O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Sat Jan 18, 2020 1:40 am
StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 10:54 pm
xxxana wrote: Fri Jan 17, 2020 9:36 pm
Lepo je sto imas lep utisak o psihicu, ali evo vec si poceo sa preuvelicavqnjem, a bio 15min, “ne tapse po ramenu, barata samo cinjenicama”, i kako tebe ljudi da shvate? Nece te reswtati u startu sa cinjenicama..lagano stope..
Al’ aj ne kvarim sada
Sa tim "ne tapše po ramenu" sam mislio na to da vidim profesionalnost, poslovnu etiku, posvećenost poslu, a ne da su bitne samo moje pare. Kao što rekoh, videh da hvale po internetu tu organizaciju, i moj prvi utisak je dobar, i spreman sam tu da ostavim pare. Pogrešno si shvatila, nije neko oduševljenje, već samo pozitivan utisak. No nema više potrebe da pričam o tome, lagano kao što kažeš, sve u svoje vreme...
Jesi ti ok?
I majke ti koja je cijena po terminu ?
Ja cu bankrotirat od doktora..... 😱😱😱
Prva seansa je besplatna, traje oko pola sata, a posle oko 25 evra po satu. U glavnom, nije puno. :) Nije ništa puno kad trošiš pare na prave stvari.
Računao sam, jbt, ja sam samo na bup zadnju godinu svog bupisanja pukao oko 2500evra, bilo je tu i trave dosta puta, koja danas u opšte nije jeftina... Neću ni da računam koliko sam para pukao na drogu poslednjih 5 godina svog drogiranja...
P.s. Nakon prve seanse sledeći susret je pravljenje psihološke procene, to košta oko 13 evra, posle toga se pravi program rada, satnica nije baš fiksna ako sam najbolje razumeo, zavisi od tog programa, ali koliko sam ja shvatio, oko 25 evra po satu... Ako te još bude interesovao cenovnik, napisaću ti nakon prve seanse, i kad bude gotova psihološka procena i napravljen program rada.
Last edited by StopBup on Sat Jan 18, 2020 1:41 pm, edited 2 times in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Sat Jan 18, 2020 7:55 am ono, informativno - nisam ja tip koji bi pričao (za pare) s nekim :mrgreen:

p.s. ramonsi, DA!
Zasto ne ak se posli osjecas bolje. Jedino ak imas moc sam sebe dovesti u red. Jesi li danki ili nisi? Posit sad posal i statistiku.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

edy wrote: Fri Jan 17, 2020 7:36 pm
licaninsasela wrote: Fri Jan 17, 2020 7:50 am
edy wrote: Thu Jan 16, 2020 9:05 pm i ja rijesio da se lijecim, al posto sam ja onaj oldskul junkie rijesih da pokusam na taj nacin..

10 godina sam se vrtio u krug i pokusao na sve nacine i ranije pomisljao na ovaj radikalan korak, al sve se tjesio da cu uspjet, ne znam ni sad hocul uspjet, al znam da se predati necu nikad i da cu se borit dok god imam snage :!:

cim iskupim sve sto mi treba picim i to bez detoxa, jer ne vidim poentu u njemu, nego suhomicin, jbm te zivote :(
Na koji nacin? Ides dole sa subom ili muski na suho? Pricekaj proljece ak psiha dozloljava ili ljeto. Podrsku doma moras imati. Bez nje si ka utopljenik. Ne mogu te popratit na koliko si tog govneta ali ako te on udaljava od dopa nije to onda crnjak biti na njemu. Ja sam dugo cist pa nisam ni objektivan toliko za taj sub. I kratak period sam ga drobio ali ne ka lijek. Cuj znas i sam da je volja najbitnija. Ono sta mogu da kazem je da je stvarno najljepsse biti ciste glave ako ide. Ako ne ide bolje biti na terapiji nego da sebe i obitelj unistavas sa zutarom.

Nema tu suba, u njihovom nacinu ljecenja, vise funkcionisu na daytop (covjek) principu, cim iskupim sve papire koji su mi potrebni za prijem idem direkt, bez detoxa, jer ne vidim svrhu detoxa sa suba, da je samo zutara ok, al ovo ne

jednostavno mi dopizdilo.. mene sub ne zadovoljava u zadnje vrijeme skoro nikako i onda cesto uzimam zutaru, a i kad se uspijem disciplinovati i uzimat sub bas onako i onoliko koliko mi je propisano, nemam volje za zivotom uopce, pa onda povremeno se idem ,,usrecit" sa kokom ili nekim drugim govnima i na kraju kad skontam vrtim se u krug i svaki dan tonem dublje, tako je moja volja ojacala i stvarno imam volju neopisivu

podrsku imam, al nezdravu, nekvalitetnu, koja mi vise stete nego koristi donese, zato i radim ovo, i resocijalizacija takodje, ostat u kontaktu sa ljudima i tu krenuti iz pocetka..

na 8mg sam dnevno, taman dok ja sve to iskupim hamen proljece, a i smanjivacu od sad po malo da mi bude lakse tih prvih mjeseci, daj Boze da uspijem pocetkom februara vec otici, al cim sve bude spremno palim, jer bojim se ako budem odlagao da mogu jos robije zaraditi

lomio sam se i imao to u planu al sad definitivno sam vec krenuo sa primpremama i samo Bog me moze zaustaviti
Oprosti nisam skuzo da si ovo napiso. Ma da, i ja sam pobornik skidanja na suvo. Jedino tako i znam da se skinem. Nije mi jasna ta popratna medicina. Znam da se covjek ako ima volju skine nn suho i da dode brze do sebe. Normalno dobro dode podrska familije. Samo naprijed, rijesi se te tablete. Jebote ne mogu vjerovati da sub tako zarobi covjeka. Krivi su tu i doktori bar je tako u hrvatskoj, sakom i kapom daju terapiju. Neznam nikog ko od doktora ima neki plan za skidanje. Kuzim da se na taj nacin, da su ljudi na subu rjesavaju kriminala ali ta tableta vise skodi od dopa. Bar sam ju ja tako osjetio. Izmijeni covjekovu osobnost a da ni ne primjetis. Malo po malo te nagriza mater joj jebem. Ne mogu ni zamisliti sta ti ona radi kad si na 8 mg. Cuj neznam sta da ti kazem u vezi svega osim da imas eto podrsku kad se budes skido. Jebi ga.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sat Jan 18, 2020 12:59 pm
Ninocka wrote: Sat Jan 18, 2020 1:40 am
StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 10:54 pm
Sa tim "ne tapše po ramenu" sam mislio na to da vidim profesionalnost, poslovnu etiku, posvećenost poslu, a ne da su bitne samo moje pare. Kao što rekoh, videh da hvale po internetu tu organizaciju, i moj prvi utisak je dobar, i spreman sam tu da ostavim pare. Pogrešno si shvatila, nije neko oduševljenje, već samo pozitivan utisak. No nema više potrebe da pričam o tome, lagano kao što kažeš, sve u svoje vreme...
Jesi ti ok?
I majke ti koja je cijena po terminu ?
Ja cu bankrotirat od doktora..... 😱😱😱
Prva seansa je besplatna, traje oko pola sata, a posle oko 25 evra po satu. U glavnom, nije puno. :) Nije ništa puno kad trošiš pare na prave stvari.
Računao sam, jbt, ja sam samo na bup zadnju godinu svog bupisanja pukao oko 2500evra, bilo je tu i trave dosta puta, koja danas u opšte nije jeftina... Neću ni da računam koliko sam para pukao na drogu poslednjih 5 godina svog drogiranja...
P.s. Nakon prve seanse sledeći susret je pravljenje psihološke procene, to košta oko 13 evra, posle toga se pravi program rada, satnica nije baš fiksna, zavisi od tog programa, ali koliko sam ja shvatio, oko 25 evra po satu...
Kako nije puno 25 eura kad je prosječna placa u srbiji neznam ni ja. 300 350 eura. Puno je za normalne gradane koji su srednja klasa. Opet ako gledam da je to u svrhu boljitka covjeka nista nije puno za zdravlje. Tolko ja potrosim na gorivo u dva dana, oko 30 dolara.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

To nije puno, cene idu i do 50-60-70-80e po seansi, pa ono.. I kako je puno? Kako nije puno kad se puca za nesto drugo i to svaki dan?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sat Jan 18, 2020 1:58 pm To nije puno, cene idu i do 50-60-70-80e po seansi, pa ono.. I kako je puno? Kako nije puno kad se puca za nesto drugo i to svaki dan?
Ne moze si to svako priustit. Drugo jr kad si na zutom pa stvoris uvik lovu. Kad si skinuta nema covjek takvu energiju za stvaranje novaca. To je fenomen, stvaranje love za zuto. Kad bi mogli normalni imati tu energiju stvaranja love svi bi bili bogati ljudi
Naravno da tebi nije puno kad si mamina maza pa starci financiraju tvoje seanse, a budimo realni, samo im mazes oci. Razumijemo se jel ksanci? Kad ce krenuti progres kod tebe? 1. 2. 2020.. Ajd da i to vidim? Sta ce te doci djed bozicnjak al sa zakasnjenjem pa ti podariti malo pameti u tvoju pametnu glavicu?
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 2:35 pm
xxxana wrote: Sat Jan 18, 2020 1:58 pm To nije puno, cene idu i do 50-60-70-80e po seansi, pa ono.. I kako je puno? Kako nije puno kad se puca za nesto drugo i to svaki dan?
Ne moze si to svako priustit. Drugo jr kad si na zutom pa stvoris uvik lovu. Kad si skinuta nema covjek takvu energiju za stvaranje novaca. To je fenomen, stvaranje love za zuto. Kad bi mogli normalni imati tu energiju stvaranja love svi bi bili bogati ljudi
Naravno da tebi nije puno kad si mamina maza pa starci financiraju tvoje seanse, a budimo realni, samo im mazes oci. Razumijemo se jel ksanci? Kad ce krenuti progres kod tebe? 1. 2. 2020.. Ajd da i to vidim? Sta ce te doci djed bozicnjak al sa zakasnjenjem pa ti podariti malo pameti u tvoju pametnu glavicu?
Liko, kazem da su cene nenormalne kod nas za psihoterapiju i da je dobro prosao i da 20-25e moze da ti uzme i privatan psihijatar,koji ti u sustini i ne pomogne..
Moram da zakazem..
Hoce, kaze stekao jos od proslog bozica,pucacu od pameti ove godine..
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 1:41 pm
StopBup wrote: Sat Jan 18, 2020 12:59 pm
Ninocka wrote: Sat Jan 18, 2020 1:40 am
I majke ti koja je cijena po terminu ?
Ja cu bankrotirat od doktora..... 😱😱😱
Prva seansa je besplatna, traje oko pola sata, a posle oko 25 evra po satu. U glavnom, nije puno. :) Nije ništa puno kad trošiš pare na prave stvari.
Računao sam, jbt, ja sam samo na bup zadnju godinu svog bupisanja pukao oko 2500evra, bilo je tu i trave dosta puta, koja danas u opšte nije jeftina... Neću ni da računam koliko sam para pukao na drogu poslednjih 5 godina svog drogiranja...
P.s. Nakon prve seanse sledeći susret je pravljenje psihološke procene, to košta oko 13 evra, posle toga se pravi program rada, satnica nije baš fiksna, zavisi od tog programa, ali koliko sam ja shvatio, oko 25 evra po satu...
Kako nije puno 25 eura kad je prosječna placa u srbiji neznam ni ja. 300 350 eura. Puno je za normalne gradane koji su srednja klasa. Opet ako gledam da je to u svrhu boljitka covjeka nista nije puno za zdravlje. Tolko ja potrosim na gorivo u dva dana, oko 30 dolara.
xxxana wrote: Sat Jan 18, 2020 1:58 pm To nije puno, cene idu i do 50-60-70-80e po seansi, pa ono.. I kako je puno? Kako nije puno kad se puca za nesto drugo i to svaki dan?
Naravno da nije puno, posebno kad ulažeš u sebe, a ne u svoju štetu u koju smo uložili svi ovde pitaj Boga koliko para.

Kad ulažeš u prave stvari, kao što je lečenje od zavisnosti, to ti se kasnije može višestruko isplatiti. Ako ovde ne osetim neki pomak, promeniću psihoterapeuta. Dobro, rano je sad o tome govoriti...
Ja sam uvek, ali baš uvek nakon svog samostalnog lečenja ponovo ulazio u sranja, čim postignem neku stabilnost, čim mi je život postajao normalan, nikad nisam znao da održim taj kontinuitet, nego sam kao programiran počinjao ponovo da serem po sebi i svom životu. Tako da je jasno kao dan treba probati nešto novo, jer se stari recepti nisu pokazali kao puno uspešni.

Treba biti uporan, nikad ne dići ruke, shvatati gde grešiš, i truditi se da ne ponavljaš iste greške, i na kraju mora upaliti...

Ti si Ksanči meni super, pomogla si mi dosta, dosta puta sam ti se i zahvalio za neke stvari kad si mi ukazala gde grešim, šta je bitno, šta nebitno i na šta treba obratiti pažnju. Bićeš uskoro kao Frajla. ;) Ona stvarno najbolje ovde zna da potrefi šta treba reći u nekim specifičnim trenucima.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sat Jan 18, 2020 3:20 pm
licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 1:41 pm
StopBup wrote: Sat Jan 18, 2020 12:59 pm

Prva seansa je besplatna, traje oko pola sata, a posle oko 25 evra po satu. U glavnom, nije puno. :) Nije ništa puno kad trošiš pare na prave stvari.
Računao sam, jbt, ja sam samo na bup zadnju godinu svog bupisanja pukao oko 2500evra, bilo je tu i trave dosta puta, koja danas u opšte nije jeftina... Neću ni da računam koliko sam para pukao na drogu poslednjih 5 godina svog drogiranja...
P.s. Nakon prve seanse sledeći susret je pravljenje psihološke procene, to košta oko 13 evra, posle toga se pravi program rada, satnica nije baš fiksna, zavisi od tog programa, ali koliko sam ja shvatio, oko 25 evra po satu...
Kako nije puno 25 eura kad je prosječna placa u srbiji neznam ni ja. 300 350 eura. Puno je za normalne gradane koji su srednja klasa. Opet ako gledam da je to u svrhu boljitka covjeka nista nije puno za zdravlje. Tolko ja potrosim na gorivo u dva dana, oko 30 dolara.
xxxana wrote: Sat Jan 18, 2020 1:58 pm To nije puno, cene idu i do 50-60-70-80e po seansi, pa ono.. I kako je puno? Kako nije puno kad se puca za nesto drugo i to svaki dan?
Naravno da nije puno, posebno kad ulažeš u sebe, a ne u svoju štetu u koju smo uložili svi ovde pitaj Boga koliko para.

Kad ulažeš u prave stvari, kao što je lečenje od zavisnosti, to ti se kasnije može višestruko isplatiti. Ako ovde ne osetim neki pomak, promeniću psihoterapeuta. Dobro, rano je sad o tome govoriti...
Ja sam uvek, ali baš uvek nakon svog samostalnog lečenja ponovo ulazio u sranja, čim postignem neku stabilnost, čim mi je život postajao normalan, nikad nisam znao da održim taj kontinuitet, nego sam kao programiran počinjao ponovo da serem po sebi i svom životu. Tako da je jasno kao dan treba probati nešto novo, jer se stari recepti nisu pokazali kao puno uspešni.

Treba biti uporan, nikad ne dići ruke, shvatati gde grešiš, i truditi se da ne ponavljaš iste greške, i na kraju mora upaliti...

Ti si Ksanči meni super, pomogla si mi dosta, dosta puta sam ti se i zahvalio za neke stvari kad si mi ukazala gde grešim, šta je bitno, šta nebitno i na šta treba obratiti pažnju. Bićeš uskoro kao Frajla. ;) Ona stvarno najbolje ovde zna da potrefi šta treba reći u nekim specifičnim trenucima.
Pa ne znam Stope,vidis li da Frajla i Dzoni Dep idu kod istog terapeuta, ovaj usvojio slepig konja, Frajla napravila farmu,postavila zivotinjama bundu da se greju, ali mustikle se ne odrice..
Za sad sebe vidim sq gumenim cizmama i kofom vode :)
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sat Jan 18, 2020 3:20 pm
licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 1:41 pm
StopBup wrote: Sat Jan 18, 2020 12:59 pm

Prva seansa je besplatna, traje oko pola sata, a posle oko 25 evra po satu. U glavnom, nije puno. :) Nije ništa puno kad trošiš pare na prave stvari.
Računao sam, jbt, ja sam samo na bup zadnju godinu svog bupisanja pukao oko 2500evra, bilo je tu i trave dosta puta, koja danas u opšte nije jeftina... Neću ni da računam koliko sam para pukao na drogu poslednjih 5 godina svog drogiranja...
P.s. Nakon prve seanse sledeći susret je pravljenje psihološke procene, to košta oko 13 evra, posle toga se pravi program rada, satnica nije baš fiksna, zavisi od tog programa, ali koliko sam ja shvatio, oko 25 evra po satu...
Kako nije puno 25 eura kad je prosječna placa u srbiji neznam ni ja. 300 350 eura. Puno je za normalne gradane koji su srednja klasa. Opet ako gledam da je to u svrhu boljitka covjeka nista nije puno za zdravlje. Tolko ja potrosim na gorivo u dva dana, oko 30 dolara.
xxxana wrote: Sat Jan 18, 2020 1:58 pm To nije puno, cene idu i do 50-60-70-80e po seansi, pa ono.. I kako je puno? Kako nije puno kad se puca za nesto drugo i to svaki dan?
Naravno da nije puno, posebno kad ulažeš u sebe, a ne u svoju štetu u koju smo uložili svi ovde pitaj Boga koliko para.

Kad ulažeš u prave stvari, kao što je lečenje od zavisnosti, to ti se kasnije može višestruko isplatiti. Ako ovde ne osetim neki pomak, promeniću psihoterapeuta. Dobro, rano je sad o tome govoriti...
Ja sam uvek, ali baš uvek nakon svog samostalnog lečenja ponovo ulazio u sranja, čim postignem neku stabilnost, čim mi je život postajao normalan, nikad nisam znao da održim taj kontinuitet, nego sam kao programiran počinjao ponovo da serem po sebi i svom životu. Tako da je jasno kao dan treba probati nešto novo, jer se stari recepti nisu pokazali kao puno uspešni.

Treba biti uporan, nikad ne dići ruke, shvatati gde grešiš, i truditi se da ne ponavljaš iste greške, i na kraju mora upaliti...

Ti si Ksanči meni super, pomogla si mi dosta, dosta puta sam ti se i zahvalio za neke stvari kad si mi ukazala gde grešim, šta je bitno, šta nebitno i na šta treba obratiti pažnju. Bićeš uskoro kao Frajla. ;) Ona stvarno najbolje ovde zna da potrefi šta treba reći u nekim specifičnim trenucima.
Dobro je. Nemoj bit toliko euforican. Ko sa si na necemu sts ti dize raspolozenje. Nisi ni zagazio u to a vec kontas kako ce ti biti. Zapamti ovo. Prije ce ti pomoci neki od njih koji ce te bombati istinom kakav si ti nego netko tko ce ti tepati. A ti jesi takav. Da uzimas ono sta ti se svida a ono sta ne, tu lupas neke svoje kontre sa protupitanjem samo da se skrene pozormost sa tebe. Zato ti i ksana pase. Zato sta znas da je u kurcu pa se osjecas mocnije od nje. Znam da ces sada se pravdati da to nije tako, al tako je. I sta je bitno, toga si svjestan samo sta to ovdje neces priznati. I da gledam sebe i analiziram tako da mi ne moras kontrirati. Drzi se.
Post Reply