CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by StopBup »

Vule wrote: Tue Aug 13, 2019 11:07 pm Pozdrav svima. Drago mi je da sam postao clan ove grupe. Drogiram se i pijem od svoje 15 godine. Sada imam 40 godina i koristim samo bup malo vise od dve godine oko 12mg dnevno, bio sam cist 6 poslednjih dana i imamo sam nameru da se skinem ali nisam mogao da izdrizim i uzeo sam 4mg sada. Krivo mi je, ali nisam mogao da izdrzim. Alkohol nekonzumiram vec 2 godine... Nadam se da cu ovde naci pomoc i razumevanje
To ti je jako velika doza 12mg, da bi prekinuo naglo. Ljudi cesto ne znaju koliko je bup zapravo jak. Od 1mg ljudi se razbiju kao guzice, ako nisu navuceni na neki opijat. Ja sam smrkao 8mg dnevno, pa smanjivao 3 meseca, pa sam onda prekinuo. Sad sam cist dva i po meseca. Smanji makar na 2 mg, bolje na jos manje, pa onda probaj da prekines.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Jurke »

Vule wrote: Tue Aug 13, 2019 11:07 pm Pozdrav svima. Drago mi je da sam postao clan ove grupe. Drogiram se i pijem od svoje 15 godine. Sada imam 40 godina i koristim samo bup malo vise od dve godine oko 12mg dnevno, bio sam cist 6 poslednjih dana i imamo sam nameru da se skinem ali nisam mogao da izdrizim i uzeo sam 4mg sada. Krivo mi je, ali nisam mogao da izdrzim. Alkohol nekonzumiram vec 2 godine... Nadam se da cu ovde naci pomoc i razumevanje
Ako si uspeo 5-6 dana da budeš čist i da ne uzmeš, kada si već odlučio da ga uzmeš trebao si 2mg ili manje. Uradio bi se posle 6 dana sa 2mg isto kao i sa 4mg veruj mi... Treba da se u glavi rešiš da želiš da se skineš, ali stvarno da bi mogao da to i ostvari. Nije loše opet to što se nisi navratio na dozu od 12mg jer je to baš jaka doza, a kada zatraješ na njoj i ne osecaš je niti znaš koliko...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Contessa Bg
Posts: 8
Joined: Sat Aug 31, 2019 11:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Contessa Bg »

Premorena ali zadovoljna
Pozz svima
Butterfly and Hurrican
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Jurke »

Contessa Bg wrote: Wed Sep 04, 2019 11:45 pm Premorena ali zadovoljna
Pozz svima
Bitno je da je zadovoljstvo tu. :mrgreen:
Pozdrav i tebi leptiriću šareniću... :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Contessa Bg
Posts: 8
Joined: Sat Aug 31, 2019 11:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Contessa Bg »

Jurke wrote: Thu Sep 05, 2019 8:25 am
Contessa Bg wrote: Wed Sep 04, 2019 11:45 pm Premorena ali zadovoljna
Pozz svima
Bitno je da je zadovoljstvo tu. :mrgreen:
Pozdrav i tebi leptiriću šareniću... :mrgreen:
Mhm..Ako uragan ne sjebe stvar :mrgreen:
Tnx,anyway
Pozz i tebi
Butterfly and Hurrican
Koman
Posts: 2
Joined: Fri Nov 27, 2020 12:42 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Koman »

:o
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

sunrise wrote: Sat Oct 25, 2008 3:28 pm:D
Genijalan ti je potpis! 💙
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by licaninsasela »

Ka i uvijek ko najvecce govno. Klasika.
User avatar
rea_feniks
Posts: 22
Joined: Sat Jan 16, 2021 2:22 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by rea_feniks »

StopBup wrote: Wed Aug 14, 2019 7:43 pm
Vule wrote: Tue Aug 13, 2019 11:07 pm Pozdrav svima. Drago mi je da sam postao clan ove grupe. Drogiram se i pijem od svoje 15 godine. Sada imam 40 godina i koristim samo bup malo vise od dve godine oko 12mg dnevno, bio sam cist 6 poslednjih dana i imamo sam nameru da se skinem ali nisam mogao da izdrizim i uzeo sam 4mg sada. Krivo mi je, ali nisam mogao da izdrzim. Alkohol nekonzumiram vec 2 godine... Nadam se da cu ovde naci pomoc i razumevanje
To ti je jako velika doza 12mg, da bi prekinuo naglo. Ljudi cesto ne znaju koliko je bup zapravo jak. Od 1mg ljudi se razbiju kao guzice, ako nisu navuceni na neki opijat. Ja sam smrkao 8mg dnevno, pa smanjivao 3 meseca, pa sam onda prekinuo. Sad sam cist dva i po meseca. Smanji makar na 2 mg, bolje na jos manje, pa onda probaj da prekines.
Pozdrav,
ja sam sa 24 mg dnevno pala na čistu 0. Puko mi film jer me više ništa nije moglo da digne. Evo već par mjeseci ne spavam, prošla kao psihijatriju i tu sam pukla i evo sad sjedim i čekam neke bolje dane. Skidanje sa bup-a ide postepeno uz liječnički nadzor.... A pošto sam ja uvijek bila mimo svijeta kod mene ni doktori ni Bogovi ne igraju ulogu. Trebaš biti toliko psihički jak da uspiješ sam da se skineš sa toga, jer fizička kriza jeste haos ali psiha je ta koja čovjeka ubije na kraju....
Ne osjećaj krivicu jer ćeš pasti još više. Ja sam krizu prebacivala sa svim i svačim dok nisam presjekla. Potraži stručnu pomoć ako misliš da ne možeš sam....

BTW osjećam se vrlo eventualno....
....nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol....
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by StopBup »

rea_feniks wrote: Sat Jan 16, 2021 3:30 pm
StopBup wrote: Wed Aug 14, 2019 7:43 pm
Vule wrote: Tue Aug 13, 2019 11:07 pm Pozdrav svima. Drago mi je da sam postao clan ove grupe. Drogiram se i pijem od svoje 15 godine. Sada imam 40 godina i koristim samo bup malo vise od dve godine oko 12mg dnevno, bio sam cist 6 poslednjih dana i imamo sam nameru da se skinem ali nisam mogao da izdrizim i uzeo sam 4mg sada. Krivo mi je, ali nisam mogao da izdrzim. Alkohol nekonzumiram vec 2 godine... Nadam se da cu ovde naci pomoc i razumevanje
To ti je jako velika doza 12mg, da bi prekinuo naglo. Ljudi cesto ne znaju koliko je bup zapravo jak. Od 1mg ljudi se razbiju kao guzice, ako nisu navuceni na neki opijat. Ja sam smrkao 8mg dnevno, pa smanjivao 3 meseca, pa sam onda prekinuo. Sad sam cist dva i po meseca. Smanji makar na 2 mg, bolje na jos manje, pa onda probaj da prekines.
Pozdrav,
ja sam sa 24 mg dnevno pala na čistu 0. Puko mi film jer me više ništa nije moglo da digne. Evo već par mjeseci ne spavam, prošla kao psihijatriju i tu sam pukla i evo sad sjedim i čekam neke bolje dane. Skidanje sa bup-a ide postepeno uz liječnički nadzor.... A pošto sam ja uvijek bila mimo svijeta kod mene ni doktori ni Bogovi ne igraju ulogu. Trebaš biti toliko psihički jak da uspiješ sam da se skineš sa toga, jer fizička kriza jeste haos ali psiha je ta koja čovjeka ubije na kraju....
Ne osjećaj krivicu jer ćeš pasti još više. Ja sam krizu prebacivala sa svim i svačim dok nisam presjekla. Potraži stručnu pomoć ako misliš da ne možeš sam....

BTW osjećam se vrlo eventualno....
Izdrzi, pokusaj necim da se zanimas, necim da okupiras svoje misli, samo nemoj da mislim "kako mi je lose", kad krenes da spavas, stvari ce krenuti rapidnije na bolje.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply