O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Nikad necu reci nikad jer opekao sam se previše puta, a težim ka tome da se ne slomim i zajebem. Za sada ide, nadam se i dalje ce...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Tue Nov 05, 2019 7:29 am tesis sebe jos danas, i necu nikad vise.....
A ozbiljno Frajla, šta bi po tebi trebao da kažem, makar za travu. Eto dunuh, preloše mi bilo, najgore do sad, nego šta da kažem, nego da neću nikad više. Hajde dobro, eto potrudću se da više ne dođem u takvu situaciju! Je l' tako ok? :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Tue Nov 05, 2019 10:50 am
Frajla wrote: Tue Nov 05, 2019 7:29 am tesis sebe jos danas, i necu nikad vise.....
A ozbiljno Frajla, šta bi po tebi trebao da kažem, makar za travu. Eto dunuh, preloše mi bilo, najgore do sad, nego šta da kažem, nego da neću nikad više. Hajde dobro, eto potrudću se da više ne dođem u takvu situaciju! Je l' tako ok? :D
Eeee Frajla, kako si ga lepo vaspitala :)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

...
Last edited by StopBup on Wed Nov 20, 2019 1:12 pm, edited 3 times in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Uh ljudi, osećam da je frka prošla. Ma ja sam majmun, početkom oktobra sam bio obećao sebi da ću se uraditi jednom ove jeseni, to vam nisam pričao, evo sad kažem, prećutao sam to, a bolje bi verovatno bilo da sam vam odmah rekao za to. Prvih 15-ak dana, nakon tog glupog obećanja sebi, sve je bilo ok, kao čekao sam priliku, samo je malo dimilo što bi se reklo, da bi nakon tih 15 prvih dana, dim malo, po malo, prerastao u vatru, koja je kulminirala u požar pušenjem trave, i to preko dana. Hehe, kako ja to slikovito objsnih. :D Nije moglo gore vreme da bude za travu. Sve u svemu, ja ću se potruditi maksimalno da je više ne pušim, i da se još više pazim raznih situacija. Ej, u 7 ujutru kad sam išao do prodavnice naletim na tog druga, koji mi je dao tu travu, on išao na pecanje. Još sam ja prvo bio odbio, a ovaj kao ma ekstra je, nećeš se smoriti, moraš probati, i ja konj uzmem, i krenem da je pušim oko 9 ujutru. Da bi oko podneva nastao fijasko u glavi...

Sad se osećam sve smirilo, šta ima kod vas? Ja sam i dalje smoren zbog Jovane, i željno očekujem da čujem neku vest, sa bilo kakvom promenom, naravno na bolje. Ako ne baš promenu da se desila , onda makar plan za naredne dane. Jovana piši šta god... Bar meni pomogne kad se istresem ovde na forumu...

Jurke, ti za sad guraš dobro čini mi se...
Frajla wrote: Tue Nov 05, 2019 7:29 am
Jurke wrote: Tue Nov 05, 2019 8:22 am
Frajla, Jurke, u koliko ste videli moj post koji sam obrisao, ne zamerite, bio je bez veze. Opisivao sam ono majmunsko stanje, tačnije opisivao sam neke moje majminske misli, koje su me skretale sa puta, a mogle su i nekog drugog da povuku gde ne treba.
Uh, evo mene prođoše ludaci, kako bi rekla Jovana, nadam se da će i nju uskoro. Imam još malo posla danas. Jedva čekam da to završim, pa da se strmopizdim u krevet...
Last edited by StopBup on Tue Nov 05, 2019 9:16 pm, edited 2 times in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Tue Nov 05, 2019 6:52 pm Uh ljudi, osećam da je frka prošla. Ma ja sam majmun, početkom oktobra sam bio obećao sebi da ću se uraditi jednom ove jeseni, to vam nisam pričao, evo sad kažem, prećutao sam to, a bolje bi verovatno bilo da sam vam odmah rekao za to. Prvih 15-ak dana, nakon tog glupog obećanja sebi, sve je bilo ok, kao čekao sam priliku, samo je malo dimilo što bi se reklo, da bi nakon tih 15 prvih dana, dim malo, po malo, prerastao u vatru, koja je kulminirala u požar pušenjem trave, i to preko dana. Hehe, kako ja to slikovito objsnih. :D Nije moglo gore vreme da bude za travu. Sve u svemu, ja ću se potruditi maksimalno da je više ne pušim, i da se još više pazim raznih situacija. Ej, u 7 ujutru kad sam išao do prodavnice naletim na tog druga, koji mi je dao tu travu, on išao na pecanje. Još sam ja prvo bio odbio, a ovaj kao ma ekstra je, nećeš se smoriti, moraš probati, i ja konj uzmem, i krenem da je pušim oko 9 ujutru. Da bi oko podneva nastao fijasko u glavi...

Sad se osećam sve smirilo, šta ima kod vas? Ja sam i dalje smoren zbog Jovane, i željno očekujem da čujem neku vest, sa bilo kakvom promenom, naravno na bolje. Ako ne baš promenu da se desila , onda makar plan za naredne dane. Jovana piši šta god... Bar meni pomogne kad se istresem ovde na forumu...

Jurke, ti za sad guraš dobro čini mi se...
Frajla wrote: Tue Nov 05, 2019 7:29 am
Jurke wrote: Tue Nov 05, 2019 8:22 am
Frajla, Jurke, u koliko ste videli moj post koji sam obrisao, ne zamerite, bio je bez veze. Opisivao sam ono majmunsko stanje, tačnije opisivao sam neke moje majminske misli, koje su me skretale sa puta, a mogle su i nekog drugog da povuku gde ne treba.
Uh, evo mene prođoše ludaci, kako bi rekla Jovana, nadam se da će i nju uskoro. Imam još malo posla danas. Jedva čekam da to završim, pa da se strmopizdim u krevet...
Opušteno, pročitao sam sva tri posta koja si pisao... 😋
Ja sam u nekoj depresiji, baš sam se izmračio danas. Dosada, umor... Supruga prekosutra poslom u inostranstvo na mesec dana, a ja sam sa decom i šljakom. Treba se izboriti sa tom situacijom...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Tamara86 »

Sta sam propustila? :D Hihihhihhhhhhh
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Tamara86 wrote: Wed Nov 06, 2019 6:42 pm Sta sam propustila? :D Hihihhihhhhhhh
Svašta je bilo. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Wed Nov 06, 2019 7:03 pm
Tamara86 wrote: Wed Nov 06, 2019 6:42 pm Sta sam propustila? :D Hihihhihhhhhhh
Svašta je bilo. :D
Ovde je rapsodija trenutno.
A ti brat moj obrisa silu postova. :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Jurke wrote: Wed Nov 06, 2019 7:06 pm
StopBup wrote: Wed Nov 06, 2019 7:03 pm
Tamara86 wrote: Wed Nov 06, 2019 6:42 pm Sta sam propustila? :D Hihihhihhhhhhh
Svašta je bilo. :D
Ovde je rapsodija trenutno.
A ti brat moj obrisa silu postova. :mrgreen:
Obrisa, jebi ga. :) Ma ne znam koji mi je ku*ac. Malko sam bio u ofsajdu... Sad ću malo da 'ladim pisanje. Valjalo bi mi... :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply