O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Sun Oct 06, 2019 9:06 am Nisu najavili ovu kišu, ja planirao da idem na Frušku goru da prepešačim 20-ak km, plan "b" nisam imao, moram sad da ga smislim...
Spusti se ka centralnom delu zemlje, tu je još uvek vedro...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Koliko sam se promenio, hehe. Pre, mnogo pre, znači i pre bupa, kad je naleteo iznenada ovako skrnav dan, u glavnom sam išao da završim neku šemu, a sada idem da završim knjigu. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Jurke wrote: Sun Oct 06, 2019 9:23 am
StopBup wrote: Sun Oct 06, 2019 9:06 am Nisu najavili ovu kišu, ja planirao da idem na Frušku goru da prepešačim 20-ak km, plan "b" nisam imao, moram sad da ga smislim...
Spusti se ka centralnom delu zemlje, tu je još uvek vedro...
Hahaha plan b, kad je vec resio
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Sun Oct 06, 2019 9:28 am Koliko sam se promenio, hehe. Pre, mnogo pre, znači i pre bupa, kad je naleteo iznenada ovako skrnav dan, u glavnom sam išao da završim neku šemu, a sada idem da završim knjigu. :D
Dosada je zlo, prazne ruke treba zaposliti u tim momentima... ja sada recimo uzivam u kisnim i tmurnim danima, a pre sam ganjala nesto samo da mi dan prodje

Stopicu ti si svestan svega i cini mi se veoma oprezan, ne guras sve pod tepih i svaku zamku vesto izbegnes! Bravo bravo....

Ovde kisa lije dva dana, nocas ja taxijem kuci i krene spiku vozac, i jedva prica jeboteeeee raaaaaazvlaci, stond
najgori!! Ja reko: drajver, nije problem da ja vozim a ti da odmoris malo, ja sam razumna zena :) haos

Jurke, u napada!
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Sun Oct 06, 2019 9:28 am Koliko sam se promenio, hehe. Pre, mnogo pre, znači i pre bupa, kad je naleteo iznenada ovako skrnav dan, u glavnom sam išao da završim neku šemu, a sada idem da završim knjigu. :D
Pripremi i plan c, cisto da ti se nadje ahahahha
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Frajla wrote: Sun Oct 06, 2019 10:01 am
StopBup wrote: Sun Oct 06, 2019 9:28 am Koliko sam se promenio, hehe. Pre, mnogo pre, znači i pre bupa, kad je naleteo iznenada ovako skrnav dan, u glavnom sam išao da završim neku šemu, a sada idem da završim knjigu. :D
Dosada je zlo, prazne ruke treba zaposliti u tim momentima... ja sada recimo uzivam u kisnim i tmurnim danima, a pre sam ganjala nesto samo da mi dan prodje

Stopicu ti si svestan svega i cini mi se veoma oprezan, ne guras sve pod tepih i svaku zamku vesto izbegnes! Bravo bravo....

Ovde kisa lije dva dana, nocas ja taxijem kuci i krene spiku vozac, i jedva prica jeboteeeee raaaaaazvlaci, stond
najgori!! Ja reko: drajver, nije problem da ja vozim a ti da odmoris malo, ja sam razumna zena :) haos

Jurke, u napada!
Jurke cvokoce pored bubnjare i meša ajvar... 😂
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Jurke wrote: Sat Oct 05, 2019 10:33 pm
licaninsasela wrote: Sat Oct 05, 2019 10:14 pm
xxxana wrote: Sat Oct 05, 2019 8:11 pm Vidi Sb, ne zanima me,ja sam ocekivala mnogo gore, sad koliko sta traje,stvarno mi nije prioritet, shvatam da sam gresila sto sam se opterecivala takvim stvarima dok sam planirala skidanje, pa i sprovedenim studijama,ma bezi..
Zajebi opterecivanje, studije, kurce, palce Ane. Zivi zivot i ne daj se uvuci u te post danki folove.
Zato cu ti ja Liko reci da mi je danas prvi dan posle dugog niza da nisam uzeo bup ili bilo šta drugo, a javim se za jedno petnaestak do mesec da referišem kako ide. Idemo na suvo pa šta bude...
Svaka cast Jurke. Moram ti rec da si sad stvarno zaokupio moju paznju.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sun Oct 06, 2019 10:45 am
Jurke wrote: Sat Oct 05, 2019 10:33 pm
licaninsasela wrote: Sat Oct 05, 2019 10:14 pm

Zajebi opterecivanje, studije, kurce, palce Ane. Zivi zivot i ne daj se uvuci u te post danki folove.
Zato cu ti ja Liko reci da mi je danas prvi dan posle dugog niza da nisam uzeo bup ili bilo šta drugo, a javim se za jedno petnaestak do mesec da referišem kako ide. Idemo na suvo pa šta bude...
Svaka cast Jurke. Moram ti rec da si sad stvarno zaokupio moju paznju.
Hvala brate na podršci. Ja sam na suvo samo i uspevao da se okanem nekih priča. Ranije sam se iz nekih glupih razloga navracao (nisam rasčistio sa sobom tada) , ali sada guram do kraja...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Jurke wrote: Sun Oct 06, 2019 10:51 am
licaninsasela wrote: Sun Oct 06, 2019 10:45 am
Jurke wrote: Sat Oct 05, 2019 10:33 pm

Zato cu ti ja Liko reci da mi je danas prvi dan posle dugog niza da nisam uzeo bup ili bilo šta drugo, a javim se za jedno petnaestak do mesec da referišem kako ide. Idemo na suvo pa šta bude...
Svaka cast Jurke. Moram ti rec da si sad stvarno zaokupio moju paznju.
Hvala brate na podršci. Ja sam na suvo samo i uspevao da se okanem nekih priča. Ranije sam se iz nekih glupih razloga navracao (nisam rasčistio sa sobom tada) , ali sada guram do kraja...
Kad se covjek na suvo skine onda to zna i cijeniti. Nece bit ni upola zajebano kak neko misli da je.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sun Oct 06, 2019 11:33 am
Jurke wrote: Sun Oct 06, 2019 10:51 am
licaninsasela wrote: Sun Oct 06, 2019 10:45 am

Svaka cast Jurke. Moram ti rec da si sad stvarno zaokupio moju paznju.
Hvala brate na podršci. Ja sam na suvo samo i uspevao da se okanem nekih priča. Ranije sam se iz nekih glupih razloga navracao (nisam rasčistio sa sobom tada) , ali sada guram do kraja...
Kad se covjek na suvo skine onda to zna i cijeniti. Nece bit ni upola zajebano kak neko misli da je.
Pa to, i guram muku neko vreme, a onda cenim to što sam uradio kada na bolje krene.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Post Reply