O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nemanjayxc »

StopBup wrote: Sat Feb 01, 2020 6:34 pm
xxxana wrote: Sat Feb 01, 2020 6:01 pm
Nemanjayxc wrote: Sat Feb 01, 2020 5:31 pm
Šta ti teško niko nije ovde zato što je ispravan bio u životu.Ajde,ajde ispljuni to olakšaj sebi dušu.
Nema toga kod Stopa, ili ne vidi ili ne prihvata sta mu se ovde prica, da prihvata bar deo, ne bi se toliko branio i borio ovde sa drugima, a jos manje bi se opravdavao..
Kada sa takvim stvarima bude iskren, to je to, okolnosti su samo okolnosti, a on se bazira na njih, jer da pogodim, alkohol ga je odveo u recidiv,iako je sam alkohol vec recidiv?
I tako ispricace nam stq je radio,a kada mu neko nesto sruci povodom istog, onda podize gard i to tako ide u krug..

Da Stope, sta bi sq psihoterapijama?
Bilo je i recidiva, mada od tada i alkohol smatram recidivom.

Radi se o devojci. Cimao sam se oko nje, uspeo da je odvojim, na do jaja foru joj zalepim poljubac, ona uzvrati... Sutradan se napijem iz nevezuže, napravim sranje, i sad ona neće da čuje za mene...

Šta dalje biva? Ujutru se budim sa užasnom stomakoboljom, popijem ranisan, gelusil, ništa, sedam u auto, jedva vozim, odlazim u grad, jer tamo imam neograničeno tople vode, ležem u kadu, grejem želudac tušem, punim 4-5 kada, ništa, izlazim iz kupatila, valjam se po parketu i jaučem, i na kraju odlazim kod dilerke na gajbu, jer sam izbrisao broj, i uzmem dop, i stomak prođe za 15 minuta. Nije da se pravdam, stvarno nisam hteo da se gudram, ali sam mislio da ću riknuti, još ova imala nezapakovano, reko super, daj ti meni samo liniju za 1000 dinara. Inače ima za 2500din i za 50evra pakete.

Nemanja, nisam jedinac, niti razmažen, ima nas troje, preživeo sam ludilo dok sam se skinuo sa bupa, pa sam svašta pisao. Videćeš šta tebe čeka...

Još sam na selu, kad se preselim za grad uskoro, krećem na psihoterapije.
Pa ok to da si jedinac je bila moja pretpostavka ali da uvek imas neko vragolasto objašnjenje za nastalu situaciju to stoji i dalje.
Kako se setih da dopom lečiš bol u stomaku kako ti ne pade buskopan npr.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

4mg je veliko ko oblakoder a ne kao kuca. Nakon one apstinencije koju sam gurao 6 meseci ja sam se uradio sa 0,25 mg i to tako jako me je to zviznulo da nisam znao sta me je snašlo u tom momentu. I dugo je meni to bilo dovoljno da me odrzava u toku dana... Medjutim tolerancija raste, pogotovu ako juriš rad...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Sat Feb 01, 2020 6:34 pm [quote=xxxana post_id=150983 time=<a href="tel:1580576461">1580576461</a> user_id=12720]
[quote=Nemanjayxc post_id=150980 time=<a href="tel:1580574700">1580574700</a> user_id=13648]
[quote=StopBup post_id=150979 time=<a href="tel:1580573358">1580573358</a> user_id=13482]


Jednom mora doći. Ovo pre neki dan je bilo dno. Sjebao sam nešto oko čega sam se trudio prethodnih 15-ak dana, i veče pre toga konačno uspeo da završim to oko čega sam se trudio, i sledeću noć kad sam se napio, usrao motku. Teško mi je sad i da mislim o tome, ali verovatno ću ispričati ovde uskoro...
Šta ti teško niko nije ovde zato što je ispravan bio u životu.Ajde,ajde ispljuni to olakšaj sebi dušu.
[/quote]
Nema toga kod Stopa, ili ne vidi ili ne prihvata sta mu se ovde prica, da prihvata bar deo, ne bi se toliko branio i borio ovde sa drugima, a jos manje bi se opravdavao..
Kada sa takvim stvarima bude iskren, to je to, okolnosti su samo okolnosti, a on se bazira na njih, jer da pogodim, alkohol ga je odveo u recidiv,iako je sam alkohol vec recidiv?
I tako ispricace nam stq je radio,a kada mu neko nesto sruci povodom istog, onda podize gard i to tako ide u krug..

Da Stope, sta bi sq psihoterapijama?
[/quote]
Bilo je i recidiva, mada od tada i alkohol smatram recidivom.

Radi se o devojci. Cimao sam se oko nje, uspeo da je odvojim, na do jaja foru joj zalepim poljubac, ona uzvrati... Sutradan se napijem iz nevezuže, napravim sranje, i sad ona neće da čuje za mene...

Šta dalje biva? Ujutru se budim sa užasnom stomakoboljom, popijem ranisan, gelusil, ništa, sedam u auto, jedva vozim, odlazim u grad, jer tamo imam neograničeno tople vode, ležem u kadu, grejem želudac tušem, punim 4-5 kada, ništa, izlazim iz kupatila, valjam se po parketu i jaučem, i na kraju odlazim kod dilerke na gajbu, jer sam izbrisao broj, i uzmem dop, i stomak prođe za 15 minuta. Nije da se pravdam, stvarno nisam hteo da se gudram, ali sam mislio da ću riknuti, još ova imala nezapakovano, reko super, daj ti meni samo liniju za 1000 dinara. Inače ima za 2500din i za 50evra pakete.

Nemanja, nisam jedinac, niti razmažen, ima nas troje, preživeo sam ludilo dok sam se skinuo sa bupa, pa sam svašta pisao. Videćeš šta tebe čeka...

Još sam na selu, kad se preselim za grad uskoro, krećem na psihoterapije.
[/quote]

U kurcu si
Kog’ boli dupe koje pakete je riba imala!
Mozes ti ovde da pises sta hoces i sebe da varas, ali svi ovi sto ti smetaju, ukljucujuci i mene, ti ne odgovaraju jer te provalimo na prvu. Takvih prica sam se naslusala brdo jedno, ti nisi pocetnik u drogiranju, ti si pocetnik u obmanjivanju. Imas ti jos doooosta posla, i ne vidim da ces uskoro da recimo odrzis apstinenciju od pola godine.

Vidim i da ti prijaju takve price, o paketicima, o dopu i o radu... tako ste se i prosli put zavozali
Xano cuvaj zivu glavu i drzi se pravog puta, nije ni cudo sto si se pogubila, kada te Stop savetuje
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Sat Feb 01, 2020 6:54 pm
U kurcu si
Kog’ boli dupe koje pakete je riba imala!
Mozes ti ovde da pises sta hoces i sebe da varas, ali svi ovi sto ti smetaju, ukljucujuci i mene, ti ne odgovaraju jer te provalimo na prvu. Takvih prica sam se naslusala brdo jedno, ti nisi pocetnik u drogiranju, ti si pocetnik u obmanjivanju. Imas ti jos doooosta posla, i ne vidim da ces uskoro da recimo odrzis apstinenciju od pola godine.

Vidim i da ti prijaju takve price, o paketicima, o dopu i o radu... tako ste se i prosli put zavozali
Xano cuvaj zivu glavu i drzi se pravog puta, nije ni cudo sto si se pogubila, kada te Stop savetuje
Nije mi jasno čemu takav ton, i kad sam ja rekao da mi ti smetaš. Smetale su mi samo Likine i Nešketove gluposti.
O kakvom obmanjivanju govoriš?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Sat Feb 01, 2020 7:03 pm [quote=Frajla post_id=150988 time=<a href="tel:1580579659">1580579659</a> user_id=12211]

U kurcu si
Kog’ boli dupe koje pakete je riba imala!
Mozes ti ovde da pises sta hoces i sebe da varas, ali svi ovi sto ti smetaju, ukljucujuci i mene, ti ne odgovaraju jer te provalimo na prvu. Takvih prica sam se naslusala brdo jedno, ti nisi pocetnik u drogiranju, ti si pocetnik u obmanjivanju. Imas ti jos doooosta posla, i ne vidim da ces uskoro da recimo odrzis apstinenciju od pola godine.

Vidim i da ti prijaju takve price, o paketicima, o dopu i o radu... tako ste se i prosli put zavozali
Xano cuvaj zivu glavu i drzi se pravog puta, nije ni cudo sto si se pogubila, kada te Stop savetuje
Nije mi jasno čemu takav ton, i kad sam ja rekao da mi ti smetaš. Smetale su mi samo Likine i Nešketove gluposti.
O kakvom obmanjivanju govoriš?
[/quote]

Moj ton je sasvim u redu, mozda ti se ne dopada sta sam rekla a ne moj ton? Sta kazes na to?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Sat Feb 01, 2020 7:05 pm

Moj ton je sasvim u redu, mozda ti se ne dopada sta sam rekla a ne moj ton? Sta kazes na to?
Nije mi jasno šta si rekla. Koje provaljivanje na keca?
A u kurcu, jesam, to si u pravu, ali prolazi...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nemanjayxc »

Jurke wrote: Sat Feb 01, 2020 6:40 pm 4mg je veliko ko oblakoder a ne kao kuca. Nakon one apstinencije koju sam gurao 6 meseci ja sam se uradio sa 0,25 mg i to tako jako me je to zviznulo da nisam znao sta me je snašlo u tom momentu. I dugo je meni to bilo dovoljno da me odrzava u toku dana... Medjutim tolerancija raste, pogotovu ako juriš rad...
Svestan sam ja toga Jurke.Naravno da te opaucilo posle šest meseci bez ičega opijatskog.Svakog bi to uradilo.E sad što ja nemam rad onaj klasični to je druga priča i ne nedostajemi fala bogu za sad.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Sat Feb 01, 2020 7:14 pm
Frajla wrote: Sat Feb 01, 2020 7:05 pm

Moj ton je sasvim u redu, mozda ti se ne dopada sta sam rekla a ne moj ton? Sta kazes na to?
Nije mi jasno šta si rekla. Koje provaljivanje na keca?
A u kurcu, jesam, to si u pravu, ali prolazi...
Provaljivanje na keca kada nisi dobro

Ne prolazi... ne prolazi to samo od sebe, nece ni proci ne moze da prolazi u roku od 5 dana, opet sebe obmanjujes
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by sanela »

StopBup i Licaninsasela su banovani.
Vodite računa kako se ponašate na forumu.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Stope, Liko, gledajte, masemo vam ;)
Post Reply