O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

sanela wrote: Sun Dec 01, 2019 11:50 am
Di si šefice, hvala na komentaru. :)

Za sada mi je dovoljan ovaj komentar stručne pomoći. Otvorio sam se tati o ovome što me zadesilo. Sve sam ispričao. Imao sam i neki razgovor sa mamom danas kad sam bio u gradu, ne bih o tome, ali mi je izuzetno značio.

Počeo sam da radim na uzdrmanom samopouzdanju pre pre par dana, ali hvala što si ga pomenula, značilo mi je.

Moj recidiv se desio početkom oktobra, kada sam par puta pušio travu. Od tada je krenula moja oscilacija u mislima i pad samopouzdanja. Početkom novembra opet popuših trave, i završih na buprenorfinu to posle podne, pa za 10-ak dana uzeh i heroin.

Isto kao i u životu generalno, problem mi je krenuo sa travom, od nje sam gubio samopouzdanje(a imao sam ga na pretek kao klinac), i stizao do drugih droga, kao što mi se i sad desilo u ovih mesec i po, od početka oktobra do sredine novembra. U glavnom, rekoh sebi da trava više neće u mene ni u kakvoj situaciji.

Čist sam negde od 12.-og ili 13.-og novembra, stanje se popravlja polako. U koliko ne budem zadovoljan razvojem situacije, ne isključujem ni traženje konkretnije pomoći od ovog foruma i svoje porodice.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Lebowski
Posts: 85
Joined: Wed May 22, 2019 3:43 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Lebowski »

Recidivi mogu biti i korak naprijed ako se nauči nešto iz njih. StopBup, nisam znao da si imao recidiv, iskreno šokirao sam se jer sam mislio da si jako čvrst u oporavku. Ali ne treba to gledati tragično, ponavljam, može se dosta toga naučiti iz recidiva. U krajnoj liniji možeš ići na neki minimalnu dozu bupa, tipa 0,25 svaki drugi, treći dan, ne znam, i to je bolje za neko vrijeme dok se ne stabiliziraš, nego da uzimaš velike doze u recidivima, najbolje da porazgovaraš sa doktorom o tome. I nikako da ih uzimaš na nos nego pod jezik.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Lebowski wrote: Mon Dec 02, 2019 9:45 am Recidivi mogu biti i korak naprijed ako se nauči nešto iz njih. StopBup, nisam znao da si imao recidiv, iskreno šokirao sam se jer sam mislio da si jako čvrst u oporavku. Ali ne treba to gledati tragično, ponavljam, može se dosta toga naučiti iz recidiva. U krajnoj liniji možeš ići na neki minimalnu dozu bupa, tipa 0,25 svaki drugi, treći dan, ne znam, i to je bolje za neko vrijeme dok se ne stabiliziraš, nego da uzimaš velike doze u recidivima, najbolje da porazgovaraš sa doktorom o tome. I nikako da ih uzimaš na nos nego pod jezik.
Jebi ga, ovo je moj prvi ozbiljan pokušaj bataljivanja gudre, i šta ćeš zasrah ga malo, no idemo dalje.
Uh, kakav bup brate. On je moj primarni opijat, prvo i jedino navlačenje, dobro, kao klinac, jedno vreme sam doslovno bio navučen na travu, i od nje sam se prvi put dobro sjebao. Dop sam uzimao po nekad, retko, trodon svega 15-20 puta u životu, metadon nisam probao. Nisam nikad naravno imao opijatsku krizu, sem buprenorfinske, koja je fizički zanemarljiva, ali psihički je vrlo ozbiljna.
Ja sam dugo bio vikend alkos, alkohol do bupa mi je bio glavna droga, dop i brzine sam uzimao relativno retko, sa tim što sam više uzimao brzine, spid, ekstazi. Kokain ređe.
Ne pijem nikakve lekove, bup naravno ne dolazi u obzir. Nisam loše generalno. Sad se sabiram, i u relativnoj sam izolaciji. Krećem se zbog obaveza i posla, ali ne izlazim.
Nije ono bio neki Bog zna kakav recidiv, ali dovoljan da se poremetim i to solidno. Sve je krenulo početkom oktobra kad sam nekoliko puta pušio jebenu travu, tad su krenuli da se javljaju tripovi da bih se mogao malo "počastiti", debil se nisam ni borio protiv tih misli, pa su se vremenom javili i crvi. Bilo je i jedno blaže alkoholosanje posle tih par dana trave, koje je dodalo na celokupnu situaciju. Uzeh bup početkom novembra, taj dan sam pre bupa pušio jebenu travu, pa napravio sebi crvčinu. Hteo sam da uzmem dop, ali nisam našao na manje od 5g, pa onda odlučih da uzmem malo bupa, da prekinem ono užasno stanje u koje sam se doveo pušeći travu oko 9 ujutru. Nabavio sam pola dvojke, ali samo četvrtinu sam uzeo, pod jezik. Ostalo sam bacio. Tad sam se smirio, ali narednih dana trip da uzmem dop je ostao, i 10-ak dana posle tog bupa, uzeh 0,8g dopa. Posle toga nisam ništa pipao, jesam u stvari popio koje pivo, 2-3dana posle tog dopa. Nekih nedelju dana posle tog dopa sam upao u loše tripove, prilično loše. Ćutao sam o svemu, i otvorio se na forumu nekih 15-ak dana od uzimanja dopa.
Sad se sabiram, nemam šta da pišem, pratiću vas i pisati u koliko neko pokrene neku zanimljivu temu, a ja ću da se oglasim o sebi kad se saberem sam sa sobom.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup post wrote: Jebi ga, ovo je moj prvi ozbiljan pokušaj bataljivanja gudre, i šta ćeš zasrah ga malo, no idemo dalje.
Uh, kakav bup brate. On je moj primarni opijat, prvo i jedino navlačenje, dobro, kao klinac, jedno vreme sam doslovno bio navučen na travu, i od nje sam se prvi put dobro sjebao. Dop sam uzimao po nekad, retko, trodon svega 15-20 puta u životu, metadon nisam probao. Nisam nikad naravno imao opijatsku krizu, sem buprenorfinske, koja je fizički zanemarljiva, ali psihički je vrlo ozbiljna.
Ja sam dugo bio vikend alkos, alkohol do bupa mi je bio glavna droga, dop i brzine sam uzimao relativno retko, sa tim što sam više uzimao brzine, spid, ekstazi. Kokain ređe.
Ne pijem nikakve lekove, bup naravno ne dolazi u obzir. Nisam loše generalno. Sad se sabiram, i u relativnoj sam izolaciji. Krećem se zbog obaveza i posla, ali ne izlazim.
Nije ono bio neki Bog zna kakav recidiv, ali dovoljan da se poremetim i to solidno. Sve je krenulo početkom oktobra kad sam nekoliko puta pušio jebenu travu, tad su krenuli da se javljaju tripovi da bih se mogao malo "počastiti", debil se nisam ni borio protiv tih misli, pa su se vremenom javili i crvi. Bilo je i jedno blaže alkoholosanje posle tih par dana trave, koje je dodalo na celokupnu situaciju. Uzeh bup početkom novembra, taj dan sam pre bupa pušio jebenu travu, pa napravio sebi crvčinu. Hteo sam da uzmem dop, ali nisam našao na manje od 5g, pa onda odlučih da uzmem malo bupa, da prekinem ono užasno stanje u koje sam se doveo pušeći travu oko 9 ujutru. Nabavio sam pola dvojke, ali samo četvrtinu sam uzeo, pod jezik. Ostalo sam bacio. Tad sam se smirio, ali narednih dana trip da uzmem dop je ostao, i 10-ak dana posle tog bupa, uzeh 0,8g dopa. Posle toga nisam ništa pipao, jesam u stvari popio koje pivo, 2-3dana posle tog dopa. Nekih nedelju dana posle tog dopa sam upao u loše tripove, prilično loše. Ćutao sam o svemu, i otvorio se na forumu nekih 15-ak dana od uzimanja dopa.
Sad se sabiram, nemam šta da pišem, pratiću vas i pisati u koliko neko pokrene neku zanimljivu temu, a ja ću da se oglasim o sebi kad se saberem sam sa sobom.

Dokle god budes sebe opravdavao da si bio vikend alkos, povremeno radio dop, spid, koks i ostalo, i da te je u recidiv sa dopom dovela trava koju si prethodni dan pusio, imaces problem

Shvati da ga nisi zasrao malo, kako si napisao, kao i “nije bio bog zna kakav recidiv” nego si ga zasrao i bio je recidiv!
Ne moze biti mali ili veliki recidiv, ili mali/veliki problem!

Sam sebe po stoti put opravdavas, ovim nabrajanjem sta si sve uzimao i kojim intezitetom, da bi sebe ubedio da ti zapravo nemas toliki problem jer si bio, zapravo mnogo vise od vikendasa!

Bolest zavisnosti se ne leci snagom volje i pozitivnim razmisljanjem, ona se poigrava sa nama na neverovatne nacine, i ako to ne shvatis ozbiljno, kad tad ces pasti i naci se u cudu kao sto si se nasao i sada.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Tue Dec 03, 2019 8:04 am
Dokle god budes sebe opravdavao da si bio vikend alkos, povremeno radio dop, spid, koks i ostalo, i da te je u recidiv sa dopom dovela trava koju si prethodni dan pusio, imaces problem

Shvati da ga nisi zasrao malo, kako si napisao, kao i “nije bio bog zna kakav recidiv” nego si ga zasrao i bio je recidiv!
Ne moze biti mali ili veliki recidiv, ili mali/veliki problem!

Sam sebe po stoti put opravdavas, ovim nabrajanjem sta si sve uzimao i kojim intezitetom, da bi sebe ubedio da ti zapravo nemas toliki problem jer si bio, zapravo mnogo vise od vikendasa!

Bolest zavisnosti se ne leci snagom volje i pozitivnim razmisljanjem, ona se poigrava sa nama na neverovatne nacine, i ako to ne shvatis ozbiljno, kad tad ces pasti i naci se u cudu kao sto si se nasao i sada.
Znam Frajla, kakva volja. Pa baš volja bi nas i dovela do toga da uzmemo nešto.

Naravno da ne podcenjujem recidiv koji mi se desio, ono sam napisao da "nije bio Bog zna kakav recidiv", jer je Lebowski pominjao u krajnjoj liniji da uzimam po malo bupa, možda je čovek pomislio da sam se zaređao, eto zato to napisah.

Naravno da sam bio mnogo više od vikendaša.

Sam sam sebe doveo u recidiv, nije me dovela trava, ko me terao da je diram. Samo tek sa njom su se javili porivi za nečim drugim, to je činjenica.

Ako ne budem mogao ovako da se rešim zaavisnosti, krenuću na psihoterapije.
Nego da li bi onda meni zbog tih psihoterapija u sistemu pisalo f11, kao da sam podizao legalno bup? Je l' zna neko?

Edit: Za mene trava jeste i te kako recidiv. To je moje prvo navlačenje, i od nje sam se prilično promenio kao ličnost, tada kad sam je pušio svaki dan, otišao sam u totalni aut i spustio sve moguće zdrave kriterijume.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
ManMan
Posts: 202
Joined: Mon Mar 12, 2018 10:52 pm
Location: Belgrade / Serbia

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by ManMan »

Hey, Hey?!
Evo nađoh "opšte diskusije", pa ću da pratim spike ovde..
Jel to znači da na onoj "originalnoj" strani, koju sam vaskrsao pre 2 dana, ne nastavimo spiku ili ?
Svejedno, snaći ću se..

"Hajde Jovo - na novo" što bi rekla poslovica..
Bio, video, pokušao da ostanem, ali se opet "vratio na staro"..
Valjda će biti: Treća Sreća za mene!


Pozz, svima!!

ManMan
JUST BE THE MAN, `Cuz, That`s All You Can!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Evo isprika kao prvo radi moga loseg ponasanja prema nekim osobama posebno prema Frajli. Jednostavno sam reagiro na jako debilan nacin a sad sta je tu je. Citam povremeno doduse jako rijetko sta ko i kako i izrazito mi je zao sto su svi popadali ko kruske. Mislim na sb ksanu i vidim danas da je i jurke pao. Savjet vam ne mogu dati jer ja sam i dalje cist a razlog zasto ne mogu dat je sto ja cist jako lose funkcioniram i uopce se ne osjecam ok. Neznam na miran nacin rjesavati probleme nego cisto eksplodiram. Kad bolje razmislim puno bolje sam funkcionirao na necemu nego ovako biti cist a neuracunljiv totalno. Nazalost neki su se smijali kad sam spominjo neke postotke uspjesnosti oko skidanja a sada su se pokazale tocne. Neznam sta jurketa jebe, kad sam ksani reko da zivi punim plucima nisam ni pomisljo da se pocne opet s necim drobiti. Za sb nemam sta rec jer puno toga sam mu rekao sto on nikako ne prihvaca. A i na kraju krajeva ni nemam sta pametno za reci jer sam i sam nenormalan al od mojeg nastojanja ostati pod bilo koju cijenu cist. Eto toliko. I isprika frajli jer sam ju vjerovatno mojim rijecima povrijedio.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Thu Dec 05, 2019 3:16 pm Evo isprika kao prvo radi moga loseg ponasanja prema nekim osobama posebno prema Frajli. Jednostavno sam reagiro na jako debilan nacin a sad sta je tu je. Citam povremeno doduse jako rijetko sta ko i kako i izrazito mi je zao sto su svi popadali ko kruske. Mislim na sb ksanu i vidim danas da je i jurke pao. Savjet vam ne mogu dati jer ja sam i dalje cist a razlog zasto ne mogu dat je sto ja cist jako lose funkcioniram i uopce se ne osjecam ok. Neznam na miran nacin rjesavati probleme nego cisto eksplodiram. Kad bolje razmislim puno bolje sam funkcionirao na necemu nego ovako biti cist a neuracunljiv totalno. Nazalost neki su se smijali kad sam spominjo neke postotke uspjesnosti oko skidanja a sada su se pokazale tocne. Neznam sta jurketa jebe, kad sam ksani reko da zivi punim plucima nisam ni pomisljo da se pocne opet s necim drobiti. Za sb nemam sta rec jer puno toga sam mu rekao sto on nikako ne prihvaca. A i na kraju krajeva ni nemam sta pametno za reci jer sam i sam nenormalan al od mojeg nastojanja ostati pod bilo koju cijenu cist. Eto toliko. I isprika frajli jer sam ju vjerovatno mojim rijecima povrijedio.
Lepo je sto si se izvinio Frajli. Nadam se da će ona prihvatiti izvinjenje, a iskreno, nadam se da neće više biti takvih tonova na ovim našim diskusijama. Drago mi je da si ostao čist. Ja od pre nekih 3 sedmice opet brojim od nule, bez obzira što je bilo samo 5-6 pušenja trave, dva blaža pijanstva, i dva puta opijati (jednom bup, i jednom dop), to je bio recidiv. Prvo sam to smatrao "ne baš nekim recidivom", ali prihvatih to što mi je Frajla rekla da nema malih i velikih recidiva, ipak recidiv je recidiv. Mada bolje je ovako ispalo u svakom slucaju, nego da sam se zaredjao sa necim. Ipak sad imam prilican strah od ponovnog navlacenja na bup, i necu sebe ponovo da dovedem u onakvo stanje.
Ja hvala Bogu nisam osetio kako je to biti navucen na dop, ali i pakao sam bupom sto preziveh mi je sasvim dovoljan.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Jutros sam procitala da ste svi popadali, i smorila sam se opasno! I sad treba sve ovo ponovo?!?

Kada ce vama biti jasno, da smo samo Nina i ja ciste od bupa nekoliko godina ( i Tamarica), ali da je to bilo uz strucnu pomoc! Svi smo se poskidali sami, ali za stanje posle neeeeeeee mozeeeeeeee bez doktora i propratne terapije
I Sanela vam je napisala, ali prihvatate ono sto vama odgovara
Koliko cete godina da sprcite na ovakve izlete i oscilacije jer vama ne treba strucna pomoc vi ste supermeni!
Uzas koliko ste ograniceni i ne shvatate ozbiljnost ove bolesti. Nisi izlecen ako ne uzimas bup

6000 postova napisanih i brdo iskustava, nikako ne kapiram

Liko ne brini, videla sam da si u kurcu
Ako opet pocnes, dobices dva samara, zapravo tri, ja sam iz Srbije bre
User avatar
ManMan
Posts: 202
Joined: Mon Mar 12, 2018 10:52 pm
Location: Belgrade / Serbia

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by ManMan »

StopBup wrote: Fri Nov 29, 2019 8:32 am
Frajla wrote: Fri Nov 29, 2019 8:09 am Stopicu, ne znam zasto pises, editujes, brises
Sta se desava?
Zato što ne znam šta bih tačno rekao. Lomim se. Najviše me jebe ta zamisao da se "počastim" još jednom pred Novu godinu. Koji će mi k. Uhhh, jebeno. Vidiš, juče sam bio 50/50 sa tim. Danas recimo 80posto mene bi odustalo od toga, ali još postoji tih 20posto... Kad bih prelomio skroz da odustanem, bio bih najsrećniji...
____________________________
Uzmeš BLOKATOR ZA HEROIN ODMAH!!
Ja sam tako par puta, dok sam se lomio nekoliko dana, čak i tražio šemu (mada nema uopšte dobrog dopa u BGD), bio nervozan kao pas..
Pa, odjednom mi sine ideja! BLOKATOR!
Nisam imao niti jedan, jer sam poslednji uzeo 2008god. pa sam prevrteo imenik i uspeo da nađem.
Naravno, sedeo sam 2h i razmišljao, ali je na kraju, lik nazvao mene i pitao jel ti treba ili ne?
To me prelomilo.. Rekoh mu: Da, treba mi odmah!
I ispalo nekako zgodno, sve se desilo u 30min. On došao, ja uzeo blok odmah (celu pilulu) i veruj mi u roku od 30sek. me apsolutno prošla svaka želja
da uzmem Dop.. Postalo mi čak i smešno što sam sve to "odigrao u glavi" sa sobom..
Tako da od sada, imam uvek jednu pilulu blokatora na gajbi.. Pa, zlu ne trebalo, popiću je, ako se opet približim ideji da uzmem dop..

Nego, čitam unazad sve postove, srećom nema ih mnogo, sve je obrisano.. i razmišljam:
Mi smo, drugari, svi od reda navučeni na osećaj drogiranog stanja.. Ne na fizičke krize i fizičke lepote te droge, nego ono što nam radi u glavi
i kako od najgoreg kišovitog, ledenog dana, kada se ne bih micao iz kreveta (a, moram na primer na posao), taj jebeni Bup, napravi Sunčan i topao dan??!! Odmah nam sve ide, zovemo ljude da se družimo, zakazujemo viđanja, koja posle naravno otkazujemo, itd...
Meni je realno, dosadno!! Dosadno do smrti!!
Kad treba da krenem kući sa posla, ja sam na ivici da se samoubijem, jer me tamo ništa ne čeka sem spremanja za sutrašnji dan rada.
Samoća me pokidala.. Pa, tako pozovem tu i tamo nekoga, pa ako se namesti, odem da se vidim..

Primetio sam da i ako mi se drogira i glava mi poludela, uzmem samo 2-3 dima marihuane i sve to me prođe, postane daleka prošlost.
Znam da je trava, bar meni, uvek bila spas od teških stanja i drogiranja.. Pokušavao sam da budem uvek obezbeđen sa makar malo, ali
u BGD nema da se više kupi, onako dobre trave kao nekada.. Uzeo sam 5-ticu (stvarno bilo 5gr. u kesi), misleći da ću sad da imam bar 7-10
dana, ali.. avaj.. Vutra je bila dobra (daleko od odlična) samo prvi dan, kada sam popušio mali džoint i sve bilo kako treba, naduvao se.
Sutradan, smotam isti takav i ništa?! Smotam duplo veći i malo se naduvam.. Suvišno je reći da je treći dan, iako je kesica bila stegnuta i
bez kretanja vazduha - isparavanja i sušenja, me NIŠTA NIJE RADILA!!! Ali BUKVALNO!!
Na kraju sam se iznervirao što kidam pluća nekom travuljinom i bacio ostatak od 1/2 kese..

Međutim, onda nedelju dana kasnije, naiđem na lika koji prodaje samo po 1gr. pakete za 1000din.
Uzmem jedan i verujte, sasvim druga priča: Trajao mi je 4 dana!! Svako veče posle posla itd, smotam malu buksnu i naduvam se opasno,
onda, eventualno ako ostanem budan, smotam još jedan, pa ga na pola odsečem makazama jer mi je previše !!

Elem, dosta je to uticalo (mislim na nepostojanje kvalitetnog duvanja kod nas, barem ja ne mogu da nađem, a poznajem mnoogoo likova koji valjaju vutru) na moje ponovno vraćanje na Bup!
1-2-5-10 dana i gotovo.. Navučen opet..
Ja ne umem da radim 1-2mg. pod jezik, jer ja jurim fleš, rad a ne da ne osećam ništa a da me "kao radi" Bup i izravnava..
Juče ujutru sam uzeo 4mg. pod jezik (možda četvrti put u životu) i krenuo na posao.. Prvo nisam osetio ništa, iako sam bio urađen, male zenice,
nemam bolove, itd... Na kraju sam posle 4h od uzimanja pod jezik, ipak uzeo još 1-1,5mg. na nos i tek tada osetio sve ono što i želim od njega..
Znam da Bup-om i bilo kojom drogom, Ja u stvari nadomešćujem usamljenost, dosadu, samoću, beznadežnost, itd..
Realno se svaki dan iznerviram oko stvari na koje nemam uticaja..
Pošto radim na TV-u, svakodnevno slušam loše vesti i ne verujem da sa 45god. (da, da, 10.decembra punim 45!) ja opet moram da
živim kao najbedniji pas!?!?? 40.000din. plate mi ode za 4-5 dana, i stalno sam bez para.. Ali to više nije za zezanje, stvarno!
Čovek od 45god. bi trebao imati porodicu, stabilan i relativno OK plaćen posao, prijavu za stalno i sve beneficije koje idu uz to..
Ali NE! Srbija NEĆE DA JOJ STANOVNICI ŽIVE DOBRO, nego nas ovaj žvalavi Vučić, ponovo jebe u glavu kao Slodoan Milošević!
Ja, stvarno ne mogu da dočekam starost u ovakvom stanju i besparici.. Sramota me više da idem ikuda, jer gde god da odem, ili nemam dovoljno novca, ili ne mogu u posetu da odnesem ni 2 konzerve piva ili štagod.. Ne izlazim uopšte, jer je jasno da finansija za to nema..
Imam samo 2-3 drugara koja poznajem da su uspeli da žive iole normalno.. A to nije normalno da 7-8% ljudi koje znaš žive dobro!?!!

Zato mislim, da sve to nadomešćujem, tj.svi mi, drogama.. sada je Bup, jer nema dobrog dopa, ni vutre, a matori smo za zezanje
sa amfetaminima, unište me na po 4-5 dana i odustao sam, potpuno, od nih još pre 3-4-5 godina..
Samo mi je Bup ostao (na nos) kao jedina opcija gde nešto malo "izmestim" glavu van normale koja me boli!!

Ponavljam, mene "održavanje" pod jezik, bilo kojom količinom, ne vozi kao fora i ne prija mi.. Kao da i nisam ništa uzeo
Sada sam na 4-5mg. šmrkanja iz dve ture, prva je 3-3,5mg. rano ujutru, a druga oko 1-2mg, oko 15-16h.. To je jedini način da mi dan prođe
a da nisam smoren, nervozan, nadrkan i užasan čovek, prema svima ostalima..
Što je najgore, kod mene na poslu, što sam više urađen, oni misle da sam normalniji i prijatniji - i isto važi za/i potpuno obratno!!?? Pa reciii?!!

Pa, sad, recite.. Ko je tu lud? Ja što želim da budem raspoložen i "normalan", ili oni koji me smatraju super likom samo kad sam drogiran???
Oćigledno sve radim pogrešno, ali ne vidim da mogu drugačije, sem da se opet skroz skinem i postanem "dosadan i nezanimljiv"
kao proliv i prdež pred jebanje sa prelepom devojkom!! :? ;) :D

P.s. izvinjavam se na ovoj poslednjoj "mentalnoj slici" koju imate zbog ove rečenice o jebanju
JUST BE THE MAN, `Cuz, That`s All You Can!
Post Reply