Neznam je nisam oprobo tu kombinaciju skidanja. Ja opizdim dank na suvo pa kako mi bog da.Jurke wrote: ↑Wed Jul 31, 2019 12:27 amA moze li lirika brate onih par dana bez bupa pokriti bez da imaš problem? Znam joj rad i znam joj probleme koje donosi i da je lako zavoza ti se, ali sam kontao ne da sa njom zamenim, vec da se pokrijem taman toliko da mogu da radim tih dve nedelje posle prekida sa bupom. Kontam ona za te dve nedelje i gubi onaj njen rad, a nisu dovoljno duge da bude navlaka, ako si pažljiv...licaninsasela wrote: ↑Tue Jul 30, 2019 9:40 pmIma efekat zakacenja drug moj. Pregagalin kad te radi na jedenje i preveliku pozitivu znaj tada da si se predoziro lirike. Ona se kod kvalitetnih psihija daje prvo mic po pic a to znaci pocetek ide sa 25 ili 50 mg i kasnije se dize bas radi tog predobrog rada. Cim ti je prasuper od nje znaj da ti mozak budalesa i stani odma sa.njoj jer ces za par dana traziti taj rad a nece ga biti.ManMan wrote: ↑Tue Jul 30, 2019 7:41 am Ijao, Ijao?!
Ekipa, ja sam juče prvi put probao Lyrica, Ibogain.
Sasvim slučajno sam dobio dve kapsule, ne znam,
valjda je standardna veličina i količina..
Svejedno.. Pa taj lek je idealan za skidanje sa Bup-a
ako ga uzmeš poslednjih nekoliko dana da ubiješ depresiju i možda i bolove (to ne znam jer me ništa nije bolelo juče, a ni danas)!!
Ima neki efekat razmazivanja i malo euforije kao ekseri..
Eee, da sam ga imao pre nego što sam se skidao uz
muke i uz pomoć Trodona!
No, nema veze.. Sad znam šta je I neću ga više
uzimati, jer je to isto navlaka!
A, Vi, kako ste?
Pozz, ManMan
Skidanje s buprenorfina - pravilan način
Moderator: sanela
-
- Posts: 3385
- Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am
Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način
Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način
Ooo licanine napredujes,razbijao si glavu o tom periodu kuci..Naravno,porodica na prvo mesto,nema drugo sta..
Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način
Jurke,kako si ti? Pominjao si da si bolje?
-
- Posts: 3385
- Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am
-
- Posts: 3385
- Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am
Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način
I nemam cajta i vremena skidati se doma jer poso zove. A tu nema zajeba. Radit se mora a nisam radoholicar. Ljencina do bola. Al za obitelj treba pojest govno i to je tako. Jednostavno moram guratilicaninsasela wrote: ↑Wed Jul 31, 2019 8:54 pmUvik je kod mene femili na prvom mjestu.zvrtvujem se max za njih. Nemam dana free radi mojih pizdarija.poginit za njih tri
-
- Posts: 3385
- Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am
Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način
Nemam ja duga zakacenja.par miseci i pobjegnem ja.licaninsasela wrote: ↑Wed Jul 31, 2019 8:59 pmI nemam cajta i vremena skidati se doma jer poso zove. A tu nema zajeba. Radit se mora a nisam radoholicar. Ljencina do bola. Al za obitelj treba pojest govno i to je tako. Jednostavno moram guratilicaninsasela wrote: ↑Wed Jul 31, 2019 8:54 pmUvik je kod mene femili na prvom mjestu.zvrtvujem se max za njih. Nemam dana free radi mojih pizdarija.poginit za njih tri
Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način
E pa to je dobro, sta da ti kazem,drzi se..Ko je to od nas radoholicar 

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način
licaninsasela wrote: ↑Wed Jul 31, 2019 7:58 pmNeznam je nisam oprobo tu kombinaciju skidanja. Ja opizdim dank na suvo pa kako mi bog da.Jurke wrote: ↑Wed Jul 31, 2019 12:27 amA moze li lirika brate onih par dana bez bupa pokriti bez da imaš problem? Znam joj rad i znam joj probleme koje donosi i da je lako zavoza ti se, ali sam kontao ne da sa njom zamenim, vec da se pokrijem taman toliko da mogu da radim tih dve nedelje posle prekida sa bupom. Kontam ona za te dve nedelje i gubi onaj njen rad, a nisu dovoljno duge da bude navlaka, ako si pažljiv...licaninsasela wrote: ↑Tue Jul 30, 2019 9:40 pm
Ima efekat zakacenja drug moj. Pregagalin kad te radi na jedenje i preveliku pozitivu znaj tada da si se predoziro lirike. Ona se kod kvalitetnih psihija daje prvo mic po pic a to znaci pocetek ide sa 25 ili 50 mg i kasnije se dize bas radi tog predobrog rada. Cim ti je prasuper od nje znaj da ti mozak budalesa i stani odma sa.njoj jer ces za par dana traziti taj rad a nece ga biti.
I ja sam tako radio uvek... Sada sam kontao da se pokrijem ako nadje neka depresija koju sam imao prošli put kada sam se skidao takodje na suvo kao i uvek... Trajala je 6 meseci, ali sam prekinuo sa table bupa od 8 mg, na nulu... Sada ce skok biti sa manje visine.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... 

-
- Posts: 3385
- Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am
Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način
Kad cujem sb i jos neku ekipu drmaju se sklekovi tuce se vreca radi se na polju. Ma kodmene nema toga.linj za popizdit. Neda mi se disat a ne trenirat i radit meku fizikaliju. Bog mi dao ipak malo pameti i mudrosti pa zavrsio nautiku pomorsku i poso mi se sastoji uglavnom od iscrtavanja putovanja i posla di nemam fizikalije.
Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način
Ja sam ok danas, sutra još radim pa idem na odmor. Decu cu par dana da liferujem i selendru i odosmo na planinu draga i ja.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... 
