O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Wed Nov 20, 2019 5:33 pm Dva dana nema Subica, sad se vec plasim da nije sa Xxxanom🤔🤔🤔
Heheh, vidiš kako se ti brineš za mene. Ti si prava drugarica. ;) Evo jedan cmok. 😘

Ja sam skroz dobro.

A vi kako ste, šta radite? :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Wed Nov 20, 2019 10:39 pm
Ninocka wrote: Wed Nov 20, 2019 5:33 pm Dva dana nema Subica, sad se vec plasim da nije sa Xxxanom🤔🤔🤔
Heheh, vidiš kako se ti brineš za mene. Ti si prava drugarica. ;) Evo jedan cmok. 😘

Ja sam skroz dobro.

A vi kako ste, šta radite? :D
EO me budna, htjela sam da ispratim ovog Merkura u 00 00 h, da se ižljubimo bratski i da mu poželim sretan put, uz poruku " Samo pravo, brate moj, ne osvrći se u nazad "
E sad krece da se raspetljava, sve, veze, brakovi, nedoumice, papriologija posebno, kupovine, prodaja, itd...Sad nailazi period kada je sve jasno. ali ne lezi vraže... Toliko je jak uticaja Merkura bio, da sad treba minimum sedam dana od kad krene pravo, da stvari skroz legnu...
Eto...
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Ninocka post wrote: EO me budna, htjela sam da ispratim ovog Merkura u 00 00 h, da se ižljubimo bratski i da mu poželim sretan put, uz poruku " Samo pravo, brate moj, ne osvrći se u nazad "
E sad krece da se raspetljava, sve, veze, brakovi, nedoumice, papriologija posebno, kupovine, prodaja, itd...Sad nailazi period kada je sve jasno. ali ne lezi vraže... Toliko je jak uticaja Merkura bio, da sad treba minimum sedam dana od kad krene pravo, da stvari skroz legnu...
Eto...
Da znas, i meni je taj 20ti ovih dana bio na pameti, samo da prodje.... Nakamarila sam brdo papira za jedan posao, pa sve cekam taj 20ti da krenem sa pregovorima i ugovorom.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ala je toplo ljudi, bar kod mene. Kao da je Đurđevdan, a ne Aranđelovdan.

Srećna slava ako neko slavi! :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Thu Nov 21, 2019 12:17 pm Ala je toplo ljudi, bar kod mene. Kao da je Đurđevdan, a ne Aranđelovdan.

Srećna slava ako neko slavi! :)
e bukvalnoo....ali je kod nas Đurđevdan bio isti kao Aranđelovdan :D :D
Hvala Hvala :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Tue Nov 19, 2019 9:35 am
Nista spec se ne desava, osim da se nadam uspesnom sledecem vikendu, i lepljenju nikotinskih flastera

Videcemo....

Ekipa nam zaspala, kao medjedi smo kako dodje zima
Javi kako ti bude sa tim flasterima. Jeste da sam ja odložio ostavljanje duvana, zbog nestabilnosti koju sam imao, ali naravno da ne odustajem od bataljivanja pušenja, nego samo sam odložio malo, nek se slegne još malo situacija u mozgu.
Nisu ni flasteri za sad opcija za mene, ali baš me zanima kako će to ići kod tebe.
Xxxana poče ponovo i da puši zajedno sa dopom. Sjeba se devojka onako svetski. Jako mi je krivo zbog nje.
Evo stoti put ponavljam, valjda će se javiti uskoro. Baš je bila, bar po meni, dobar član ove naše ekipice. Svi ste mi baš dragi, i jednostavno mi nije sve jedno šta se dešava sa vama. Doslovno vas gledam kao prijatelje i saborce.
Eto i tebi Frajlita, koja si već stabilan apstinent, sam kenjao i javno i preko privatnih poruka zbog onih serokvela, jer znam da mogu baš da naškode čoveku.

Juriša, samo opušteno, i bez preteranog razmišljanja, i ako je moguće sa što manje lenčarenja. Proći će to stanje relativno brzo, a posle se tek pazi, da ne prođeš kao Xxxana.
Last edited by StopBup on Thu Nov 21, 2019 4:35 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Thu Nov 21, 2019 1:14 pm
StopBup wrote: Thu Nov 21, 2019 12:17 pm Ala je toplo ljudi, bar kod mene. Kao da je Đurđevdan, a ne Aranđelovdan.

Srećna slava ako neko slavi! :)
e bukvalnoo....ali je kod nas Đurđevdan bio isti kao Aranđelovdan :D :D
Hvala Hvala :D
E pa srećna ti slava draga Ninocka, slavila je još dugo u sreći, zdravlju i veselju. Sve vas ljubim, a đecu posebno poljubi od mene! :)
Evo i ja sam na slavi, strejt, popio jedno bezalkoholno pivo, a sad pijem sok. :) Jednostavno neću ni da pijem, jer mi je baš dobro strejt. :)
P.s. Drug me pitao da nisam bolestan, hahaha, zato što ne pijem. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Thu Nov 21, 2019 3:54 pm
Ninocka wrote: Thu Nov 21, 2019 1:14 pm
StopBup wrote: Thu Nov 21, 2019 12:17 pm Ala je toplo ljudi, bar kod mene. Kao da je Đurđevdan, a ne Aranđelovdan.

Srećna slava ako neko slavi! :)
e bukvalnoo....ali je kod nas Đurđevdan bio isti kao Aranđelovdan :D :D
Hvala Hvala :D
E pa srećna ti slava draga Ninocka, slavila je još dugo u sreći, zdravlju i veselju. Sve vas ljubim, a đecu posebno poljubi od mene! :)
Evo i ja sam na slavi, strejt, popio jedno bezalkoholno pivo, a sad pijem sok. :) Jednostavno neću ni da pijem, jer mi je baš dobro strejt. :)
P.s. Drug me pitao da nisam bolestan, hahaha, zato što ne pijem. :D
Mene to svaki put pitaju kada odbijem pice. Jesam li bolestan, fali li mi šta pa necu da nategnem. Dosadni su sa tim, ali valjda se podrazumeva da treba da se šljoka pa im čudno što necu...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Thu Nov 21, 2019 3:54 pm
Ninocka wrote: Thu Nov 21, 2019 1:14 pm
StopBup wrote: Thu Nov 21, 2019 12:17 pm Ala je toplo ljudi, bar kod mene. Kao da je Đurđevdan, a ne Aranđelovdan.

Srećna slava ako neko slavi! :)
e bukvalnoo....ali je kod nas Đurđevdan bio isti kao Aranđelovdan :D :D
Hvala Hvala :D
E pa srećna ti slava draga Ninocka, slavila je još dugo u sreći, zdravlju i veselju. Sve vas ljubim, a đecu posebno poljubi od mene! :)
Evo i ja sam na slavi, strejt, popio jedno bezalkoholno pivo, a sad pijem sok. :) Jednostavno neću ni da pijem, jer mi je baš dobro strejt. :)
P.s. Drug me pitao da nisam bolestan, hahaha, zato što ne pijem. :D
Dok ja napisa post ti svoj obrisa i nisam mogao da ga izbacim. Ludilo jedno, piši briši... Cccc
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Jurke wrote: Thu Nov 21, 2019 5:53 pm
Dok ja napisa post ti svoj obrisa i nisam mogao da ga izbacim. Ludilo jedno, piši briši... Cccc
Hahaha, evo brate sad sam obrisao dva posta. :D Ne kontam što ti to uvek komentarišeš.
Evo ja sam na primer video letos kad sam bio na moru kad je Ninocka obrisala jedan post, još je i mene pomenula u tom postu, pa nisam to komentarisao do sada. A sećam se kako je i glasio post. :)
Napišem nešto, pa posle skontam da je nepotrebno.
Inače, po prirodi sam logoreik... Pa se nekad "raspričam" bez veze. A to što napišem, niti koristi meni, niti nekom drugom, pa eto obrišem. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply