O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sun Jan 19, 2020 4:17 pm Nema Stope u meni nicega, samo mesta za recidive, Lika kaze tako,a on mora da bude u pravu..
Inace, pricala sam sa tatom samo, to mi je lqksi deo,mami nije dobro ceo dan, prehladila se, pa je legla..
Ne ucestvuje mi se u ovim glupostima sad, pa necu,ne gasite..
Javljam se za dalje,kad budem imala stq
Aj pa se cujemo 8-)
Frajla ne moram i ne zelim da sam uvik u pravu ali ne mogu se oteti dojmu da je znao i to kvalitetno slagati. Za mene njegova prica ne drzi vodu pogotovo ako laze. Ako jednom ovdje slaze, slagat ce opet kad mu odgovara i zato mu ja ne vjerujem. Puno meda treba pojesti da prominjim misljenje. To ce se viditi po prici dal se promijenio. Za sada bez da se neko ljuti on je .za mene prvoklasni sastavljac prica i pricica. Ja lazi jako dobro pamtim i ne moze se popraviti za mjesec dana.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 9:10 pm [quote=xxxana post_id=150574 time=<a href="tel:1579447036">1579447036</a> user_id=12720]
Nema Stope u meni nicega, samo mesta za recidive, Lika kaze tako,a on mora da bude u pravu..
Inace, pricala sam sa tatom samo, to mi je lqksi deo,mami nije dobro ceo dan, prehladila se, pa je legla..
Ne ucestvuje mi se u ovim glupostima sad, pa necu,ne gasite..
Javljam se za dalje,kad budem imala stq
Aj pa se cujemo 8-)
Frajla ne moram i ne zelim da sam uvik u pravu ali ne mogu se oteti dojmu da je znao i to kvalitetno slagati. Za mene njegova prica ne drzi vodu pogotovo ako laze. Ako jednom ovdje slaze, slagat ce opet kad mu odgovara i zato mu ja ne vjerujem. Puno meda treba pojesti da prominjim misljenje. To ce se viditi po prici dal se promijenio. Za sada bez da se neko ljuti on je .za mene prvoklasni sastavljac prica i pricica. Ja lazi jako dobro pamtim i ne moze se popraviti za mjesec dana.
[/quote]

Ok je i da mu ne verujes, mislim da je to prihvatljivo resenje
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

edy wrote: Sun Jan 19, 2020 5:02 pm
licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 3:41 pm
edy wrote: Sun Jan 19, 2020 4:43 am

Pobornik si jer isto kao i ja ne mozes drugacije, kurac bi ja iso u komunu da mogu smanjivat, ili da me zadovoljava sam sub, al nemam ja tu samokontrolu, tj. Izgubih je, a sistemu I je bitno da se smanji kriminal.

Sub meni nista ne radi jedino nemam krize kad ga uzmem, a da me radi, nimalo

Citam sb-a kaze spuco 2500€ prosle godine na gudru, jbt ja to spucam za maximalno mjesec dana

Zato sam odlucio da idem, jer radim ko konj a ne mogu se sastavit sa parama, a nit me vise radi nista, propadam svaki dan I psihicki I fizicki sve vise.

Da ponovo pocnem radit sranja, kao prije, opet bih u najboljem slucaju popusio robiju, a nije to vise to, uzimam samo da mogu da funkcionisem, a da osjecam rad, slabo, moram uzeti pun k. Plus dodatno jos nesto.

Ne vrijedi, jednostavno nema tu vise uzitka a bez nekog opijata ne palim, dodje mi kao gorivo u autu, ako uspes ide, ako ne uspes nece :D samo sad ne vozim ferari nego ficu :D

Hvala na podrsci.
Ma kuzim te sto posto. Bija sam i ja takav ko ti. Nije mi ko imo dati za dop pa se na ulici snalazio. Mene je zahvatila dobra robija. Ne razumijem di ces napraviti i odraditi skidanje. Negdje u prirodi van obitelji, komuna ili doma uz njihovu podrsku. Reko sam i prije, ja sam za skidanje na suvo. Jer sta je, tako covjek dobro zapamti kako je jebeno bilo pa se u jednu ruku boji opet zakaciti. Znas sta, nakon komune meni dop i drogiranje nilad vise nije bilo isto ka prije. Pojavi se odmah pna jebena griznja savjesti. Meni je doslo u par puta da se objesimkad bi pa. Spoznas u komuni ko si i zasto si se drogira pa onda droga dobije sasvim drugi smisao. Ma sranje kalo god okrenes.a opet najljepse je biti ok samo treba truda i muke ulozit u to. Javi se ak te sta zanima o tome mada mislim da i ti to sve znas. Drz se.

Ma bio sam vec I manje vise znam sve sta I kako al ne mogu sam, planiram se tamo skinut u toku boravka, odradit program I slusat sta mi ljudi govore, nista sam I na svoju ruku, nego uz pomoc ljudi koji si to prosli I koji sad pomazu drugima

Zelim dozivjet tu slobodu da ujutro ne trebam otrov da bih ustao I mogao odradit prosjecne dnevne obaveze, nakon toga mogu sretan umrijeti..
Ok. Koliko traje program u komuni? Za komunu nikad nije kasno. Sa mnom su bili ljudi od 50 i kusur godina i jedan se iscupi a drugi je beskucnik.i ne znam dal je jos uvik ziv. Vjerovatno znas sve komunske price i obrasce ponasanja i znas sve " fore" .Mozda otic tri do cetiri mjeseca cisto da tamo iskriziras a onda da sve to cist vani i primjenjujes. U 11 mjeseci vec si dopro do svojih losih stvari a i dobrih. Kaze meni jedna casna sestra koja me zna citav zivot da se heroinski ovisnici najlakse srede i da se mozak najprvi vrati u normalu za razliku od onih sta su uzimali brzine. Kplko onda planiras tamo biti ikad kreces u napad?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

edy wrote: Sun Jan 19, 2020 5:29 pm
licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 9:21 pm
Ma ne pada mi napamet vise trositi vrijeme na tebe. Imam ja doma svoje pa bolje da me oni sekiraju sa skolom., njihovim simpatijama itd. Sorry. Odradili smo nas dva sve.
To care, to ti pricam, nerviras se bez veze, plus nema efekta kad te neko gleda s visoka, kao superiorniji, pametniji itd..drzi se toga sto si rekao, nemoj prosipat energiju uzalud jarane..
ocu Edi. Poslusat cu te. Teka sam mu sve sta mislim i to je to. Necu dozzvolit da me neki klinac razjebava sa svojim razmisljanjem. Alergican sam naa laganje i tu pucam. Kad znam da laze. U cetiri oka ne bi tako lago ka ovdje. A i po prici bi se skuzilo da nije tako. Ajd drzi se. Moji me zovu gladat neki film. Drz se jos jednom da kazem.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 9:34 pm
edy wrote: Sun Jan 19, 2020 5:29 pm
licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 9:21 pm
Ma ne pada mi napamet vise trositi vrijeme na tebe. Imam ja doma svoje pa bolje da me oni sekiraju sa skolom., njihovim simpatijama itd. Sorry. Odradili smo nas dva sve.
To care, to ti pricam, nerviras se bez veze, plus nema efekta kad te neko gleda s visoka, kao superiorniji, pametniji itd..drzi se toga sto si rekao, nemoj prosipat energiju uzalud jarane..
ocu Edi. Poslusat cu te. Teka sam mu sve sta mislim i to je to. Necu dozzvolit da me neki klinac razjebava sa svojim razmisljanjem. Alergican sam naa laganje i tu pucam. Kad znam da laze. U cetiri oka ne bi tako lago ka ovdje. A i po prici bi se skuzilo da nije tako. Ajd drzi se. Moji me zovu gladat neki film. Drz se jos jednom da kazem.
Lagao sam sam sebe, šta ti kao nisi nikad? Pa se to preslikalo ovde, više sam prećutkivao, mada sve je to bilo zbog laganja samog sebe i ne prihvatanja da sam se sjebao tada kad sam se sjebao. Nisam prihvatio u oktobru da sam pao, šta ti nije jasno, pa zavaravao sebe? Pre svega sam lagao sebe. Priznao sebi, priznao, mojima, priznao vama, i to je to.
Jbt, ti i dalje o meni...
Ako te put navede u Srbiju, javi se da se upoznamo.
Evo ja već znam tvoje ime, ali neću da ga objavim. :)
Ok je ako mi ne veruješ, i pusti više tu priču, a ponavljam ti, voleo bih da se vidimo oči u oči.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sun Jan 19, 2020 4:17 pm Nema Stope u meni nicega, samo mesta za recidive, Lika kaze tako,a on mora da bude u pravu..
Inace, pricala sam sa tatom samo, to mi je lqksi deo,mami nije dobro ceo dan, prehladila se, pa je legla..
Ne ucestvuje mi se u ovim glupostima sad, pa necu,ne gasite..
Javljam se za dalje,kad budem imala stq
Aj pa se cujemo 8-)
Evo da i tebi kazem da ne mora niti zelum da bude po mome. Koji vam je klinac. Ja agresivno pricam i nista ne pakiram. Sto puta sam ti na sve nacine od blagog do ruznog nacina pokusao da ti objasnim da se pikrenes. Evo sad si se pokrenila zahvaljujuci Frajli i izuzetno mi je drago. Nadam se da se sada bolje osjecas kada znas dda vise nisi sama. Ne sekiraj se za staru vec sad ti reko. Da mama nema nikakvu reakciju to bi znacilo da je digla ruke od tebe. Vidis da nije. Opet ti kazem, stavi se u njenu situaciju da se tvoje dite drogara kako bi ti reagirala. Smiri se i bez panike. Ako imas hrabrosti zagrli i poljubi mamu. Nemas pojma koliko bi to njoj a i tebi puno znacilo. E sad, ti napravi po svome a ja da samna tvome mjestu i bas to napravio i jos joj reka da ju jako volim. To nije pacerski i neki jebivjetarski savjet nego je to onako tesko i zajebano, ali ako se to odlučiš napraviti, napravit ces sebi i njon put za bolje sutra. Al ja sam kreten pa baljezgam stoga me ne moras poslusati. Vjeruj mi ksana da je to strasno hrabar potez i bit ces i ti i mama presretne. Ovo bi ti i psiholog posavjetovo. Bas me zanima sta ces napraviti!!!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sun Jan 19, 2020 9:42 pm
licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 9:34 pm
edy wrote: Sun Jan 19, 2020 5:29 pm

To care, to ti pricam, nerviras se bez veze, plus nema efekta kad te neko gleda s visoka, kao superiorniji, pametniji itd..drzi se toga sto si rekao, nemoj prosipat energiju uzalud jarane..
ocu Edi. Poslusat cu te. Teka sam mu sve sta mislim i to je to. Necu dozzvolit da me neki klinac razjebava sa svojim razmisljanjem. Alergican sam naa laganje i tu pucam. Kad znam da laze. U cetiri oka ne bi tako lago ka ovdje. A i po prici bi se skuzilo da nije tako. Ajd drzi se. Moji me zovu gladat neki film. Drz se jos jednom da kazem.
Lagao sam sam sebe, šta ti kao nisi nikad? Pa se to preslikalo ovde, više sam prećutkivao, mada sve je to bilo zbog laganja samog sebe i ne prihvatanja da sam se sjebao tada kad sam se sjebao. Nisam prihvatio u oktobru da sam pao, šta ti nije jasno, pa zavaravao sebe? Pre svega sam lagao sebe. Priznao sebi, priznao, mojima, priznao vama, i to je to.
Jbt, ti i dalje o meni...
Ako te put navede u Srbiju, javi se da se upoznamo.
Evo ja već znam tvoje ime, ali neću da ga objavim. :)
Ok je ako mi ne veruješ, i pusti više tu priču, a ponavljam ti, voleo bih da se vidimo oči u oči.
sve mi je jasno. Lazov si i treba puno vremena da to ispravis i da ti ja ili bilo tko veruje. Laz je nešto najruznije sta mozr izaci iz covjeka. Nema tu optavdanja.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 10:11 pm
StopBup wrote: Sun Jan 19, 2020 9:42 pm
licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 9:34 pm

ocu Edi. Poslusat cu te. Teka sam mu sve sta mislim i to je to. Necu dozzvolit da me neki klinac razjebava sa svojim razmisljanjem. Alergican sam naa laganje i tu pucam. Kad znam da laze. U cetiri oka ne bi tako lago ka ovdje. A i po prici bi se skuzilo da nije tako. Ajd drzi se. Moji me zovu gladat neki film. Drz se jos jednom da kazem.
Lagao sam sam sebe, šta ti kao nisi nikad? Pa se to preslikalo ovde, više sam prećutkivao, mada sve je to bilo zbog laganja samog sebe i ne prihvatanja da sam se sjebao tada kad sam se sjebao. Nisam prihvatio u oktobru da sam pao, šta ti nije jasno, pa zavaravao sebe? Pre svega sam lagao sebe. Priznao sebi, priznao, mojima, priznao vama, i to je to.
Jbt, ti i dalje o meni...
Ako te put navede u Srbiju, javi se da se upoznamo.
Evo ja već znam tvoje ime, ali neću da ga objavim. :)
Ok je ako mi ne veruješ, i pusti više tu priču, a ponavljam ti, voleo bih da se vidimo oči u oči.
sve mi je jasno. Lazov si i treba puno vremena da to ispravis i da ti ja ili bilo tko veruje. Laz je nešto najruznije sta mozr izaci iz covjeka. Nema tu optavdanja.
Jedno je biti lažov, a drugo zavaravati sebe... Svi smo nekad zavaravali sami sebe... Ok, ne veruješ mi, i stavljamo tačku.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 10:11 pm
StopBup wrote: Sun Jan 19, 2020 9:42 pm
licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 9:34 pm

ocu Edi. Poslusat cu te. Teka sam mu sve sta mislim i to je to. Necu dozzvolit da me neki klinac razjebava sa svojim razmisljanjem. Alergican sam naa laganje i tu pucam. Kad znam da laze. U cetiri oka ne bi tako lago ka ovdje. A i po prici bi se skuzilo da nije tako. Ajd drzi se. Moji me zovu gladat neki film. Drz se jos jednom da kazem.
Lagao sam sam sebe, šta ti kao nisi nikad? Pa se to preslikalo ovde, više sam prećutkivao, mada sve je to bilo zbog laganja samog sebe i ne prihvatanja da sam se sjebao tada kad sam se sjebao. Nisam prihvatio u oktobru da sam pao, šta ti nije jasno, pa zavaravao sebe? Pre svega sam lagao sebe. Priznao sebi, priznao, mojima, priznao vama, i to je to.
Jbt, ti i dalje o meni...
Ako te put navede u Srbiju, javi se da se upoznamo.
Evo ja već znam tvoje ime, ali neću da ga objavim. :)
Ok je ako mi ne veruješ, i pusti više tu priču, a ponavljam ti, voleo bih da se vidimo oči u oči.
sve mi je jasno. Lazov si i treba puno vremena da to ispravis i da ti ja ili bilo tko veruje. Laz je nešto najruznije sta mozr izaci iz covjeka. Nema tu optavdanja.
Ne mogu ici u srbiju jer sam bio vojnik u oluji. Nema veze sta nisaam radio ratne zlocine ali mozda sam na spisku na granici. Ne mogu da riskiram da me srpske vlasti zarobe. Koja ironija. Nebrojeno puta sam oplovio svijet a u srbju ne mogu. Necu da riskiram.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Zovem se Ante i to nije nikakva tajna.
Post Reply