O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

yasujirozu wrote: Mon Aug 12, 2019 10:16 pm sami smo na forumu :(

https://www.youtube.com/watch?v=OF_-hcwt-4M
Ala si se navukao na forum u zadnje vreme, vidim tu si 10 godina, ali u zadnje vreme, broj postova ti je počeo da raste ne linearnom, nego geometrijskom progresijom, hihihi, neka, i ja sam se navukao na forum. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

eksponencijalno! :mrgreen:
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Jedno 7-8 puta u životu sam sanjao da se drogiram. Jednom sam sanjao da duvam lepak, a ovih ostalih puta sam sanjao eksere. E zadnji put mi se to desilo preksinoc, sanjao sam da sam progutao 3 eksera, skenjao sam se brzo još u snu, kao kako sam mogao tako da se zaboravim, pa ja se ne drogiram, ovo, ono, i još dok sam spavao, sam nekako postao svestan da ipak sanjam, kad sam se probudio, baš sam bio hepi što je bio samo san. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Sećam se da kad sam bio ostavio cigare na pola godine, pre 15 godina, javljalo mi se par puta u snu da pusim, isto se skenjam, kako kako, pa ja ne pusim,pa kad se probudim, bude mi drago što sam ipak samo sanjao, ali debil, propusim posle pola godine, i evo 15 godina već ne prestajem. Sad će biti teže ostavljanje sigurno, godina se nanizalo, ali i to je izazov, a ja volim izazove. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

tebi su def brzine (bile) problem...

i ja sam pošmrkao kamion spida, i nagutao se brda ksera, za sve pare (uvijek s alkoholom!), ali nikad nisam imao taj nagon tko ti - to mi je bilo samo usputno za zajebanciju - dodatak istoj
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Pa pisao sam u kratkoj ispovesti da sam bio "brzinski tip". Spid uvek sa nenormalnom količinom alkohola, naravno alkohol i ako sam mešao eksere i spid, ali eksere sam znao da radim i same, bez alkohola. Zanimljivo je da sve dok se nisam navukao na bup, najviše sam cugao, skoro svaki vikend, alkohol mi je bio glavna droga, ali ga nikad nisam sanjao. Mada zadnjih 5 godina, bup mi je bio glavna droga, ali ni njega nikad nisam sanjao. Takodje ni travu nikad nisam sanjao. Jednom sam sanjao da sam sa drugaricom u nekoj bleji, ona se bila nešto kratko navukla na trodone, i ja sam se bojao da ne predje na dop, u glavnom sanjao sam da u toj bleji ona od jednom izvuče gan, spreman iz džepa, i rokne se, ali nisam sanjao da ja konzumiram dop nikad. Ta drugarica je kasnije i probala dop stvarno, ali joj srecom nije odgovarao, jako joj je usporavao disanje, jedva je disala na njemu, nije u opšte bila puno razbijena, jednostavno joj je jako delovao dop na taj centar za disanje, a i trodone je kasnije batalila.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

lenalena wrote: Mon Aug 12, 2019 8:00 pm https://youtu.be/HTdd8QxifbY :D imam i ja konja za trku 😂
Dobra stvar, nego sto se tice Fredija. Jednom ga uhvatili u krevetu sa muskarcem, i odma' kazu peder, ahhahaha. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Frajla wrote: Mon Aug 12, 2019 7:55 pm https://youtu.be/BWUfJNVt9k0

Za ovog saznala tek danas... auuuu
Baš je dobar
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Post Reply