O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sat Jan 25, 2020 11:25 am
Jurke wrote: Sat Jan 25, 2020 10:44 am Evo da se javim, nisam imao prilike da pišem dugo...
Namesti me ortak kojem sam poneo 4 exera od lika i gadjaše me spektori na sred puta u kolima. Drzah ih u ustima sve do tog momenta, ali debil, stanem na semaforu i izvadim ih da pogledam da ih nisam okvasio i u tom momentu mi kola skoptišu petorica njih, lik samo sedne pored mene i kaze vozi brate... Pravac Sup...
I sta da ti se kaze? Bravo za glupost. Zar ti nemas zenu i troje djece pa da ti sad ovo treba? Zar se ne skidas sa suba? Nikad od tebe normalnog covjeka. Zamisli keksovi. Jebali te oni.
Hvala brate na pozitivi... Ne iscrpan si izvor iste.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Frajla wrote: Sat Jan 25, 2020 11:23 am
Jurke wrote: Sat Jan 25, 2020 10:44 am Evo da se javim, nisam imao prilike da pišem dugo...
Namesti me ortak kojem sam poneo 4 exera od lika i gadjaše me spektori na sred puta u kolima. Drzah ih u ustima sve do tog momenta, ali debil, stanem na semaforu i izvadim ih da pogledam da ih nisam okvasio i u tom momentu mi kola skoptišu petorica njih, lik samo sedne pored mene i kaze vozi brate... Pravac Sup...

Neki belaj je morao biti sa tobom
Uvek Frajlita, uvek...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Frajla nisam bas ni klinka, imam 31 god, u julu 32, na partijanju nisam bila ne pamtim, izlazim u lokal sto drzi drug i to je sav moj izlazak, ni tu nisam isla od onda, znaci nisam neko derle neizivljeno,mqmino i tatino razmazeno sa “prohtevima”- za ovo sam nesketu rekla da me pogresno shvatate, jer vidim da se non- stop taj profil mene vrti ovde..
Ni ja vise nemqm sta da kazem, ode prica daleko,donositi razne analize o meni ovde, pa ako mislite da mozete o bilo kome, posto su ljudi mnogo veci od povrsnosti sto se prosipq ovde, kazem povrsnosti, jer me niko ovde zapravo ne poznaje, zablude o recidivu i ostale nametnute tekstove o tome ne ucim napamet i ne donosim zakljucke na osnovu istih,vec na osnovu svog iskustva, koje se meri po drugim, pa tako i analize koje krenu od vas samih..
Pisem uopsteno Frajla, ne odnosi se sve na tebe, samo taj pocetak na temu koju si zapocela, ti si mi pomogla koliko si mogla,zqvozah se pricom

Jurke, dobro si se javio,poz za tebe i drzi se sad kad pocne bombardovanje!
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

xxxana wrote: Sat Jan 25, 2020 11:37 am Frajla nisam bas ni klinka, imam 31 god, u julu 32, na partijanju nisam bila ne pamtim, izlazim u lokal sto drzi drug i to je sav moj izlazak, ni tu nisam isla od onda, znaci nisam neko derle neizivljeno,mqmino i tatino razmazeno sa “prohtevima”- za ovo sam nesketu rekla da me pogresno shvatate, jer vidim da se non- stop taj profil mene vrti ovde..
Ni ja vise nemqm sta da kazem, ode prica daleko,donositi razne analize o meni ovde, pa ako mislite da mozete o bilo kome, posto su ljudi mnogo veci od povrsnosti sto se prosipq ovde, kazem povrsnosti, jer me niko ovde zapravo ne poznaje, zablude o recidivu i ostale nametnute tekstove o tome ne ucim napamet i ne donosim zakljucke na osnovu istih,vec na osnovu svog iskustva, koje se meri po drugim, pa tako i analize koje krenu od vas samih..
Pisem uopsteno Frajla, ne odnosi se sve na tebe, samo taj pocetak na temu koju si zapocela, ti si mi pomogla koliko si mogla,zqvozah se pricom

Jurke, dobro si se javio,poz za tebe i drzi se sad kad pocne bombardovanje!
Zdravo mićana, kontao sam i da se ne javljam više. Ni nemam šta da tupim više. Čekam keš da mi legne neki i idem za Budvu kod ortaka na par meseci da se pomerim od svega i opet na suvo da guram. Ne vracam se kuci dok ne budem strejt... Kontam izolovan i sam bez obaveza nad glavom lakse cu gurati. Imam mesec dana da sa 4mg koje uzimam pod jezik spustim na neki minimum i onda idem dole...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Evo da pozdravim brata Jurketa, vidim da se vratio.

Ti Frajla si totalno pogrešno shvatila moja igranja šaha i remija po nekad uveče. Ja sam to samo naveo kao primer šta sam ja počeo da radim u zadnje vreme, i kako se zbližavam sa mojima, pa rekao šta bi možda mogla da proba i ona. Pročitaj ako te ne mrzi šta sam pisao, ovako si površno ispratila priču, komotno mogu reći i lupila. Ja Xxxani želim uspešnu apstinincija koliko i sebi. Moji saveti njoj su se odnosili na posetu psihoterapeutu, i gradjenje boljih odnosa u kući.

Priču ovde mislim da su poremetili ljudi koji nikad nisu znali normalno da komuniciraju, čak ni na ovom forumu. Daju si za pravo da nešto pišu o tebi, samo na osnovu onoga što je bilo kod njih. Tačnije pišu o sebi, a to preslikavaju na tebe. Bilo koji odgovor koji se da se ne uvažava. A naravno uvek je prisutno izvrtanje rečenog, i izmišljanje onoga što nije bilo.

Evo sad neka Lika i Neške savetuju i analiziraju jedan drugoga.

Vratiću se ako vidim da je priča krenula normalnim tokom, ovo zadnjih dana nema nikakvog smisla.

Hajde zdravo.
Last edited by StopBup on Sat Jan 25, 2020 12:45 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nemanjayxc »

U bre nesto ste mi svi naoštreni.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Nemanjayxc wrote: Sat Jan 25, 2020 12:37 pm U bre nesto ste mi svi naoštreni.
aaa haha vrh, navikni se, pojava cesta. Radovi u toku... Asfalt nema ko da postavi :lol:
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

StopBup wrote: Evo sad neka Lika i Neške savetuju i analiziraju jedan drugoga.
Vratiću se ako vidim da je priča krenula normalnim tokom, ovo zadnjih dana nema nikakvog smisla.

Ostajem pri stavu da Lika i Neške nemaju pravo ništa da joj seru.
Onaj ko sam sebe ne može da sredi, nema pravo ni drugog da savetuje.
Odlazim sa foruma na neko vreme, gubi mi se smisao bitisanja na njemu.
Cinik. Zar ne?

Lepo si sredjen do bola. Stop beton.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Jurke wrote: Sat Jan 25, 2020 11:30 am
licaninsasela wrote: Sat Jan 25, 2020 11:25 am
Jurke wrote: Sat Jan 25, 2020 10:44 am Evo da se javim, nisam imao prilike da pišem dugo...
Namesti me ortak kojem sam poneo 4 exera od lika i gadjaše me spektori na sred puta u kolima. Drzah ih u ustima sve do tog momenta, ali debil, stanem na semaforu i izvadim ih da pogledam da ih nisam okvasio i u tom momentu mi kola skoptišu petorica njih, lik samo sedne pored mene i kaze vozi brate... Pravac Sup...
I sta da ti se kaze? Bravo za glupost. Zar ti nemas zenu i troje djece pa da ti sad ovo treba? Zar se ne skidas sa suba? Nikad od tebe normalnog covjeka. Zamisli keksovi. Jebali te oni.
Hvala brate na pozitivi... Ne iscrpan si izvor iste.
A sta da ti recem. Nesta si odavde i skido si se sa suba jel? Nismo bili dobro drustvo zato sta te se resetalo sa istinom kolko se sjecam. Pa si odlucija da nije vrime za skidanje jer imas pritisak posla i cuvanja djece. I ti onda ides valjati bonbone i padnes i ostavis djecu na cidilu. Jel? Ili je zena dosla pa si onda pa. E Jurke pa jel moguce da si djecu stavio u drugi plan, ostavio ih materi i eto pao. Ili je to bilo nekako drugacije?? Pa sta da ti kazem? Super Jurke oli sta drugo? Ili kak si ti i sb tepate " super bratko". Uzas.
Post Reply