O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Oct 05, 2019 7:33 pm
licaninsasela wrote: Sat Oct 05, 2019 6:44 pm
StopBup wrote: Sat Oct 05, 2019 6:19 pm

Zato što pre drogiranja nikad nisam imao takvo stanje, a i naglasio sam da to nije samo bup, nego 18 godina pijenja i drogiranja, a poslednjih 5 sam bio navučen na bup, i to isključivo šmrkanje, verovatno 8mg dnevno u proseku. Znam ja da ima dana kad nisi baš kako treba, ali ovo sad je malo drugačije, jednostavno osećam. Ti si uzimao 1mg dva meseca pod jezik, to je neuporedivo manje vremena nego što sam ja šmrkao i to mnogo veće količine. Bilo mi je pre 20-ak dana slično, evo sad se ponovilo, ali već sad je prilično popustilo.
Glupost. Kakve veze ima vrijeme i kolicina kao i vrsta i kako si je uzimao kako se trenutno osjecas. Dok si se drogiro bio se pokriven njome i emocije su bile zatomljene. Sada se napokon osjecas kao svako ko se ne drogira i osjecaji emocije kao i zivci rade i osjecas ih kako treba. Tako je svakom zivom bicu koji nema i nije imao potrebu za drogom. Jebote esbe...
Tacno tako, najjace mi je kad posle 7-8 meseci pripisu stanje bupu,jer je bup neispitan lek, a droga kao jeste? Nista od toga nije ispitano do kraja, niti ima na kome da bude,jer na coveku biti ne moze..I meni je to neverovatno,ispade da je bup najgori od svega..
Kenjaš mala. Podržavaš svog tata Liku. :D 3 do 6 meseci treba psihi da se oporavi posle bupa. Daleko od toga da je najgori od svega, ali isto tako i ubedljivo najduže mu traje dejstvo, kriza i stanje posle krize, do duše sve je verovatno blaže, ali traje duže.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Ibrica bojkotuje kucicu :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Oct 05, 2019 7:52 pm Tacno je da sve ima nekih posledica, ali ljudi nisu str. godinama i uz bup pozele to da postanu i kad postanu ne valja bup,ali dobro, svako ima prava na svoje misljenje i normalno je da se misljenja ne slazu, ja pratim sebe i kraj.. A ti Sb se mnogo oslanjas na primere drugih
Pominjem primere drugih, ne oslanjam se previše. Postoji i neka statistika. A ja sam i rekao da to nije samo od bupa.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sat Oct 05, 2019 7:57 pm
xxxana wrote: Sat Oct 05, 2019 7:33 pm
licaninsasela wrote: Sat Oct 05, 2019 6:44 pm

Glupost. Kakve veze ima vrijeme i kolicina kao i vrsta i kako si je uzimao kako se trenutno osjecas. Dok si se drogiro bio se pokriven njome i emocije su bile zatomljene. Sada se napokon osjecas kao svako ko se ne drogira i osjecaji emocije kao i zivci rade i osjecas ih kako treba. Tako je svakom zivom bicu koji nema i nije imao potrebu za drogom. Jebote esbe...
Tacno tako, najjace mi je kad posle 7-8 meseci pripisu stanje bupu,jer je bup neispitan lek, a droga kao jeste? Nista od toga nije ispitano do kraja, niti ima na kome da bude,jer na coveku biti ne moze..I meni je to neverovatno,ispade da je bup najgori od svega..
Kenjaš mala. Podržavaš svog tata Liku. :D 3 do 6 meseci treba psihi da se oporavi posle bupa. Daleko od toga da je najgori od svega, ali isto tako i ubedljivo najduže mu traje dejstvo, kriza i stanje posle krize, do duše sve je verovatno blaže, ali traje duže.
I posle dopa si u down-u,to nije nista strano
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Dobri dani, loši dani, sve je to relativno, ovo nije bio loš dan, ovo je bila nagla promena zaspoloženja, počela sinoć, potrajala do pre nekih dva sata. Sada mi je stvarno dobro, prošlo je.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

xxxana wrote: Sat Oct 05, 2019 7:54 pm Ma kakva svadja..
Nego sta li je sa Jurketom?
Tu sam ja, pratim ove filozofije i studije o post traumatskim stanjima korisnika bupa i ostalih opijata i narkotika... :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Sat Oct 05, 2019 8:07 pm Dobri dani, loši dani, sve je to relativno, ovo nije bio loš dan, ovo je bila nagla promena zaspoloženja, počela sinoć, potrajala do pre nekih dva sata. Sada mi je stvarno dobro, prošlo je.
Bitno da je prošlo i da je to prošlo bez pokrivanja...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Oct 05, 2019 7:59 pm Ibrica bojkotuje kucicu :D
Moraće Lika jednu noć sa Ibricom u kućicu, da se pas oslobodi, vezao se jako za Liku, jbg. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Jurke wrote: Sat Oct 05, 2019 8:09 pm
xxxana wrote: Sat Oct 05, 2019 7:54 pm Ma kakva svadja..
Nego sta li je sa Jurketom?
Tu sam ja, pratim ove filozofije i studije o post traumatskim stanjima korisnika bupa i ostalih opijata i narkotika... :mrgreen:
Jesi bolje, na kojoj j si dozi, nadam se da si izbacio ostala govna...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Vidi Sb, ne zanima me,ja sam ocekivala mnogo gore, sad koliko sta traje,stvarno mi nije prioritet, shvatam da sam gresila sto sam se opterecivala takvim stvarima dok sam planirala skidanje, pa i sprovedenim studijama,ma bezi..
Post Reply