O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Po mom iskustvu, odavno, sve je najviše do mene samog, da li ja hoću nešto. Ako sam stabilan, priče drugih me ne dotiču na taj način. Ono, jebi ga, opet kažem da je najveća greška što vam nisam pominjao da se rovam. Rovao sam se već dve nedelje, pre nego što je Xxxana pala na belom. Zatvorenost u ovakvoj situaciji, znači kad hoćeš da se rešiš zavisnosti je problem. Ako nemaš kome uživo, onda piši na forumu, nemoj sam sa sobom, jer ćeš otići gde ne treba. Zato odlučih da nema više prećutkivanja, ako se budem rovao, pisaću. Što se tiče Nove godine, nešto mi se najviše čini da ću je dočekati u stanu, sa mojima. Mota mi se po glavi da se uskoro učaurim jedno dve nedelje, i cigare da bacim. Ako bude posao dozvolio, to ću i uraditi. I moji će me sigurno podržati u tome, neće imati ko da mi smeta. I da, iskreno, kontao sam pred N.godinu još jednom da se "počastim", eto rekoh vam, pa ako imate neki valjan savet, dajte, baš bih voleo da odustanem skroz od te zamisli, ali ona, jebi ga, postoji...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Thu Nov 28, 2019 8:12 pm Po mom iskustvu, odavno, sve je najviše do mene samog, da li ja hoću nešto. Ako sam stabilan, priče drugih me ne dotiču na taj način. Ono, jebi ga, opet kažem da je najveća greška što vam nisam pominjao da se rovam. Rovao sam se već dve nedelje, pre nego što je Xxxana pala na belom. Zatvorenost u ovakvoj situaciji, znači kad hoćeš da se rešiš zavisnosti je problem. Ako nemaš kome uživo, onda piši na forumu, nemoj sam sa sobom, jer ćeš otići gde ne treba. Zato odlučih da nema više prećutkivanja, ako se budem rovao, pisaću. Što se tiče Nove godine, nešto mi se najviše čini da ću je dočekati u stanu, sa mojima. Mota mi se po glavi da se uskoro učaurim jedno dve nedelje, i cigare da bacim. Ako bude posao dozvolio, to ću i uraditi. I moji će me sigurno podržati u tome, neće imati ko da mi smeta. I da, iskreno, kontao sam pred N.godinu još jednom da se "počastim", eto rekoh vam, pa ako imate neki valjan savet, dajte, baš bih voleo da odustanem skroz od te zamisli, ali ona, jebi ga, postoji...
Ja ti nisam od pomoci bar, jer ne znam kako se sam mozes izboriti sa tom bolescu.
Ja sam isla doktoru i uzimala terapiju par meseci pa i godinu, dok se disbalans nije smirio
Evo, valjda ce se neko javiti, ko je uspeo sam da se izbori sa tim
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Stopicu, ne znam zasto pises, editujes, brises
Sta se desava?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Fri Nov 29, 2019 8:09 am Stopicu, ne znam zasto pises, editujes, brises
Sta se desava?
Zato što ne znam šta bih tačno rekao. Lomim se. Najviše me jebe ta zamisao da se "počastim" još jednom pred Novu godinu. Koji će mi k. Uhhh, jebeno. Vidiš, juče sam bio 50/50 sa tim. Danas recimo 80posto mene bi odustalo od toga, ali još postoji tih 20posto... Kad bih prelomio skroz da odustanem, bio bih najsrećniji...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Celo jutro, već dva sata se nerviram zbog toga. Odoh da jedem, pa da radim. Posao je meni trenutno najbolji ventil za izduvavanje. Mada i trening mi pomogne u ovakvim situacijama, a nije prvi put. Pisaću kasnije.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Fri Nov 29, 2019 8:38 am Celo jutro, već dva sata se nerviram zbog toga. Odoh da jedem, pa da radim. Posao je meni trenutno najbolji ventil za izduvavanje. Mada i trening mi pomogne u ovakvim situacijama, a nije prvi put. Pisaću kasnije.
Nema tu čašcavanja. Svi znamo, makar ja znam, a evo i Xaninog primera kako to moze da se skotrlja u par dana, nedelju dana pa i ceo mesec i više čašcavanja. I nema tu priče o varijantama ja sam drugačiji i samo kontroli i blablabla. Preseci to više i ne cimaj se sa tom mišlju. Lako je reci, treba biti karakter i prelomiti...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Dobro mi je sad, izduvah se fino. Krenuo da radim, sad pijem kafu na pauzi, jebi ga vrnuo sam se na dve kafe dnevno. :) Imam još posla, a posle ću da opičim trening.
Kako je kod vas? Jurke jesi ti dobar?
Xxxana je bila 4 dana na osmicama, ali se po njenom pisanju videlo da nije baš rešila. E sad, ona ga stavlja pod jezik, ja sam ga isključivo šmrkao. Sećam se u početku uzimanja bupa, dok sam još hteo da uzmem i dop, da recimo 3 dana ako sam šmrkao četvorku, šesticu, dop nije mogao da me uradi kako treba sigurno 4-5 dana posle bupa, ako ne i više, i ako za tih 4-5 dana nisam ništa pipao. I tako je kod mene tada bup potpuno izbacio dop, ali ne lezi vraže, počeh ja bup onda da uzimam i za posao, ne samo u slobodno vreme, i malo po malo se navukoh. Možda i kod nje bup izbaci dop. Ja mislim da on njoj bukvalno treba neko vreme. Ona je bila dugo na prevelikim dozama, i bilo joj je loše. Posle kad je smanjila, bila je ok, i mislim da ga je prerano izbacila, taman je počeo da joj radi pravi posao. Posle onog malog recidiva početkom juna što je imala, 3-4 dana, posle je bila baš ok, trebala je da se stabiliše na recimo 1mg, i da tako tera par meseci, a ne tako brzo da ga izbaci, još na bupu da krene na psihoterapije i tako to, ali ona nije uradila ni prvu i osnovnu stvar, samo što nam to nije pominjala. Nije raskrstila sa društvom u kome ima droge, a bez toga nema ništa. To je po meni nakon odluke najvažnija stvar.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Što se mene tiče, baš sam sad ok, i mislim da će me proći skroz taj trip da se ponovo razbijem. Ma pisaću, trebao sam pisati još početkom oktobra, kad sam počeo da se rovam. Prvo sam ja mislio na brzine, ali me je ono sutrašnje stanje odvratilo, jer bup nenormalno dobro sedne posle brzina, a ja se bupa, može se reći bojim "kao zmije šarene". Zašto? Zato što sam jedino na njega bio navučen, i zato što je tako jeftin, i radi tako dugo. Tako ja tim mojim genijalnim sistemom eliminacije dođoh do dopa. Uzeh ga kao što vam i rekoh pre 15-ak dana, sve sam ja normalno nastavio posle, samo se još tu noć kad sam bio stondirani moron javio trip da ja to ponovim još jednom u decembru, ali sam ćutao. Neću više ništa da prećutkujem, neću ni da serem puno, ali mi izgleda kao da polako prolazi taj trip, eto. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

U stvari, u koliko me to bude zajebavalo, kao mogao bih još jednom, ja ima da se zainatim, neću i gotovo. Ne treba mi ništa, dobro mi je, konačno sam može se reći normalan, i ima takav i da ostanem. Ne trebaju mi nikakva sranja.
Šta ima kod vas?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Fri Nov 29, 2019 6:12 pm U stvari, u koliko me to bude zajebavalo, kao mogao bih još jednom, ja ima da se zainatim, neću i gotovo. Ne treba mi ništa, dobro mi je, konačno sam može se reći normalan, i ima takav i da ostanem. Ne trebaju mi nikakva sranja.
Šta ima kod vas?
Ja uopste vise ne mislim da si ti ok!!
I mozes 100 postova pvdje napisati, pcelice , drvjece i cvijece, ja vidim da ti nisi ok.
I moras nesto da radis povodom toga...
Kazem ti, ne mozes me vise prevarit sa " lijepim " postovima...
Nesto subic ne stima... mora se nesto mijenjat!!
Post Reply