O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

sanela wrote: Fri Aug 30, 2019 3:09 pm Pozdrav s mora i od mene :mrgreen:
Ne možete samo vi ići na more, moram se i ja odmoriti. :D :D :D
samo za mistresu:
https://www.youtube.com/watch?v=8r31DFrFs5A
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Fri Aug 16, 2019 1:59 am
Sto si u horoskopu subic..
Jako mi se svidja kako zapazas..
Ej Ninče evo oslobodih se, onda kad si me pitala šta sam u horoskopu sam bio istrpovan, držao me jako onaj post akutni sindrom krize, pa sam se tripovao da me kao neko ne prepozna, hahahaha. Ribe sam u horoskopu, a ti si vodolija je l' tako? :D Znači starija si od mene godinu i koji dan, jer smo oboje rođeni početkom godine, samo ti jednu godinu ranije. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Sat Sep 21, 2019 5:08 pm
Ninocka wrote: Fri Aug 16, 2019 1:59 am
Sto si u horoskopu subic..
Jako mi se svidja kako zapazas..
Ej Ninče evo oslobodih se, onda kad si me pitala šta sam u horoskopu sam bio istrpovan, držao me jako onaj post akutni sindrom krize, pa sam se tripovao da me kao neko ne prepozna, hahahaha. Ribe sam u horoskopu, a ti si vodolija je l' tako? :D Znači starija si od mene godinu i koji dan, jer smo oboje rođeni početkom godine, samo ti jednu godinu ranije. :)
Nee, skorpija!! Pa tako se slatko ismijah i lican ne moze s mirom pa to ti je!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Mon Sep 23, 2019 9:02 pm
StopBup wrote: Sat Sep 21, 2019 5:08 pm
Ninocka wrote: Fri Aug 16, 2019 1:59 am
Sto si u horoskopu subic..
Jako mi se svidja kako zapazas..
Ej Ninče evo oslobodih se, onda kad si me pitala šta sam u horoskopu sam bio istrpovan, držao me jako onaj post akutni sindrom krize, pa sam se tripovao da me kao neko ne prepozna, hahahaha. Ribe sam u horoskopu, a ti si vodolija je l' tako? :D Znači starija si od mene godinu i koji dan, jer smo oboje rođeni početkom godine, samo ti jednu godinu ranije. :)
Nee, skorpija!! Pa tako se slatko ismijah i lican ne moze s mirom pa to ti je!!
Ma ja sam upao u frku, imam previse obaveza trenutno, ali mogu da uletim na forum malo ujutru i uvece. Mada i bolje je tako, prebrodio sam skidanje sa bupa, sad sam mnogo aktivniji u životu, necu puno biti na forumu kao pre, ali cu dolaziti jer ste mi prirasli za srce vi ljudi sa foruma i sam forum. Licanin ko Licanin, tera svoju traku, a Yasujiro je puk'o. :D Evo nam sefica opet zaklucala temu zbog njegovih linkova muzike. Gotivam ga, ali je stvarno smarao u zadnje vreme sa muzikom. :mrgreen:
Onda sam pobrkao nesto, onda si po generacijama dve godine starija, jer sam ja na pocetku godine rodjen. Citao sam Caty-nu temu, tamo si ti pisala kad se se skidala, pa sam zapamtio koliko si tada imala godina.

Pisacemo ovde ako nam sefica ne otkljuca temu. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

pazi kad ladno!

ja sam zasigurno na tapetu, vi ostali se ne morate brinut :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Samo da se javim ovde, kad nam je zbog Yasujirovog smaranja sa pesmama Sanči zaključala temu. Japanac brate, smaraš sa pesmama, bolji si bio dok ih nisi kačio! Više ti stoji da pišeš i objašnjavaš onako u tvom stilu, teorijski, empirijski, kako god, jeble te pesme kad ne znaš stati k'o june. :mrgreen: Moram priznati da si i meni bio dosadan sa linkovima sa YT, a možeš misliti koliko si tek bio dosadan teta Saneli. :mrgreen:

Meni je danas super. Em što dobro podnosim i obavljam sve dodatne obaveze koje su me zadesile zbog ćaletovog za sad još blagog recidiva na cugu, em što sam pričao sa ćaletom jutros, i obećao je da neće više piti, da mu je eto bilo došlo malo, i da neće više, hahah, videćemo, daj Bože da bude tako.
Kakvi ste mi vi, dobri nadam se? Uh ovo vreme skrnavo me je uvek pre vuklo da se nečim zviznem, ali nema više, odrastao je i sazreo konačno ovaj momak, to jest ja. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

StopBup wrote: Tue Sep 24, 2019 1:22 pm Samo da se javim ovde, kad nam je zbog Yasujirovog smaranja sa pesmama Sanči zaključala temu.
čujem od drugih, da je zbog like...

ne znam
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

yasujirozu wrote: Tue Sep 24, 2019 3:53 pm
StopBup wrote: Tue Sep 24, 2019 1:22 pm Samo da se javim ovde, kad nam je zbog Yasujirovog smaranja sa pesmama Sanči zaključala temu.
čujem od drugih, da je zbog like...

ne znam
Nem pojma, ja ipak mislim da je vise do muzike. Jer joj stvarno nije mesto tamo, a tebi je skoro svaki post bio sa muzikom. No ja sam kriv, hahahah, ja sam te "inficirao", ja sam onomad, kad smo diskutovali nesto ti, Xxxana i ja, okacio pesmu Moby - Lift Me Up, tada si ti odgovorio:"Jeb'o te Moby." i okacio Joy Division - Disorder, i od tad si puk'o, hahahah, ima tome oko mesec i po dana, a od tad, 95 posto postova ti je islo sa linkovima pesama. :D

Znaci ja sam kriv, pokvario sam dr Yasujira. Tada je prestao da bude dr Yasujiro, i posto dj Yasujiro, hahahha, moglo bi sa ovim svasta da se poveze, mislim na taj prelazak iz jednog zanimanja u drugo. :D :D :D E Yasujiro, Yarujiro, provaljen si! :mrgreen:
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply