O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Ako jednog dana budes imala djecu u sta sumnjam odgajaj ih u duhu da je laz ponekada nuzno zlo. Bas kak je mama postupala. Srecom da ima boga pa ne daje svima da imaju i odgajaju djecicu. Ima boga kazem.
A jel ti se zena nasmejala i na ovo sto si napisao?

E Liko, nisi ti “ mracan” covek, ti si zlo od coveka!

Verovatno ces me spomeniti kad se budes ispovedio u crkvi, ah da, ako priznas, sve ti se prasta! Horor jbt
Last edited by Frajla on Wed Oct 09, 2019 9:11 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 8:13 pm
licaninsasela wrote: Ako jednog dana budes imala djecu u sta sumnjam odgajaj ih u duhu da je laz ponekada nuzno zlo. Bas kak je mama postupala. Srecom da ima boga pa ne daje svima da imaju i odgajaju djecicu. Ima boga kazem.
A jel ti se zena nasmejala i na ovo sto si napisao?

E Liko, nisi ti “ mracan” covek, ti si zlo od covek!

Verovatno ces me spomeniti kad se budes ispovedio u crkvi, ah da, ako priznas, sve ti se prasta! Horor jbt
Strašno, jbt. Ne mogu da verujem. Prijavi ga bre, vidiš da je lud.
Last edited by StopBup on Wed Oct 09, 2019 9:05 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 8:58 pm [quote=Frajla post_id=147171 time=<a href="tel:1570644818">1570644818</a> user_id=12211]
licaninsasela wrote: Ako jednog dana budes imala djecu u sta sumnjam odgajaj ih u duhu da je laz ponekada nuzno zlo. Bas kak je mama postupala. Srecom da ima boga pa ne daje svima da imaju i odgajaju djecicu. Ima boga kazem.
A jel ti se zena nasmejala i na ovo sto si napisao?

E Liko, nisi ti “ mracan” covek, ti si zlo od covek!

Verovatno ces me spomeniti kad se budes ispovedio u crkvi, ah da, ako priznas, sve ti se prasta! Horor jbt
Strašno, jbt. Ne mogu da verujem. Prijavi ga bre, vidiš da je lud.
[/quote]

Ma nisam stigla citati sve, i sad mi zapalo za oko...
Mozemo se prepirati, ali vredjati i ovako nisko udarati, a pritome covek ima decu i ovako nesto izjavljuje!?!?!
Brrrrrrrr
Xano duso, jel se i sa ovim slazes?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Žao mi bre Xxxane, ona je sad verovatno nestabilna, pa se eto zakači kao na neku njegovu iskrenost, haha, zaboravljajući šta je sve i za nju pisao, čovek je definitivno lud, nije njegov problem samo droga.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 9:17 pm Žao mi bre Xxxane, ona je sad verovatno nestabilna, pa se eto zakači kao na neku njegovu iskrenost, haha, zaboravljajući šta je sve i za nju pisao, čovek je definitivno lud, nije njegov problem samo droga.
Procitala je ne brini ( odgovaram ti na post koji si obrisao)

Samo sto joj ego ne dozvoljava da reaguje. Ali kad se treba zenska osoba napasti, evo je odmah.

Xano, pozdravio te Yasu, sa temom o musko/zenskim odnosima;)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 9:20 pm
StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 9:17 pm Žao mi bre Xxxane, ona je sad verovatno nestabilna, pa se eto zakači kao na neku njegovu iskrenost, haha, zaboravljajući šta je sve i za nju pisao, čovek je definitivno lud, nije njegov problem samo droga.
Procitala je ne brini ( odgovaram ti na post koji si obrisao)

Samo sto joj ego ne dozvoljava da reaguje. Ali kad se treba zenska osoba napasti, evo je odmah.

Xano, pozdravio te Yasu, sa temom o musko/zenskim odnosima;)
Evo da podsetim šta je samo za nju pisao. Prvo čega se sećam je bilo letos, samo je Sanela obrisala te postove na onoj temi, jer su bili neprimereni. Bilo je nešto ovako:"Šta sad kao ćurka izigrava čednost, a šta je sve radila ranije.", nije napisao ali je aludirao na to kao karala se za dop, a sad glumi čednost, onda je pre neki dan pitao da li sado-mazo dodatno naplaćuje, ili ide u paketu, a kaže gleda je kao kćer, hahaha, čuj, koji 45-godišnjak gleda 31-godišnjakinju kao kćer, a pri tom je takođe bio napisao da kad se njegova kćer pojebe, da će se osećati kao da je kroz njega prošao kamion ku*ca, a Xxxanu je savetovao kad je bila u prvih 10 dana apstinencije, da naskoči na prvog na kog naiđe, pravi očinski savet.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Ja njegove postove redovno preletim jer su neizmjerno dugi i nepovezani. Ovo za frajlu sam uhvatila ( kako i ne bi kad mi je mentorica ) :D
A ovo sto Sub prepricava nisam nista.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 10:57 pm Ja njegove postove redovno preletim jer su neizmjerno dugi i nepovezani. Ovo za frajlu sam uhvatila ( kako i ne bi kad mi je mentorica ) :D
A ovo sto Sub prepricava nisam nista.
Ma lik je definitivno bolestan, ne pomaže njemu ni gudra ni apstinencija, može komotno da se obesi. Jeb'o mater, takvu morbidnost još nisam čuo da neko kaže jednoj ženi. Nego me još dodatno nervira što truje ovu Xxxanu, koja ja sad prilično labilna sa emocijama, pa ne doživljava baš sve kako treba, i prerano donosi neke zaključke, što je i razumljivo za njeno stanje, inače mislim da je na dobrom putu da se sredi, samo malo da spusti loptu...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote:
Ma lik je definitivno bolestan, ne pomaže njemu ni gudra ni apstinencija, može komotno da se obesi. Jeb'o mater, takvu morbidnost još nisam čuo da neko kaže jednoj ženi. Nego me još dodatno nervira što truje ovu Xxxanu, koja ja sad prilično labilna sa emocijama, pa ne doživljava baš sve kako treba, i prerano donosi neke zaključke, što je i razumljivo za njeno stanje, inače mislim da je na dobrom putu da se sredi, samo malo da spusti loptu...
Da, bolestan..
Cist primer u sta se covek moze pretvoriti bez nadzora doktora, Ali, ima leka za depresiju i psihoze, no njemu je draze da ga drugi trpe, tu igru ne igram
Da sve zna kako se predatavlja, vec bi sedeo kod doktora u ordinaciji
Nego sta vas briga za sve, bitno je da si se resio bupa/dopa/ cega vec, a sta posle?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Gde si Jurke, kako ide? Sta jos ima sem wc solje i nenormalnog mokrenja. :D Ne zameri, ali ja sam skoro uvek i za salu. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply