A nego što sam.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
nenaginjise
Posts: 4
Joined: Wed Apr 10, 2019 4:15 pm

A nego što sam.

Post by nenaginjise »

Ne pitam se više jesam li ovisnica. Ne o nečemu posebno, nego o bilo čemu. A nada familije, škola, faks, posao, brak, kćer, stan, auto...nekim redoslijedom valjda, godine strejt izlazaka tih napijanja nekih. I onda ulazak u ta-daaam 30e! Znači sve se skršilo.
Okej mala je zdravi predškolac, radim i platim kredit za stan. Emotivno ljubavni krš epskih razmjera.
Sad imam 35. Volim ekser, spid manje, biloga, helexa, antidepresiva, normabela, a i fentanila. Trave i alkohola pod normalno. I sve govorim ma nisam, ma ja to povremeno, pa i nemam toliko para bogu fala...ali malo pomalo sad znam ljude, sretnem, zove se, časti se.

Ima tri dana, ajd samo tablete za spavanje, dosta je bilo. I zove frendica ocemo komad po pola. E jebiga.

Sutra ponovo od nule.
Mogu li sama? Bez tih priznavanja okolo naokolo? :?:
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: A nego što sam.

Post by StopBup »

nenaginjise wrote: Tue Aug 20, 2019 9:26 pm Ne pitam se više jesam li ovisnica. Ne o nečemu posebno, nego o bilo čemu. A nada familije, škola, faks, posao, brak, kćer, stan, auto...nekim redoslijedom valjda, godine strejt izlazaka tih napijanja nekih. I onda ulazak u ta-daaam 30e! Znači sve se skršilo.
Okej mala je zdravi predškolac, radim i platim kredit za stan. Emotivno ljubavni krš epskih razmjera.
Sad imam 35. Volim ekser, spid manje, biloga, helexa, antidepresiva, normabela, a i fentanila. Trave i alkohola pod normalno. I sve govorim ma nisam, ma ja to povremeno, pa i nemam toliko para bogu fala...ali malo pomalo sad znam ljude, sretnem, zove se, časti se.

Ima tri dana, ajd samo tablete za spavanje, dosta je bilo. I zove frendica ocemo komad po pola. E jebiga.

Sutra ponovo od nule.
Mogu li sama? Bez tih priznavanja okolo naokolo? :?:
Zavisi da li stvarno hoćeš da se rešiš toga... Moraš prvo u glavi biti na čisto, šta hoćeš... Niko ti ne može pomoći, dok ne pomogneš sama sebi, i sama sa sobom ne rešiš neka pitanja.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
nenaginjise
Posts: 4
Joined: Wed Apr 10, 2019 4:15 pm

Re: A nego što sam.

Post by nenaginjise »

Moram zbog male, toliko je volim. Samo nisam mislila da ce to meni, ej meni biti teško. A uvik sam mislila da je stvar kolicine..kao nije šest nikad nego jedna boka i kraj raznese me. I ponovo normala par dana. Što ljudi tu pišu koje su to godišnje kolicine...kod mene jest manje, ali dozivljaj najjači ikad. Ali rutina me straši. Idem kod jedne hvaljene psihologice za 7 dana. Samo ako joj kazem sve ajme majko, tsko uspješna a takva drama ustvari. Virujen da ce mi reci koju motivacijsku. Nisam u sranju u kojem su mnogi ali se naginjem na krivu stranu ruba, vidim. Riješit cu, moram, a i zelim kvragu, najlipše a glup si.

Samo bi tila cuti da se moze sam potiho izvuci s brze ceste. Jer se moze, nadam se.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: A nego što sam.

Post by StopBup »

nenaginjise wrote: Wed Aug 21, 2019 1:52 am Moram zbog male, toliko je volim. Samo nisam mislila da ce to meni, ej meni biti teško. A uvik sam mislila da je stvar kolicine..kao nije šest nikad nego jedna boka i kraj raznese me. I ponovo normala par dana. Što ljudi tu pišu koje su to godišnje kolicine...kod mene jest manje, ali dozivljaj najjači ikad. Ali rutina me straši. Idem kod jedne hvaljene psihologice za 7 dana. Samo ako joj kazem sve ajme majko, tsko uspješna a takva drama ustvari. Virujen da ce mi reci koju motivacijsku. Nisam u sranju u kojem su mnogi ali se naginjem na krivu stranu ruba, vidim. Riješit cu, moram, a i zelim kvragu, najlipše a glup si.

Samo bi tila cuti da se moze sam potiho izvuci s brze ceste. Jer se moze, nadam se.
Nemoj puno da misliš o tome kako su drugi u većem problemu, kako tvoj kao nije baš tako velik problem. I ja sam tako razmišljao 14 godina, drogirao sam se vikendima, a radnim danima u glavnom samo trava. Mislio sam da ja sve kontrolišem, probao sam i heroin, nisam se na njega navukao, ali sam u već svojim zrelijim godinama pao na buprenorfinu, i navukao se na njega. Imao sam 29 godina kada sam postao zavisan od njega, dva puta se pogrešno skidao, prelazio na ekstazi i spid vikendima, i nakon nekog vremena ponovo buprenorfin, sada imam 33 godine, početkom godine rekao sam svojima za svoj problem sa zavisnošću, čist sam skoro 3 meseca, i nema nikakve rezerve za neke druge vrste droga.
Može se i sam, ali je najbolje da svoj problem podeliš sa nekim kome veruješ. Nadam se da će ti ta psihologica pomoći. Ono što si rekla "moram zbog male", stoji, ali moraš prvo zbog sebe, moraš prvo biti koliko toliko dobra za sebe, da bi u opšte mogla da budeš dobra za malu. Baš se vidi po tvom pisanju da si u haosu trenutno, ali da se sve rešiti. ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
nenaginjise
Posts: 4
Joined: Wed Apr 10, 2019 4:15 pm

Re: A nego što sam.

Post by nenaginjise »

Hvala,
nadam se javiti s dobrim vijestima huh.
Post Reply