post_id=151235 time=<a href="tel:1583320090">1583320090</a> user_id=13380]


Misam vise pametan. Kad razmislim i ja sam taki bija 90 tih godina kad sam bija danki i kad sam bija na dopu. Ja nisam da na sebe cijelu jednu godinu u komuni. Gazili su moj taj glupi ponos, gadali u srce, ma ja sam tero po svom. Na kraju me slomija jedna bitanga kojem danas skidam kapu i zahvalan sam mu do groba. Tek kad me slomija onda sam se isplaka i pala je maska frajera. Iz mene su samo pocele izlaziti sve moje slabosti i problemi. Da bi to poceo rjesavati drugu godinu komune svaki dan. I tako mala Ksana jos masu godina poslije. E sad, moram sam sve opet guliti da dodem do jakog sebe. To ne ide u mjesec dana. Znaci treba zivit svaki dan istinski, svaku minutu posvetiti sebi i ljudima koje volis. Svaki problem kvalitetno rijesiti, nista ne gurati pod tepih jer ce te i najmanji problem koji zanemaris sutici kad tad. Kad ja opet dodem da sam takav, e onda se moze reci da si ok. Taj nacin zivota, kada normalno nema vise ni onih starih ljudi koji ti jednostavno postanu nebitni, tada je to prava stvar. Onda dolazi do one prave istinske srece. Svaki problem koji dobro odradis, organizam te nagradi. Nije lako ni malo ali isplati se.
Ne mislim na to,vec je dosao po pomoc,a prica o cemu prica.. Neko kome stvarno treba pomoc i ko ocekuje da bude shvacen na tom nivou prica stvari koje bi trebalo da mu bude mrsko pricati valjda.. A do tog dela o kome ti pricas ima da dodje kad lupi glavom o zid po svemu sudeci, do zida je vec na pravom putu..
Zavrsila, i ja se malo zavozah.. Ne prijaju mi ove rasprave,a opet udjem u njih, vidim i svoje greske tu u mojim reakcijama, u sebi samoj,vidim i koliko se trenutno lako poremetim na glupostima i na sebi dosta posla imam.. Necu vise..
[/quote]

Tako je Xano, skloni se na neko vreme. Ako ti zapne negde ti pisi i pitaj.
U tvojoj trenutnoj situaciji i borbi, stopovi postovi ti samo odmazu. Meni se prevrce u stomaku a mogu da zamislim sta se tebi desava
Samo se seti kako ste se vas troje “ ekipa” zavozali pre par meseci i bas ste mu bili ekipa za zezanje.
Gledaj sebe i misli na sebe i svoje skidanje, cuvaj snagu za to
[/quote]
Baš i ja htedoh da kažem da se sklanjam sa foruma na neko vreme. Javljam se za par dana, i ako negde zapne, srećno svima!
[/quote]

Javi se u aprilu nakon sto odes kod psihijatra ili u neku bolnicu, tj kad uradis nesto povodom svog problema
Promeniti posao ili grad, ne znaci da si uradio nesto za svoju zavisnost
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Thu Mar 05, 2020 8:12 am
Javi se u aprilu nakon sto odes kod psihijatra ili u neku bolnicu, tj kad uradis nesto povodom svog problema
Promeniti posao ili grad, ne znaci da si uradio nesto za svoju zavisnost
Najbitnija je odluka, u bolnicama ili kod psihijatra se ne leči zavisnost. Tamo možeš samo jednu zavisnost da zameniš drugom. Evo Xxxana je otišla kod psihijatra, dobila bup, pa na njemu provela duplo duže vremena nego na dopu, i šta je time dobila ništa, uvalila se u još veće sranje. Tako da nikakav psihijatar ne dolazi u obzir. Kad se stabilišem i preselim u grad, jedino psihoterapeut dolazi u obzir.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply