O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Frajla wrote: Sun Jan 19, 2020 4:25 pm Ma jok, ne mislim uopste na Xanu, nego pre kako su se ljudi javljali
Xana je jako oprezna i ne leti nego sve sa rezervom

Kad kazem razliciti, ne mislim na stepen zaglavljenosti u narkomaniji, nego na razlicitosti pri odabiru nacina na koji ce se neko od nas boriti sa problemom.


Xano kako je reagovao tata? Jel tebi lakse malo?
Tata nikad ne reaguje burno, takav je.. Pricali smo dugo, o svemu.. Lakse mi je,malo, ali znam da frka tek pocinjesa mamom, sa tatom je uvek bilo lakse
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

xxxana wrote: Sun Jan 19, 2020 4:33 pm [quote=Frajla post_id=150575 time=<a href="tel:1579447538">1579447538</a> user_id=12211]
Ma jok, ne mislim uopste na Xanu, nego pre kako su se ljudi javljali
Xana je jako oprezna i ne leti nego sve sa rezervom

Kad kazem razliciti, ne mislim na stepen zaglavljenosti u narkomaniji, nego na razlicitosti pri odabiru nacina na koji ce se neko od nas boriti sa problemom.


Xano kako je reagovao tata? Jel tebi lakse malo?
Tata nikad ne reaguje burno, takav je.. Pricali smo dugo, o svemu.. Lakse mi je,malo, ali znam da frka tek pocinjesa mamom, sa tatom je uvek bilo lakse
[/quote]

Bitno je da ti je lakse! I nadam se da ce ti tata biti podrska za “obradu” mame
Ali ne cekaj sada dugo za nastavak
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Sad i da hocu, ne mogu da cekam,jer je tata vec umesan..
Sad bi mi najbolje bilo da on prica sa njom, a ja da pobegnem haha ali vec je vidim ljutu i na mene i na njega
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by edy »

licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 3:41 pm
edy wrote: Sun Jan 19, 2020 4:43 am
licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 1:37 pm Oprosti nisam skuzo da si ovo napiso. Ma da, i ja sam pobornik skidanja na suvo. Jedino tako i znam da se skinem. Nije mi jasna ta popratna medicina. Znam da se covjek ako ima volju skine nn suho i da dode brze do sebe. Normalno dobro dode podrska familije. Samo naprijed, rijesi se te tablete. Jebote ne mogu vjerovati da sub tako zarobi covjeka. Krivi su tu i doktori bar je tako u hrvatskoj, sakom i kapom daju terapiju. Neznam nikog ko od doktora ima neki plan za skidanje. Kuzim da se na taj nacin, da su ljudi na subu rjesavaju kriminala ali ta tableta vise skodi od dopa. Bar sam ju ja tako osjetio. Izmijeni covjekovu osobnost a da ni ne primjetis. Malo po malo te nagriza mater joj jebem. Ne mogu ni zamisliti sta ti ona radi kad si na 8 mg. Cuj neznam sta da ti kazem u vezi svega osim da imas eto podrsku kad se budes skido. Jebi ga.
Pobornik si jer isto kao i ja ne mozes drugacije, kurac bi ja iso u komunu da mogu smanjivat, ili da me zadovoljava sam sub, al nemam ja tu samokontrolu, tj. Izgubih je, a sistemu I je bitno da se smanji kriminal.

Sub meni nista ne radi jedino nemam krize kad ga uzmem, a da me radi, nimalo

Citam sb-a kaze spuco 2500€ prosle godine na gudru, jbt ja to spucam za maximalno mjesec dana

Zato sam odlucio da idem, jer radim ko konj a ne mogu se sastavit sa parama, a nit me vise radi nista, propadam svaki dan I psihicki I fizicki sve vise.

Da ponovo pocnem radit sranja, kao prije, opet bih u najboljem slucaju popusio robiju, a nije to vise to, uzimam samo da mogu da funkcionisem, a da osjecam rad, slabo, moram uzeti pun k. Plus dodatno jos nesto.

Ne vrijedi, jednostavno nema tu vise uzitka a bez nekog opijata ne palim, dodje mi kao gorivo u autu, ako uspes ide, ako ne uspes nece :D samo sad ne vozim ferari nego ficu :D

Hvala na podrsci.
Ma kuzim te sto posto. Bija sam i ja takav ko ti. Nije mi ko imo dati za dop pa se na ulici snalazio. Mene je zahvatila dobra robija. Ne razumijem di ces napraviti i odraditi skidanje. Negdje u prirodi van obitelji, komuna ili doma uz njihovu podrsku. Reko sam i prije, ja sam za skidanje na suvo. Jer sta je, tako covjek dobro zapamti kako je jebeno bilo pa se u jednu ruku boji opet zakaciti. Znas sta, nakon komune meni dop i drogiranje nilad vise nije bilo isto ka prije. Pojavi se odmah pna jebena griznja savjesti. Meni je doslo u par puta da se objesimkad bi pa. Spoznas u komuni ko si i zasto si se drogira pa onda droga dobije sasvim drugi smisao. Ma sranje kalo god okrenes.a opet najljepse je biti ok samo treba truda i muke ulozit u to. Javi se ak te sta zanima o tome mada mislim da i ti to sve znas. Drz se.

Ma bio sam vec I manje vise znam sve sta I kako al ne mogu sam, planiram se tamo skinut u toku boravka, odradit program I slusat sta mi ljudi govore, nista sam I na svoju ruku, nego uz pomoc ljudi koji si to prosli I koji sad pomazu drugima

Zelim dozivjet tu slobodu da ujutro ne trebam otrov da bih ustao I mogao odradit prosjecne dnevne obaveze, nakon toga mogu sretan umrijeti..
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by edy »

licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 9:21 pm
Ma ne pada mi napamet vise trositi vrijeme na tebe. Imam ja doma svoje pa bolje da me oni sekiraju sa skolom., njihovim simpatijama itd. Sorry. Odradili smo nas dva sve.
To care, to ti pricam, nerviras se bez veze, plus nema efekta kad te neko gleda s visoka, kao superiorniji, pametniji itd..drzi se toga sto si rekao, nemoj prosipat energiju uzalud jarane..
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

edy wrote: Sun Jan 19, 2020 5:29 pm
licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 9:21 pm
Ma ne pada mi napamet vise trositi vrijeme na tebe. Imam ja doma svoje pa bolje da me oni sekiraju sa skolom., njihovim simpatijama itd. Sorry. Odradili smo nas dva sve.
To care, to ti pricam, nerviras se bez veze, plus nema efekta kad te neko gleda s visoka, kao superiorniji, pametniji itd..drzi se toga sto si rekao, nemoj prosipat energiju uzalud jarane..
Ne gledam ga ja sa visoka, samo mu kažem da nema potrebe da mi drobi jedno te isto. Jasno je meni 100posto šta on priča, samo on nikako ne može da shvati šta ja pričam, i neću više da se ponavljam.

Pisaću o sebi kad budem imao nešto konkretno da kažem, bez veze sam juče i danas trošio energiju i vreme pričajući nekom ko neće da te čuje.

Gotova je ta priča.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

ti si meni car

a ja sam car :mrgreen:
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

Frajla wrote: Sun Jan 19, 2020 3:39 pm Htedoh bas reci sa ste veoma slicni, niti Lika prihvata stopove argumente, niti Stop njegov. I posto pricate razlicitim jezicima, najpametnije je da stanete.

Liko ja razumem i sta ti pises, da se zapravo nalazimo na minskom polju i veoma opasnim situacijama i da ovo sve treba shvatiti mnoooooogo ozbiljnije nego sto mislimo danjeste

Pa nas nekoliko ja do sitnih zrnaca proucilo bup i nema sta nismo pisali o njemu I nacinu delovanja, i kako se skidati sa njega itd. I onda se pojavi neko pametan sa pricom i pozitivnim razmisljanjem da je to sve zapravo nista i da mi pojma nemano, sirimo lazi i plasimo ljude, i tresne za mesec dva ponovo u recidiv.
Ne zelim da pisem, znala sam ili rekla sam ti. Ne mogu ja da teram svakoga da ide mojim putem samo zato sto je za mene bio uspesan, i ako se odluci za neki drugi, da sam ljuta. Ne treba biti iskljuciv

Zelim ti reci da pokusas prihvatiti da smo svi mi razliciti, i na kraju krajeva, svako od nas bira svoj put.

Ja sam bila ama ista kao i ti! Tvrdoglava mazga, ako nije po mom onda nije nikako, i sve sile cu upotrebiti da izguram to moje. To mi je samo snagu trosilo zarad neke licne satisfakcije. Sada sam samo promenila nacin delovanja u poslu i zivotu, pritom sacuvam svoju energiju
i opet izguram svoje!
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

yasujirozu wrote: Sun Jan 19, 2020 7:00 pm ti si meni car

a ja sam car :mrgreen:
Haha ccc ah, ako me ne uhvati migrena do 10 p.m. nece nikad, izlecen sam!
https://youtu.be/QR07p1OtCkw
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Right Here, Right Now: https://youtu.be/l7ZlSHGFfdc
Sto se mene tice prica je zavrsena. I mene sto se tice gotovo je.
Image
Post Reply