O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

yasujirozu wrote: Fri Nov 01, 2019 5:40 pm ninoslav ima takva iskustva - veoma je bila aktivna pre do li će rodit prvo dijete s 5 godina; a onda poslije svih osamnestoro

carica

https://www.youtube.com/watch?v=iVOmPgW_IVA
Nina jeste carica, i po meni, jako je gotivim, ali omašio si malo za decu. :D Imala je dvoje pre bupa, a kad se skinula sa bupa, rodila je još jedno. Pisala je o tome. Znači sad ima i jedno malecko, jaaaoooo što je to lepo, baš sam se sad raznežio! 8-) :!: 8-)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

StopBup wrote: Fri Nov 01, 2019 5:55 pm
yasujirozu wrote: Fri Nov 01, 2019 5:40 pm ninoslav ima takva iskustva - veoma je bila aktivna pre do li će rodit prvo dijete s 5 godina; a onda poslije svih osamnestoro

carica

https://www.youtube.com/watch?v=iVOmPgW_IVA
Nina jeste carica, i po meni, jako je gotivim, ali omašio si malo za decu. :D Imala je dvoje pre bupa, a kad se skinula sa bupa, rodila je još jedno. Pisala je o tome. Znači sad ima i jedno malecko, jaaaoooo što je to lepo, baš sam se sad raznežio! 8-) :!: 8-)
zpa, imali smo fine stvari

https://www.youtube.com/watch?v=ts2X08aiWow
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

yasujirozu wrote: Fri Nov 01, 2019 5:52 pm za mog jucu, da se ne ljuti

https://www.youtube.com/watch?v=X1hG3Yy-pwk
Niiiisaaam ja prznica. Opušteno brt moj.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Treba donijet zakon, kad se navrsi deset godina braka ili zajednickog zivota, moraju obije strane poci da ga " obnove". Ako ne podjes, ponisti se. Pola nas ne bi poslo😂😂

Yasu bre sto hoces, ti tri, ja tri!! Ja sam malo pobrkala, prvo radjala djecu, pa onda zavrsavala fax i jurila karijeru. Sve naopako.
Ustvari, i Jurac ima troje...
😂😂😂😂😂 jbt, a sve narkomani, a razmnozili seeeee!!!
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

Ninocka wrote: Fri Nov 01, 2019 8:03 pm a sve narkomani, a razmnozili seeeee!!!
ti si koman, ja fin
ljubim

https://www.youtube.com/watch?v=43FoxNefQ_Y
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Kad se pomenu porodica, Frajla je pisala da planira decu pre izvesnog vremena. Baš me zanima šta se dešava sa tim kod nje. :D Frajla ima dečka, biće uskoro svadba, hehe, pa nam Frajla neće više biti "Frala", nego "Frau". :D Baš bih se obradovao kad bi nam jednog dana rekla da je u blagoslovenom stanju. 8-) Ja tek dolazim sebi, heheh, dobro sam se setio da završim svoje ludovanje dok sam još mlad. Nadam se da ću se i ja uskoro zaljubiti, oženiti i imati decu. Tačnije, vrlo brzo ću raditi na tome. Opet se sad smorih zbog Jovane... :( :( :( Jovana šta ima, piši srećo!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Fri Nov 01, 2019 10:15 pm Kad se pomenu porodica, Frajla je pisala da planira decu pre izvesnog vremena. Baš me zanima šta se dešava sa tim kod nje. :D Frajla ima dečka, biće uskoro svadba, hehe, pa nam Frajla neće više biti "Frala", nego "Frau". :D Baš bih se obradovao kad bi nam jednog dana rekla da je u blagoslovenom stanju. 8-) Ja tek dolazim sebi, heheh, dobro sam se setio da završim svoje ludovanje dok sam još mlad. Nadam se da ću se i ja uskoro zaljubiti, oženiti i imati decu. Tačnije, vrlo brzo ću raditi na tome. Opet se sad smorih zbog Jovane... :( :( :( Jovana šta ima, piši srećo!
Nista ti promac ne mozeee
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Ninocka wrote: Fri Nov 01, 2019 11:00 pm [quote=StopBup post_id=147936 time=<a href="tel:1572642941">1572642941</a> user_id=13482]
Kad se pomenu porodica, Frajla je pisala da planira decu pre izvesnog vremena. Baš me zanima šta se dešava sa tim kod nje. :D Frajla ima dečka, biće uskoro svadba, hehe, pa nam Frajla neće više biti "Frala", nego "Frau". :D Baš bih se obradovao kad bi nam jednog dana rekla da je u blagoslovenom stanju. 8-) Ja tek dolazim sebi, heheh, dobro sam se setio da završim svoje ludovanje dok sam još mlad. Nadam se da ću se i ja uskoro zaljubiti, oženiti i imati decu. Tačnije, vrlo brzo ću raditi na tome. Opet se sad smorih zbog Jovane... :( :( :( Jovana šta ima, piši srećo!
Nista ti promac ne mozeee
[/quote]

Ali nista! Samo, nemam pojma kada sam pisala o deci i da li sam uopste?!?!
Pocinjem sebe preispitivati
Post Reply