O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Tue Jan 14, 2020 11:16 am Esbe sad jos jednom detaljno procitah sta si napisao pa bi samo jos dodao ovo. Ti izgleda ne vidis koliko ste ti i stari slicni, isti. Razlika je samo sta on pije a ti i pijes i drogira se. Obojca ne priznajete problem. Zna se da se suprotnosti privlace a isti ljudi se ajde da kazem ne podnose. Mozda kroz starog vidis sebe i to ti je odbojno.
Mi imamo sasvim ok odnos kad on ne cuga, odličan odnos. I kao što sam napisao, naravno da ne dižem ruke od njega, ali sad još moram da gledam pre svega na sebe, pa kad budem stabilniji da pokušam da uradim nešto u vezi njega. Razlika je što sam ja sebi svoj problem priznao, i to mi je najbitnije ka postizanju konačnog cilja, i spreman sam da se borim do kraja.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Mon Jan 13, 2020 9:54 pm Stope tu te potpuno razumem sa alkoholicarima u okolini

Javljam se sutra, bila sam na psihoterapiji danas i sada pustam seriju za uspavljivanje.

Laku noc
Vidiš, to je bila baš greška što sam ja ovde preuzeo ulogu večitog "doktora za odmračivanje". Mislim nije to loše, ali sam ga preterao, pa je na kraju to postalo nešto što izaziva zbunjenost na forumu i nerazumevanje među članovima. Nikad nisam skoro pisao kad se ne osećam dobro, pa time nesvesno stvarno sliku o sebi kako ulepšavam situaciju, što je i tačno, jer ulepšavanje je i kad ne pominješ da nisi dobro. Često pisao nepotrebne stvari, a one što sam trebao, nisam pisao. Znači trabunjao sam kako reče Ksanči, što je i potpuno tačno. :) Ti i Xxxana ste mi baš značile zadnjih 2-3 dana. Obe ste mi ukazale na neke bitne propuste, pa šta je bitno za dalje, pa sam se iz diskusija sa Xxxanom prisetio bitnih stvari iz svojih početaka, da je bilo tu svega, od bežanja od života, obaveza, normalnih životnih tokova, nestabilnosti, nezrelosti, klinačkih kompleksa...
Liki možda dugujem i izvinjenje zbog tog mog nepisanja nekih bitnih stvari i večito pozitivne priče. Njemu je sve kako reče delovalo nestvarno u vezi sa mnom, udubio se čovek da me isprati, ispratio moju totalno nekompletnu priču, još stalno nesvesno ulepšavanu time što sam uvek pisao pozitivno, a nisam pominjao kad nisam ok, pa je dobio naravno i krivu sliku o meni, pa još na osnovu te krive slike pokušao da mi ukaže na neke stvari, juuu, totalna konfuzija. Izvini Liko. To je verovatno tako ispalo zbog moje preduge opsesije bupom i skidanjem sa istog, pa sam prilično zanemario ostale bitne stvari u ovoj priči, kojih sam počeo da se prisećam i budem svestan tek kad se mozak očistio od bupa. Mada jak je to otrov, plus velike doze i višegodišnja zloupotreba, pa me ni ne čudi što je tako ispalo. Bup je meni bio najveća noćna mora, dosta dugo vremena, pa je i razmljivo da je krenulo i veliko pozitivno razmišljanje, sreća i optimizam kad sam konačno uspeo da ga se rešim posle hrpe neuspešnih pokušaja. Kao što rekoh, od sad pišem sve kako jeste, bez nepotrebnog trabunjanja, ako se ne osećam kako treba to lepo i pomenem, pa kad uradim nešto konkretno bitno za oporavak, itd...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Ninocka wrote: Samo da mi se ovih tupih bolova i rukama i ramenima rijesit!!
For you 1: https://youtu.be/d9_2T8RBXJE
For you 2: https://youtu.be/prb3O6g9YGw
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Tue Jan 14, 2020 11:47 am
Frajla wrote: Mon Jan 13, 2020 9:54 pm Stope tu te potpuno razumem sa alkoholicarima u okolini

Javljam se sutra, bila sam na psihoterapiji danas i sada pustam seriju za uspavljivanje.

Laku noc
Vidiš, to je bila baš greška što sam ja ovde preuzeo ulogu večitog "doktora za odmračivanje". Mislim nije to loše, ali sam ga preterao, pa je na kraju to postalo nešto što izaziva zbunjenost na forumu i nerazumevanje među članovima. Nikad nisam skoro pisao kad se ne osećam dobro, pa time nesvesno stvarno sliku o sebi kako ulepšavam situaciju, što je i tačno, jer ulepšavanje je i kad ne pominješ da nisi dobro. Često pisao nepotrebne stvari, a one što sam trebao, nisam pisao. Znači trabunjao sam kako reče Ksanči, što je i potpuno tačno. :) Ti i Xxxana ste mi baš značile zadnjih 2-3 dana. Obe ste mi ukazale na neke bitne propuste, pa šta je bitno za dalje, pa sam se iz diskusija sa Xxxanom prisetio bitnih stvari iz svojih početaka, da je bilo tu svega, od bežanja od života, obaveza, normalnih životnih tokova, nestabilnosti, nezrelosti, klinačkih kompleksa...
Liki možda dugujem i izvinjenje zbog tog mog nepisanja nekih bitnih stvari i večito pozitivne priče. Njemu je sve kako reče delovalo nestvarno u vezi sa mnom, udubio se čovek da me isprati, ispratio moju totalno nekompletnu priču, još stalno nesvesno ulepšavanu time što sam uvek pisao pozitivno, a nisam pominjao kad nisam ok, pa je dobio naravno i krivu sliku o meni, pa još na osnovu te krive slike pokušao da mi ukaže na neke stvari, juuu, totalna konfuzija. Izvini Liko. To je verovatno tako ispalo zbog moje preduge opsesije bupom i skidanjem sa istog, pa sam prilično zanemario ostale bitne stvari u ovoj priči, kojih sam počeo da se prisećam i budem svestan tek kad se mozak očistio od bupa. Mada jak je to otrov, plus velike doze i višegodišnja zloupotreba, pa me ni ne čudi što je tako ispalo. Bup je meni bio najveća noćna mora, dosta dugo vremena, pa je i razmljivo da je krenulo i veliko pozitivno razmišljanje, sreća i optimizam kad sam konačno uspeo da ga se rešim posle hrpe neuspešnih pokušaja. Kao što rekoh, od sad pišem sve kako jeste, bez nepotrebnog trabunjanja, ako se ne osećam kako treba to lepo i pomenem, pa kad uradim nešto konkretno bitno za oporavak, itd...
Da esbe, nisi supermen. Takoder svaki osmi post je odiseja o tvojem drogiranju. Ja o drogi i drogiranju rijetko ili skoro nikako pricam zato sto me to vraca u onaj ugodan osjecaj dopa i drogiranja. Ne bude mi bas onda ok i to je ono sta ti kazes da se crv pojavi. Sta manje pricati o drogiranju i ne zaboravit koliko je to opasno. Izunutra sebe gledat. Mijenjat se i pokusavat popravit.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Sta mislis Sb da mene ne vataju kako ti kažeš rovci. Vataju ali jako jako rijetko. Kada se pojave odem onda da se druzim sa djecom, odem se igrati sa Ibrom, odem sa zenom u grad, u krevet, sve samo da se zaokupim sa necim drugim da to stanje prode. Bogati prode i onda ajde dalje. Dobro se osjecas jer si pobijedio svoje lose ja. Nece rovci nikad nestat. Uvik dolaze ali kako ih ignoriras i radis nesto sto ce udaljiti od crva, oni ce sve rijede dolaziti i ti, ja, netko drugi, treniranjem i pricanjem o tome sa nekim bliskim pobjedivat cemo sebe i biti zadovoljniji. Ja sa zenom pricam o tome, na grupama, znam i sa susjedima koji su i danas na terapiji ali me razumiju. Ne bojim se npr sa njima pricati i ne pada mi napamet da uzmem hept ili sub od njim. Nisam zatvoren ka ksana jer ne valja biti izoliran. Svasta lose onda dolazi u glavu i nije nikako dobro. Treba se kretati medu ljudima. Ako je tebi i njoj teško pricati sa nekim ko je na terapiji treba iz pocetka izbjegavati da ne bi doslo do zelje za drogiranjem. Kasnijr kad si stabilan onda ni to nece biti problrm ali treba jako puno volje i vremena. Polako jer nismo svi jaki u glavi. Uglavnom rovac ce uvik biti tu samo rjede i treba onda na pravi nacin reagirati. Naravmo bez alkohola jer on onda vuce i sve ostalo sta ne smijemo.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

licaninsasela wrote: Tue Jan 14, 2020 3:31 pm Sta mislis Sb da mene ne vataju kako ti kažeš rovci. Vataju ali jako jako rijetko. Kada se pojave odem onda da se druzim sa djecom, odem se igrati sa Ibrom, odem sa zenom u grad, u krevet, sve samo da se zaokupim sa necim drugim da to stanje prode. Bogati prode i onda ajde dalje. Dobro se osjecas jer si pobijedio svoje lose ja. Nece rovci nikad nestat. Uvik dolaze ali kako ih ignoriras i radis nesto sto ce udaljiti od crva, oni ce sve rijede dolaziti i ti, ja, netko drugi, treniranjem i pricanjem o tome sa nekim bliskim pobjedivat cemo sebe i biti zadovoljniji. Ja sa zenom pricam o tome, na grupama, znam i sa susjedima koji su i danas na terapiji ali me razumiju. Ne bojim se npr sa njima pricati i ne pada mi napamet da uzmem hept ili sub od njim. Nisam zatvoren ka ksana jer ne valja biti izoliran. Svasta lose onda dolazi u glavu i nije nikako dobro. Treba se kretati medu ljudima. Ako je tebi i njoj teško pricati sa nekim ko je na terapiji treba iz pocetka izbjegavati da ne bi doslo do zelje za drogiranjem. Kasnijr kad si stabilan onda ni to nece biti problrm ali treba jako puno volje i vremena. Polako jer nismo svi jaki u glavi. Uglavnom rovac ce uvik biti tu samo rjede i treba onda na pravi nacin reagirati. Naravmo bez alkohola jer on onda vuce i sve ostalo sta ne smijemo.
Ali Licko, stalno potencirate na tim izlascsima i druzenjima kad je Xxxana u pitanju, a to nije lako.’
Vidis da pokusava da se stabilizuje na 1 mg bupa, jos je u nekom haosu, i mozda je i bolje da druzenja, setnje, izlaske svede na minimum.
Pa kad se ustali na dozi, lagano ce to doci na svoje.
Pa ja bre po prestanki uzimanja bupa 2 mjeseca nisam bila spremna normalno za okoliku.. nije to mala stvar vratit se u drustvo.
Zato su AD spas!! Nego me ne slusate!! 🥱🥱🥱
Vidi, sad Sub da krene na neku psihoterapiju, pa da mu fino ubodu neki AD, covjek sebe ne bi prepoznao!!
Bitno je da se radi an sebi, da li ces odabrat te neke grupe kao ti ( jer se vidi taj pomak) ili ces ici kod dr, svejedno.
Forum sam nikome ne moze pomoci.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ninocka wrote: Tue Jan 14, 2020 5:01 pm
licaninsasela wrote: Tue Jan 14, 2020 3:31 pm Sta mislis Sb da mene ne vataju kako ti kažeš rovci. Vataju ali jako jako rijetko. Kada se pojave odem onda da se druzim sa djecom, odem se igrati sa Ibrom, odem sa zenom u grad, u krevet, sve samo da se zaokupim sa necim drugim da to stanje prode. Bogati prode i onda ajde dalje. Dobro se osjecas jer si pobijedio svoje lose ja. Nece rovci nikad nestat. Uvik dolaze ali kako ih ignoriras i radis nesto sto ce udaljiti od crva, oni ce sve rijede dolaziti i ti, ja, netko drugi, treniranjem i pricanjem o tome sa nekim bliskim pobjedivat cemo sebe i biti zadovoljniji. Ja sa zenom pricam o tome, na grupama, znam i sa susjedima koji su i danas na terapiji ali me razumiju. Ne bojim se npr sa njima pricati i ne pada mi napamet da uzmem hept ili sub od njim. Nisam zatvoren ka ksana jer ne valja biti izoliran. Svasta lose onda dolazi u glavu i nije nikako dobro. Treba se kretati medu ljudima. Ako je tebi i njoj teško pricati sa nekim ko je na terapiji treba iz pocetka izbjegavati da ne bi doslo do zelje za drogiranjem. Kasnijr kad si stabilan onda ni to nece biti problrm ali treba jako puno volje i vremena. Polako jer nismo svi jaki u glavi. Uglavnom rovac ce uvik biti tu samo rjede i treba onda na pravi nacin reagirati. Naravmo bez alkohola jer on onda vuce i sve ostalo sta ne smijemo.
Ali Licko, stalno potencirate na tim izlascsima i druzenjima kad je Xxxana u pitanju, a to nije lako.’
Vidis da pokusava da se stabilizuje na 1 mg bupa, jos je u nekom haosu, i mozda je i bolje da druzenja, setnje, izlaske svede na minimum.
Pa kad se ustali na dozi, lagano ce to doci na svoje.
Pa ja bre po prestanki uzimanja bupa 2 mjeseca nisam bila spremna normalno za okoliku.. nije to mala stvar vratit se u drustvo.
Zato su AD spas!! Nego me ne slusate!! 🥱🥱🥱
Vidi, sad Sub da krene na neku psihoterapiju, pa da mu fino ubodu neki AD, covjek sebe ne bi prepoznao!!
Bitno je da se radi an sebi, da li ces odabrat te neke grupe kao ti ( jer se vidi taj pomak) ili ces ici kod dr, svejedno.
Forum sam nikome ne moze pomoci.
Cuj, pod broj jedan. Ksana je jako kratak period na subu. Bila je neko vrime cista. Sad je vec preko tjedan dana na 1mg. Koliko joj treba da se kako vi kazete stabilizira. Uzimala je dop. Presla na sub. Da je ispravno kpristila sub i smanjivala kako treba vec bi bila cista. Njoj se to ne da. Vec kad joj se ne da da se okani suba naravno da bi trebala izlaziti vani a ne se zabiti u sobi i razmisljati o crnjacima. Pod broj dva. Postujem sto vi uzimate opet kako kazete Ad alli ja nisam pobornik toga jer sam uvjeren da ako covjek ima volju i htijenje da se skine, ne treba mu nista. To nisam ja izmislio nego pametni ljudi. Covjek se moze srediti bez tableta. Kako su se ljudi skidali prije 20 godina. Nije bilo popratne medicine. Osobno ja nikada ne bi pristo piti nesto takvo. Nema teorije. Kolko god da serem, vrludam, grijesim ja necu da pijem te tablete. Sta ocu li mozda biti pametniji na njima? Ocul onda biti miran, stalozen i vesel. Mozda da, ali to onda nisam ja nego opet neka jebena tableta progovara iz mene. Neka i ksana i sb odluce kako oce al da sam u njihovoj kozi ja bi lagano odjebo.te tablete. Mozda i vjerovatno jesam tvrdoglav i konzerva ali tako razmisljam.
Da zaboravim i ovo za ksanu. Covjek pije osam mg suba i ide na posal i brine se za obitelj i sad neko oce meni reci da ksana na 1 mg ne moze da ode da se popisa na wc. Ja bi ga bacio, zgazio i otrpio tjedan dva i namjerno se tero da nesto radim i odem medu ljude pa ako treba i da im jebem sve po spisku ako mi dode. Kakva kuca, kakvo zabijanje u sobi. Pa to je jos uvik neodlucnost sta ce i kako ce. Ja sam uvjeren da je ksana skroz na vagi dal oce il nece da se skine. Nezna ni sama sta oce. Evo bas me zanima njeno misljenje. Esbe nek radi sta oce. Ili na suho ili ad ali sta se tu ima pricati kad tek treba otici kpd psihologa a to nije lagan korak koliko god da on prica da ce kreniti. Kada? Netko je neki dan napiso da je on jos uvik zelen i da ce tu svega jos biti. Bit cemo zivi svi nadam se pa vidjeti sta ce biti. Jedno je pricanje i laprdanje a drugo ono nesto konkretno vani a ne ovdje i virtuali. Nista mu ja ne virujem dok ne napravi prvi korak a kada ga napravi onda ce se to viditi i ovdji sa njegovim pisanjem po forumu. Ovo sta on prica meni iskreno djeluje ka da je napucan necega i samo ga drobi eto da nesto izade iz njega. A ksana jos jednom: ona ne zna sta hoce i zato tu kenjka i serucka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Tue Jan 14, 2020 10:03 am
Frajla wrote: Tue Jan 14, 2020 7:59 am Stope, isto je bilo i kod mene vezano za tatu i alkohol.
Tesko mi je i dan danas objasniti zasto mi je toliko smetao kad pije, jer eto, sa alkoholom ja nemam problem!
Ali imala sam problem kao i ti jer se onda lako zakacimo psvadjamo, izvredjamo i svasta se tu kaze.
A i da se ne pokacimo, dovoljno mi je bilo da ga vidim da je cirke i budio je u meni osecaj besa, razocarenja i bespomocnosti. Starije osobe tesko menjaju svoje navike. Ni moj tata nikada nije prihvatio da je alkoholicar, ali je uspeo za vreme mog lecenja da se sudrzi i vise smo diskutovali na terapijama o njemu nego o meni, i nervozniji i sa vise ispada je bio on nego ja.

Bas mi je tesko i dan danas da objasnim kada provalim da pije i dalje, zasto se tako osecam.
Znala sam da je ono bio preveliki zalogaj za njega, ali sam zahvalna sto je bar pokusao uz moje lecenje da da sve od sebe, ali sam isto znala da ce vrlo brzo da se vrati alkoholu i da ja nemam tu snagu da se borim i za sebe i njega vise
Sta sam uradila,Spakovala kofere i zapalila 700 km daleko od svega. On je moj najbolji tata, ja njegova najbolja cerka, cujemo se svaki dan vidjamo u proseku svaka dva meseca i rekla sam mu da se se sudzri od alkohola kad sam ja tu i sve ok. Jednom sam dosla za slavu u Bgu i bas se nacirkao.... znam samo da mi nije bilo dobro narednih par nedelja. Stvarno je komplikovano za objasniti zasto to toliko utice na nas tj na mene

Stope vidim da ga izbegavas kada je u tom stanju, to ti je dovoljan pokazatelj da ti takve situacije smetaju, prepoznao si ih i gledaj da ih izbegavas koliko mozes do psihoterapija. Nadam se da ce ti doktor dati pravi savet kako da se izboris sa tim, jer ja nisam umela, nego sam nakon nekoliko godina borbe zbrisala!
Ja ne kuzim zasto vi tako reagirate pa idete do te mjere da izbjegavate tatu. Cuga je njegov problem a ako vas to toliko jebe onda nesto tu jos ne stima. Vi starog mozete pokusati ispraviti, vodati ga kod doktora, pa na neko lijecenje itd. Samo zamislite da ste sav ovaj trud i vrijeme posvetili ocu kpji je u kurcu. Ovako si ti frajla pobjegla gledajuc samo sebe sto je u jednu riku ok a u drugu nije jer se ne radi o nekom sa ulice nego o tati. Neka nemoc i osjecaj manje vrijednosti? Nemam pojma al nesto je. Znaci primjer ovdje si ulozila godina i godina da pomazes drugima a tu energiju si mogla uloziti u neki napredak i bolji odnos kod svog oca. Zasto ti ovo govorim? Zato sta ce ti jednog dana kad stari umre biti zal sto si premalo vremena posvetila sebi i njemu a nece biti popravka. Imati ces veliku prazninu u srcu kada do toga dode.
Kao i nama i njima je skoro nepremostiv problem ovisnost i godina i godina treba da dode i ako dode do promjene a sto opet ne znaci da smo mi oli oni losi ljudi nego takoder ljudi u zacaranom krugu ovisnosti.
Liko, ja imam super odnos sa tatom! Rekla sam ti da je on najbolji tata na svetu i ja njegova cera.
To kada kazem pobegla daleko, mozda zvuci grubo ali iz ove perspektive gledano, da nisam uradila tako bilo bi mi jos teze. Ne zbog tate nego zbog svega sto me je tamo podsecalo na moje drogiranje, a i oduvek sam znala da necu ziveti u Beogradu kada se smirim i krenem u ozbiljnije vode tako da i nije to bilo samo bezanje nego i nesto sto sam oduvek zelela.

Moj otac funkcionise dosta dobro i ne pije puno, radi i previse i nema faze da se ubija od alkohola, nije nikada ni imao ali to je meni jako smetalo. Ako kazes da ne razumes zasto mi je smetalo- eto ne razumem ni ja. Da imam odgovore na sve znala bi da se izborim sa svim i svacim.
On nikada nije priznao sebi da je alkoholicar i 4 godina lecenja je pretrcao zbog mene, ne shvatajuci da je on primarni pacijent. 4 godine smo svi radili da pomognemo i njemu i meni. I sam znas koliko se moze pomoci nekome ko ne priznaje da je bolestan! Samo onoliko koliko nam on dopusti. Brat i mama su me savetovali da pustim i da ce oni pokusati da ga drze pod kontrolom i dok ne pravi neke gluposti bice ok. Jer ja primam to veoma licno i vide po meni da se jako uznemirim i onda im nije u cilju da se vracam kuci daleko od njih , uznirena i bez njihove podrske. Njih to ne pogadja toliko kao mene pa nekakp se to drzi pod kontrolom.
Ono sto mogu svaki put da uradim kad ga vidim je da mu kazem da se pazi i da ga volim najvise na svetu!
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Tue Jan 14, 2020 11:16 am Esbe sad jos jednom detaljno procitah sta si napisao pa bi samo jos dodao ovo. Ti izgleda ne vidis koliko ste ti i stari slicni, isti. Razlika je samo sta on pije a ti i pijes i drogira se. Obojca ne priznajete problem. Zna se da se suprotnosti privlace a isti ljudi se ajde da kazem ne podnose. Mozda kroz starog vidis sebe i to ti je odbojno.
To je izgleda odgovor. To su nama na terapijama govorili! To je to! Hvala Liko

Ne podnosim da vidim sebe iz starih dana! Zavisnicke obrasce prepoznajem i stvara mi nelagodu kada vidim njega da se ponasa kao sto sam se ja ponasala pre, i od cega pokusavam da se otrgnem.
To je verovatno isto kao kad vidim dop ili nadjem se u takvom drustvu, pa se grca par dana posle.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Nesa_neske_01 wrote: Tue Jan 14, 2020 12:12 pm
Ninocka wrote: Samo da mi se ovih tupih bolova i rukama i ramenima rijesit!!
For you 1: https://youtu.be/d9_2T8RBXJE
For you 2: https://youtu.be/prb3O6g9YGw
Uh, Neske , ja zaboravih da se ti lijecis i dalje sa linkovima!!
Post Reply