O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 8:47 pm
Frajla wrote: Fri Jan 17, 2020 8:33 pm
licaninsasela wrote: Fri Jan 17, 2020 8:32 pm

Kolko je meni poznato samo prekp veze odmah.dodes na red. Mozda je sb neka faca pa moze tako? Neznam, meni je sve to sumnjivo tako brzo odradeno, a znam da stop zna kvalitetno zavaljat ka onda kad je brljo sa zutim. Eto ja moram reci da mu ja nevjerujem. Lago bi kad bi drugacije mislim. Jebi ga.


Privatnici rade i u ponoc
Dobio sam reklamu za tu organizaciju kad sam kupio onu knjigu "Igre koje igraju narkomani", našao sam da hvale ljudi to psihološko savetovalište i na Ana.rs forumu, ima dobih iskustva po netu sa psihoterapijama sa njima, a i moj prvi utisak je baš dobar... Privatnici naravno...
Nisam ni sumnjao da nisi iscito cijeli net. Privatnici su svi.99 posto. Reko sam ti svoje misljenje da ti nevjerujem. Kad krenes, odnosno ako krenes to ce se oslikati ovdje. Do tada ce se masu stvari dogoditi. Tata ce do tada zaboraviti vas razgovor i nastaviti cugati a ti ces se pokrivati preko njega. Volio bi da ne bude tako, al tako kod nas obicno biva a ti nisi bas taj da budes izuzetak.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Nazalost, tako ce se nesto desiti, postoji mogucnost.
Voli da se ususkava. Zeli da bude "srecan". Nece da ga boli.
Dzaba se trosite. Neka mu psihici uzmu pare. Onda ce se nauciti pameti. Hoce novcanik da boli, vise nego svoj problem.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 8:20 pm
xxxana wrote: Fri Jan 17, 2020 8:12 pm
StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 6:24 pm Ej ljudi, dođoh sad sa razgovora od psihologa. Kanio sam se, kanio, i skupio muda. :) Bio me je malo blam, ali je odmah prošao, u prvom minutu razovora. Baš je ozbiljna doktorka, sviđa mi se, ne govorim o fizičkom izgledu naravno. Prva ozbiljna seansa mi je za 10-ak dana, kad pozavršavam ovo što imam na selu, pa se selim za grad.
Cekaj Stope, stvarno kako tako brzo? Jesi li isao da zakazes ili sta?
Nazvao telefonom, podsetio da sam ja onaj što je zvao pre neki dan, pa pitao da li mogu sad da dođem da popričamo uživo, mislim hteo sam da vidim oči u oči sa kim pričam i da napravim neki uvod. Pričali smo 15-20min, i rekao da definitivno krećem na seanse kad pozavršavam neke poslove na selu. Treba još jednom da nazovem da zakažem tačan termin, a to će biti vrlo brzo.
Kad ćeš ti?
Lepo je sto imas lep utisak o psihicu, ali evo vec si poceo sa preuvelicavqnjem, a bio 15min, “ne tapse po ramenu, barata samo cinjenicama”, i kako tebe ljudi da shvate? Nece te reswtati u startu sa cinjenicama..lagano stope..
Al’ aj ne kvarim sada
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

yasujirozu wrote:
Vrati se na "svetlo" foruma.
https://youtu.be/8yBxs8BiDvU
Ceka te mistik, ne suparnikk
Image
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

licaninsasela wrote: Fri Jan 17, 2020 8:41 pm
xxxana wrote: Fri Jan 17, 2020 8:12 pm
StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 6:24 pm Ej ljudi, dođoh sad sa razgovora od psihologa. Kanio sam se, kanio, i skupio muda. :) Bio me je malo blam, ali je odmah prošao, u prvom minutu razovora. Baš je ozbiljna doktorka, sviđa mi se, ne govorim o fizičkom izgledu naravno. Prva ozbiljna seansa mi je za 10-ak dana, kad pozavršavam ovo što imam na selu, pa se selim za grad.
Cekaj Stope, stvarno kako tako brzo? Jesi li isao da zakazes ili sta?
Sta se ti suljas tako tiho? Nisi valjda zviznila? Jel si se pokrenila i pricala sa nekim?
Nisam ni jedno ni drugo, ciliram i dalje 8-)
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Ponavljate se kao pokvarena ploca ovih dana.

Evo ja to bas ne vidim kao vi. Jeste sarao i svasta pisao ali ne verujem da je sposoban toliko da manipulise prvo sebe pa nas. Ovo je prvi put da osetim da ne stavlja masnice na ovu pricu, nego je napravio prvi korak.
Kada ce otici to je samo i iskljucivo na njemu, i dok ima neki plan i dok ga se drzi bice sve ok
Price tipa: nista ti ne verujem dok to ne uradis izazivajuci u drugima da se zainate, kod mene nikada nisu prolazile, niti je bilo rezultata. Nismo svi isti.
Posebno sto su iovako nesigurni, ovo im dodje kao kec na 11 da se bas bas osecaju nesigurni u bilo cemu sto rade, a pokusavaju se sastaviti
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Verujem da je isao, samo ovo odusevljenje moze da ga kosta,ne zato sto je doktor los,vec zato sto je pogodio gde treba.. Stop sebe ne priznaje kao pacijenta,pa ono, ja Frajla to ne umem da srucim kao ti
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri Jan 17, 2020 9:36 pm
StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 8:20 pm
xxxana wrote: Fri Jan 17, 2020 8:12 pm
Cekaj Stope, stvarno kako tako brzo? Jesi li isao da zakazes ili sta?
Nazvao telefonom, podsetio da sam ja onaj što je zvao pre neki dan, pa pitao da li mogu sad da dođem da popričamo uživo, mislim hteo sam da vidim oči u oči sa kim pričam i da napravim neki uvod. Pričali smo 15-20min, i rekao da definitivno krećem na seanse kad pozavršavam neke poslove na selu. Treba još jednom da nazovem da zakažem tačan termin, a to će biti vrlo brzo.
Kad ćeš ti?
Lepo je sto imas lep utisak o psihicu, ali evo vec si poceo sa preuvelicavqnjem, a bio 15min, “ne tapse po ramenu, barata samo cinjenicama”, i kako tebe ljudi da shvate? Nece te reswtati u startu sa cinjenicama..lagano stope..
Al’ aj ne kvarim sada
Sa tim "ne tapše po ramenu" sam mislio na to da vidim profesionalnost, poslovnu etiku, posvećenost poslu, a ne da su bitne samo moje pare. Kao što rekoh, videh da hvale po internetu tu organizaciju, i moj prvi utisak je dobar, i spreman sam tu da ostavim pare. Pogrešno si shvatila, nije neko oduševljenje, već samo pozitivan utisak. No nema više potrebe da pričam o tome, lagano kao što kažeš, sve u svoje vreme...
Jesi ti ok?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

xxxana wrote: Fri Jan 17, 2020 10:34 pm Verujem da je isao, samo ovo odusevljenje moze da ga kosta,ne zato sto je doktor los,vec zato sto je pogodio gde treba.. Stop sebe ne priznaje kao pacijenta,pa ono, ja Frajla to ne umem da srucim kao ti
Moze da ga kosta i treba biti oprezan tu se slazem skroz.
Bez zaletanja i prevelikih ocekivanja.
I nije za osudu ici sporo, nego je za osudu ako stanes i odustanes

Laku noc
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Daj te ljudi sta ste navalili na covjeka!!
Frajla je rekosmo odavno burzujka, ona vjerovatno ide kod nekog psihica sto lijeci Dzoni Deppa zato i zakazuje po tri mjeseca u naprijed.🥴🥴🥴🥴🥴
Samo lagano, nema toga na forumu ko je slagao mene i Fracku.🤫🤫
To tad Stopic ide na psihoterapiju.
Ih, kako ces da je udavis ,vec vidim da ces je sludjet !!
Post Reply