O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Jurke wrote: Wed Oct 09, 2019 3:04 pm Frajla da znaš samo da kuckam ovo a u glavi mi je magla koju si pominjala, odmah si mi pala na pamet.
Drzite mi palčeve, trebace mi... Osecam da me trese sve jače muka...
razbistrice se, samo budi strpljiv i drzim ti palceve do nebe
Samo guraj, dan po dan
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Jurke wrote: Wed Oct 09, 2019 3:04 pm Frajla da znaš samo da kuckam ovo a u glavi mi je magla koju si pominjala, odmah si mi pala na pamet.
Drzite mi palčeve, trebace mi... Osecam da me trese sve jače muka...
Držimo palčeve buraz, samo napred! Ne posustaj!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 1:36 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 1:21 pm
StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 1:12 pm
Koji si ti licemer. Ne znam da li si primetio, ali ti si prvi počeo da napadaš, i celu ovu priču si ti pokrenuo. Sad joj još govoriš kako joj niko još od nas nije pomogao, što apsolutno nije tačno, ona je i sama to priznala. Ti prvi ovde praviš razdore, možda svesno, možda nesvesno. Svi smo mi lažljivi, ti si jedini iskren. Kažeš gledaš je kao kćer, a kažeš joj da se pojebucne sa prvim na koga naleti... Nisi dobar trenutno, nisi...
Ispravi me i reci mi tko joj je pomogao. Pomogla si je sama jer da je slusala druge sad bi cura bila jos na subu. Zato ne trkeljaj kad te niko nije ni spomenio.
Ti si jednostavno predobar i naivan i zato se ekipa i sprda toliko s tobom. Stopic peskic toplic..neznam koji ti nadimak sve ekipa nije dala i sprdala se na tvoj racun.
Kako za Anu ovo se odnosi i na Juricu. Da je i dalje sluso da se treba polagano skiniti i dalje bi bio na subu. Zato Sb ne drobi o necemu sta ni tebi nije jasno a kad skuzis da si ovdje uglavnom predmet zajebancije okrenit ces vrlo brzo plocu. Jedino ako uzivas u svim tim "zdravim" podjebancijama. Priznajem da sam se i ja zanio u svemu tome i evo isprika. Drugima nemam namjeru ni pod razno jer ima tu previse zloce i samoljublja. Sad si me mozda razumio. Samo si zamisli da je slucajno frajla ili nina na tvom mjestu i da se njih tako jebavalo u zdrav mozak. Joj joj Sb. Mada je to njima jako simpaticno i slatko nekog tako zvati samo kako bi one reagirale da se njih tako jebavalo.
Kako ja nisam primetio da me neko jebe u zdrav mozak? Meni je ovde baš fino. Šta, treba da mi smeta što me zovu "Stopić" i "Subić", zašto bi mi smetalo, ne smeta mi, baš mi se sviđa. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 12:54 pm
StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 12:33 pm
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:11 pm O kakvom razumevanju ti pricas? Sazaljenje i ostale price.. Pricam sta ne bih volela meni da se desi i da mi je lakse prihvatiti coveka sa manama, nego duuuum!
Frajla,ako slucajno u sali bude nekad takva tema - ti se namrsti, nemo’ da zaboravis
Aj ti srećo sa mnom, evo ti znaš moje mane, a znam ja i tvoje, pa pičimo napred zajedno! ;)
A sladakk si skroz, ima jos zivota u tebi bravo. Aj povedi je kumim te bogom, da nam se vrati cila i nasmijana!!!
Ma ne vredi, Lika definitivno loše deluje na nju, pa više ni sa kim od nas nije dobra. Jbg, takva tura. Baš smo se dobro slagali svi, dok on nije počeo neprimereno da se ponaša prema nekima ovde. Ne mislim da je loš čovek, ali mislim da ima još problema u glavi sem same droge, nije njemu lako...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 5:29 pm
Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 12:54 pm
StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 12:33 pm

Aj ti srećo sa mnom, evo ti znaš moje mane, a znam ja i tvoje, pa pičimo napred zajedno! ;)
A sladakk si skroz, ima jos zivota u tebi bravo. Aj povedi je kumim te bogom, da nam se vrati cila i nasmijana!!!
Ma ne vredi, Lika definitivno loše deluje na nju, pa više ni sa kim od nas nije dobra. Jbg, takva tura. Baš smo se dobro slagali svi, dok on nije počeo neprimereno da se ponaša prema nekima ovde. Ne mislim da je loš čovek, ali mislim da ima još problema u glavi sem same droge, nije njemu lako...
Za to postoji terapija, ali je lakse traziti razumevanje i da mu se sklanja u tim fazana

Vas
Dr. Mr. Primarius. Doz
Frajla aka Frajlita aka Fracka
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 5:19 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 1:36 pm [quote=licaninsasela post_id=147153 time=1570620119 user_id=13380
Kako ja nisam primetio da me neko jebe u zdrav mozak? Meni je ovde baš fino. Šta, treba da mi smeta što me zovu "Stopić" i "Subić", zašto bi mi smetalo, ne smeta mi, baš mi se sviđa. :D
E zamisli tako te zovemo, gle cuda nik ti na forumu Stop Bup !! Jako cudno!!
😂😂😂😂
Nego sve cijeli dan razmisljam o ovom Jurketu
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 5:50 pm [quote=StopBup post_id=147163 time=<a href="tel:1570634351">1570634351</a> user_id=13482]
[quote=licaninsasela post_id=147154 time=<a href="tel:1570620986">1570620986</a> user_id=13380]
[quote=licaninsasela post_id=147153 time=<a href="tel:1570620119">1570620119</a> user_id=13380
Kako ja nisam primetio da me neko jebe u zdrav mozak? Meni je ovde baš fino. Šta, treba da mi smeta što me zovu "Stopić" i "Subić", zašto bi mi smetalo, ne smeta mi, baš mi se sviđa. :D
E zamisli tako te zovemo, gle cuda nik ti na forumu Stop Bup !! Jako cudno!!
😂😂😂😂
Nego sve cijeli dan razmisljam o ovom Jurketu
[/quote]

Ninoslave, on je od danas Stopina
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 5:50 pm
StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 5:19 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 1:36 pm [quote=licaninsasela post_id=147153 time=1570620119 user_id=13380
Kako ja nisam primetio da me neko jebe u zdrav mozak? Meni je ovde baš fino. Šta, treba da mi smeta što me zovu "Stopić" i "Subić", zašto bi mi smetalo, ne smeta mi, baš mi se sviđa. :D
E zamisli tako te zovemo, gle cuda nik ti na forumu Stop Bup !! Jako cudno!!
😂😂😂😂
Nego sve cijeli dan razmisljam o ovom Jurketu
Upravo bezim iz kuce da provetrim nerve malo pored reke.
U kuci je ko u košnici i počinjem da rezim zato bezim...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 6:12 pm

Ninoslave, on je od danas Stopina
Zajebi, hoću da budem Stopić! Hahahaha. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 5:50 pm

E zamisli tako te zovemo, gle cuda nik ti na forumu Stop Bup !! Jako cudno!!
😂😂😂😂
Nego sve cijeli dan razmisljam o ovom Jurketu
Teška povreda časti, hahahah. :D

Evo ga Jurke, javio se, dobar je još... :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply