O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Thu Jan 09, 2020 12:31 pm
StopBup wrote: Thu Jan 09, 2020 12:28 pm
licaninsasela wrote: Thu Jan 09, 2020 12:24 pm

Ne. Naivan si sb. On je podal covik i tocno zna di treba ubosti. Vjeruj ti meni. Dao sam si truda trazit i iscitavat njegove postove. Zna ubost di netreba i ljude na taj nacin dati u razmisljanje da su u vecem kurcsmo.izo sta jesu. Svrsava na to.
Evo sad da budem krajnje iskren, osetio sam ja njegovu podlost odmah, samo se ograđujem "možda i nije", jer iskreno mislim da čoveku nije dobro, pa da je to posledica tog stanja.
Izuzetno je njemu ok. Jos ako nekog potkajla onda mu je jos bolje. Amen!
Možda mu bude dobro na trenutke, ali generalno mu nije dobro sigurno i takav način ga ne vodi nigde gde treba.
Odoh Like, čujemo se, idem na slavu pa se moram spremati.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ode i ja. Nije mi dobro biti ovdje sada. Samo mogu pizdariju napravit sebi. I ovdje i u glavi. Drz te se ljudi i nedajte se smesti. Ne citajte ta govna da se ne zaserete i vi sa njima. Reko sam neki dan. Kad se igras sa govnima moras jednom da budes i posran. Nemojte si to dozvoliti. I ja sa vama se moram paziti.
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by edy »

licaninsasela wrote: Thu Jan 09, 2020 11:02 am
edy wrote: Wed Jan 08, 2020 8:23 pm Nemaju?m
Po.svim statistikama who, pm statistikama imaju najvecu stopu zalijecenosti najzad o cemu ti pricas mjesecima se natjeravas da odea na psihoterapiju, ne shvatas da bub, dop il sta god dodje kao posljedica da sjebe tjelo a uzrok je negdje skroz drugo, al ti to shvatis iz posta u post, sirkus,
A ne razlikujes uzrok I posljedicu uopce, nd govorim za curu treba li ili ne ici u.komunu, al ko si ti da tako kategoricki tvrdis da ne trebax a nisi opalio ni pola dodine komune

Takav sam I ja nekad bio kad sam otisao u komunu idi ovi su gori od.mene imaju hrpu zatvora inaju ovo ono, sad sve to iman I ja al tad sam mislio kao I ti decko d.sm.j bolji od njih

Al prvi korak je priznat sebi da si narkoman I da neato moras poduzetx l.ne one suppje krajem mjeswca itd
Znas sta? Seres tu bez veze i velicas komune. Komune su tvornice novaca prvenstveno a tek na drugom mjestu je pomoc covjeku. Zasto si pa? Sta nisi imo resocijalizaciju posli komune. Komune su prije 20 tak godina bile ok. Moga si doci samostalno, niko te nije tjero u komunu, nije bilo tableta i skidalo se na suho. Nije bilo subica, bupica oli hepta. Danas ako ides u komunu mozes tamo imati terapiju. I sta ces onda u komuni jer i doma imas terapiju.. Kad sam ja bio u komuni 90 posto smo bili svi heroinski ovisnici a 10 posto je bilo na koki ili nekim tabletama i novim brzinama u to vrijeme. Skidanje na suho i rad od prvog dana. Nije bilo tamo pickica ko recimo ti jer se nemozes sam rijesiti obicnog jebenog suba. Pricas o komunama a jebe te 1 ili 2 mg suba. Ti i takvi likovi koji se kurce i velicaju komunu a sami se nisu sredili i skinili sa suba jednom rijecju pickica. Kažeš upozno si se tamo. Pa sta te onda jebe? Ili si ti bio u komuni di je terapija dozvoljena. Danasnje komune nisu dobre jer je vecina komuna prihvatila davanje terapije i nema vise skidanja onako sta se kaze na suho muski. Danas se svi vi bojite danka. Tako majstore i ti. Kak te nije sramota? Koji ste likovi ti i neske. Onaj je na nekom tripu osto dozivotno a ti pametujes i udaras po subu i ljude regrutiras za neku sektasku komunu. Jebe mi se al mpra sam ovo reci. Ocekujem sta ce dalje biti
Eto nek sam ja picka a ti pametan, a sam mamlaze bio u komuni I doso do sebe u istoj, o.kakvoj ti terapiji pises u komunama, ja dje sam bio,.tableta koju sam dobijao zvala se suhomicin, al ti si bolestan cojk psihicki nevezano za drogu, ti ne.znas normalno komunicirsti,.nego glumis tu mangupa, ja sam na ovom forumu odavno i redovno ulazim sigurno od 2009 ako ne i prije, sta trebam ostaviti ne 2 mg nego malovise, pa.onfa terorizirati porodicu ko ti sa tobom suzivot je patnja, smor, jer ako nijr po tvom,.ti odma tu pocnes vrijedjat I kurcit sex ajde mamlaze lijeci svoje frustracije na nekom drugom,.odjebi od mene u skokovima puko si ko lajsna, levatu..puu ibt koji lik

I.sta tebe boli neka stvar zasto ja I sta to je moja borba,

Mislim da tvoja porodica se najvise raduje kad si na brodu, a.I.jos neko garant😁
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Pokusacu ovako, ako nista drugo da se smiri tenzija.
Odnosi se na StopBupa, Liku, xxxana. Za druge se ne odnosi.
Rekao sam Stopu, xxxani, sada tebi Lika, analizirati mene donosi bol. Zato se izbijate. Pokusavajuci.
Frajla je jedinstvena u tome. Ona mene shvata, razume. Onda moze da mi pomogne, redak slucaj.
Gledati sta Frajla pise meni, tu traziti neke zakljucke, donosi gore. Opet se dolazi do bola, nekih tako polu istina.
Ona je jedinstvena u tome. Prosto je tako.

Trojac koji pravite, tj. vec je uspostavljen neko vreme izmedju Like, StopBupa, xxxane je trojac koji moze da se zove medvedja usluga.
Medvedja usluga je nevešta ili nespretna usluga, koja ne donosi ništa dobro. Ona je prožeta dobrim namerama ali ne i dobrim rezultatima, odnosno posledicama.

Mozda kada vam pisem ubada jer je ispravno? Ko zna? Ja to ne znam do kraja.
Takve stvari treba da vidite sa sobom, a ne da trazite krivca u meni.
Ja jednostavno uvidjam, ako pogodim, pogodim, ako ne nista. Ovo sam vam govorio isto, par puta.

Idealna slika:
Voleli bi vi, da se lepo druzite na ovom forumu kako kazete imate zdravu komunikaciju. Ne ide tako. Forum je pun teskih prica, jada, muke, problema.
Nije slucajno forum narkomanije. Lepo druzenje traziti ovde pogresno je. Zdrava komunikacija se desi nekad, sto je ok.

Zelim vam dobro, bez zezanja.
Znate da volim muziku, evo za vas troje: https://youtu.be/ErHo_oCkspc
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by edy »

licaninsasela wrote: Thu Jan 09, 2020 11:21 am Edi daj mi tu statistiku da komume imaju velik broj zaljecenja. Daj mi onu nakon desetak godina iza komune ko je dobar. Ljudi koji su u komuni i cisti su, njih ne mozes uvrstiti u nikakav postotak jer su oni dobri samo zato sta su zasticeni i ogradeni i nemaju nikakav doticaj sa svijetom vanjskim. Cisto me zanima kakva je to komuna di si bija i dal si i tamo ima terapiju? Cisto da razjasnimo i seciramo sve i da onda mlada ksana odluci i vidi dal njoj to odgovara. Znaci program komune, broj godina u kpmuni, terapija sa tabletama ili nema, jel zenska komuna ili misana... I koliko si ti bija, teapija, sub, dop, pad. Nemoj samo filozofirati. Samo jednostavno
Bio sam u PROI komuni prije 10.godina I skino se na suho tamo, 11 mjeseci proveo, I napustio bezveze jer sam se zainatio, najjaca tableta koju si mogao dobit tamo je bio paracetamol, zna sanela gdje sam bio I kad I kakva je to komuna, susret je hotel bio za komunu u kojoj sam bio

Daj statistiku, pa znam dosta momaka koji su bili sa mnom tad koji su I dan danas cisti, a jako malo.znam pravih narkoman koji su se sami skinuli

Ne nagovaram ja nikog ni nasta, al nevolim kad ljudi seru po komunama,.koje su najuspjesniji nacin za uspostavljanje totalne apstinencije

Svako od nas je drugaciji, nekom ce pomoc nesto sto bi drugog odvelo u smrt, al ti ovdje se toliko protivis komunama, a nisi mogao skinut se bez iste,.pusti sad ovo uzimanje od par mjeseci, sto nisi tad bio mudonja, pa se skinuo bez komune, I da te pitam jel znas ti razgovarat bez vrijedjanja a da neko ima drugacije misljenje, sta niko.nem pravo na drugacije misljenje od tebe jer si ti najpametniji??

Drugo ispo si iz igre odavno, tako da uopce nisi mjerodavan ni sa stajalista ovisnika da pametujes,.a.dajes sebi puno za pravo, sto si toliko nervozan, ne znam al sigurno ti necu ostat duzan na tvoje uvrede, iako mene to ne pogadja kao tebe,

Koje ti oscilacije imas mozgu, to je strasno jbt..
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Nesa_neske_01 wrote: Thu Jan 09, 2020 7:18 pm Pokusacu ovako, ako nista drugo da se smiri tenzija.
Odnosi se na StopBupa, Liku, xxxana. Za druge se ne odnosi.
Rekao sam Stopu, xxxani, sada tebi Lika, analizirati mene donosi bol. Zato se izbijate. Pokusavajuci.
Frajla je jedinstvena u tome. Ona mene shvata, razume. Onda moze da mi pomogne, redak slucaj.
Gledati sta Frajla pise meni, tu traziti neke zakljucke, donosi gore. Opet se dolazi do bola, nekih tako polu istina.
Ona je jedinstvena u tome. Prosto je tako.

Trojac koji pravite, tj. vec je uspostavljen neko vreme izmedju Like, StopBupa, xxxane je trojac koji moze da se zove medvedja usluga.
Medvedja usluga je nevešta ili nespretna usluga, koja ne donosi ništa dobro. Ona je prožeta dobrim namerama ali ne i dobrim rezultatima, odnosno posledicama.

Mozda kada vam pisem ubada jer je ispravno? Ko zna? Ja to ne znam do kraja.
Takve stvari treba da vidite sa sobom, a ne da trazite krivca u meni.
Ja jednostavno uvidjam, ako pogodim, pogodim, ako ne nista. Ovo sam vam govorio isto, par puta.

Idealna slika:
Voleli bi vi, da se lepo druzite na ovom forumu kako kazete imate zdravu komunikaciju. Ne ide tako. Forum je pun teskih prica, jada, muke, problema.
Nije slucajno forum narkomanije. Lepo druzenje traziti ovde pogresno je. Zdrava komunikacija se desi nekad, sto je ok.

Zelim vam dobro, bez zezanja.
Znate da volim muziku, evo za vas troje: https://youtu.be/ErHo_oCkspc
Joj....
Izvini, podseti me, jer se ne secam da sam te pomenula, valjda je to neophodno da bi doneo zakljucak da sam te analizirala, kako kazes? Mozda je moj propust, pa kopiraj taj deo..
Ti si mene analizirao samim tim sto predlazes komunu kao spas za mene..
A ovo sto sad radis je paznja o kojoj govore i Ninocka i Frajla..
Jeste, svi smo usmereni ka tebi, ako ti vec znaci..
Inace, sama tvoja recenica da sad mogu da te pljujem, znaci da si to i ocekivao..
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Vidi ga ovaj porodicom gadja, bravo care!
Strasno!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Thu Jan 09, 2020 7:51 pm
Nesa_neske_01 wrote: Thu Jan 09, 2020 7:18 pm Pokusacu ovako, ako nista drugo da se smiri tenzija.
Odnosi se na StopBupa, Liku, xxxana. Za druge se ne odnosi.
Rekao sam Stopu, xxxani, sada tebi Lika, analizirati mene donosi bol. Zato se izbijate. Pokusavajuci.
Frajla je jedinstvena u tome. Ona mene shvata, razume. Onda moze da mi pomogne, redak slucaj.
Gledati sta Frajla pise meni, tu traziti neke zakljucke, donosi gore. Opet se dolazi do bola, nekih tako polu istina.
Ona je jedinstvena u tome. Prosto je tako.

Trojac koji pravite, tj. vec je uspostavljen neko vreme izmedju Like, StopBupa, xxxane je trojac koji moze da se zove medvedja usluga.
Medvedja usluga je nevešta ili nespretna usluga, koja ne donosi ništa dobro. Ona je prožeta dobrim namerama ali ne i dobrim rezultatima, odnosno posledicama.

Mozda kada vam pisem ubada jer je ispravno? Ko zna? Ja to ne znam do kraja.
Takve stvari treba da vidite sa sobom, a ne da trazite krivca u meni.
Ja jednostavno uvidjam, ako pogodim, pogodim, ako ne nista. Ovo sam vam govorio isto, par puta.

Idealna slika:
Voleli bi vi, da se lepo druzite na ovom forumu kako kazete imate zdravu komunikaciju. Ne ide tako. Forum je pun teskih prica, jada, muke, problema.
Nije slucajno forum narkomanije. Lepo druzenje traziti ovde pogresno je. Zdrava komunikacija se desi nekad, sto je ok.

Zelim vam dobro, bez zezanja.
Znate da volim muziku, evo za vas troje: https://youtu.be/ErHo_oCkspc
Joj....
Izvini, podseti me, jer se ne secam da sam te pomenula, valjda je to neophodno da bi doneo zakljucak da sam te analizirala, kako kazes? Mozda je moj propust, pa kopiraj taj deo..
Ti si mene analizirao samim tim sto predlazes komunu kao spas za mene..
A ovo sto sad radis je paznja o kojoj govore i Ninocka i Frajla..
Jeste, svi smo usmereni ka tebi, ako ti vec znaci..
Inace, sama tvoja recenica da sad mogu da te pljujem, znaci da si to i ocekivao..
On nastavlja u svom stilu, navačenja ljudi na njegove igre. Vidim da si ga dovoljno provalila. Čim ga neko provali, on se potajno obruši na njega u stilu "dobronamernog" savetnika. Ti čim si skontala da on pišući o nama piše o sebi, i to napisala, on se obrušio na tebe u svom dobropoznatom manipulatorskom stilu "dobronamernog" savetnika. On je verovatno znao da će to što on tebi predlaže komunu izazvati pometnju na forumu, a pometnje pravi otkad se povajvio. Prosto ga ignoriši. Kakvo analiziranje, niko njega ne analizira, prosto je sada svima jasno šta on radi.

Liko molim te, ne nastavljaj se sa Edijem, a Nešketa ignoriši!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Thu Jan 09, 2020 8:00 pm
xxxana wrote: Thu Jan 09, 2020 7:51 pm
Nesa_neske_01 wrote: Thu Jan 09, 2020 7:18 pm Pokusacu ovako, ako nista drugo da se smiri tenzija.
Odnosi se na StopBupa, Liku, xxxana. Za druge se ne odnosi.
Rekao sam Stopu, xxxani, sada tebi Lika, analizirati mene donosi bol. Zato se izbijate. Pokusavajuci.
Frajla je jedinstvena u tome. Ona mene shvata, razume. Onda moze da mi pomogne, redak slucaj.
Gledati sta Frajla pise meni, tu traziti neke zakljucke, donosi gore. Opet se dolazi do bola, nekih tako polu istina.
Ona je jedinstvena u tome. Prosto je tako.

Trojac koji pravite, tj. vec je uspostavljen neko vreme izmedju Like, StopBupa, xxxane je trojac koji moze da se zove medvedja usluga.
Medvedja usluga je nevešta ili nespretna usluga, koja ne donosi ništa dobro. Ona je prožeta dobrim namerama ali ne i dobrim rezultatima, odnosno posledicama.

Mozda kada vam pisem ubada jer je ispravno? Ko zna? Ja to ne znam do kraja.
Takve stvari treba da vidite sa sobom, a ne da trazite krivca u meni.
Ja jednostavno uvidjam, ako pogodim, pogodim, ako ne nista. Ovo sam vam govorio isto, par puta.

Idealna slika:
Voleli bi vi, da se lepo druzite na ovom forumu kako kazete imate zdravu komunikaciju. Ne ide tako. Forum je pun teskih prica, jada, muke, problema.
Nije slucajno forum narkomanije. Lepo druzenje traziti ovde pogresno je. Zdrava komunikacija se desi nekad, sto je ok.

Zelim vam dobro, bez zezanja.
Znate da volim muziku, evo za vas troje: https://youtu.be/ErHo_oCkspc
Joj....
Izvini, podseti me, jer se ne secam da sam te pomenula, valjda je to neophodno da bi doneo zakljucak da sam te analizirala, kako kazes? Mozda je moj propust, pa kopiraj taj deo..
Ti si mene analizirao samim tim sto predlazes komunu kao spas za mene..
A ovo sto sad radis je paznja o kojoj govore i Ninocka i Frajla..
Jeste, svi smo usmereni ka tebi, ako ti vec znaci..
Inace, sama tvoja recenica da sad mogu da te pljujem, znaci da si to i ocekivao..
On nastavlja u svom stilu, navačenja ljudi na njegove igre. Vidim da si ga dovoljno provalila. Čim ga neko provali, on se potajno obruši na njega u stilu "dobronamernog" savetnika. Ti čim si skontala da on pišući o nama piše o sebi, i to napisala, on se obrušio na tebe u svom dobropoznatom manipulatorskom stilu "dobronamernog" savetnika. On je verovatno znao da će to što on tebi predlaže komunu izazvati pometnju na forumu, a pometnje pravi otkad se povajvio. Prosto ga ignoriši. Kakvo analiziranje, niko njega ne analizira, prosto je sada svima jasno šta on radi.

Liko molim te, ne nastavljaj se sa Edijem, a Nešketa ignoriši!
Eh Stope, sad kad bih se nastavila na ovo, bilo bi ogovaranje, sto bi dalje pridavalo znacaja..
vec sam ti jednom rekla, znaci sve sto se odnosi na nekoga (bilo koga), a ne na mene, nemoj meni..
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by edy »

xxxana wrote: Thu Jan 09, 2020 11:47 am Liko, ne nerviraj se, lepo si krenuo i ne treba ti to!

Stope, ne znam zasto dozvoljavas sebi da se spustis na takav nivo i da gadjas ljude sa takvom vrstom problema, takodje ne razumem ni edy-ja koji gadja stopa recidivima, tako bi radili u svakom afektu svima ovde kad bi se posvadjali,stvarno to ne mogu razumeti, valjda treba da se otvaramo jedni drugima ovde

Liko, jos jednom,nije vredno!
Tebi se izvinjavam nista ja tebi nit predlazem nit pametujem, ja sam jednostavno alergican kad neko pocne da huli po komunama, bilo je takvih pacijenata ovdje more, hoces li ti otici I kako ces se boriti je tvoja stvar I izbor, al ovo je forum, a ne reallife

Kolko sam upratio I frajla je bila u komuni I cista dosta dugo poslije nje, ja se ne ukljucujem cesto u diskusije jednostavno neda mi se imam dosta svojih problema da se zamaram jos tudjim, I sad se iskreno kajem sto.uopce napisah sinoc post, u zadnje vrijeme nedaju mi se citat postovi od pojedinih, dalmatinca,.jer sam ga upamtio s pocetka, lik je ziva negativa, ne treba mi ta energija, sb isto tako kilometarske postove i ponavjanja njegova I od ovog nesketa jer lik filozofira, trudi se maximalno izazvat reakciju,

Frajla je legenda I iskrena I direktna osoba koja stvarno hoce pomoc drugima, to fovorim iz vlastitog iskustva, imas ovdje likova pojave se pola godine, godina maximalno I nema ih,.ja sam ovdje odavno tako da svasta sam se nacitao ovdje, od bandita, ludaka, djece, tastaturakriminalaca, doktora, samana itd, bas svakakvih pacijdnata, tako da ovo nije nista novo za mene I ovo nije nista kakvih je ovdje svadja I obracuna znalo bit, prijetnje u stilu crne magije, do slanja placenih ubica😁😁

Jos jednom xana izvini nisam htio te uvrijedit, al sam sebi dozvolio da me budala uvuce u raspravu, a budala te prvo spusti na svoj nivo I onda pokusa voditi bitku da bi nahranio svoj bolesni ego

Ovo.nije stvarni svjet, ovo je virtuala jbt, al ocito nekim je .ba jedini drustveno-socijalni kontakt s ljudima, jbg..
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
Post Reply