Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Sun Sep 22, 2019 3:08 pm
Frajla wrote: Sun Sep 22, 2019 3:06 pm A jebate sto covek ne zna za salu

Opusti se, valjda je prosla bedra
Nije.

Aj dobro, bicu fina i Propala

https://youtu.be/oO3JKu6svkk
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Ličanin kraljina, hahahaha. :D

Nego šta mislite što nema Xxxane? :D Da li je poslušala Ličanina, da li je daleko bilo recidiv, ili nešto treće? :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Sun Sep 22, 2019 3:10 pm
licaninsasela wrote: Sun Sep 22, 2019 3:08 pm
Frajla wrote: Sun Sep 22, 2019 3:06 pm A jebate sto covek ne zna za salu

Opusti se, valjda je prosla bedra
Nije.

Aj dobro, bicu fina i Propala

https://youtu.be/oO3JKu6svkk
Budi sve ono sta te imponira. Bit ce mi vrlo drago.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sun Sep 22, 2019 3:20 pm Ličanin kraljina, hahahaha. :D

Nego šta mislite što nema Xxxane? :D Da li je poslušala Ličanina, da li je daleko bilo recidiv, ili nešto treće? :D
Ako je cura pametna nece se vise ovdje javljat. A pametna je za razliku od jurketa koji ovdje dangubi mjesecima a ni se pomako od mrtve tocke. I ovdije ima podstrijeh od clanova foruma da je tako kak on radi ok.
Teska dvolicnost ili cak i trolicnost
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sun Sep 22, 2019 3:38 pm
StopBup wrote: Sun Sep 22, 2019 3:20 pm Ličanin kraljina, hahahaha. :D

Nego šta mislite što nema Xxxane? :D Da li je poslušala Ličanina, da li je daleko bilo recidiv, ili nešto treće? :D
Ako je cura pametna nece se vise ovdje javljat. A pametna je za razliku od jurketa koji ovdje dangubi mjesecima a ni se pomako od mrtve tocke. I ovdije ima podstrijeh od clanova foruma da je tako kak on radi ok.
Teska dvolicnost ili cak i trolicnost
Niko ga nije podstrekivao kad je brljao, u ostalom na takav način je uspela i Ana, kao da je ona uspela iz prve... Uspela je i Nina tako. Dobro, ja sam na suvo, ali svako treba kako može, doći će i Jurke valjda do te famozne nule. Dobijao je on ovde koliko se sećam i kritika dosta kad je brljao, šmrkao i šta ti ja znam... Meni je bliži tvoj način, i ja sam tako, ali nije svako isti, shvati to najzad.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Ne doživljavamo svi Ličanine ovaj forum i ljude na njemu kao ti. Mračiš opet, jeba' ga ti. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Ljudi, samo da vas pozdravim, neće me biti par dana. Desilo mi se sranje, za koje apsolutno nisam ja kriv, ali sada moram na sebe da preuzmem i neki dodatni posao i inicijativu, drago mi je što mogu sve to da iznesem, ali nije baš da mi je to sada trebalo u ovoj situaciji, ali šta ćeš. Puca mi glava, ne znam gde ću pre. Ostajte mi zdravi i srećni koliko možete, pa se čujemo uskoro. Veliki pozdrav svima.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Mon Sep 23, 2019 9:09 am Ljudi, samo da vas pozdravim, neće me biti par dana. Desilo mi se sranje, za koje apsolutno nisam ja kriv, ali sada moram na sebe da preuzmem i neki dodatni posao i inicijativu, drago mi je što mogu sve to da iznesem, ali nije baš da mi je to sada trebalo u ovoj situaciji, ali šta ćeš. Puca mi glava, ne znam gde ću pre. Ostajte mi zdravi i srećni koliko možete, pa se čujemo uskoro. Veliki pozdrav svima.
Nekad je super da se desi kako ti kazes sranje da se ipak malo otkacis sa foruma i pocnes najzad da zivis stvarni zivot a ne virtualnu iluziju. Sretno ti bilo sinko.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Mon Sep 23, 2019 9:28 am
StopBup wrote: Mon Sep 23, 2019 9:09 am Ljudi, samo da vas pozdravim, neće me biti par dana. Desilo mi se sranje, za koje apsolutno nisam ja kriv, ali sada moram na sebe da preuzmem i neki dodatni posao i inicijativu, drago mi je što mogu sve to da iznesem, ali nije baš da mi je to sada trebalo u ovoj situaciji, ali šta ćeš. Puca mi glava, ne znam gde ću pre. Ostajte mi zdravi i srećni koliko možete, pa se čujemo uskoro. Veliki pozdrav svima.
Nekad je super da se desi kako ti kazes sranje da se ipak malo otkacis sa foruma i pocnes najzad da zivis stvarni zivot a ne virtualnu iluziju. Sretno ti bilo sinko.
Hvala moj Likota! Aj još ovo da napišem pošto sam na pauzi, a i nekako mi lakše bude kad podelim problem ovde sa vama. Šta se desilo, do pre desetak dana je sve je bilo super, porodični posao odlično krenuo, odnosi među nama odlični i od jednom eto đavola. Ćale mi se pre desetak dana recidivirao na prokleti alkohol, ja sam znao da to neće biti samo jednom, ali sam se potajno nadao da neće nastaviti, ali kita, počeo je strašno da me nervira, jeste da ne živimo zajedno, u odvojenim smo kućama, dvorištima, nismo čak ni u istoj ulici, ali jednostavno ne mogu skroz da ga izbegnem. Na meni je ostao komercijalni deo posla i trgovina, za šta sam ja glavni, ali je sad na mene pao i ćaletov deo posla i sva organizacija, jer on kad pije neće ku**em da mrdne, a usput samo sere i nervira me čim ga vidim. Baš mi je teško, ali daje mi snagu i dodatni podstrek to što ja evo kao sveži apstinent od buprenorfina(nema još ni 4 meseca da sam čist) uspevam da vodim ceo posao, i da držim konce u svojim rukama, ali da je jebeno, jebeno je! Sve je to život i borba, ali baš mi je otežao situaciju ovaj ćaletov recidiv na jebeni, prokleti, smrdljivi alkohol!
Mrzim alkohol, drogu, travu, ma sve to što zavarava i uništava ljude. Uskoro ću i cigare da ostavim, za koji mesec, ali sada mi na svu ovu muku one jednostavno trebaju, i smiruju me koliko toliko.
Ajde zdravi mi bili moji borci! Pozdravlja vas vaš Stopić, pa se čujemo za par dana!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Locked