O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:19 pm
Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 12:16 pm
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:02 pm


Zavrtela, hvataj Frajlu da ne padne,cuj hvataj,lezi da udari o tebe, ono uvlakusq do bola,da li ti se misljenje ikada razlikovalo od njenog?
Pa jbg ne mogu protiv sebe, tj budi protiv Frajle, da bi dosao do izrazaja na forumu.
P. S. Pitaj suba, on je sve prostudirao, Frajla i ja imamo najmanje komunikacije na forumu. Ali kapiram te, isto je i meni bila iritantna njena snaga, dok sam bila slaba. Polako, shvatices i ti.
E milo mi je vala ako si se istresla danas, pomaze ovaj forum.
:D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:11 pm O kakvom razumevanju ti pricas? Sazaljenje i ostale price.. Pricam sta ne bih volela meni da se desi i da mi je lakse prihvatiti coveka sa manama, nego duuuum!
Frajla,ako slucajno u sali bude nekad takva tema - ti se namrsti, nemo’ da zaboravis
Aj ti srećo sa mnom, evo ti znaš moje mane, a znam ja i tvoje, pa pičimo napred zajedno! ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 12:28 pm
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:19 pm
Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 12:16 pm

Pa jbg ne mogu protiv sebe, tj budi protiv Frajle, da bi dosao do izrazaja na forumu.
P. S. Pitaj suba, on je sve prostudirao, Frajla i ja imamo najmanje komunikacije na forumu. Ali kapiram te, isto je i meni bila iritantna njena snaga, dok sam bila slaba. Polako, shvatices i ti.
E milo mi je vala ako si se istresla danas, pomaze ovaj forum.
:D
Iritantna njena snaga? Ova izjava ide u korist tvom plitkom nacinu razmisljanja
Frajla, a za razliku od tebe i bez obzira na nesuglasice ,ima svoj stav i misljenje, ti to posle overqvas, potpisujes i.t.d.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 12:05 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 11:53 am [quote=Frajla post_id=147110 time=<a href="tel:1570607524">1570607524</a> user_id=12211]
[quote=StopBup post_id=147108 time=<a href="tel:1570604790">1570604790</a> user_id=13482]
Moj stav je da o tome treba ćutati. Niko ne treba da zna da smo imali problem sa drogom. Frajla njega ne laže, i ne živi u lažima, ona ima svoju tajnu, zažto bi mu to rekla? Laž i tajna nije isto. To treba kriti kao zmija noge! Ja sam na moru letos bio malo sa nekom baš dobrom curicom. Čuj da joj kažem da sam bio navučen na zamenu za heroin, fuj, i sam se sebi gadim zbog toga, zgadio bih se verovatno i njoj, i zna se da postoje i razne predrasude oko toga. To jednostavno nije za pokazivanje, nego za kriti. Reci Like života ti, zašto bi Frajla trebala to da kaže svom partneru? To je po meni kukavički, to je kao da tražiš neko dodatno razumevanje, i kao da nisi spreman za uvek da završiš sa drogom.
P.s. Frajla njega ne laže, nije on nju pitao da li je bila narkomanka, ona samo čuva svoju tajnu, koju i treba čuvati. Možda nekad i oseti potrebu da mu to kaže, ali to po meni u opšte nije pod moranje. Drugo, ne glumi ona osobu koja nema veze sa drogom, ne krije da hoće da zapali travu, ali gde će mu pominjati dop, zašto bi mu pominjala?
Možda je tebi lakše što tvoja žena zna, ali ti nikako da shvatiš da nismo svi isti. Pominjao si pre par postova neki mrak. Ako si ti u mraku i mračan, zašto misliš da smo svi? Evo mene je prošao mrak nakon nedelju dana apstinencije, čim sam shvatio da će mi ići ostavljanje bupa i da nije toliko strašno kao što sam se pribojavao. Nakon mesec dana, već mi je bilo super, počeo sam da osećam pravi život, i normalnog čoveka u sebi, i shvatio totalni apsurd mog ranijeg života.
Alooo manipulacija vrhunska

Napravio situaciju da svi kod kuce moraju imati razumevanje za njegove gluposti i recidive
“ pomoc u oporavku jbt”, svi igraju po njegovom ahahahah haos jbt
I o kojim ti glupostima i recidivima pricas. Ja ne krijem da sam bio pao. I sta sad? Boze dragi sto si ohola i glupa osoba. Pa da to se tebi ne moze dogoditi jer si nedodirljiva. A tvoje lazi i neiskrenost ce te pokopati jer se to sakrit ne moze.
[/quote]

Al te muci moja “ nedodirljivost”, ili te muci moje drzanje stvari pod kontrolom u svome zivotu, a na kojima bi ti trebao da poradis, ja nemam u planu u skorije vreme da padam kako statistike kazu. To ti je Sanela odavno rekla

I da se razumemo ne pricamo mi o proslim padovima, nego ti ne krijes da neces pasti i to uskoro, ne zbog statistika ni ne znam cega, nego zbog tvoje slavosti, i svake godine se navuces god kuce od dosade pa se skidas na brodu.
Rekoh ti poradi na sebi, a vredjanje ostavi za svoju kucu
[/quote]
Vrlo mi je milo sto ti znas da cu ja pasti. I to uskoro. Lazima drzis kontrolu nad zivotom. Bravo. Nema dalje od ovoga. Iz aviona se vidi tvoja nesigurnost u zivot i jedina zadovoljstina ti je u ove cetiri godine visiti tu na forumu i palamuditi dankijima kako si se na pravi nacin skinila. Skinila si se samo sa suba a mozak osto onaj danki u punom sjaju koji ne prihvaca tude misljenje. Jadno do bola. Okruzena si ovdje sa dvoje troje poslusnika i to ti je glavna hrana za tvoj ego. Evo sad mogu samo da cekam ko ce prvi napasti. Gadna ste ekipa moram priznati
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 12:19 pm
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:11 pm O kakvom razumevanju ti pricas? Sazaljenje i ostale price.. Pricam sta ne bih volela meni da se desi i da mi je lakse prihvatiti coveka sa manama, nego duuuum!
Frajla,ako slucajno u sali bude nekad takva tema - ti se namrsti, nemo’ da zaboravis
Ne mrstin se nikada, rekla sam ti da mi je zao botox da sjebem
Znaci i izvana si cijela plasticna i lazna. Strahota.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 12:27 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 12:24 pm
Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 12:16 pm

Nemoc ne iskaljujem po drugima, tvojim princiom.ti si taj koji se kacis, ali rekoh ti jos jednom, svaki put cu ti odgovoroti, neces me svojim vredjanjima i budalastinama skrenuti sa puta
Istina zna boliti. Pogotovo kad to cujes od mene. Nisam ja ovdje neki tvoj poslusnik koji ce zapljeskati na svaku tvoju izgovorenu pizdariju. Svakom loncu si poklopac a sama nemas kapacitet cuti kritiku upucenu tebi.
Pogotovo kad to cujem od tebe?
A ko si ti meni? Jedan u nizu koji se nije izborio za sebe ali se bori za mene
Wtf?!?!?!
Mislim da bih se prije objesio nego trazio pomoc od neiskrene i zle osobe ko sta si ti. Naravno da mi ne pada napamet da se borim za tebe. Volim citati kako se ovdje proseravas i pametujes i to mi ulijeva nadu da ima puno redardiranijih ljudi nego sam mislio da ima. Ako jednog dana budes imala djecu u sta sumnjam odgajaj ih u duhu da je laz ponekada nuzno zlo. Bas kak je mama postupala. Srecom da ima boga pa ne daje svima da imaju i odgajaju djecicu. Ima boga kazem.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 12:33 pm
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:11 pm O kakvom razumevanju ti pricas? Sazaljenje i ostale price.. Pricam sta ne bih volela meni da se desi i da mi je lakse prihvatiti coveka sa manama, nego duuuum!
Frajla,ako slucajno u sali bude nekad takva tema - ti se namrsti, nemo’ da zaboravis
Aj ti srećo sa mnom, evo ti znaš moje mane, a znam ja i tvoje, pa pičimo napred zajedno! ;)
A sladakk si skroz, ima jos zivota u tebi bravo. Aj povedi je kumim te bogom, da nam se vrati cila i nasmijana!!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:07 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 11:58 am
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 10:50 am Kako Frajla izvrces sustinu, samo zato sto ti ne odgovqra,kazes nije u redu pripremiti nekog na recidive, ali ti je u redu da potpuno sokiras nekoga..
Lazni ideali na prvom mestu, budite samo ono sto mislite da se drugima dopada..
Prva volim da znam na cemu sam, nikad ne bih volela da vec izgradjeno i misljenje i zivot pobije neka takva ili slicna stvar,osecaj je bedan, ali nemate brige o tome posto sebe stavljate u prvi plan..
Zna ona to ane jako dobro. Zato i serucka i napada zbog svoje nemoci. Tesko je samom sebi priznati da lazes nekome s kime zivis. I jos k tome uvijek u strahu da te netko ne prepozna i ne prokaze dragoj osobi. A sta onda napravit uz tolike godine laganja? Temelj svake veze je iskrenost pa kakva ona bila
Bravo liko, najteze je biti iskren
Ej Ane ma pusti licemjere. Teraj ti samo po svome a to se pokazalo ispravno. Nitko ti od njih nije sekunde pomogao. Znaci ovo ti nije potrebno da te tu neki jebivjetri jebu sad kad si ok. I naivna si bila sto si se dala navuci pricati njima o svojoj intimi. No nema veze. Sam da te pozdravim jer ocekujem sad atak od njoj slicnih kao i od sanele koja bi me mogla zatvoriti da se oslobodi prostor za pricanje pizdarija i pisanje uz vjetar. Budi pozdravljena. I jurke takoder.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Hvala vam sto ste me podsjetili da sam na forumu narkomanija.ba , ja se zaboravim!!
Je li realno da ste toliko oboje nestabilni toliko, da ne bataljujete, a sad da vas covjek pita zbog cega, zapitali bi se!!
Licanine, ovo sto pises... povraca mi se!!
Ti Xxxana, ka iz spanske serije da si izlecela!!

Ajte adio, vidimo se kad se smirite!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 1:01 pm
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:07 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 11:58 am
Zna ona to ane jako dobro. Zato i serucka i napada zbog svoje nemoci. Tesko je samom sebi priznati da lazes nekome s kime zivis. I jos k tome uvijek u strahu da te netko ne prepozna i ne prokaze dragoj osobi. A sta onda napravit uz tolike godine laganja? Temelj svake veze je iskrenost pa kakva ona bila
Bravo liko, najteze je biti iskren
Ej Ane ma pusti licemjere. Teraj ti samo po svome a to se pokazalo ispravno. Nitko ti od njih nije sekunde pomogao. Znaci ovo ti nije potrebno da te tu neki jebivjetri jebu sad kad si ok. I naivna si bila sto si se dala navuci pricati njima o svojoj intimi. No nema veze. Sam da te pozdravim jer ocekujem sad atak od njoj slicnih kao i od sanele koja bi me mogla zatvoriti da se oslobodi prostor za pricanje pizdarija i pisanje uz vjetar. Budi pozdravljena. I jurke takoder.
Krenilo je Ane. Nije se trebalo dugo cekati. Drz se i ojebi vise ovo jer ti nije potrebno.
Post Reply