O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

nindza, vidi ovu srecicu, izlecila bi te na prvu, pete bi ostavio na tavanu aaa haha
https://youtu.be/MVebXbwDzX0
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by edy »

licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 1:37 pm Oprosti nisam skuzo da si ovo napiso. Ma da, i ja sam pobornik skidanja na suvo. Jedino tako i znam da se skinem. Nije mi jasna ta popratna medicina. Znam da se covjek ako ima volju skine nn suho i da dode brze do sebe. Normalno dobro dode podrska familije. Samo naprijed, rijesi se te tablete. Jebote ne mogu vjerovati da sub tako zarobi covjeka. Krivi su tu i doktori bar je tako u hrvatskoj, sakom i kapom daju terapiju. Neznam nikog ko od doktora ima neki plan za skidanje. Kuzim da se na taj nacin, da su ljudi na subu rjesavaju kriminala ali ta tableta vise skodi od dopa. Bar sam ju ja tako osjetio. Izmijeni covjekovu osobnost a da ni ne primjetis. Malo po malo te nagriza mater joj jebem. Ne mogu ni zamisliti sta ti ona radi kad si na 8 mg. Cuj neznam sta da ti kazem u vezi svega osim da imas eto podrsku kad se budes skido. Jebi ga.
Pobornik si jer isto kao i ja ne mozes drugacije, kurac bi ja iso u komunu da mogu smanjivat, ili da me zadovoljava sam sub, al nemam ja tu samokontrolu, tj. Izgubih je, a sistemu I je bitno da se smanji kriminal.

Sub meni nista ne radi jedino nemam krize kad ga uzmem, a da me radi, nimalo

Citam sb-a kaze spuco 2500€ prosle godine na gudru, jbt ja to spucam za maximalno mjesec dana

Zato sam odlucio da idem, jer radim ko konj a ne mogu se sastavit sa parama, a nit me vise radi nista, propadam svaki dan I psihicki I fizicki sve vise.

Da ponovo pocnem radit sranja, kao prije, opet bih u najboljem slucaju popusio robiju, a nije to vise to, uzimam samo da mogu da funkcionisem, a da osjecam rad, slabo, moram uzeti pun k. Plus dodatno jos nesto.

Ne vrijedi, jednostavno nema tu vise uzitka a bez nekog opijata ne palim, dodje mi kao gorivo u autu, ako uspes ide, ako ne uspes nece :D samo sad ne vozim ferari nego ficu :D

Hvala na podrsci.
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

samo za moje dečke, ninču, ksaju i frajču:

https://www.youtube.com/watch?v=jgxs7PWlDqM
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Sun Jan 19, 2020 1:07 am
Pa pitam jer znam da je u Srbiji jeftinije nego u CG . Mada i ovdje imas kao tih “ manje poznatih “ doktora kod kojih je malo jeftinije, ali imas i dva , tri koji drze opasne cijene . Moja je 40€ plus sto sam ja tako lijena da svaku terapiju koju sam imala kupovala sam. A mozes fino sa tim izvjestajem da podjes kod izabranog i sve to fino na recept ide. E mene i to mrzi, pa placam.
Npr kod moje dr ta psiholoska procjena se radi u vidu testova, i mnogo je dobra stvar iz dva puta se radi, i izbjegnes smorno ispitivanje i upoznavanje. I posto veci tim radi na toj procjeni, ona sama kosta 80€!!
Ha, nije Samo frajla burzuj😉😉😉😉
Džoni čekića za terapiju zbog Frajle. :D Frajla pa Džoni Dep. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

nindza ovako ces im pomoci, kada odbacis njihove dobre strane dolazi dark side of moon.

Nina je drska, mehanizam odbrane,
Frajla ne bi pokazala sta oseca, pre ce te grom iz vedra neba udariti, metlom ces dobiti po glavi.
xxxana je tu najbojla, ali mesetari.
Nijedna to ne radi namerno! Tesko im je da se prelome. Trebaju im uslovi. E, na forumu je kako jeste.

Mene Frajla i Nina maaaa... nema sanse da poslusaju nesto, tvrdoglavo. Plus odmah dizu stit, upale "baklje".
Mislim da ce tebe pre poslusati, ako imas na sta da im ukazujes. Nije dovoljna ljubav, vise treba, dosta vise.

Drugo, ja ne mogu da budem tolerantant na neke stvari. Pocinjem da ostecujem sebe. Tada sam ostar, a ovde je dovoljno biti malo ostar i ode sve u p.m.
Ako mozes nindza budi bolji. Znas Nina, Frajla svima pomazu, a njima ko pomaze, niko ili retko ko?

Frajla je isto mistik, samo sada je umerena, ide kod lekara pije lekove i te fore ;) Ok, izbor je njen.

Bojim se da mistik mistiku ume da pomogne u meri koliko treba? Zato je umela samnom, a ja govnariju napravio, jer sam bio previse lud! Jgb. Sada sam ok, ali gotovo. Zatvorila mi prilaz sa svih strana.

Bossa Nova: https://youtu.be/9MC74Bw-RGI
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ninocka wrote: Sun Jan 19, 2020 12:58 am
licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 10:43 pm
Frajla wrote: Sat Jan 18, 2020 9:28 pm Ajte ajte

Jutra su pametnija od veceri
https://youtu.be/tPloywn6nKA
Sutra je novo jutro al u potpunosti zaboravljam i ne registriram vise ni ksanu ni bajicu. Svu energiju koju sam ulago preusmjerit cu na doma. Nema vise sa moje sa moje strane ni jedne rijeci za njih dvoje. Nije vrijedno to bar za mene. Ni minute mog zivota ne zelim posvetiti njima. Eto.
Liko... sve te nedje , ali donekle kapiram, i otprilike shvatam sto ti smeta. Vidimo i mi ostali da i Sub i Xxxana tapkaju u mjestu, Zadnja dva mjeseca prica se samo vrti, a nista se konkretno ne desava.
Svi mi ovdje imamo neke falinke, svi smo nedje suplji, i svima nama ovaj Forum na neki nacin pomaze...
Kao sto ti gledas Suba, mogu i ja ( dajem samo ptimjer) gledat tebe. Imas i ti svojih frka, i sta radis?? Pricas o Subu i Xxxani, pomazes, dajes savjete, kotrljas pricu, i kapiram da ti to nedje prija.
Ali,sad malo pretjerujes vjeruj mi!!
Sad imam dojam da kod tebe sve ne ide po planu, pa se praznis tako sto napadas njih dvoje, kako stagniraju, bjeze od problema itd!!I onda koja je razlika izmedju tebe i Suba , ili mene i tebe, mene i Xxxane, nebitno.
Sub se “ lijeci “ talo sto dodje ovdje i piseee, boze moj sto sve ne pisee ali ajde, to je to. A ti se lijecis tako sto pokusavas da “ lijecis “ njih dvoje, ali na preagresivan nacin!!
Svi mi ovdje trazimo neki spas.
Receno im je vec nekoliko puta gdje grijesi, i to je to.
Ja kako se ne ukljucujem cesto, kad krenem da citam, vjeruj mi to nije ni malo prijatno.
Eto, samo malo puvuci rucnu!!
Uopce se ne lijecih preko njihovih leda. Kad na svaku sugestiju dobijes kontru ili tisinu onda je vrijeme dici sidro i te ljude prekriziti. Zvuci gadno kad krizas ljude al mora se. E sad koliko ce oni jos put tresnuti o pod, muljajuci sve oko sebe je njihova stvar. A ja da trosim svoje dragocijeno vrijeme necu vise. Toliko o tim ljudima. Evo dosla nedjelja, prespavo i opet sve isto vidim. Vrijeme ce pokazati sta ce biti ali ne sumnjam da sam krivo napravio. Lazima, pakovanjima u nesto drugo i ignoriranju svojih govana samo ce jos vise potonuti. Zivi cemo biti i viditi.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

nadovezujem se bez veze - mnogi ovdije su sa sela

nije to ništa za zamjerit


p.s. fraća, nindžai ličanin (ljakse) su iz grada
https://www.youtube.com/watch?v=hLhN__oEHaw
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 10:46 am
Ninocka wrote: Sun Jan 19, 2020 12:58 am
licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 10:43 pm

Sutra je novo jutro al u potpunosti zaboravljam i ne registriram vise ni ksanu ni bajicu. Svu energiju koju sam ulago preusmjerit cu na doma. Nema vise sa moje sa moje strane ni jedne rijeci za njih dvoje. Nije vrijedno to bar za mene. Ni minute mog zivota ne zelim posvetiti njima. Eto.
Liko... sve te nedje , ali donekle kapiram, i otprilike shvatam sto ti smeta. Vidimo i mi ostali da i Sub i Xxxana tapkaju u mjestu, Zadnja dva mjeseca prica se samo vrti, a nista se konkretno ne desava.
Svi mi ovdje imamo neke falinke, svi smo nedje suplji, i svima nama ovaj Forum na neki nacin pomaze...
Kao sto ti gledas Suba, mogu i ja ( dajem samo ptimjer) gledat tebe. Imas i ti svojih frka, i sta radis?? Pricas o Subu i Xxxani, pomazes, dajes savjete, kotrljas pricu, i kapiram da ti to nedje prija.
Ali,sad malo pretjerujes vjeruj mi!!
Sad imam dojam da kod tebe sve ne ide po planu, pa se praznis tako sto napadas njih dvoje, kako stagniraju, bjeze od problema itd!!I onda koja je razlika izmedju tebe i Suba , ili mene i tebe, mene i Xxxane, nebitno.
Sub se “ lijeci “ talo sto dodje ovdje i piseee, boze moj sto sve ne pisee ali ajde, to je to. A ti se lijecis tako sto pokusavas da “ lijecis “ njih dvoje, ali na preagresivan nacin!!
Svi mi ovdje trazimo neki spas.
Receno im je vec nekoliko puta gdje grijesi, i to je to.
Ja kako se ne ukljucujem cesto, kad krenem da citam, vjeruj mi to nije ni malo prijatno.
Eto, samo malo puvuci rucnu!!
Uopce se ne lijecih preko njihovih leda. Kad na svaku sugestiju dobijes kontru ili tisinu onda je vrijeme dici sidro i te ljude prekriziti. Zvuci gadno kad krizas ljude al mora se. E sad koliko ce oni jos put tresnuti o pod, muljajuci sve oko sebe je njihova stvar. A ja da trosim svoje dragocijeno vrijeme necu vise. Toliko o tim ljudima. Evo dosla nedjelja, prespavo i opet sve isto vidim. Vrijeme ce pokazati sta ce biti ali ne sumnjam da sam krivo napravio. Lazima, pakovanjima u nesto drugo i ignoriranju svojih govana samo ce jos vise potonuti. Zivi cemo biti i viditi.

Dobro jutro!!!!! I ja se naspavah

Liko pazi ovo....
I sam si rekao da su sanse za uspeh nas zavisnika vrlooooo vrlooooo minimalne, samim tim postoji veeeeelika verovatnoca da ces biti u pravu.
Misljenja sam da je bitnije da se nesto radi i pokusava nego da neko bude u pravu ili ne. Nadam se da me razumes

Ajde cekamo Xanchi danas i njenom akcijom
Post Reply