Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Mon Sep 23, 2019 12:54 pm
licaninsasela wrote: Mon Sep 23, 2019 9:28 am
StopBup wrote: Mon Sep 23, 2019 9:09 am Ljudi, samo da vas pozdravim, neće me biti par dana. Desilo mi se sranje, za koje apsolutno nisam ja kriv, ali sada moram na sebe da preuzmem i neki dodatni posao i inicijativu, drago mi je što mogu sve to da iznesem, ali nije baš da mi je to sada trebalo u ovoj situaciji, ali šta ćeš. Puca mi glava, ne znam gde ću pre. Ostajte mi zdravi i srećni koliko možete, pa se čujemo uskoro. Veliki pozdrav svima.
Nekad je super da se desi kako ti kazes sranje da se ipak malo otkacis sa foruma i pocnes najzad da zivis stvarni zivot a ne virtualnu iluziju. Sretno ti bilo sinko.
Hvala moj Likota! Aj još ovo da napišem pošto sam na pauzi, a i nekako mi lakše bude kad podelim problem ovde sa vama. Šta se desilo, do pre desetak dana je sve je bilo super, porodični posao odlično krenuo, odnosi među nama odlični i od jednom eto đavola. Ćale mi se pre desetak dana recidivirao na prokleti alkohol, ja sam znao da to neće biti samo jednom, ali sam se potajno nadao da neće nastaviti, ali kita, počeo je strašno da me nervira, jeste da ne živimo zajedno, u odvojenim smo kućama, dvorištima, nismo čak ni u istoj ulici, ali jednostavno ne mogu skroz da ga izbegnem. Na meni je ostao komercijalni deo posla i trgovina, za šta sam ja glavni, ali je sad na mene pao i ćaletov deo posla i sva organizacija, jer on kad pije neće ku**em da mrdne, a usput samo sere i nervira me čim ga vidim. Baš mi je teško, ali daje mi snagu i dodatni podstrek to što ja evo kao sveži apstinent od buprenorfina(nema još ni 4 meseca da sam čist) uspevam da vodim ceo posao, i da držim konce u svojim rukama, ali da je jebeno, jebeno je! Sve je to život i borba, ali baš mi je otežao situaciju ovaj ćaletov recidiv na jebeni, prokleti, smrdljivi alkohol!
Mrzim alkohol, drogu, travu, ma sve to što zavarava i uništava ljude. Uskoro ću i cigare da ostavim, za koji mesec, ali sada mi na svu ovu muku one jednostavno trebaju, i smiruju me koliko toliko.
Ajde zdravi mi bili moji borci! Pozdravlja vas vaš Stopić, pa se čujemo za par dana!
Cuj krivo gledas na stvari. Brundas protiv starog koji ti je imamje i poso ostavio. Sta te boli kurac dal je danas stari popio sest rakija ili15. Da ni je bilo njega i starog dide i babe kurac bi ti danas ugovaro posle. Kikiz? Ne seri sb kad nemas o cemu
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by licaninsasela »

Iskreno sb jurke nina frajla sit sam svojih lazi da jos i vase trpum. Eto pa se zamislite i pazite da se ne uvrijedite jako.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by licaninsasela »

I ovo da reknem. Niko ovdje nije naveo zasto je uletio u dop ili sub. Svi pricaju kako se skiniti a zabiravljaju svoje komplekse zbog istih. Specijalno mislim na pametnicu koja je na serokvelu a ne kuzi da je on jebeniji od suba. No o tom potom. Lutko draga, nemas pojma sta te ceka. A ostavljanje duvana okaci macku o rep. Ceka te pakao realnosti. Normalno kad skupis mosnjice biti dobra curica. Nek te sanci uputi u srz tvog mozga
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by yasujirozu »

jbt, nema me par časova, i odma pičvajz! :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=l3LFML_pxlY
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Mon Sep 23, 2019 3:02 pm jbt, nema me par časova, i odma pičvajz! :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=l3LFML_pxlY
Samo hrabro i junacki i samo je nebo granica psiho
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by yasujirozu »

za liću i stopa, da se volu:

https://www.youtube.com/watch?v=-hRCwByLb-E
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Mon Sep 23, 2019 3:16 pm za liću i stopa, da se volu:

https://www.youtube.com/watch?v=-hRCwByLb-E
Vrijedas moj intelekt psiho. U ranoj sam fazi van morisona. E tu tek sve pada u vodu. Nadam se da znas o cemu spominjem
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

:roll: :roll: :roll:
Na seroquelu sam pa ne reagujem
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Mon Sep 23, 2019 3:31 pm :roll: :roll: :roll:
Na seroquelu sam pa ne reagujem
Da se ne lazemo nemas ni cime kad ti je na njemu super. Samo se ti drzi privatnih doktora.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Mon Sep 23, 2019 3:42 pm
Frajla wrote: Mon Sep 23, 2019 3:31 pm :roll: :roll: :roll:
Na seroquelu sam pa ne reagujem
Da se ne lazemo nemas ni cime kad ti je na njemu super. Samo se ti drzi privatnih doktora.
E nemoras mi zborit i sol na ranu trljat. Znam da sam dubre i govno.
Locked